Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Συναγωνιστές είμαι από Κρήτη και ζητάω βοήθεια.Χθες πήγα Παιωνίου 10 και έφαγα πίτα. Είμαι Αθήνα και μένω κοντά στο Μέγαρο Μουσικής. Που μου προτείνετε να πάω για κατάθεση κατά τις 2:00 η ώρα? Πως θα πάω? Πιοα να διαλέξω?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Αφού χθες πήγες Βικτώρια αν θες να πας κάπου αλλού πάρε μετρό κατέβα στο Νέο Κόσμο και πήγαινε στα στούντιο της Φρατζή και της Ιππόνακτος, είναι το πιο εύκολα προσβάσιμο από το μέρος που είσαι
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές είμαι από Κρήτη και ζητάω βοήθεια.Χθες πήγα Παιωνίου 10 και έφαγα πίτα. Είμαι Αθήνα και μένω κοντά στο Μέγαρο Μουσικής. Που μου προτείνετε να πάω για κατάθεση κατά τις 2:00 η ώρα? Πως θα πάω? Πιοα να διαλέξω?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
τι ενοις εφαγες πιτα καυλιαρι κριτικε???
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
σημερα και αυριο τι παιζει στη βρηλισσου απο βαρδιες?
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
σημερα στη φρατζη ηταν η νταρια και η ευα!!αυριο βραδυ θα ειναι η βαλερια οπου θα την ξανατιμησω για πολλοστη φορα!!

Ρε φίλε Ντάρια και Ευα έχουν στανταρ μέρες που δουλευουν ; Δεν τις πετυχαίνω ποτέ !
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
πιτα?με αλοιφη ή χωρις?για τους γνωστες της σαλονικιοτικης διαλεκτου(βλ. τζατζικι...)
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
λοιπον θα αρχισω να ενημερωνω κ εγω απο τωρα: 
ΜΙΛΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΛΕΜΕ:

ΙΠΠΟΝΑΚΤΩΣ : ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ
ΦΡΑΝΤΖΗ : ΑΛΕΞΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΜΕΤΑ 10:30 ΒΑΝΕΣΣΑ

ΠΑΙΔΙΑ ΨΑΧΝΩ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΑΠΟ ΚΑΡΕΑ 30, ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΓΝ.ΣΤΡΑΤΙΩΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ.. ΑΝ ΤΑ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΜ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΕΠΑΝΩ ΤΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???
....ανοιξε η αγνωστου στρατιωτη????μηπως κανεις καποιο λαθος?
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
παντως ενα σιγουρο "χαρτι"στην φραντζη ειναι η γκαμπριελα.αδυνατο πιπινακι,μικρο βυζακι αλλα πολυ τρελλη περιποιηση.και καλος χαρακτηρας που σε τραβαει να πας για 2 και 3 φορες :dancing:
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
δε ξερω τηλεφωνα ψαχνω δεν εχω παει ποτε παιδια ασχετιλας ειμαι μονο ιππωνακτος μια φορα κ πηρα Μαργαριτα, ψιλοασχημη εμπειρια εντελως τα βασικα.... καλο παιδι αλλα...
κ το οργανωνω ωστε η next εμπειρια μου να ειναι καλη γιατι αλλιως δε με βλεπω να ξαναπηγαινω...
σημερα λεω βραδακι κατα τις 10-11 για καπου αλλα για που? απο αυτα εννοω

ευχαριστω παιδεσ
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
και για να μαθαινω κ λιγο ρε σεις.

οταν πας σου λεει η τσατσα (και μελλουσα πεθερα μου) μπες στο δωματιο και ερχεται η κοπελα..
σωστα? εκει τι κανεις? ξεντυνεσαι? η την περιμενεις ετσι? γιατι την περιμενα 5-10 λεπτα (δεν πηδιοτανε μεσα ηταν) κ δεν ηξερα τι πρεπει να κανω...
ρε παιδια στα στουντιο ολα αυτα που λετε τα κανει απο μονη της η γκομενα (πχ γλυψιμο στα διαρχι κλπ) η της λετε καντο??
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ρε σεις ξερει κανεις κατι γιαυτες τελικα:
ΙΠΠΟΝΑΚΤΩΣ : ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ
ΦΡΑΝΤΖΗ : ΑΛΕΞΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΜΕΤΑ 10:30 ΒΑΝΕΣΣΑ 

???

ε??
ωχ η Βανεσα δεν ειναι η γεματουλα?
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
αφου ο γουορ γραφει οτι σημερα θα ειναι στη Φρατζη η Βαλέρια...

τελικα ποια θα ειναι?
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
τωρα πριν πηρα ρε.. δε κανετε ενα κοπο να ξαναρωτησετε? τι να κανω να παρω εγω κ να της πω μιλαμε απο το σαιτ κ λετε αλλα στον καθενα?? για πειτε τελικα σιγουρα και τι λεει αυτη.. την ξερετε???
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
εε αφου πηρες σημερα και σου ειπαν αυτες ετσι θα ειναι ...
ο γουρ το είχε γραψει εχθες το βραδυ..
μονο την Βαλερια εχω παρει τις αλλες δεν τις ξερω..
ειναι καλη αξιζει μια δοκιμη..βεβαια και εγω μια φορα την εχω παρει και δεν εκανε κατι τρελο..
 

kouklendes

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
με του που βγεις απο υο μετρο θα κανεις αριστερα αντιθετα απο την φορα τον αυτοκινητων στο πρωτο φαναρι ειναι η φραντζη
κανεις αριστερα στο 2 φαναρι απο οτι νομιζω ειναι η ιππονακτος το νουμερο της φραντζη νομιζω οτι ειναι 97
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ρε μαγκες δεν πατε ποιο επανω λιγο στην γωνια στην ιππονακτους , εβρισκεται η κατερινα με big boom , MILF  και οταν κανει την μαγικη κινηση με την κιλοτα , ειναι ολα τα λεφτα , σου το κανει τουρμπο , ασε για το ισπανικο της ...............

πρην πειτε οτιδηποτε κακοπροεραιτο , ριψτε μια ματια , και τα λεμε ...........  αυστηρα για λατρεις MILF

WARHOL ποια ειναι η γνωμη σου ?
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
τι νεκρα εχει πεσει εδω μεσα ρε 2 μερες?? παιδες ΞΥΠΝΗΣΤΕ.. πιτσιλιστη που εισαι ρε?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom