Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς τι παίζει στη Δροσοπούλου 97 αυτή τη περίοδο; Η Barbie είναι ακόμα εκεί;
η μικρή και πονηρη barbie ειναι στη λεμπεση 8
αμα σου πει i want your finish προσπαθησε να μη γελασεις.
 

casio26

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Την έχω πάρει. Σε μένα έλεγε give me your finish!!! Εμένα αυτές μ' αρέσουν ρε συναγωνιστές τι να κάνουμε! Μινιον!
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Συναγωνιστές τελικά θα φύγω άυριο.Όπως καταλαβαίνετε δεν το έβαλα κάτω και σήμερα.6:00 η ώρα κατηφόρησα για φυλής.Έριξα ένα στα γρήγορα φυλής δύο σπίτια πριν το 71 σε μία μελαχρινή αδύνατη.Ήταν πολύ καλή.Αμέσως μετά κατηφόρησα Παιωνίου 10.Εκεί πήρα μια ξανθιά με όνομα Κατερίνα.Ήταν πολύ καλή και την ταλαιπώρησα γιατί δεν τελείωνα εύκολα.καλή πίπα , καλή συμμετοχή και όλες τις στάσεις.Αυτήν την ξεπάτωσα στην πραγματικότητα.Η τσατσά πολύ καλή αλλά κατάλαβε ότι την ταλαιπώρησα και της  είπα ότι θα γράψω καλά λόγια στο site και ευχαριστήθηκε.ʼυριο συναγωνιστές θα ρίξω έναν το πρωί στη Φυλής και μετά άντε γεια για επαρχία.Πέρασα καλά εδώ Σας ευχαριστώ και πάλι.Πιστεύω ότι σας έβγαλα ασπροπρόσωπους...ΧΑ,ΧΑ (κάνω και λίγο πλάκα.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
ρε Ζαχαρη μας έβαλες τα γυαλια !!! τι εισαι εσυ ;; αμα εμενες και μονιμα εδω στο Αθηνα θα πρεπε να κυκλοφορουμε τοιχο τοιχο!!! μπραβο παντως αξιος !!! εδειξες πως δεν παιζεις στα ατακτα πορνιδια!!
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Συναγωνιστές τελικά θα φύγω άυριο.Όπως καταλαβαίνετε δεν το έβαλα κάτω και σήμερα.6:00 η ώρα κατηφόρησα για φυλής.Έριξα ένα στα γρήγορα φυλής δύο σπίτια πριν το 71 σε μία μελαχρινή αδύνατη.Ήταν πολύ καλή.Αμέσως μετά κατηφόρησα Παιωνίου 10.Εκεί πήρα μια ξανθιά με όνομα Κατερίνα.Ήταν πολύ καλή και την ταλαιπώρησα γιατί δεν τελείωνα εύκολα.καλή πίπα , καλή συμμετοχή και όλες τις στάσεις.Αυτήν την ξεπάτωσα στην πραγματικότητα.Η τσατσά πολύ καλή αλλά κατάλαβε ότι την ταλαιπώρησα και της  είπα ότι θα γράψω καλά λόγια στο site και ευχαριστήθηκε.ʼυριο συναγωνιστές θα ρίξω έναν το πρωί στη Φυλής και μετά άντε γεια για επαρχία.Πέρασα καλά εδώ Σας ευχαριστώ και πάλι.Πιστεύω ότι σας έβγαλα ασπροπρόσωπους...ΧΑ,ΧΑ (κάνω και λίγο πλάκα.

Φιλαρακι Ζαχαρη τι λεφτα χαλασες αυτη την εβδομαδα στην Αθηνα δεν μας ειπες? Εσυ πρεπει να ξεπερασες κατα πολυ το badget! LOL!!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Ζάχαρη με ένα τέτοιο ταξίδι καλύπτεις όλο τον μήνα
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Μπορεί κάποιος να μου δώσει το τηλέφωνο του studio Ιπποκράτους 144;
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Σάς ευχαριστώ όλους για την ανταπόκριση.
Ενημέρωση:Τώρα η Κλάρα (η αγελάδα του Αρναούτογλου;) μετά τις 18:00 μια καινούρια,δεν την ήξερε.Η Σάντυ είναι διακοπές έρχεται στις 10/06!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Η Σαντυ ειναι αυτη που ελεγες με τα κινεζικα στην πλατη?
 

Επισκέπτης
τωρα στη φρατζη ειναι η αλεξια!το απογευμα μετα τις 5.30 η νταρια και το βραδυ κατα τις 11.15 η ευα!!!
 

Επισκέπτης
στη βριλλησου 57 ειναι μεχρι το απογευμα  η αγαπη!
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Χθες, πρωί.. Καρέα 30.

Τζίνα.
Χμ.
Δεν μπήκα, η τσατσόγρια τα πήρε κρανίο.
Είμαστε και γνωστοί...!

Στιχομυθία:
-Μπες, έχει βουήξει ο τόπος για την Τζίνα όλοι για αυτήν μιλάνε...(πολύ γέλιο).
-Ρε *** δε μου τη σηκώνει η φάση της τι να κάνουμε;
-Εισαι μαλάκας
-Καλά, είμαι και πολύ αλλά ποια δουλεύει μετά;
-Είσαι μαλάκας (επανάληψη)

Είναι γνωστό ότι έχει θέμα η γριά με το τζόγο...τι να κάνουμε... δεν της το έδωσα και τα πήρε στην κράνα.

Απόγεμα Φρατζή: Πετυχαίνω αλλαγή βάρδιας με Ντάρια+Αγάπη. Ρε να μην το δίνουν ντούμπλεξ κατά την αλλαγή...γμτ.

Ιππόνακτος.
Νόνη, μόνη στο τιμόνι...
Ούτε κει.

Απογέματος συνέχεια:
Τριγγέτα:
Πάθαμε Φούιτ...μα τι μπατσόλες είναι τούτες πότε θα έχουν το Θυληκό Φούνες (τον θυμάστε;;;) πότε το Free willy.

Γενικώς μαλακίες αυτή την εποχή.

Έχω κολλήσει λίγο με την Barbie που αναφέρετε μερικοί. Δεν έχω κάνει δοκιμή αλλά το σκέφτομαι.
Αξίζει;
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Σε είπε μαλάκα η τσατσά?Δεν τις έχωνες 2 μπάτσες τις κωλόγριας?
 

Επισκέπτης
Τώρα Ιπποκράτους 144 η ΄Αντα (καινούργια). Ξέρει κάποιος κάτι;
 

kri

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
φιλε FAZER 600.To thl2106******.ιπποκρατους
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom