Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Επειδη η ενημερωση δεν παει διακοπες.....

Τηλεφωνικο scouting απο το νησι...
ρε φιλε εσυ δεν παιζεσε!
:2funny:

κανε λιγη αποτοξινωση εκει που εισαι και οταν επιστρεψεις το ξεκινας και παλι!  :grin:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Ρε παιδιά συγνώμη, επειδή έχω κάτι απουσίες το τελευταίο διάστημα από το site, πολύ Λϊντα διαβάζω....Η ίδια είναι ,η περιβόητη δηλαδή ή μας πήραν χαμπάρι και παίζουν κι άλλες,απλά με το ίδιο όνομα,αλλά από υπηρεσίες.....κουκουρούκου....
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Ρε παιδιά συγνώμη, επειδή έχω κάτι απουσίες το τελευταίο διάστημα από το site, πολύ Λϊντα διαβάζω....Η ίδια είναι ,η περιβόητη δηλαδή ή μας πήραν χαμπάρι και παίζουν κι άλλες,απλά με το ίδιο όνομα,αλλά από υπηρεσίες.....κουκουρούκου....
Η γνωστη Λιντα ειναι!
Παιζει και μια συνονοματη στο Κηφισου 30 αλλα δεν εχει καμια σχεση με την οριτζιναλ
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Α ρε μέγιστε Piatsa !! ,οπότε ψάχνω και όπου βρω Λίντα μπουκάρω,εκτός από Κηφισού....ευχαριστώ αγαπητέ...
 

magiaros

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
144
Κριτικές
18
Like
11
Πόντοι
11
Παιδες καλησπερα.Εχω μια απορια.Γιατι το τελευταιο καιρο τα σαιτ της Κασσανδρας δεν αναρτουν τις βαρδιες των κοριτσιων? Συμβαινει κατι?
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Α ρε μέγιστε Piatsa !! ,οπότε ψάχνω και όπου βρω Λίντα μπουκάρω,εκτός από Κηφισού....ευχαριστώ αγαπητέ...

Βουλιαγμένης 83 και Σπύρου Πάτση 40 σίγουρα. Σπύρου Πάτση δε απ'ό,τι ανέφερε σήμερα θα είναι Τρίτες 2η βάρδια.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Παιδες καλησπερα.Εχω μια απορια.Γιατι το τελευταιο καιρο τα σαιτ της Κασσανδρας δεν αναρτουν τις βαρδιες των κοριτσιων? Συμβαινει κατι?

Μπαίνει έτσι κι αλλιώς η κα Λίτσα κάθε μέρα και τις βάζει εδώ μέσα, οπότε μην ανησυχείς
 

magiaros

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
144
Κριτικές
18
Like
11
Πόντοι
11
Μπαίνει έτσι κι αλλιώς η κα Λίτσα κάθε μέρα και τις βάζει εδώ μέσα, οπότε μην ανησυχείς
Δεν ανησυχω.Και εγω απο την κυρα Λιτσα ενημερωνομαι απλα ειναι πιο ευκολο μου φαινεται και ξερεις και τι παιζει για τις αλλες μερες
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ανησυχω.Και εγω απο την κυρα Λιτσα ενημερωνομαι απλα ειναι πιο ευκολο μου φαινεται και ξερεις και τι παιζει για τις αλλες μερες

Η αλήθεια είναι ότι έτσι όπως το λες είναι πιο πρακτικό αλλά καλό θα είναι να το συζητήσεις με την ίδια :)

παιδιά υπόχρεος...τι να πω....και πάλι ευχαριστώ

Να'σαι καλά :)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Foot employer θελω τα φωτα σου!
Αυτη η Ιουλια που ειναι τωρα στο Βριλλησου 57 τι μερος του λογου ειναι?
Την γνωριζουμε απο καπου?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Foot employer θελω τα φωτα σου!
Αυτη η Ιουλια που ειναι τωρα στο Βριλλησου 57 τι μερος του λογου ειναι?
Την γνωριζουμε απο καπου?
Ποδι του εργοδοτη ξερεις να μου πεις ή να παω για υπνο?
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Foot employer θελω τα φωτα σου!
Αυτη η Ιουλια που ειναι τωρα στο Βριλλησου 57 τι μερος του λογου ειναι?
Την γνωριζουμε απο καπου?

Δυστυχώς, αγαπητέ, οι γνώσεις μου επί των studio είναι περιορισμένες, και η Ιουλία για την οποία ζητάς πληροφορίες εμπίπτει στις μη υπάρχουσες. Τις άλλος πιο έμπειρος ας σε βοηθήσει όπως μπορει :)

Ποδι του εργοδοτη ξερεις να μου πεις ή να παω για υπνο?

Στην Αγγλική το πρώτο συνθετικό μεταξύ 2 ουσιαστικών λειτουργεί σαν γενική κτητική (Possessive Case) οπότε η μετάφρασή σου χρειάζεται διόρθωση :) Ελπίζω ότι δεν ξενύχτησες μάταια εξ'αιτίας μου, συγγνώμη που δεν μπόρεσα να σε βοηθήσω :)
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
πεμπτη 5/8 μεσημερακι :

πιπινου107...... η φιονα,καστανοξανθη αδιαφορη. σονια τελος απο εκει.τη βρισκουμε στο λελας πλεον,οπου και ηταν πρωινη.

αχαρνων106....... η καρμεν,η ραστα κομμωση πηγε  περιπατο(μιστερ φαρκελι ελπιζω να προλαβατε :grin:),με μελαχροινο ισιο μαλλακι πλεον μεχρι τη μεση

πειραιως 109......η λαρισσ(η) :2funny: κατα την τσατσα η οποια ειναι γαμω τα ατομα :) καινουρια ρουμανα,μελαχροινη ψιλη με πιασιματακια και αδιαφορη φατσα.

βραδακι

κεφαλληνιας75....νεες παρουσιες....η αλικη,μετρια αδιαφορη καστανη εμφανισιακα. η ροξανη,μαυρο τσιγγανακι με εντονα χαρακτηριστικα στο προσωπο και μετριο σωμα,χαμογελαστη,αλλα αδιαφορη .βγηκε μπηκε στο τσακ μπαμ οποτε η περιγραφη ισως εχει λαθη.

παιωνιου10...η βανεσσα,μελαχροινη με πιασιματαρες,νταρντανογυναικο!! συμπαθητικη εως ελκυστικη παρουσια θα ελεγα,αλλα αυτος ο σωματοτυπος δεν ειναι γιαταμας. ετερη κοπελα μια μελαχροινη ασχετη με το σπορ φανηκε.εμφανισιακα...σα κουβας με εσωρουχα ηταν :S


πειραιως109...εδω εχουμε ενα μικρο θεματακι παιδες.το μαγαζακι απο ενημερωση πασχει αν και εχει κινηση.εχω πετυχει 2 κοπελες στη βραδυνη βαρδια(οχι μαζι).
 ντενιζ...μελαχροινο 18χρονο ρουμανακι,γυρω στο 1.60cm,καλο προσωπο,παρα πολυ καλο σωμα,λεπτο και γυμνασμενο,γλυκο,απειρο,ντροπαλο μωρο, αλλα κουκλακι και δεκτικο,θελει καθοδηγηση ;) πιπινοφαγοι σπευσατε αμεσα :thumbsup:
ετερο....η αλεξια,ξανθια γυρω στο 1.70cm,λεπτο πολυ καλο σωμα,ρουμανα,μετριο προσωπο(απο κοντα),καμια 20αρια χρονων.ευχαριστη στη συνομιλια και συμπεριφορα,καλη καυλιτσα μεσα,το κατεχει το αθλημα. ομως αρκετα ψευτικη και ελαφρως ξεπετα.

η εισοδος-εξοδος απο το ιδρυμα ειναι μεγας τσαμπουκας,μονο το μισο λεκανοπεδιο σε βλεπει :headbang: :2funny:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 07/08  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - Μαριανα - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/natali]Ναταλι[/url]
Κασσανδρας 4(κατω): www.kassandras4-kato.com/irena]Ιρενα[/url] - Μιχαελα - www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Τζουλια - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60: Μαριανα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - Αννα
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αυτη η Ιουλια που ειναι τωρα στο Βριλλησου 57 τι μερος του λογου ειναι?
H Ιουλία είναι ένα αδύνατο πορνίδιο εκ Ρουμανίας (αν δεν κάνω λάθος  :think: )... ξανθό μαλλί (αυτό το black light δεν βοηθά και πολύ  :- )... καλό κωλαράκι και καλό στήθος για τα κυβικά της... νομίζω οι πιπινολάτρεις θα το εκτιμήσουν...
1217.gif
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
πιπινου107...... η φιονα,καστανοξανθη αδιαφορη. σονια τελος απο εκει.τη βρισκουμε στο λελας πλεον,οπου και ηταν πρωινη.
Η Φιόνα τι βάρδιες δουλεύει? Μήπως ρώτησες? Παρατήρησες μήπως αν έχει κάποια περιττά κιλάκια στην κοιλιακή χώρα?  :think:

αχαρνων106....... η καρμεν,η ραστα κομμωση πηγε  περιπατο(μιστερ φαρκελι ελπιζω να προλαβατε :grin:),με μελαχροινο ισιο μαλλακι πλεον μεχρι τη μεση
Πρόκειται για την Κάρμεν εκ Βουλγαρίας ορμώμενη...που είχε παρατηρηθεί μεταξύ άλλων και στο Κεφαληνίας 75?


πειραιως109...
ετερο....η αλεξια,ξανθια γυρω στο 1.70cm,λεπτο πολυ καλο σωμα,ρουμανα,μετριο προσωπο(απο κοντα),καμια 20αρια χρονων.ευχαριστη στη συνομιλια και συμπεριφορα,καλη καυλιτσα μεσα,το κατεχει το αθλημα. ομως αρκετα ψευτικη και ελαφρως ξεπετα.
Με το όνομα Αλεξία στο συγκεκριμένο "ίδρυμα" εργαζόταν/εργάζεται η Σάρα (από Φραντζή 47)... και σύμφωνα με την περιγραφή που κάνεις μάλλον η ίδια πρέπει να είναι...
967.gif
967.gif
967.gif
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
Συνμπουρδελιαρηδες καλημερα,ειμαι αναμεσα στο να δοκιμασω την αλινα απο βουρβαχη,την ευα απο κασσανδρας και την νικολ απο το ιδιο ιδρυμα και θελω την βοηθεια σας οσον αφορα τις υπηρεσιες,παντα στο απλο προγραμμα..οχι τιποτα αλλα δεν υπαρχουν και 50ρικα για πεταμα!!
μηπως θα πρεπει παλι να καταληξω στη πενυ??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom