Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Πριν 1 ωρα στην Τριγγετα η Χριστινα μαυρομαλλα με μπουταρες , κολαρα και χαμογελαστη στο σαλονι.Την εχει παρει κανεις;
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μιά συμβουλή για όσους ανησυχούν για τις τιμές στα σπίτια.
Η πιο ακριβή πουτάνα στοιχίζει λιγότερο απο μια μέτρια γκόμενα που σου ζαλίζει και τ αρχίδια !
Αγόρια τις πουτάνες τις πληρώνουμε για να φύγουν μετά το πήδημα !
Γι΄αυτό τις πληρώνουμε!
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε salzburg, δεν την έχω παρει άλλα το απόγευμα που πέρασα , μου είπε  η τσατσα ¨"Δέν έχω κοπέλα-ελάτε αργότερα"
Σα βενζινάδικο μου θύμισε "Δεν έχω αμόλυβδη , περάστε αργότερα"
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κι έπειτα να σου πω και κάτι άλλο!
Αυτή τη Χρίστινα τη λένε και ¨Αννα και Μαργαρίτα και Στέλλα και ότι άλλο θές !
Απο δέκα ονόματα η καθε μία !
Γι αυτό προτείνω να γαμάμε και αν περνάμε καλα να λέμε και στους άλλους τα ωράρια το αξιοπιτσίλιστου μουνιού (αν τα ξέρουμε)!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Πριν 1 ωρα στην Τριγγετα η Χριστινα μαυρομαλλα με μπουταρες , κολαρα και χαμογελαστη στο σαλονι.Την εχει παρει κανεις;

Αυτη η Χριστινα που αναφερει ο salzburg ειναι μια κρυοκωλη Γερμανιδα. Σφικτο σωμα παρα τα παραπανισια κιλα αλλα στο κρεβατι... μηδεν εις το πηλικο. 
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ryu , πλήρης και εξαιρετικά βοηθητική η πληροφορία σου !
Αποφεύγω τα κρυόκωλα αν και μερικές φορές λόγω υπερθέρμανσης και υπερπίεσης του εργαλείου τα πληρώνω και μετά λέω τι μαλακία έκανα ?
Μερικές τις γαμάς και νοιώθεις ότι κάνεις τον εργάτη του μουνιού της! Απλά το βοηθάς να διατηρηθεί σε φόρμα για ότα χρειαστεί να κάνει κανα καλό γαμίσσι!
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Αυτη η Χριστινα που αναφερει ο salzburg ειναι μια κρυοκωλη Γερμανιδα. Σφικτο σωμα παρα τα παραπανισια κιλα αλλα στο κρεβατι... μηδεν εις το πηλικο. 

Φιλε μαλλον θα σε μπερδεψω τωρα αλλα ειμαι σιγουρος οτι η Χριστινα για την οποια λετε (μαυρα μακρια μαλλια μεχρι πριν 2 μηνες που την ειδα, παραπανισια κιλα αλλα σφιχτη, Γερμανιδα) κανει απο τα καλυτερα γαμησια. 2 φορες την εχω παρει. Αυτο που μου εχει μεινει ειναι η φοβερη συμμετοχη και οτι οταν παιρνει μπουκιτσι νομιζεις οτι θα στο καταπιει. Deepthroat με ολη τη σημασια της λεξης. Επισης ειναι πολυ ευγενικη και χαμογελαστη. Ας επιβεβαιωσει η διαψευσει οποιος συναγωνιστης την εχει παρει.
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τι γίνεται ρε παιδιά στην Ελλάδα ?
2 άνθρωποι 3 γνώμες !
3 άνθρωποι 3 αρχηγοί!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
ρε μαγκες ελειπα και εχω χασει επεισοδια !!! μηπως πηρε τπτ καλο νεο αιμα το  ματι σας σε κανα μαγαζι !!!

ευχαριστω
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
ʼξοι συναγωνιστές, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ:

Παρασκεύη μεσημέρι
Βριλησσου 36
Πάολα, μελαχροινή Ρωσίδα

ΥΠΕΡ
Κορμί 8/10 (σαν της Λίνας - Αγνώστου Στρατιώτη)
Πίπα 8/10
Χωρίς βιασύνη

ΚΑΤΑ
Μόνο κλασσικό
όχι extra
τσαμπουκαλεμένη

ΤΙΜΗ: 50

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Ευχαρίστως πάλι
            ʼξιζε τα λεφτά της
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Μιά συμβουλή για όσους ανησυχούν για τις τιμές στα σπίτια.
Η πιο ακριβή πουτάνα στοιχίζει λιγότερο απο μια μέτρια γκόμενα που σου ζαλίζει και τ αρχίδια !
Αγόρια τις πουτάνες τις πληρώνουμε για να φύγουν μετά το πήδημα !
Γι΄αυτό τις πληρώνουμε!
Πολυ σωστος ο παιχτης!
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
ακομα περιμενω μια απαντηση για το αν ηπαρχει τοποτα καλο στα βορεια. ειναι κανενα καλοπαιδο να ξερει κατι? θα το εκτιμουσα !!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ακομα περιμενω μια απαντηση για το αν ηπαρχει τοποτα καλο στα βορεια. ειναι κανενα καλοπαιδο να ξερει κατι? θα το εκτιμουσα !!!

αν ψαξεις λιγο στο θρεντ θα δεις οτι εχει αναφερθει αρκετες φορες οτι στουντιακι στα βορεια δεν υπαρχει..
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Φιλε μαλλον θα σε μπερδεψω τωρα αλλα ειμαι σιγουρος οτι η Χριστινα για την οποια λετε (μαυρα μακρια μαλλια μεχρι πριν 2 μηνες που την ειδα, παραπανισια κιλα αλλα σφιχτη, Γερμανιδα) κανει απο τα καλυτερα γαμησια. 2 φορες την εχω παρει. Αυτο που μου εχει μεινει ειναι η φοβερη συμμετοχη και οτι οταν παιρνει μπουκιτσι νομιζεις οτι θα στο καταπιει. Deepthroat με ολη τη σημασια της λεξης. Επισης ειναι πολυ ευγενικη και χαμογελαστη. Ας επιβεβαιωσει η διαψευσει οποιος συναγωνιστης την εχει παρει.

Παρολο που εννοουμε, χωρις αμφιβολια, την ιδια κοπελα, και την εχω παρει εις διπλουν (δινει και λοκο) η γνωμη μου ειναι οτι προκειται για επιπλο ολικης. Μπορει απο μαονι, αλλα παραμενει επιπλο. Για το μπουκουτσι επισης επετρεψε μου να διαφωνισω κατηγορηματικα μαζι σου...
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Ενημέρωση σήμερα μεσημέρι έως 17:00 θα είναι

Δροσοπούλου 95 Λάουρα ξανθό ρωσιδάκι συμπαθητικό.

Δροσοπούλου 97 Μόνικα ξανθό καυλιάρικο αν την γνωρίζει κάποιος ας αναφέρει μήπως δοκιμάσω

Λέλας Η γνωστή σε όλους Μελίνα. Καλύτερα ας ανοίξει ένα γραφείο μόνη της και να φέρει νέο αίμα

Βριλησσού 36 Νατάσα η σπασαρχίδω

Βριλησσού 46  Μια Μελαχροινή δεν συγκράτησα όνομα αλλά δεν λέει και πολλά.

Πιπίνου 118 και Αριστομένους 72 απλά μπάζα.

Λεμπέση Η καυλιάρα Μπάρμπι επίσης αν έχει δοκιμάσει κάποιος ας αναφέρει μήπως και περάσω

Τριγγέτα Μία χοντρή ξενέρωτη.Η Ιζαμπέλλα θα είναι άυριο πρωί για όσους ενδιαφέρονται.
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
πολύ καλές οι πληροφορίες σου , όσον αφορά την Μπάρμπι , την πήρα την Παρασκευή , Δροσοπούλου 97 και ήταν μια χαρά , ευχάριστή , καυλίαρα , δεν έλεγε οχι , άφηνε πιασίματα , μόνο κακό οτι έκανε λές και είχε οργασμό , σε κάποια φάση μου έλεγε τελέιωνωωωω (καλά μην σκίσεις κανα καλσόν έλεγα απο μέσα μου) , εγώ συνέχισα σαν να μην τρέχει τίποτα , αα και ποδομαλακία αφού έβγαλε το καλσον και έιχε καθαρά ποδαράκια ..
Αν θές πες μου λίγο για την μελαχρινή την Νατάσσα στο 46 , την είδα την Πέμπτη και ψηνόμουνα αλλά κάτι μ έκανε και δεν μπήκα ,
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Σήμερον πρωί η Μπάρμπι στη Λεμπέση. Εντάξει δεν τρελλάθηκα κιόλας, πολύ ωραίο πρόσωπο, κοντοπούτανο, αλλά συμμετοχή, πλην των φωνων, μέτρια. Αι γοντ γιόρ φίνις μου έλεγε συνέχεια.
Αξίζει πάντως για μια φορά. Ίσως να έπεσα κι εγψ στην περίπτωση.
Η Μόνικα ήταν στη Δροσοσπούλου 97. Ίδια φάση με τη Μπάρμπι, όχι τόσο καυλιάρικο πρόσωπο όμως.
Αυτά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom