Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δωστε ενα 20ρικακι μεσα στο δωματιο και ακαποτα θα κανει και τουμπες .
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη 31/05 στο Βριλησου 36, γυρω στις 20.30', η Νατασα, μελαχροινη, αδυνατη, με βυζο-τεχνητο- Νο 3. Ευρω 50 κλασσικο, +10 για ποδομαλακια, +20 για Ισπανικη και +30 για 69. Επιλογη κλασσικου προγραμματος, ευπρεπης αποδοση, ΑΛΛΑ οχι και για επαναληψη.
Ασε φίλε η συγκεκριμένη Νατάσα δούλευε σε μπουρδέλο της φυλής εδω και κάτι χρόνια σε ένα που έχει μία μπλέ μεγάλη πόρτα στο ισόγειο και είναι η μεγαλύτερη σπασαρχίδω  που έχω  γνωρίσει έκτος απο το μή το ένα μή το άλλο δεν λέει τίποτα άλλο.
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
+20 ευρω για ισπανικο? ελεος!! οχι να μας το χρεωνουνε στα extra και αυτο φιλε μου... μην τα παρουν πρεφα και τα ct γιατι χαθηκαμε!!!!

Σε λίγο θα χρεώνεται έξτρα και να τις αγγίζουμε ... τι να πεις .. στις παλιές καλές εποχές (ΠΜ - Προ Μάκη ...  :tickedoff:) μόνο το κωλούρι ήταν στα δηλωμένα εξτρά (άντε και κάτι sex show της πούτσας με δονητές).
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
παντως εγω πο πολλες φορες θελω μονο ισπανικο θα πηγαινω σε αυτες που το χρεωνουν εξτρα και θα πληρωνω δηλαδη μονο αυτο ε?

καλη φαση!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δηλαδη αν ειχε και φυσικο βύζο ποσα θα ζητουσε για ισπανία ????
και αν καταλαβα καλα, κοστος (με ισπανία) 70 ευρω ????
οσο και ενα μασαζ δηλαδη..  :grin: :grin:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Το σπίτι στη Λέλας Καραγιάννη δουλεύει ακόμα? Πλην Σόνιας τί παίζει ?
Κάποιος φίλος πιο πριν πέταξε μια κεραμίδα. Η Λάουρα από Δροσοπούλου 97 σταμάτησε οριστικά. Φίλε πώς το ξέρεις? Απάντα  πλιζ  :helpplea: :helpplea:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Το σπίτι στη Λέλας Καραγιάννη δουλεύει ακόμα? Πλην Σόνιας τί παίζει ?
Κάποιος φίλος πιο πριν πέταξε μια κεραμίδα. Η Λάουρα από Δροσοπούλου 97 σταμάτησε οριστικά. Φίλε πώς το ξέρεις? Απάντα  πλιζ  :helpplea: :helpplea:
Το σπίτι στη Λέλας Καραγιάννη δουλεύει ακόμα? Πλην Σόνιας τί παίζει ?
Κάποιος φίλος πιο πριν πέταξε μια κεραμίδα. Η Λάουρα από Δροσοπούλου 97 σταμάτησε οριστικά. Φίλε πώς το ξέρεις? Απάντα  πλιζ  :helpplea: :helpplea:

άσε φιλαράκι μου το είπε μια απτις τσατσες στο 97 για τη Λάουρα... και αυτή είναι πολύ εντάξει δε λέει μουφες ... ρώτησα και Λεμπέση γιατι εμφανιζόταν και εκεί και μου παν πως ίναι σε άδεια και δεν ξέρει ποτε θα γυρίσει .... κανε που και που επισκέψεις και όποιος την ξαναδεί σφυράει ... πάντως οι καινουργιες δεν πιάνουν μία μπροστά της .... κλαψ κλαψ..!!

 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ξερει κανείς τιποτα για εβελιν καστανοξανθη, απο δροσοπουλου μεριά?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
ξερει κανείς τιποτα για εβελιν καστανοξανθη, απο δροσοπουλου μεριά?
ξερει κανείς τιποτα για εβελιν καστανοξανθη, απο δροσοπουλου μεριά?

καλή για μια φορά είναι καβλιάρικο.... γλυφει και αρχιδάκια αλλά όχι όπως κάτι παλίες (Λαουρα Αλεξάνδρα) απο αυτες που παίζουν δροσο τώρα είναι καλή γενικά!!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ξερεις ωρες? μου ειπε η κυρια την αλλη εβδομαδα να περασω αν δεν μου κανει κοπος.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ασε φίλε η συγκεκριμένη Νατάσα δούλευε σε μπουρδέλο της φυλής εδω και κάτι χρόνια σε ένα που έχει μία μπλέ μεγάλη πόρτα στο ισόγειο και είναι η μεγαλύτερη σπασαρχίδω  που έχω  γνωρίσει έκτος απο το μή το ένα μή το άλλο δεν λέει τίποτα άλλο.
Πρωτη φορα την πηρα-περισσοτερο απο περιεργεια-αλλα οπως εγραψα, καλη για μια φορα μονον. Με την εξτρα χρεωση για Ισπανικη-σιγα μην πληρωσω κιολας-ειχε ξαπλωσει ετσι-στην διαρκεια της πιπας- ωστε το βυζοπιασιμο να ειναι μαλλον δυσκολο.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
που λές τωρα μπορέι να είναι πρωι από 12 μέχρι 8 απογευμα αλλά δεν ξέρω σίγουρα . τις πηγαινοφέρνουν στη λεμπέση ... κοιτα και εκεί!!!
 

Επισκέπτης
Μπαρμπι στο ιδιο ποστο με χτες απο τωρα μεχρι 6 το πρωι.
Πιτσιλιστε το μικρο ρωσιδακι.
Ολα τα λεφτα να το βαλετε να σας μιλαει ρωσικα οταν το εχετε απο κατω.
Da Da libliou.....
 

Επισκέπτης
φιλέ BABY ποιό πόστο εννοείς ? Λεμπέση ή Δροσ. 97 ?
ευχαριστώ
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΣΕ ΝΟΤΙΑ (πχ Φραντζη, Τριγγετα) τι ειναι ανοικτο??? τωρα ειναι 1:30 τη νυχτα περιπου 2:30 θα ειμαι εκει. Παιζει τιποτα καλο?? ξερει κανεις? νομιζω απο ολα αυτα εκει γυρω μονο η φραντζη ειναι ανοικτη. πηρα τηλ κ λεει οτι εχει την Βαλέρια. Ξέρει κανείς κατι???  please ΑΜΕΣΗ απάντηση
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ρε σεις και Καρέα μέχρι τι ώρα ειναι ανοικτα? βουρ για κατάθεση βοηθήστε....
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Επειδη δεν μπορω να δω εισαι ακομα εδω monaxouli η εφυγες ?
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπον :
Καρεα ανοιχτο 24ωρο.
Φρατζη  μεχρι τις 5:00.
Τα αλλα δεν τα προλαβαινεις.
Βαλερια στη Φρατζη : Ωραιο σωμα ντυμενη, ψιλοχαλια γυμνη. Πεσμενο βυζι και πολυ πλαδαρο σωμα αν και λεπτη. ΠΑΡΑ ΠΟΛυ καλο τσιμπουκι, το παιρνει ολο. Ευγενικη, δεχεται πολλα χωρις γκρινιες και πολυ καλη συμμετοχη. Εχω ξαναγραψει ποστ και εχω πει οτι αν δεν εστιασεις στο σωμα τοτε αξιζει.
Συμβουλη μου να περασεις απο Καρεα και αν δεν εχει κατι πολυ πολυ καλο να πας στη φρατζη.
Νομιζω (δεν ειμαι σιγουρος καθολου) οτι ειναι ανοιχτο και στην Αριστοτελους (Παντειος)μεχρι τις 5-6 το πρωι.
Αυτα, καλο βολι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom