Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Παιδια σκεφτομαι σημερα να καταθεσω στο Πιπινου 118 παιζει τιποτα καλο ας με ενημερωσει καποιος!
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
γεια σαs μαγκεs.περασα εχτεs απο βουρβαχη 19 και πηρα μια 22αρα τσεχα ξανθια με αγγελικο προσωπο και πολυ ναζιαρα αλλα ξεχασα να ρωτησω το ονομα τηs [τα εχασα....]ξερει κανειs πωs τη λενε?
λεω να ξαναπερασω σημερα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
απογευματινη τσαρκα με σουβαλα ή σουμελά  :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: στα μυστικα μονοπατια της ατακτης ηδονης και του πληρωμενου ερωτα!πρωτη σταση λεμπεση 8 οπου ηταν μια ξανθια αδυνατη με μικρο βυζι με το ονομα "μονικα"(δουλευει και δροσοπουλου 97) αλλα δεν μας εκανε κλικ και την καναμε!ειχε και προγραμμα με 70 ακα!μετα τις 20.00 θα ειναι μια "νικη" συμφωνα με την τσατσα που φανταζομαι και αυτη απο δροσοπουλου 97 θα ειναι...οποιος ξερει τί λεει η γκομενα ποσταρει after me!Συνεχεια φραντζη 47 οπου ηταν ενα υπεροχο μωρο που θα εργαζεται πυρετωδως μεχρι τις 05.00 τα ξημερωματα επ'ονοματι αλεξια(μελαχροινη κουκλαρα με μπλε ματι!)Την τιμησα δεοντως.....σουβαλα την τελευταια βολτα μην την ποσταρεις......οκ? :dancing: :dancing: :dancing:ΜΥΣΤΙΚΟ...ΜΥΣΤΙΚΟ.....
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
απογευματινη τσαρκα με σουβαλα ή σουμελά  :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: στα μυστικα μονοπατια της ατακτης ηδονης και του πληρωμενου ερωτα!πρωτη σταση λεμπεση 8 οπου ηταν μια ξανθια αδυνατη με μικρο βυζι με το ονομα "μονικα"(δουλευει και δροσοπουλου 97) αλλα δεν μας εκανε κλικ και την καναμε!ειχε και προγραμμα με 70 ακα!μετα τις 20.00 θα ειναι μια "νικη" συμφωνα με την τσατσα που φανταζομαι και αυτη απο δροσοπουλου 97 θα ειναι...οποιος ξερει τί λεει η γκομενα ποσταρει after me!Συνεχεια φραντζη 47 οπου ηταν ενα υπεροχο μωρο που θα εργαζεται πυρετωδως μεχρι τις 05.00 τα ξημερωματα επ'ονοματι αλεξια(μελαχροινη κουκλαρα με μπλε ματι!)Την τιμησα δεοντως.....σουβαλα την τελευταια βολτα μην την ποσταρεις......οκ? :dancing: :dancing: :dancing:ΜΥΣΤΙΚΟ...ΜΥΣΤΙΚΟ.....
Βασο τη νικη την εχω παρει!ξανθια ωραιο βυζακι 3αρι λευκο δερματακι και νομιζω οτι ειναι ρωσιδα και απο οτι μου ειχε πει εργαζοταν σε γραφειο πριν!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Βασο τη νικη την εχω παρει!ξανθια ωραιο βυζακι 3αρι λευκο δερματακι και νομιζω οτι ειναι ρωσιδα και απο οτι μου ειχε πει εργαζοταν σε γραφειο πριν!

σε τουριστικο γραφειο?απο κρεββατι τί λεει?γιατι σκεφτομαι και βραδυνο σκαουτ!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
οκ frapaman,
ταφος ο savalas :rockon:
γυρισα σπιτι και εφαγα ενα πιατο σουτζουκακια με ρυζι, και αλλο ενα πιατο κολοκυθακια γεμιστα για να συνέλθω :2funny:

οποτε σε κοβω ακυρο για το βραδυνο σκαουτ!never mind the bollocks!και μονος μου καλα θα σκαουταρω!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Μα και φυσικα σε τουριστικο :2funny: :2funny: Δοκιμασε την καλο πουτανακι ειναι αλλα οχι κατι το τρομερο!
Σαν τη ΑΝΝΑ καμια!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μα και φυσικα σε τουριστικο :2funny: :2funny: Δοκιμασε την καλο πουτανακι ειναι αλλα οχι κατι το τρομερο!
Σαν τη ΑΝΝΑ καμια!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:

λογικο αφου σε λενε καιαφα!ο ΑΝΝΑΣ και ο ΚΑΙΑΦΑΣ!ΧΕΧΕΧΙΧΙΧΙΧ!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
vasos αυτο στη λεμπεση 8 τι λεει σαν περιβαλλον??
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Γνωριζει κανεις τι φρουτο ειναι μια Στελλα στην Ισμηνης??

Υ.Γ. ο χωρος στην Λεμπεση ειναι μετριος.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Γνωριζει κανεις τι φρουτο ειναι μια Στελλα στην Ισμηνης??

Υ.Γ. ο χωρος στην Λεμπεση ειναι μετριος.

η στελλα εινα μια αλβανα αδυνατη αβυζη και προσωπικα δε μου λεει κατι στο κρεβατι.....την ειχα παρει αγνωστου στρατιωτου και το μονο που με ειχε φτιαξει ηταν η ποδομαλακια της!αλλα κατα τα αλλα τιποτα
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω προς τι ο ντόρος για το Αχαρνών 106 και ειδικά για την Αγνή. Καλή κοπέλα βέβαια, αλλά από κοκό κάτω του μέσου όρου. Εκτός αν σας αρέσει να συνουσιάζασθε με ένα υπερκινητικό καλικαντζαράκι.
Η Αγνή είναι μούναρος και κανει και μια χαρα περιποιηση. Ειναι ελεγμενη και πιστοποιημενη απο πολλα μελη. Ρωτα και τον πιτσιλιστη να σου πει.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
σε τουριστικο γραφειο?απο κρεββατι τί λεει?γιατι σκεφτομαι και βραδυνο σκαουτ!

Σιγά ρε vaso μη δούλευε  και σε γραφείο τελετών!!!

:rockon: :rockon: :rockon:


Η Αγνή είναι μούναρος και κανει και μια χαρα περιποιηση. Ειναι ελεγμενη και πιστοποιημενη απο πολλα μελη. Ρωτα και τον πιτσιλιστη να σου πει.


Πιστοποιημένη κατά ISO; :dancing:

PS: Πάλι έξω είσαι μπουρδελιάρη;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
χθές βράδυ στο στούντιο Βριλησσού 46 πήρα την Κατερίνα.
Ο χώρος κορυφάιος, δεν είχε καθόλου κόσμο και η βραδυνή τσατσά η καλύτερη της πίατσας (μετά την κ. Ειρήνη), χαμογελαστή με χιούμορ και καλοσυνάτη.

Η κατερίνα με καμπύλες, αλλά γυμνασμένο και σφυχτό κορμί.
Βυζί φυσικό 3,5-4, κωλάρα , και πολύ καλή στο δωμάτιο,
Εμφανισιακά δεν είναι καμια μουνάρα, αλλά είναι sexy..
έκατσε τουλάχιστον 20 λεπτά μαζι μου, έκανε ισπανικη , ποδομαλακια, φιλάκια, 3 στάσεις χωρις να δυσανασχετίσει καθόλου...value  for money..


Σήμερα το πρώι πέρασα κατά τις 11 απο το Δροσοπούλου 97.
Ετύχε και την ώρα που περίμενα να ανοίξει η πόρτα να μπαινει και το μωρο της πρωινής βάρδιας!
Ρωσίδακι πιπινάκι κοντοπούτανο ονόματι Μπάρμπι!
την έχα πάρει στο ίδιο στούντιο πριν μια βδομάδα.
Πάρα πολυ γλυκό κορίτσι, με τρομαρά γλυκια φατσουλα. Γλύφει μπάλλες είναι μες τη γλυκα και το χαμόγελο και μιλά καλά αγγλικα. εχει και ωράια στητα μεγάλα βυζάκια...
Θα έιναι όλη την εβδομάδα εκέι πρωινή βάρδια
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ενδιαφερουσα περιπτωση η μπαρμπι..
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Η Αλινα απο Δροσοπουλου τοσο ομοιοτητα εχει με την Παπαριζου?Αν ναι παω για καταθεση.Θελω την αποψη σας-Κανει ζεστο κρεβατι κατα τα αλλα?Ή βιαστικη?Οποιος εχει δοκιμασει ας μου απαντησει-Δουλευει αποψε Δροσοπουλου 95
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom