Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ευχαριστω!!! καποιος να εχει κανενα τηλ απο το μαγαζι εκει?
κατι εχω ακουσει οτι εκει παιζει κ μια που μαλλον ειναι τραβεστι?
σωστα?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Οχι. Το "υποτηθεμενο" τραβεστι Κιμ ειναι απεναντι στην Αριστοτελους. Τσεκ πμ.
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
thanks!!! αυτο ειναι καλο το στουντιο? εχω παει μεχρι στιγμης ιππονακτος δε μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα βεβαια.. αλλα ψαχνω κατι καλο εννοω με καλη συμπεριφορα τσατσα κλπ και καλα κοριτσια εκει στα γυρω μερη απο φραντζη, βουλιαγμενης, ν σμυρνη κλπ

ευχαριστω πολυ
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Σαν χωρος ειναι σουπερ. Ισως το καλυτερο στα νοτια. Η τσατσα η απογευματινη (μια κοντουλα) ειναι επισης ευγενικη αν και προσπαθει να σε πεισει (λιγο επιμονα) να περασεις. Απο πτανες μονο η Ισαβελλα αξιζει κατα την αποψη μου. Εχω παρει απιστευτες μουφες εκει. :headbang: :headbang: 
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
παιδες απο Ιππωνακτος τι αξιζει? εχω παρει μαργαριτα αλλα κατα τη γνωμη μου καθολου καλη και ουτε καν τα βασικα... κατι αλλο αξιολογο παιζει? ευχαριστω!
 

Επισκέπτης
τριγγετα ενα μωρο απο κολονια η σισσυ σκετη καβλα περασα με 50 ευρω και ηταν σουπερ.
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ευχαριστω ολους παιδες.. τριγγετα ποσο ρε σεις? (νουμερο)
ιππωνακτος καποια καλη??

ευχαριστω!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Χθες κατα τις 3 τα ξημερωματα μετα απο πολλες μπριζες αρχισα να διαβαινω οδικως στον πηγαιμο για το στουντιο σην Φραντη 47,εκει ηταν η Αλεξια,πραγματικο μελανουρι,μαυρο μακρυ μαλλι,μπλε ματαρες και κωλαρα με ωραιο βυζι σε αναλογια με το σωμα της.Για 40? ηταν μια κλασικη φαση στουντιο με τριψιματα-ισπανικη-γλυψιμο μπαλες και γενικα καλη διαθεση-Το μειον του εν λογω στουντιο που φερνει ωραια γκομενακια σχετικα(εχω καταθεσει σε Παολα-Βαλερια(ψιλοκρυα)και την Αλεξια ειναι οτι δεν εχει νιπτηρα ή κατι αλλο να πλυθεις με αποτελεσμα να φευγεις και να κανεις μπανακι σπιτι μια και καλη
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ρε psolara που εισαι και ανωτερος.. για βοηθηστε λιγο ρε... τι απαιτησεις υπαρχουν απο στουντιο? δηλαδη ως τι να ζηταω?? οχι τιποτα αλλο.. μεχρι στιγμης παω (εχω παει ιππωνακτος μονο) και κανω τα βασικα δηλαδη 1 σταση @4, μια απο πανω και αρχη με παπι.. ουτε γλυψιματα στα λαμπακια, ουτε ισπανικα κλπ.. παιζουν τετοια?? η θα με γειωσει η γκομενα κ θα ξενερωσω..??

μπορειτε λιγο να help τον νεοπα???

thanks
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ρε psolara που εισαι και ανωτερος.. για βοηθηστε λιγο ρε... τι απαιτησεις υπαρχουν απο στουντιο? δηλαδη ως τι να ζηταω?? οχι τιποτα αλλο.. μεχρι στιγμης παω (εχω παει ιππωνακτος μονο) και κανω τα βασικα δηλαδη 1 σταση @4, μια απο πανω και αρχη με παπι.. ουτε γλυψιματα στα λαμπακια, ουτε ισπανικα κλπ.. παιζουν τετοια?? η θα με γειωσει η γκομενα κ θα ξενερωσω..??

μπορειτε λιγο να help τον νεοπα???

thanks
Ολα εξαρτωνται κατα τη γνωμη μου απο τη διαθεση σου και το πως αυτη εκφραζεται με την εκαστοτε,να σκας ανετος και χωρις αγχος και με καλη διαθεση.
Βεβαια υπαρχουν και καποιες που ειναι ξενερωτες ξεπετες,τοτε οτι και να κανεις να το κανεις γιατι εσυ καυλωνεις και γουσταρεις και μη μασας γαμα τους τα πρεκια-Στην τελικη πληρωνεις αν και οι περισσοτερες το ξερουν το ποιημα και απο μονες τους σε κανουν να νιωθεις οικεια-
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
οι κρυοκωλες πολλες φορες φαινονται και απο το προσωπο. ορισμενες ομως μπορει να τους γυαλιζεις το ματι και σκανε κανα χαμογελο.
διαλεξε τις δευτερες.
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Τριγγετα 3 και λ.συγγρου γωνια.

Δεν ειναι γωνια φιλε. Το λεω μην μπερδευτει κανεις γιατι κατα καιρους εχει γραφτει οτι δεν το βρισκουν.

Ασχετο, ξερει κανεις ποιες μερες ειναι η Αλεξια στη Φρατζη ?
 

casio26

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
χθές βράδυ στο στούντιο Βριλησσού 46 πήρα την Κατερίνα.
Ο χώρος κορυφάιος, δεν είχε καθόλου κόσμο και η βραδυνή τσατσά η καλύτερη της πίατσας (μετά την κ. Ειρήνη), χαμογελαστή με χιούμορ και καλοσυνάτη.

Η κατερίνα με καμπύλες, αλλά γυμνασμένο και σφυχτό κορμί.
Βυζί φυσικό 3,5-4, κωλάρα , και πολύ καλή στο δωμάτιο,
Εμφανισιακά δεν είναι καμια μουνάρα, αλλά είναι sexy..
έκατσε τουλάχιστον 20 λεπτά μαζι μου, έκανε ισπανικη , ποδομαλακια, φιλάκια, 3 στάσεις χωρις να δυσανασχετίσει καθόλου...value  for money..


Σήμερα το πρώι πέρασα κατά τις 11 απο το Δροσοπούλου 97.
Ετύχε και την ώρα που περίμενα να ανοίξει η πόρτα να μπαινει και το μωρο της πρωινής βάρδιας!
Ρωσίδακι πιπινάκι κοντοπούτανο ονόματι Μπάρμπι!
την έχα πάρει στο ίδιο στούντιο πριν μια βδομάδα.
Πάρα πολυ γλυκό κορίτσι, με τρομαρά γλυκια φατσουλα. Γλύφει μπάλλες είναι μες τη γλυκα και το χαμόγελο και μιλά καλά αγγλικα. εχει και ωράια στητα μεγάλα βυζάκια...
Θα έιναι όλη την εβδομάδα εκέι πρωινή βάρδια

Πολύ καλό μωρό η barbie συμφωνώ!
Για Βριλησσού έχει καμιά στάση του μετρό εκεί κοντά;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386


[/quote]
Για Βριλησσού έχει καμιά στάση του μετρό εκεί κοντά;
[/quote]

Αμπελόκηποι και Πανόρμου ειναι οι κοντινότεροι αλλά και πάλι είναι μακριά και ανηφόρα!
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα απόγεμα μέχρι τις 11 το βράδι στ Φρατζη η Αλέξια. Καλό μουνί αλλά μουγκό! Τίποτα λέμε!  ¨Οση ώρα γαμούσα, αλλά και μετά. ούτε κουβέντα! Πάντως θα το ξαναπήδαγα γιατί κάνει βαθειά πίπα και έχει και κολάρα! ¨οσο για τη τσατσα , μιλάμεε όλα τα λεφτά ! ¨Οπως ακριβώς περιέγραφε προχττές ένας συνγωνιστής ! Με τα πιο άπταιστα Ρουοσο-ελληνιεκά! Καλή φάση !
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
για Πιπινου 118 τι γνωμη εχετε γενικα αδερφια?
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως εγώ το πλήρωσα το συγκεκριμένο (Αλέξια) 50+20!
Γιατί ο φίλος psolaras λέει για 40 στις 3 τη νύχτα ?
Μεταμεσονύχτιες εκπτώσεις ?? :dancing:
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
και ποσο την πληρωσες φιλε την μπαρμπι για να μην παω απροετοιμαστος.....
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν και γενικά όποιο σπίτι εκσυγχρονιστεί και αρχίσει τις προσφορές αλα Σούπερ Μάρκετ θα κάνει τρελές δουλειές !
Ας πουμε ρε παιδί μου μια προσφορά τύπου "Στο ένα φούλ πρόγραμμα να κερδίζεις μισή πίπα" !!! ή άλλο "Στα τρία γαμίσια :knockinb: :knockinb: :knockinb: λοκό δωρεάν" !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom