Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
αν ειναι ειναι αφρατουλα δεν μου κανει γουσταρω τις λεπτες εγω! οποτε ακυρο..
 

Επισκέπτης
1)Tρισμέγιστοι αλλά και μυστικοπαθέστατοι και κρυψινούστατοι συναγωνιστές μου ,
μήπως .... σήμερα στην  απογευματινή ,  η Ντενίζα δεν ήταν σε ρδέλο στην Φυλής
αλλά σε καποιο στούντιο -  εκεί κοντά ?  κάπως .. νοτιότερα ? λέω , μήπως ( εγώ δεν ξέρω  τίποτα ----Νο2..)
2) Σήμερα απόγευμα ως 23.00 αλλά ΚΑΙ μετά έως 04.00 συνεχώς ,  στην δροσοπούλου 95 η " Σίντυ " από τη " Σουηδία" . Γνώμη μου .. μην κάνετε τον κόπο.what do you want me to do  now ? Mmm  let's go  pisokolito " και διάφορα τέτοια ξενέρωτα.γρι ελληνικά κλπ
Τι έγιναν τα κορίτσια - έφυγαν ήδη για πενθήμερο ? Η Αλίνα που κατοικοεδρεύει , ξέρουμε ?
3)Γιατρέ μου  .... πειράζει που θέλω την απογευματινή .. τσατσά στο Αχαρών 106 ? είναι σοβαρό ? Παίρνει θεραπεία ? ...θέλω να την  ακούω συνέχεια να μου λέει : Ουόλις ι στάσις , Κανουονικό  τριάντα ευρουώ, στάησι  ηξηνταηνιά -πινίντα ευρουώ, σιέξ σώου πινίντα ευρουώ,αφταρχικουό πινίντα ευρουώ, /  συνέχεια.. φοβερή...Anyway σήμερα ήταν η Νίνα. Δεν θα είναι την επόμενη εβδομάδα-  και γενικά
το πρόγραμμα είναι μεταβλητό μου είπαν.
αυτά τα συγκινιτικά
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα χτές κατά τις 17,30 το απόγευμα , Ιπποκράτους 144 ήταν η Μάντυ , τι λέει αυ΄τη ρε παιδία ?? επίσης στη Βριλησού 36 ήταν μια Νατάσσα ψιλοπιτσιρίκα , μελαχρινή καλό σώμα αλλά δεν την είδα και πολύ καλά με τα σκοτάδια που είχε , αν ξέρει κανεις τιποτα και γι αυτη ας μας ενημερώσει , αυτά ...
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Ξερει καποιος παικτης που μπορω να βρω τη Μελινα σημερα?????????????
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Στο ιατρειο του Φουστανου  :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
ο φουστανος της κανει κατ οικον επισκεψεις
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Για παρε τηλ στην Ιππωνακτος μπας και την πετυχεις εκει.
 

Επισκέπτης
Πριν λίγες μέρες (δεν θυμάμαι ακριβώς) κάποιος είχε γράψει οτι είχε πετύχει τη Μελίνα στο Ισμήνης 2.
 

casio26

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες βοηθήστε τον άνθρωπο που κάνει τα πρώτα του βήματα! Αν δεν σας αρέσει καμία, πως το λέτε; Με τρόπο εύσχημο... Εντάξει στα στούντιο που πήγα ήταν όλες ωραίες αλλά μερικές δεν μου έκαναν κλικ και άλλες μου καραέκαναν. Όταν πέσω πάνω σε μια που δεν θα μου κάνει πως το λέω; Ότι δεν έχω λεφτά και κάνω sightseeing? Γιατί να σηκωθώ να φύγω δεν μπορώ.
 

Επισκέπτης
Απλά: "Ευχαριστώ πολύ θα περάσω μια άλλη φορά".
΄Οπως κάθε κοπέλα έχει διαφορετική συμπεριφορά στο δωμάτιο, ανάλογα αν της αρέσει ή όχι ο πελάτης, έτσι και εμείς, που πληρώνουμε άλλωστε, έχουμε το δικαίωμα της επιλογής.
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
χτες το βραδυ βρηλισσου 60 ειχε 2 κοπελες!!μιραντα και αννα αν θυμαμαι καλα!!!μετριες απο εμφανιση κι οι 2!!βρηλισσου 57 ηταν μια πολυ εντυπωσιακη ,δεν θυμαμαι ονομα,αλλα δεν περασα γιατι ηταν φουλ δωματια και περιμεναν και 2 στο σαλονι!!
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
διαβαζω σε αγγελια εφημεριδας ...

Ανανεωμενες καλλιγραμμες καλλονες σας περιμενουν για μια ξεχωριστη εμπειρια και αυστηρη.Φυλης 104 (αδιέξοδο)

δεν ήξερα την υπαρξη αυτη του χωρου...
εχει δοκιμάσει κανεις συναγωνιστης???
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
διαβαζω σε αγγελια εφημεριδας ...

Ανανεωμενες καλλιγραμμες καλλονες σας περιμενουν για μια ξεχωριστη εμπειρια και αυστηρη.Φυλης 104 (αδιέξοδο)

δεν ήξερα την υπαρξη αυτη του χωρου...
εχει δοκιμάσει κανεις συναγωνιστης???

Τραβελος μου μυριζει...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
διαβαζω σε αγγελια εφημεριδας ...

Ανανεωμενες καλλιγραμμες καλλονες σας περιμενουν για μια ξεχωριστη εμπειρια και αυστηρη.Φυλης 104 (αδιέξοδο)

δεν ήξερα την υπαρξη αυτη του χωρου...
εχει δοκιμάσει κανεις συναγωνιστης???

και μυριζει και είναι τράβελλος.
δίνει κωλαράκι ή σου σκίζει το κωλαράκι
μόνο για εξερευνητές
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
αα οκ μαγκες κατάλαβα...μακρυα :badair: :badair:
ευχαριστω ..!
 

Επισκέπτης
το φιλις 104 ειναι για αβισαλεουσ καυλιαριδες με αγριες ,διχασμενες ορεξεις!καυλιαριδες που θελουν να βγαλουν τα αποθιμενα τις βρομικις καυλας τουσ....!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom