Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (1 μέλη και 55 επισκέπτες)

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
το φιλις 104 ειναι για αβισαλεουσ καυλιαριδες με αγριες ,διχασμενες ορεξεις!καυλιαριδες που θελουν να βγαλουν τα αποθιμενα τις βρομικις καυλας τουσ....!
Συναγωνιστες,διαφωνω !!! Στο Φυλης 104, υβριδιο μπουρδελου και στουντιο, η Αντζελλα ειναι πολυ καλη. Απογευματινη βαρδια, τρανς χωρις εργαλειο πλεον, ξανθια, μεσου μεγεθους, με μεγαλο βυζο, Ε 40 και κουλουρι. Οι αλλες δυο-οντως-δεν λενε τιποτα το ιδιαιτερο.Μαλιστα, η κοντη μαυρομαλλα, εχει το εργαλειο ακομα.
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστες,διαφωνω !!! Στο Φυλης 104, υβριδιο μπουρδελου και στουντιο, η Αντζελλα ειναι πολυ καλη. Απογευματινη βαρδια, τρανς χωρις εργαλειο πλεον, ξανθια, μεσου μεγεθους, με μεγαλο βυζο, Ε 40 και κουλουρι. Οι αλλες δυο-οντως-δεν λενε τιποτα το ιδιαιτερο.Μαλιστα, η κοντη μαυρομαλλα, εχει το εργαλειο ακομα.
]αφου το λεει ο comander τισ ιδονινισ κατι θα ξερει...παντος οσες φορες εχο κανι σκαουτ στο τραβελομαγαζο εχι κατι κακασχιμα τραβελοιδι πορνιδια!χεχε!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
διαβαζω σε αγγελια εφημεριδας ...

Ανανεωμενες καλλιγραμμες καλλονες σας περιμενουν για μια ξεχωριστη εμπειρια και αυστηρη.Φυλης 104 (αδιέξοδο)

δεν ήξερα την υπαρξη αυτη του χωρου...
εχει δοκιμάσει κανεις συναγωνιστης???
Οταν η αγγελια γραφει για μια ξεχωριστη εμπειρια δεν υποπτευεται ο νους σου οτι ειναι τραβελος. Οντως το σπιτι ειναι τραβελοσπιτο τσεκαρισμενο απο πολλα μελη. Οποτε ΑΚΥΡΟ!!!
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ναι φυσικα το υποπτευθηκα γι αυτο και το εγραψα εδω για να μου το επιβεβαιώσουν καποιοι που εχουν ηδη παει...!!!
για να μην βρεθω προ εκπληξεων..
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παίδες βοηθήστε τον άνθρωπο που κάνει τα πρώτα του βήματα! Αν δεν σας αρέσει καμία, πως το λέτε; Με τρόπο εύσχημο... Εντάξει στα στούντιο που πήγα ήταν όλες ωραίες αλλά μερικές δεν μου έκαναν κλικ και άλλες μου καραέκαναν. Όταν πέσω πάνω σε μια που δεν θα μου κάνει πως το λέω; Ότι δεν έχω λεφτά και κάνω sightseeing? Γιατί να σηκωθώ να φύγω δεν μπορώ.


Όσο και ευγενικός να είσαι , υπάρχει πιθανότητα να στην πει η τσατσά ή η πουτάνα.Πίστεψέ με.Για αυτό όχι πολλά πολλά. "θα περάσω κάποια άλλη φορά" και χωρίς πολλές γλύκες.Τυπικά και ψυχρά.ʼμα πεις ότι δεν έχεις λεφτά μπορεί να σου πουν "τότε γιατί ήρθες".Μη δίνεις λογαριασμό.
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
να αναφερω και γω για βριλησσου σημερα κατα τις 6:
στο 36 μια παολα  αδιαφορη
στο 57 η αλεξια απο ρωσια καλη εως αξιολογη αλλα οχι για δευτερη φορα κατα την προσωπικη αποψη
στο 60 δυο πολωνεζακια λιγνα κοντα οχι πολλα υποσχομενα
στο 46 οπου και κατεθεσα η σαντρα απο ολλανδια συμφωνα με την τσατσα, γερμανιδα οπως διαπιστωσα μεσα.
πολυ καλη περιποιηση 7/10
πιπα ακομα καλυτερη 8,5/10 δινει λοκω αλλα με 100
εγω πηρα το προγραμα των 50 και εμεινα αρκετα εως πολυ ικανοποιημενος.
η κοπελα εχει επιπεδο πολυ καλη διαθεση σχεδον gfe...
θα  την ξανατιμησω...
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
ακριβως οπως τα λει ο φιλος μας ο παναγις ειναι τα πραγματα. καλη ειναι και η κορινα οχι πολυ καλη σαν εμφανιση αλλα πολη φιλικη και χωρις βιασινες. τιμηστε την εστω και για μια φορα. Στο 60 δεν εχω παει ακομα αλλα θα περασω να παρω ενα βλεφαρο και απο εκει.
θελω να ρωτησω μυπως ξερει κανεις σας κανενα αλλο καλο μαγαζι κονατ σε αυτες τις περιωχες, διλαδη σχετικα βορεια, χαλανρι μεσσογειων Αγια Παρασκευη Μαρουσι, οτι σχετικο με sex....
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
ρε άρρωστοι καβλιάριδες μήπως έχει πάει κανείς από λεμπέση τώρα τελευταία να μου πεί τις βάρδιες ... ή έστω ένα τηλεφωνάκι ....
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
που ειναι η λεμπεση μεγαλε για πες μας να παμε και να σου πουμε
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
που ειναι η λεμπεση μεγαλε για πες μας να παμε και να σου πουμε

είναι ένα μικρό δρομάκι κάθετος στην αρχή της Συγγρού (από στήλες Ολυμπίου Διο΄ς - μισο λεπτο από τη σταση ακροπολη μετρό) στα δεξιά και το νούμερο είναι 8 !!! έχει κοπέλες που εναλλάσονται με τη δροσοπούλου 97 που είναι κοντά μου αλλά η λεμπε είναι στην άλλη άκρη για μένα!!
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς τι παίζει απόψε Καρέα / Ισμήνης;
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Καλό! Ξέρεις όμως ποιες παίζουν στις 2 υπερπαραγωγές;
 

atr7

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τι υπερπαραγωγές ρε παιδία? Υπερπαραγωγές του Μεγάλου Berto????
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Υπερπαραγωγες του μεγαλου Mario Salieri...
 

Επισκέπτης
Τι υπερπαραγωγ ές ρε παιδία? Υπερπαραγωγ ές του Μεγάλου Berto???
-----
χα - χα !
Μεγάλος Berto  -- ή Νάσος  Σπύρης--ή  Θανάσης Κασπίρης εκ Λαρίσης όπως είναι το κανονικό του όνομα ...

το γνωρίζουν οι έχοντες θεσσαλικήν καταγωγήν
 

fan_club_pitsi

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα στην Αθανασίας στο Παγκράτι έπαιζε μια ξανθιά ελληνίδα με πιασίματα.Δεν ξέρω από κρεβάτι τι έλεγε αλλά 50Ε δεν κολλάνε με την εμφάνισή της.Χώρος καθάρος και τσατσσά ευγενέστατη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom