Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
4 φορες εχω παει στο Βριλησσου 60 και τις 4 τα πραγματα δεν ηταν οπως τα περιμενα...εκανα υπομονη τοσο καιρο και δεν μιλαγα αλλα ως εδω  και μη παρεκει...Μολις γυρισα και μεταφερω αλλη μια απογοητευση...σημερα ηταν η Καρολινα απο την Πολωνια...Θα μου πεις γιατι πας ?  Μα γιατι πολυ απλα ειναι κοντα στο σπιτι μου...Στα θετικα καταλογιζονται η ευγενικη και γλυκεια τσατσα , τα πολυ ωραια και καθαρα δωματια , ενω οι κοπελες ειναι μικρες ρωσιδες στην πλειοψηφεια τους και στο χολ συμπαθητικες και δελεαστικες...μεσα ομως στο δωματιο το service ειναι δυσαναλογο του 50ευρου και θυμιζει ξεπετα  Φυλης...Στην αρχη νομιζα οτι ηταν συμπτωματικο , αλλα συμπτωση που επαναλαμβανεται παυει να ειναι συμπτωση...προφανως χρειαζονται  κανενα εμπαργκο για να στρωσουν...
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
4 φορες εχω παει στο Βριλησσου 60 και τις 4 τα πραγματα δεν ηταν οπως τα περιμενα...εκανα υπομονη τοσο καιρο και δεν μιλαγα αλλα ως εδω  και μη παρεκει...Μολις γυρισα και μεταφερω αλλη μια απογοητευση...σημερα ηταν η Καρολινα απο την Πολωνια...Θα μου πεις γιατι πας ?  Μα γιατι πολυ απλα ειναι κοντα στο σπιτι μου...Στα θετικα καταλογιζονται η ευγενικη και γλυκεια τσατσα , τα πολυ ωραια και καθαρα δωματια , ενω οι κοπελες ειναι μικρες ρωσιδες στην πλειοψηφεια τους και στο χολ συμπαθητικες και δελεαστικες...μεσα ομως στο δωματιο το service ειναι δυσαναλογο του 50ευρου και θυμιζει ξεπετα  Φυλης...Στην αρχη νομιζα οτι ηταν συμπτωματικο , αλλα συμπτωση που επαναλαμβανεται παυει να ειναι συμπτωση...προφανως χρειαζονται  κανενα εμπαργκο για να στρωσουν...

+10000! Κι εγώ κατέθεσα χθες και ήταν πολύ ξεπέτα με Καρολίνα. Φαντάζομαι μια από τα ίδια και η Αγνή. Κουράστηκα κι όλας γιατί όταν ξενερώνεις αυτό συμβαίνει στην προσπάθεια να τελειώσεις μια ώρα αρχύτερα. Εμπαργκοοοοοο!

Υ.Γ Θεωρητικά το μόνο καλό είναι ότι είχε δύο κοπέλες για να διαλέξεις. Η πλάκα είναι ότι δεν προτίμησα Αγνή γιατί φοβήθηκα την ξεπέτα!
 

Επισκέπτης
εχει καμια σχεσι ι αγνι απο το αχρνον 106???ειναι  διο διαφορετικα πορνιδια ι ειναι το ιδο????
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Από τις περιγραφές που τσέκαρα στο φόρουμ, κατά 80% ναι, φιλε πιτσιλιστή. Εσύ μάλλον έχεις καλύτερη άποψη. Αν και είδα ότι υπήρξαν κάποια θετικά σχόλια, άρα την πάτησα...
 

casio26

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερον πρωί η Μπάρμπι στη Λεμπέση. Εντάξει δεν τρελλάθηκα κιόλας, πολύ ωραίο πρόσωπο, κοντοπούτανο, αλλά συμμετοχή, πλην των φωνων, μέτρια. Αι γοντ γιόρ φίνις μου έλεγε συνέχεια.
Αξίζει πάντως για μια φορά. Ίσως να έπεσα κι εγψ στην περίπτωση.

Δεν έπεσες και μένα τα ίδια μου έλεγε. Αλλά δε ξέρω ρε γαμώττο πόσο έμεινα μέσα στο δωμάτιο για να δω αν ήταν πάνω από 10λεπτο. δεν έχω και ρολόι και χάνω λίγο την αίσθηση του χρόνου εκεί μέσα :cheesy: μου την έσπασε λίγο που μόλις μου σηκώθηκε από τη πίπα κατευθείαν για γαμησάκι. αλλά ήταν πρόθυμη ότι της έλεγα. και γλύψιμο στ' άρχι και πάνω και κάτω στάσεις. σε σχέση με άλλες δε το συζητώ.
 

Επισκέπτης
Από τις περιγραφές που τσέκαρα στο φόρουμ, κατά 80% ναι, φιλε πιτσιλιστή. Εσύ μάλλον έχεις καλύτερη άποψη. Αν και είδα ότι υπήρξαν κάποια θετικά σχόλια, άρα την πάτησα...
τσαχπινοκαυλιαρι μου αν ειναι ι αγνι ι πολονεζα απο αχαρνον 106 αποκλιετε να ειναι μαπα....τιν εχουν πιτσιλισει πολοι σιναγονιστες απο εδο μεσα και οτι λενε θετικα σχολια!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ε πιτσι η αγνη τι ωρες παιζει μπαλα(ες)?
 

Επισκέπτης
μπουχααχχαχαχααχ!!!οραιος ο παικτις!!!τιν πετιχενο σινεχεια απογευματινι βαρδια στο αχαρνον 106!6με2βραδι!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
που λέτε πήγα να δω τη Μπαρμπυ (δευτερα πρωι) αφου όλοι λέτε γιαυτή και τη δοκιμασα...
το γκομενάκι είναι γλύκα βέβαια αλλά όλο μου λεγε οτι δεν έχει χρόνο και σαν να μην ήθελε να του τον βάλω.. όλο πιπα μου το γ΄?υριζε καλη βέβαια και το μουνάκι του στενο αλλα γενικά ήταν σαν βιασμός ... δεν ξέρω με αγχωσε και δεν θα ξαναπάρω....
πριν είχα παει (κυριακη μετα τα μεσα..) φραντζη όπου γινόταν πανικός και ήταν η Αλεξια δεν δοκι περιμενω κριτικές .... πήγα και στο απέναντι δεν θυμαμαι οδο αλλα οι μυιμένοι ξέρουν και μόλις έκλεινε. ακριβώς δίπλα είχε πόρτα σπιτιου κανονικού και ο χριστιανός είχε βάλει απαγορευεται πανω απτο κουδούνι ...(πολυ πλακα) θα τον είχαν τρελάνει τον ανθρωπο... μην τον πηδηξει κανείς κατα λάθος..!!! :grin: :grin:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Σήμερον πρωί η Μπάρμπι στη Λεμπέση. Εντάξει δεν τρελλάθηκα κιόλας, πολύ ωραίο πρόσωπο, κοντοπούτανο, αλλά συμμετοχή, πλην των φωνων, μέτρια. Αι γοντ γιόρ φίνις μου έλεγε συνέχεια.
Αξίζει πάντως για μια φορά. Ίσως να έπεσα κι εγψ στην περίπτωση.
Η Μόνικα ήταν στη Δροσοσπούλου 97. Ίδια φάση με τη Μπάρμπι, όχι τόσο καυλιάρικο πρόσωπο όμως.
Αυτά

τώρα τελευταία λέει πολύ και το "γκιβ μι γιορ φινις!"
 

Επισκέπτης
μπορει να πετυχε το μπουρδελο στην αλλαγη βαρδυας
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα Τριγγέτα δουλεύει η καυλιάρα Ιζαμπέλλα μέχρι απόγευμα.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Συναγωνιστές γεια σας είμαι νέος τόσο στο site όσο και στο άθλημα.Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει τι παίζει σήμερα μετά τις 20:00 μ.μ. Τριγγέτα , Λεμπέση , Φρατζή και τι να προτιμήσω ?
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
εχθες βραδυ στο στουντιο Αχαρνων 106
καστανοξανθο μικροκαμωμένο πορνιδιο απο Ρουμανια ..παλιοτερα ειχε συστηθει ως Νίνα τωρα ως Μαρία..ουτε η ιδια δεν ξερει..
καλη περιποίηση χωρις βιασυνη και ανετη σε όλα..αξιζει μια δοκιμη! ;)
μου ειπε οτι δουλευει και Βριλλησου 60 και Παιωνιου 10..
ποτε προλαβαίνει??? :headbang: :headbang: :2funny:

αρχισε παλι η τσατσα να μιλαει τα περιεργα τα Ρωσικα της και με επιασαν τα γέλια..χαχααχα..!
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Μέχρι τι ώρα θα είναι ;

Μέχρι 17.00 όπως μου είπε. Σχετικά με το μέρος, Τριγγέτα 3, πολύ καλός χώρος, από όσους έχω δεί και σχετικά καθαρός και μέρος για "φρεσκάρισμα" όπως μου είπε η τσατσα για τα μεγάλα προγράμματα. Τώρα Isabella, προσωπικά καλή όχι πιπίνι, καλό σώμα και κουλούρι. Πάντως καλή αίσθηση σαν GFE. Mαλλον θα είναι σαββατο πάλι.
Δεν κλαίω το 50 ούτε μπορώ να πώ το Τοπ.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ισαμπελα Τριγγετα3 μουναρα απο τα καλυτερα γαμησια που εχω κανει θελω να την ξαναπετυχω!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom