Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

alexis81

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα και γω σήμερα τυχαία μιας και βρέθηκα Παγκράτι για ένα σεμινάριο, κατα τις 7, ηταν λογικα η ιδια ξανθια. Μολις ακουσα και εγω το 50Ε δεν ηξερα απο που να φυγω. Χωρος παρα πολυ καλος και τσατσα πονηρη. Οχι και value for money ομως.
 

Επισκέπτης
Χθες Αχαρνών 85 Ρενάτα ολίγον νταρντάνα εκ Ρωσσίας. Πολύ καλή συμμετοχή, μέτρια πεολειχεία, γενικώς 5-6/10. Σταθερή αξία ο εν λόγω χώρος, έχει και καλύτερες κοπέλες σε άλλες βάρδιες.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Χθες Αχαρνών 85 Ρενάτα ολίγον νταρντάνα εκ Ρωσσίας. Πολύ καλή συμμετοχή, μέτρια πεολειχεία, γενικώς 5-6/10. Σταθερή αξία ο εν λόγω χώρος, έχει και καλύτερες κοπέλες σε άλλες βάρδιες.

Ποια κοπέλα προτείνεις από το Αχαρνών 85; Καμιά βυζαρού παίζει Κ εγώ τη Ρενάτα έχω πάρει αλλά δεν θα ξαναδοκίμαζα, μέτρια πράγματα. Πήρες μήπως καρτούλα με το τηλ από το σαλονάκι. Αν ναι στείλε το τηλ του μαγαζιύ εδώ ή με pm. Ευχαριστώ!
 

Επισκέπτης
Ωχ, πήρα αλλά την έχασα. Πάντως είναι ανοικτό καθημερινά έως τις 4 π.μ. Σειρά αξιολογήσεως στο εν λόγω κατάστημα:

1. ʼντζελα (respect)

2. Γκαμπριέλλα (πιπίνι)

3. Βερόνικα

4. Ρενάτα

Από μπαλκόνια όμως πολύ μέτρια πράγματα. Πάντως όλες οι προαναφερθείσες έχουν καλή διάθεση και σέβονται τον πελάτη. Το ίδιο ισχύει και για την υπηρεσία του χώρου

 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
και εγω συμφωνω με γουορ...
πολυ καλη ειναι και η Βαλέρια ...
επίσης παιζει και η Εύα..
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε παιδια αυτη η Κορινα απο Βριλησσου που εχω διαβασει ειναι η ιδια που δουλευει Μεταξουργειο Ιασωνος? Γιατι αυτη ειναι πολυ μουναρος.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Σημερινη 'καταδρομική' στο στουντιο της Αχαρνων 106.Πανικός από κόσμο ήμουν εκεί μέχρι τις 11:30 κι ακόμα ερχόντουσαν! πρέπει να ήταν και άτομα από'δω απόψε..
Ηταν η Πολωνέζα Αγνή(αγνούσκα),  :dancing: πολύ καλή στο δωμάτιο.Αν και κουρασμένη δεν παραπονέθηκε καθόλου με αλλαγή στάσεων.Πολυ καλή πίπα χωρίς χέρια(πιάνει πουλιά στόν αέρα),ιεραποστολικό,πλαγιαστό,και χύσιμο με πισωκολλητό.30 ευρώ το απλό,50 τα έξτρα προγράμματα...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια αυτη η Κορινα απο Βριλησσου που εχω διαβασει ειναι η ιδια που δουλευει Μεταξουργειο Ιασωνος? Γιατι αυτη ειναι πολυ μουναρος.
ι κορινα απο μεταξι ειναι ακρος καυλοτικο πορνιδιο σε θεμα εμφανισισ...απο περοιποιησι ενα απλο πιτσιλισμα μεταξουργειου....τιποτα το ιδιαιτερο παντοσ...
 

Επισκέπτης
Σημερινη 'καταδρομική' στο στουντιο της Αχαρνων 106.Πανικός από κόσμο ήμουν εκεί μέχρι τις 11:30 κι ακόμα ερχόντουσαν! πρέπει να ήταν και άτομα από'δω απόψε..
Ηταν η Πολωνέζα Αγνή(αγνούσκα),  :dancing: πολύ καλή στο δωμάτιο.Αν και κουρασμένη δεν παραπονέθηκε καθόλου με αλλαγή στάσεων.Πολυ καλή πίπα χωρίς χέρια(πιάνει πουλιά στόν αέρα),ιεραποστολικό,πλαγιαστό,και χύσιμο με πισωκολλητό.30 ευρώ το απλό,50 τα έξτρα προγράμματα...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
εχει και αυταρχικο για τουσ περιεργους καυλιαριδες ...ετσι οστε να δαμασουν τις διχασμενες και αβισαλεες ορεξεις τουσ....μπουαχχαχαχαχαχα!!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Πίτσι....Δέν μας τα λές καλά!!  :P
:2funny: :2funny: :2funny:

 

Επισκέπτης
Δεν  με προσέχετε .. δεν με προσέχετε ... Το  έχω γραψει απο προχτές . Το ξανα παραθέτω --- >
>>>>>
Γιατρέ μου  .... πειράζει που θέλω την απογευματινή .. τσατσά στο Αχαρών 106 ? είναι σοβαρό ? Παίρνει θεραπεία ? ...θέλω να την  ακούω συνέχεια να μου λέει : Ουόλις ι στάσις , Κανουονικό  τριάντα ευρουώ, στάησι  ηξηνταηνιά -πινίντα ευρουώ, σιέξ σώου πινίντα ευρουώ,αφταρχικουό πινίντα ευρουώ, /  συνέχεια.. Φοβερή...
κλπ
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Το θυμάμαι φίλε μου,ακριβώς έτσι τα λέει.Εντωμεταξύ το γέλιο ήταν απόψε,που μπήκε ένας μεγάλος και προφανώς αλλοδαπός και όταν είπε τα προγράμματα η τσατσά αυτός κατάλαβε άλλα ντάλλων! Οταν είπε 'σιεξ σουώου' αυτός νόμιζε 'εξω'!!! :2funny:  και όταν η τσατσά του τα ξαναέλεγε αργά-αργά λέει αυτός εδώ η έξω?  :headbang: (καμμία σχέση με το άθλημα)
Και λέει και το θεικό 'πόση ώρα; μία ώρα;' !!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Δεν  με προσέχετε .. δεν με προσέχετε ... Το  έχω γραψει απο προχτές . Το ξανα παραθέτω --- >
>>>>>
Γιατρέ μου  .... πειράζει που θέλω την απογευματινή .. τσατσά στο Αχαρών 106 ? είναι σοβαρό ? Παίρνει θεραπεία ? ...θέλω να την  ακούω συνέχεια να μου λέει : Ουόλις ι στάσις , Κανουονικό  τριάντα ευρουώ, στάησι  ηξηνταηνιά -πινίντα ευρουώ, σιέξ σώου πινίντα ευρουώ,αφταρχικουό πινίντα ευρουώ, /  συνέχεια.. Φοβερή...
κλπ

Τι να πειράζει ρε φίλε...όρμα και μεις θα κάνουμε κερκίδα. Προχτές πέρασα από Βριλλησού. Μάλωσα με όλες τις τσατσάδες και όλες τις πουτάνες εκτός από το 46...οι άλλες έκαναν λες και είχαμε υπογράψει συμβόλαιο οτι θα γαμάω μόνο στα μαγαζιά τους.
 

Επισκέπτης
Γειά σου μεγάλε γκομένιε ... φοβερό- εδώ εμείς που τα ξέρουμε , ψαχνόμαστε έτσι που τα λέει,
εν τω μεταξύ το φοβερό είναι  το ΠΩΣ σε κοιτάει όταν τα λέει ... ψιλοπονηρά, ευγενικο- κρυφο- υποσχετικο... χαμός...π΄ρπει να ήταν πολύ ειδική προ 15ετίας-- και τώρα ακόμη  βέβαια  θα έπαιζε....

ηάντε .. καλινγύχτουα μας  τουώρα  ...
 

Επισκέπτης
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω προς τι ο ντόρος για το Αχαρνών 106 και ειδικά για την Αγνή. Καλή κοπέλα βέβαια, αλλά από κοκό κάτω του μέσου όρου. Εκτός αν σας αρέσει να συνουσιάζασθε με ένα υπερκινητικό καλικαντζαράκι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω προς τι ο ντόρος για το Αχαρνών 106 και ειδικά για την Αγνή. Καλή κοπέλα βέβαια, αλλά από κοκό κάτω του μέσου όρου. Εκτός αν σας αρέσει να συνουσιάζασθε με ένα υπερκινητικό καλικαντζαράκι.

αυτα παληκαρι τα εχουμε ξαναπει.. γουστα ειναι.. η καβλα του ενος ειναι το ξενερωμα του αλλου και αντιστροφα. κι εγω και ολοι μας εχουμε ακουσει τα καλλιτερα για καποια κοπελα και οταν την επισκευτηκαμε μειναμε με τη γλυκα, οπως σιγουρα θα εχει συμβει και το αντιστροφο..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
xθεσινη καταδρομικη με τον φιλτατο savala και μετα απο ρακες σε ταβερνακι στο γαλατσι στα στουντιο της δροσοπουλου......πρωτος σταθμος...το 97..βγαινει μια εβελιν ξανθια οχι τιποτα τρομερο αλλα η κοπελα εχει τροπους!προσωπικα χαιρετησε τον καθενα και το ναζακι της το πουλαει πολυ ωραια αλλα κατι δεν μου εκανε  κλικ και πηγαμε για την περιβοητη παπαριζου διπλα στο 95!δεν τρελλαθηκα ομως και μαλλον εκλαψα το 50αρικο!πολυς ντορος για το τιποτα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom