Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
ρε μαγκες βοηθηστε λιγο ρε. Τι εγινε, κανεις δεν πιτσιλισε σημερα σε στουντιο ? Πειτε τιποτα για Φρατζη ,Καρεα, Ιππωνακτος, Τριγγετα ή αν υπαρχει ευκαιρο κανα τηλ ας στειλει καποιος pm να παρω να ενημερωθω και να ενημερωσω.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Ενημέρωση από Φρατζή:
Πριν από λίγη ώρα ποιοτική κατάθεση σε Αλεξία.Πολύ καλό μπουκιτσί, συμμετοχή καταπληκτική (δεν μπόρεσα να καταλάβω αν το έπαιζε, εγώ νομίζω πως όχι) και γενικά μια πολύ ευχάριστη εμπειρία. Αξίζει να το τιμήσετε το κορίτσι, έχει καλά προσόντα, μελαχρινή με μεσαίο βυζί, αλλά φυσικό με τις ρώγες να καβλώνουν, ωραίο κώλο και μιλούσε κιόλας, παρά τα γραφόμενα άλλων συναγωνιστών. Και τέλος, πολύ θετική συμπεριφορά από την κυρία της υποδοχής. Εύγε γενικώς και πάντα εγγύηση το συγκεκριμένο στούντιο.

Υ.Γ. Οι βάρδιες τελικά, όπως τα είχε έγκαιρα αναφέρει ο monaxoulis με Αλεξία και στη συνέχεια Βανέσα.
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Μηπως ρωτησες ποτε θα ξαναειναι η Αλεξια ? Ξερει κανεις τν Βανεσα ?
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Ενημέρωση από Φρατζή:
Πριν από λίγη ώρα ποιοτική κατάθεση σε Αλεξία.Πολύ καλό μπουκιτσί, συμμετοχή καταπληκτική (δεν μπόρεσα να καταλάβω αν το έπαιζε, εγώ νομίζω πως όχι) και γενικά μια πολύ ευχάριστη εμπειρία. Αξίζει να το τιμήσετε το κορίτσι, έχει καλά προσόντα, μελαχρινή με μεσαίο βυζί, αλλά φυσικό με τις ρώγες να καβλώνουν, ωραίο κώλο και μιλούσε κιόλας, παρά τα γραφόμενα άλλων συναγωνιστών. Και τέλος, πολύ θετική συμπεριφορά από την κυρία της υποδοχής. Εύγε γενικώς και πάντα εγγύηση το συγκεκριμένο στούντιο.

Υ.Γ. Οι βάρδιες τελικά, όπως τα είχε έγκαιρα αναφέρει ο monaxoulis με Αλεξία και στη συνέχεια Βανέσα.

ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΤΕ ΤΟ ΜΟΝΑΧΟΥΛΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ... παιδες κατι ερωτησεις εχω κανει στην προηγουμενη σελιδα.. περιμενω απαντηση help...
 

Επισκέπτης
η αντριαννα ειναι του θειου γουρ , :rockon: :rockon: :rockon:!!!!στη φρατζη τωρα η βαλερια,αξιζει μια δοκιμη !!ειδικα οταν στηνεται στα 4 ειναι απολαυση!!
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
παιδιά ευχαριστώ για τις πληροφορίες.Πήγα σήμερα υπό τις οδηγίες σας και πιτσίλισα Αντριάννα και μετά στο καπάκι πιτσίλισα και Αλέξια.Φοβερές και οι δύο.Η Αντριάννα έγλυψε όλο το σώμα καλά.Η Αλέξια ήταν λίγο πιο σοβαρή.Αντριάνναααααα είσαι καταπλυκτική.και στις δύο φυσικά είπα ότι τις γνωρίζω από το site.Αύριο που να πάω?Να μου πείτε όμως και πως θα πάω από Β.Σοφίας που μένω.
 

Επισκέπτης
παιδιά ευχαριστώ για τις πληροφορίες.Πήγα σήμερα υπό τις οδηγίες σας και πιτσίλισα Αντριάννα και μετά στο καπάκι πιτσίλισα και Αλέξια.Φοβερές και οι δύο.Η Αντριάννα έγλυψε όλο το σώμα καλά.Η Αλέξια ήταν λίγο πιο σοβαρή.Αντριάνναααααα είσαι καταπλυκτική.και στις δύο φυσικά είπα ότι τις γνωρίζω από το site.Αύριο που να πάω?Να μου πείτε όμως και πως θα πάω από Β.Σοφίας που μένω.
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Χαλαρωσε θειε γουορ. Ειμαι σιγουρος οτι οταν η Αντριαννα εγλυφε τον ζαχαρις99, εσενα σκεφτοταν
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Καλα ρε σεις. Δυο ατομα ποσταρατε οτι σημερα Φρατζη ειναι η ...Βανεσα. Και μαλιστα ο ενας μολις ειχε γυρισει απο εκει. Τελικα η Βαλερια ειναι,η  Βανεσα ειναι η μηπως η Βανεσα ειναι η Βαλερια ? Εγω παντως εμπιστευομαι γουορ.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Αν είναι η Βαλέρια και όχι η Βανέσσα τώρα στη Φρατζή, τότε με συγχωρείτε για το λάθος. Μάλλον δεν τόπιασα σωστά. Θα συμφωνήσω πάντως με Warhol για Βαλέρια. Αξίζει μια δοκιμή ειδικά για αυτούς που λατρεύουν τα πιασίματα και έχει καλή συμμετοχή, όπως έχω πεί και σε προηγούμενο ποστ.
 

Επισκέπτης
η βαλερια ειναι ρεεεεεεεεεεεεεε  :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!αμα δεν πιστευτε παρτε τηλ και ρωτηστε 2109025005
 

Επισκέπτης
αφου πηγα και σε λιγο θα ξαναπαω !!ειναι καυλα η βαλερια!!
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Monaxouli μάλλον μας πήρες στο λαιμό σου, γιατί να πω την αμαρτία μου, Βανέσσα δεν είχα ξανακούσει στο συγκεκριμένο στούντιο, ενώ τη Βαλέρια την έχω τιμήσει. Ο Warhol θα ξέρει σίγουρα να μας πεί αν υπάρχει και Βανέσσα. Anyway, η Βαλέρια είπαμε πως αξίζει μια δοκιμή...Σόρυ φίλε AnalLoverGGG.
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Παιδιά εγώ ιπονάκτους 14 πιτσίλισα Αντριάννα και μετά Φρατζή 47 Αλέξια.Τώρα τι λένε οι άλλοι δεν ξέρω.Αύριο ρε παιδιά που πάω το μεσημέρι.Από επαρχία έρχομαι και δεν ξέρω πολλά.Αύριο το πρώτο πιτσίλισμα θα το ρίξω Κατερίνα από κολονό.Έχω διαβάσει πολλά γι αυτήν.Μετά όμως σε πιο στούντιο πάω?Φίλε γουόρ βοήθεια.Στην Αντριάννα δεν ξαναπάω...
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
η βαλερια ειναι ρεεεεεεεεεεεεεε  :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!αμα δεν πιστευτε παρτε τηλ και ρωτηστε 2109025005
αφου πηγα και σε λιγο θα ξαναπαω !!ειναι καυλα η βαλερια!!

Παρεπιπτόντως, πριν πάω έπαιρνα τηλ. και ήταν κατειλλημένο για πολλή ώρα κατά τις 9.30-10.

Μεγάλε warhol, ακούραστος είσαι , δεύτερη φορά το ίδιο βράδυ; Δεν φοβάσαι μήπως τη βαρεθείς;!!!

...εντάξει ένα αστείο είπαμε!
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Monaxouli μάλλον μας πήρες στο λαιμό σου, γιατί να πω την αμαρτία μου, Βανέσσα δεν είχα ξανακούσει στο συγκεκριμένο στούντιο, ενώ τη Βαλέρια την έχω τιμήσει. Ο Warhol θα ξέρει σίγουρα να μας πεί αν υπάρχει και Βανέσσα. Anyway, η Βαλέρια είπαμε πως αξίζει μια δοκιμή...Σόρυ φίλε AnalLoverGGG.

Τι sory ρε, ενταξει δεν εγινε τιποτα. Να σαι καλα που ποσταρες γιατι περιμενα τοση ωρα ενημερωση για Φρατζη. Το καταλαβα οτι ηταν η Βαλερια πρωτον γιατι Βανεσα δεν νομιζω να υπαρχει και δευτερον γιατι επιβεβαιωσε ο γουορ. Παντως δεν πα να την λενε και Βα..λντεραμα, το θεμα δε ειναι το ονομα αλλα οι ..υπηρεσιες.

Γουορ μαλλον θα παω κι εγω αλλα αργα. Μην μου την ξεθεωσεις ρεεεεεεεεεεε  :rockon:
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Τι sory ρε, ενταξει δεν εγινε τιποτα. Να σαι καλα που ποσταρες γιατι περιμενα τοση ωρα ενημερωση για Φρατζη. Το καταλαβα οτι ηταν η Βαλερια πρωτον γιατι Βανεσα δεν νομιζω να υπαρχει και δευτερον γιατι επιβεβαιωσε ο γουορ. Παντως δεν πα να την λενε και Βα..λντεραμα, το θεμα δε ειναι το ονομα αλλα οι ..υπηρεσιες.

Γουορ μαλλον θα παω κι εγω αλλα αργα. Μην μου την ξεθεωσεις ρεεεεεεεεεεε  :rockon:

Απόλυτα σωστός...
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Υπαρχει καμια περιγραφη (εμφανισιακα ) της Βαλεριας ρε μαγκες ? Το μονο που βρηκα ειναι οτι εχει πιασιματακια. Ξερουμε τιποτα για υψος, μαλλια,προσωπο ?
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Παιδιά εγώ ιπονάκτους 14 πιτσίλισα Αντριάννα και μετά Φρατζή 47 Αλέξια.Τώρα τι λένε οι άλλοι δεν ξέρω.Αύριο ρε παιδιά που πάω το μεσημέρι.Από επαρχία έρχομαι και δεν ξέρω πολλά.Αύριο το πρώτο πιτσίλισμα θα το ρίξω Κατερίνα από κολονό.Έχω διαβάσει πολλά γι αυτήν.Μετά όμως σε πιο στούντιο πάω?Φίλε γουόρ βοήθεια.Στην Αντριάννα δεν ξαναπάω...
Οπωσδηποτε στην Λαουρα - Δροσοπουλου 95,Πλ.Αμερικης
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom