Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Παιδιά δροσοπούλου πως θα πάω από Βασιλής Σοφίας?Λάουρα σου'ρχομαι.
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
παρε μετρο κατεβα αττικη και μετα παρε ηλεκτρικο και πηγαινε κ.πατησια .εβγα εξω και ανεβα ποδαρατο προς τα πανω αφου η δροσοπουλου ειναι η πρωτη παραλληλη της πατησιων απο πανω
βεβαια υπαρχει και το ταξι
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Ευχαριστώ σύντροφε.Είσαι κατατοπιστικός.3 ηώρα θα πάω και θα γυρίσω να καταθέσω τις  απόψεις μου.
παρε μετρο κατεβα αττικη και μετα παρε ηλεκτρικο και πηγαινε κ.πατησια .εβγα εξω και ανεβα ποδαρατο προς τα πανω αφου η δροσοπουλου ειναι η πρωτη παραλληλη της πατησιων απο πανω
βεβαια υπαρχει και το ταξι
 

Επισκέπτης
Μολις γυρισα απο Καρεα .
Τζινα Τσεχα δεν μου ειπε τιποτα.
Θα  ειναι εκει ολη μερα.
 

woodpecker

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
115
Like
4
Πόντοι
1
Η Λάουρα είναι μια ξανθιά ψηλή με πιασιματάκια? Είχα περάσει από το 95 προ ημερών απόγευμα αλλά δεν κατέθεσα. Αν η εν λόγω Λάουρα έχει θετικές επιδόσεις, να δοκιμάσω σύντομα. Παρακαλώ όποιος έχει καταθέσει να ενημερώσει. Ευχαριστώ.
 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί η Τζούλια στο Παιωνίου 10 (μόνο αυτή). Εχει αναφερθεί σε προηγούμενα posts και επιβεβαιώνω ότι είναι πολύ γλυκειά,νεαρή, μακρύ μαλλί μαύρο, γλυκό πρόσωπο, ωραίο κορμί, στήθος μεγάλο πεσμένο, ωραία οπίσθια. Δυστυχώς δεν είχα αρκετό χρόνο να εκτιμήσω το πρόγραμμα σε μεγάλη έκταση. Επιβεβαίωσα ότι μερικά πρωινά είναι εκεί και η Ντενίζα αλλά δεν ήξερε να πεί ακριβώς ημέρες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρε παληκαρια, μηπως κατα τυχη εχει κανεις το τηλεφωνο της καρεα 30 ????
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Μολις γυρισα απο Τριγγετα. Τωρα ειναι η Μπεατα. Κανει full προγραμμα (και κουλουρι) το οποιο βεβαιως δεν δοκιμασα γιατι η κοπελα εχει κατι μπουτια σαν του Κουμαν. Για κανα σουτακι καλη πρεπει να ειναι αλλα για κοκο δεν νομιζω να αξιζει το 50ρικο. Το βραδυ θα ειναι μια Ισπανιδα, δυστυχως δεν συγκρατησα το ονομα.
 

nikiko

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια η αλλη η Λαουρα στη δροσοπουλου 97 που πηγε ?
 

Επισκέπτης
χτες βραδυ τσαρκα με τον φιλο σαβαλα στη φρατζη!!οπως ειπα και χτες ηταν η βαλερια!!κουρασμενο το μωρο αφου προερχεται απο τραυτισμο στην πλατη!!ουτε αυτη αντεξε τον θειο γουορ  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
λοιπον ετσι εχουν τα πραματα. χθες το βραδυ 12.00 καταθεση σε barbie μπαινω μεσα μου λεει η τσα την barbie εχω οχι την εβελιν. (την κυνηγαω σα τρελος). Βγαινει εξω της λεω εσυ εισαι η barbie Που λενε?
Το κοριτσι αυτο τρελοκοντοπουτανο κανει καλο σεξ. εισαγωγη με πιπετο φοβερο (χρησιμοποιησε πολυ και γλωσσα για την κορυφη του παγοβουνου!) ξαπλωνοντας πανω μου. μετα της λεω απο πανω.
α μου λεει you want to fuck you. μετα παλι απο μπροστα. μετα παλι πιπα.μετα παλι μπροστα. τελειωμο δεν ειχε η φαση και μια στιγμη μου λεει την ατακα. I want your finish,i want your finish. χεχεχε μου ειχε εξηγησει βεβαια οτι δεν σπικαρει ελληνικα ειναι μολις 1 μηνα στην ελλαδα. τελοσπαντων με τελειωσε ετσι οπως ξεκινησε σε 20 λεπτα περιπου. χαρακτηριστικο της γνωρισμα η ευελιξια της λες να αλλαξει σταση και πριν ανοικλεισεις τα ματια βρισκεται εκει!!
πολυ μαματο το γκομενακι..(απο μοσχα ειναι ειπε)

στη γωνια ειναι και μια καφετερια και μολις εστριψα για το σπιτι ακουσα κατι γελια απο πισω μου (και απο γυναικες!) τα εχουν μαθει ολα και αυτες παιδια. τεσπα εγω την εκανα τη δουλιτσα μου παλι.
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Monaxouli μάλλον μας πήρες στο λαιμό σου, γιατί να πω την αμαρτία μου, Βανέσσα δεν είχα ξανακούσει στο συγκεκριμένο στούντιο, ενώ τη Βαλέρια την έχω τιμήσει. Ο Warhol θα ξέρει σίγουρα να μας πεί αν υπάρχει και Βανέσσα. Anyway, η Βαλέρια είπαμε πως αξίζει μια δοκιμή...Σόρυ φίλε AnalLoverGGG.

Ωχ μηπως εκανα μαλακια οταν το ακουσα.. μαλλον :-) μεχρι να το γραψω στο pc.. συγνωμη παιδια..
σημερα μεχρι τις 12 τι παιζει ιππωνακτος, φρατζη και καρεα ξερει κανεις?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom