Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

KOSTASP29

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Ουτε αυτη ειναι!!! :)μουνα η ρομινα :bigdick:






Πριν λιγο........Βουλιαγμενης 83 Ρομινα!!!Τι να λεμε τωρα..... :rockon:

Καρεα 30: Σαρα, Τζινα και αλλη μια.....ουτε που την ειδα καθως μολις ακουσα Τζινα πληρωσα και ανεβηκα δωματιο!!!Τι πουταναρα ειναι αυτη η γκομενα....... :knockinb:Στις υπηρεσιες εχει ξεπερασει ακομα και το Μαρινακι η ατιμη!!!Το σωμα λαμπαδα αλλα στο προσωπο δεν τη φτανει!!!

Βριλησσου 55: Η ευγενεστατη υπηρεσια μου παρουσιασε την Εμιλυ!!!Ειχα πολυ καιρο να τη δω......εχει χαλασει αισθητα το κοριτσι αλλα ο πατος πατος!!!

Βριλησσου 57: Ιουλια!!!Νεο ρουμανικο πιπινι σκετος μουνος!!!Φτυστη η Ναταλι Θανου ενα πραγμα!!!Για τα ενδοτερα ας μας φωτισει καποιος που εχει δοκιμασει!!!

Βριλησσου 36: Πενυ!!!!!!!!!!! :lheel: :lheel: :lheel:Μια που μπηκα και μια που βγηκα καθως ειχε δουλεια το κοριτσι και τετοιες ωρες δεν εχουμε κουραγια για αναμονες!!! :woldman:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
καλημερα1η νικολ της κασσανδρας ειναι η ελλη h βουλγαρα απο τη φυλης??
(τζαμπα βεβαια βαζω το ερωτηματικο...)

πριν την σιλικονη   

και μετα   
Ναι, η Ελλη ειναι στουντιακη ξεπετα πλεον
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 08/08  :)  :)  :) [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Μαριανα - Μαριανα - www.kassandras3-kato.com/monika]Μονικα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras3-pano.com/natali]Ναταλι[/url]
Κασσανδρας 4(κατω):  ? - Μιχαελα - www.kassandras4-kato.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Λιζα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras6.com/katia]Κατια[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60: www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - www.vrilissou60.com/julia]Τζουλια[/url]
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
:)
Καρεα 30: Σαρα, Τζινα και αλλη μια.....ουτε που την ειδα καθως μολις ακουσα Τζινα πληρωσα και ανεβηκα δωματιο!!!Τι πουταναρα ειναι αυτη η γκομενα....... :knockinb:Στις υπηρεσιες εχει ξεπερασει ακομα και το Μαρινακι η ατιμη!!!Το σωμα λαμπαδα αλλα στο προσωπο δεν τη φτανει!!!
Τέτοιος κώλος δεν υπάρχει πουθενά. :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2:Αν τις πάρεις και τις 2 μαζί θα σου φύγει το κλαπέτο!!!!!!!!!  :pipa2: :cum: :fuck2: :pipa3:
 

vavel84

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
36
Like
2
Πόντοι
11
Σερβιων 26 χθες με την Άννα-Μαρια!Δεν υπάρχει αυτο που έζησα :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: !Γαμω τις καβλες μου γαμω!
Ξερει κανεις να μου πει τι παίζει εκι απο κοπελς?Γιατι ο χωρος ειναι καλος και πανω απολα μακριά απο βλεματα.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Γερό ποτήρι η κυρία. :pipa2:  :pipa2:
Αλλο πιο γερό ποτήρι που δοκίμασα πριν απο λίγο είναι η Νταιάνα απο Κασσάνδρας.Ρωσσιδάρα με πλαστικούς βύζους και πολύ καλό σώμα.Κατά τη γνώμη μού  το καλύτερο owo και cim που κυκλοφορεί. :cum: :cum: :pipa2: :pipa2:
Nai αλλα το Μιλφ εκ Ρωσσιας θελει και εξτρα 20αρικακι για να σου τσουγκρισει το ποτηρι !!! :grin: :grin: :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
120 για σενα γιατι θες και κωλο !!!
Πραγμα το οποιο κατεχει καλα !!!
Αλλα νομιζω οτι και με 150 την περνεις  εξω ευκολα οποτε τσαμπα φραγκα !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Γαματο ελα στο νησι !!! :grin: :grin: :grin:

   
URL]]
 

Επισκέπτης
Γαματο ελα στο νησι !!! :grin: :grin: :grin:

   
δεν γινεται..
βγαζω φυλακη στην αθηνα..
με βυσματωσαν φετος..
Υ.Γ κλασσικη ερωτηση που θα παιξει προσεχως..
ποιες ειναι αυτες προεδρε???
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σερβιων 26 χθες με την Άννα-Μαρια!Δεν υπάρχει αυτο που έζησα :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: !Γαμω τις καβλες μου γαμω!
Ξερει κανεις να μου πει τι παίζει εκι απο κοπελς?Γιατι ο χωρος ειναι καλος και πανω απολα μακριά απο βλεματα.
Συνηθως milfakia.
Τις βαρδιες εκει καλυπτουν συνηθως η Στεφανια απο Βουρβαχη 19, Κατερινα και Νικη απο Αγιου Μελετιου, η Ταμαρα,(akoma ενα αλλο δυνατο μιλφ,) η Αλεξανδρα απο Κωνσταντινουπολεως 61.
Επισης δουλευει και η Βανεσσα, νεαρη κοπελα που εργαζεται με αλλο ονομα σε αλλα studio.

Αν μπηκε στο roster και η Αννα Μαρια, τοτε η ομαδα δυναμωσε αρκετα.
 

vavel84

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
36
Like
2
Πόντοι
11
Συνηθως milfakia.
Τις βαρδιες εκει καλυπτουν συνηθως η Στεφανια απο Βουρβαχη 19, Κατερινα και Νικη απο Αγιου Μελετιου, η Ταμαρα, ενα αλλο δυνατο μιλφ, η Αλεξανδρα απο Κωνσταντινουπολεως 61.
Επισης δουλευει και η Βανεσσα, νεαρη κοπελα που εργαζεται εμ αλλο ονομα σε αλλα studio.
Δεν ξερω καμια από αυτές  :( :( :( :( :( :( Εσυ ποια προτεινεις?Καλο μιλφ να γλύφει αρχιδια γιδια και ολα να τα ρουφαει ξερεις?
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Συνηθως milfakia.
Τις βαρδιες εκει καλυπτουν συνηθως η Στεφανια απο Βουρβαχη 19, Κατερινα και Νικη απο Αγιου Μελετιου, η Ταμαρα, ενα αλλο δυνατο μιλφ, η Αλεξανδρα απο Κωνσταντινουπολεως 61.
Επισης δουλευει και η Βανεσσα, νεαρη κοπελα που εργαζεται εμ αλλο ονομα σε αλλα studio.

Kαλά σκήζεις σεβαστε ινδιάνε  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Βρε δεν πας να κανεις καμιά βουτιά λεώ γω.

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν ξερω καμια από αυτές  :( :( :( :( :( :( Εσυ ποια προτεινεις?Καλο μιλφ να γλύφει αρχιδια γιδια και ολα να τα ρουφαει ξερεις?
Καλη διαθεση να εχεις και θα μαθεις.....

Θεωρω την Στεφανια, σε αυτα που ζητας Νο 1,
Παλια καραβανα, οταν εγλυφε @@κια, για τις αλλες ηταν αγνωστη λεξη.

Εγω εχω περασει πολυ καλα επισης και με την Κατερινα και την Νικη.

Αν σου αρσεουν εμφανησιακα.....βουρ.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.446
Like
3
Πόντοι
66
Γαματο ελα στο νησι !!! :grin: :grin: :grin:

   http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/38314756658674468401.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

δεν ξέρω για αυτόν αλλά εγώ είμαι ήδη στο λιμάνι !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σου βρήκα και κάτι σαγιονάρες μούρλια σε λουστρίνι!!!!! αχαχααχχαχα :2funny: :2funny: :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Τέτοιος κώλος δεν υπάρχει πουθενά. :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2:Αν τις πάρεις και τις 2 μαζί θα σου φύγει το κλαπέτο!!!!!!!!!  :pipa2: :cum: :fuck2: :pipa3:
Τελειος κωλος και τελεια κωλοτρυπιδα!!! :kissass:
:rockon: :rockon: :rockon:


Να υποθεσω οτι θα το ντουετο παει 160? :-
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom