Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.456
Like
2.023
Καλα ρε παιδια η Αννα-Μαρια στα Κασσανδρας ειναι τοσο καλη τελικα?Τι εχω δει απειρες φορες αλλα δεν ξερω.Μου φαινεται φολα στο κρεβατι

Αν ειμαι φολα? ελα να μου ρήξεις ποντικό φάρμακο...χεχεχεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny:

Άπω Κασσάνδρας έχω φυγή 8 μήνες αγορίνα μου, μαλών μπέρδεψες με τα ονόματά τον κοριτσιών :think: :think:.....
Μήπως κόπια συστήθηκε με το όνομά Αννα-Μαρία????? λέω γατί; μου έχουν παραπονεθεί η πελάτες καμία φορά που σας ψευδεβουν με ονόματά......       
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Μεταξυ των τριων που ανεφερες η Αλινα ειναι μακραν η καλυτερη περιπτωση.vfm εδω και χρονια, παντα με διαθεση και υπηρεσιες υψηλου επιπεδου.
Η Ευα ειναι αρκετα "πλαστικη" με μετριες επιδοσεις.
Η Νικολ εινια η πιο ομορφη απο τις τρεις (η μαλλον η πιο εντυπωσιακη) αλλα στο δωματιο ειναι ρισκο πως θα σου κατσει.

Η Πενυ ειναι αλλη υποθεση.Μια επισης αξιολογη και εγκυημενη περιπτωση.

ΥΓ :Ολα τα ανωτερω ειναι συμπερασματα προσωπικων εκτιμησεων και τιποτα παραπανω......

...που δεν σημαινει απαραιτητα οτι θα ειναι και δικη τους εμπειρια!

:2funny:


εγω δλδ δεν βλεπομαι ετσι??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Οκ αλλα δεν θα τα πιει στην υγεια σου !!! :-
Γερό ποτήρι η κυρία. :pipa2:  :pipa2:
Αλλο πιο γερό ποτήρι που δοκίμασα πριν απο λίγο είναι η Νταιάνα απο Κασσάνδρας.Ρωσσιδάρα με πλαστικούς βύζους και πολύ καλό σώμα.Κατά τη γνώμη μού  το καλύτερο owo και cim που κυκλοφορεί. :cum: :cum: :pipa2: :pipa2:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
E τοτε δεν θυμαμαι καλα!!!Αφου το ξερεις οτι εχω κενα!!! :2funny:



Υ.Γ. Ισως ετοιμαζεται για διακοπες γιατι εχει πολυ καιρο να δουλεψει Κυριακη!!!
Νομίζω απο Δευτέρα σταματάει... πάει διακοπούλες...
1245.gif
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ευχαριστω φιλε.ξερει μηπως κανεις αν δουλευει καπου αλλου σημερα να την τιμησω για να μην περιμενω μεχρι αυριο?
Και τοση ωρα δλδ τι κανεις!!!!Καθεσαι και χαζευεις το site και περιμενεις να παει 6.30 για να δεις αν δουλευει και αλλου? :think:

Τωρα δυστυχως θα περιμενεις μεχρι αυριο!!!!! :knockinb:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
mporei na mou protinei kanenas ena kalo meros na xalasw ena 50ariko prin tin exodo mou simera? na einai konta se metro kai kalutera oxi metaxourgio giati thelw na paw vradu
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
mporei na mou protinei kanenas ena kalo meros na xalasw ena 50ariko prin tin exodo mou simera? na einai konta se metro kai kalutera oxi metaxourgio giati thelw na paw vradu

Το κεμπαμπτζίδικο κάτω απ'την πλατεία στον Άγιο Αντώνιο στο Περιστέρι! Θα φας καλά και μετά μπορείς να βγεις και για ποτάκι.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδια γνωριζει κανεις η αλεξια που ειναι το απογευμα στο πιπινου 118 ειναι αλεξια το γνωστο μελαχρινο πορνιδιο ;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Το κεμπαμπτζίδικο κάτω απ'την πλατεία στον Άγιο Αντώνιο στο Περιστέρι! Θα φας καλά και μετά μπορείς να βγεις και για ποτάκι.
Ωπ, ωπ ... δεν  το ξέρω το συγκερκιμένο... Για λέγε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom