Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καλο μωρο η παολα ,και σχετικα καλο γαμησι!βεβαια στη φρατζη καποιες αλλες κανουν καλυτερο γαμησι!
 

Επισκέπτης
εγω να καταγγειλω οτι χτες ο σαβαλας δεν μπηκε στουντιο γιατι νωριτερα ειχε παει μασαζακι!!καθε μερα παει η λουλου γι αυτο εχει φαληρισει 
 

Επισκέπτης
ειναι μονοφαγας ο θειος!!!μπουαχχαχαχαχα!!!
 

Επισκέπτης
JRT34, η Ρωξάνη είναι όπως ακριβώς την ψυχολόγισες, ίσως και χειρότερη. Μακριά, για να μη κλάψεις τα 50 Ευρώ.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
JRT34, η Ρωξάνη είναι όπως ακριβώς την ψυχολόγισες, ίσως και χειρότερη. Μακριά, για να μη κλάψεις τα 50 Ευρώ.
Σ'ευχαριστώ thessari καλά που με ενημέρωσες για να μην το κλάψουμε το 50αρικάκι.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
χθεσινη τσαρκα .............

πηγα εχθες απο κεφαλινιας , ηταν μια εμφανισιακα πολυ ωραια ψιλη , κορμαρα με βυζο 2-3 , λεω να αναιβω , ξεκιναει ωραια πιπα ( με αριστα το 10  περνει 7) και μετα αρχιζουν ....... οχι ετσι , οχι αλλιος , βαζη και χερακι να σβιγγη το πεο ......... ααααααα ετσι εισαι τραβιεμαι βγαζο καποτα , αντε γεια , της λεω και εφυγα ........  δεν αντεχονται αλλο πια , εχει μεινει στο κρεβατι μεχρι να ετοιμαστο και με κοιταει μεχρι που εφυγα ηταν εκει .............

μετα πηγα μια βολτα απο τιν ντενιζα στην φιλης αλλα γεινοταν χαμος και εφυγα ...........

περασα μια βολτα και απο της προεδρου , ( εχω πετυχει κατι καλα καμια φορα ) αλλα δουλευε η ιδια η προεδρος .........

πηγα και σε μερικα ακομα στην φυλης ........ χαλια και εφυγα ..........

λεω να παω σημερα στην αθανασιας  .......... δεν ξερω αυτη η ιαπωνικη ατμοσφαιρα με φτιαχνει ......... ξερει κανεις τη παιζει εκει σημερα ?
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Ξυνώ στο έβγαλε και είχαμε να σε ακούσουμε καιρό μεγάλε !!!πάντως ούτε έχω περάσει ποτέ καλά στην Κεφαλλήνιας , κρίμα γιατί που κ πουφέρνει καλά κομμάτια αλλά λες και είναι πολιτική του μαγαζιού να είναι ξενέρωτες ρε γαμώτη μου .. πίκρα , εγώ του χώ ρίξει μαύρο στο συγκεκριμένο ...
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
και εγω μαλλον ρειχνω μαυρο δαγκοτο στο μαγαζι , ουτε απο εξω δεν περναω πλεον ..........
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Μεσημέρι σήμερα, Βριλησού 57, βροχή με τα τουλούμια είπα να κάνω στάση να χαλαρώσω... Nicol ρωσίδα, πολή ξενέρωτο πλάσμα άντε να τελειώνουμε... Κλάιω το 50, το καλό ότι χαλάρωσα τα νεύρα μου.... να 'μαστε καλά...  :huh: :huh: :huh:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
η nicol ξενερα, φιλε εισαι καλα? εμενα με εστειλε στον ουρανο τις προαλλες! τρελλο sex.
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
η nicol ξενερα, φιλε εισαι καλα? εμενα με εστειλε στον ουρανο τις προαλλες! τρελλο sex.

Ετσι ήταν φίλε και γενικά προβληματίστικα, ρωσίδα και έτσι? Αλλά η αλήθεια είναι αυτή, εγώ προσωπικά ξενέρωσα. Προ ημερών η Eva η ρουμάνα με έκανε βαπόρι, τρίψυμο, μου τ' εβρεξε τα μπαλάκια βαθεία πίπα και τρελώ ιππαστί... Τι άλλο καλό παίζει εκεί? Σαν χωρος είναι οκ.
 

Επισκέπτης
ρε παιδια η καθε κοπελλα ειναι διαφορετικη απο  πελατη σε πελατη
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
πηρα και τη χριστινα τσεχα πριν μερικα βραδια. αρκετα καλη αλλα η Nicol καλυτερη.Δεν ξερω ειναι με τις μερες τους. την Ευα αυτη την εχω βαλει στο στοχαστρο. ακουσα να μιλανε γι αυτη δευτερολεπτα πριν μπω με τη χριστινα και τωρα που ειχες εμπειρια θα δοκιμασω.
ξερεις ωρες?
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
πηρα και τη χριστινα τσεχα πριν μερικα βραδια. αρκετα καλη αλλα η Nicol καλυτερη.Δεν ξερω ειναι με τις μερες τους. την Ευα αυτη την εχω βαλει στο στοχαστρο. ακουσα να μιλανε γι αυτη δευτερολεπτα πριν μπω με τη χριστινα και τωρα που ειχες εμπειρια θα δοκιμασω.
ξερεις ωρες?

Αγαπητέ φίλε την Eva (ρουμάνα) την πέτυχα την Κυριακή πρωί, καιρός μάπα και είπα για μια βόλτα. Σαν σώμα λίγο γεματούλα δεν μου έκανε την ακλλίτερη εντύπωση στην αρχή αλλά είτανε χαρόυμενη και αναμονή στην πασαρέλα. Ετσι είπα ασ πάει στα κομάτια μου έκανε και κλικ και πήγα. Δυνατό προγραμμα στο 50, γλειψιμο και καλή πιπα και τρελώ πηδημα απο πάνω. Γενικά το ευχαριστήθηκα. Κυριακή πρωι, Δευτέρα απόγευμα και παρασκεύη βραδυ φρατζη μου είπε. Για μια αλλες δύο μέρες δεν θυμάμαι, πιστεύω να βοήθησα.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
αχαρνων 85 λες ..εε γουορ??
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Αγαπητέ φίλε την Eva (ρουμάνα) την πέτυχα την Κυριακή πρωί, καιρός μάπα και είπα για μια βόλτα. Σαν σώμα λίγο γεματούλα δεν μου έκανε την ακλλίτερη εντύπωση στην αρχή αλλά είτανε χαρόυμενη και αναμονή στην πασαρέλα. Ετσι είπα ασ πάει στα κομάτια μου έκανε και κλικ και πήγα. Δυνατό προγραμμα στο 50, γλειψιμο και καλή πιπα και τρελώ πηδημα απο πάνω. Γενικά το ευχαριστήθηκα. Κυριακή πρωι, Δευτέρα απόγευμα και παρασκεύη βραδυ φρατζη μου είπε. Για μια αλλες δύο μέρες δεν θυμάμαι, πιστεύω να βοήθησα.

Η Εύα, αν ξεπεράσεις το γεματούτσικο σώμα, κάνει αξιοπρεπέστατο μησιγάκι :rockon:, με καλή συμμετοχή...σε καμία περίπτωση δεν κλαις τα λεφτά σου...
:headbang1: :headbang1: :headbang1:
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
η Εύα ηταν την προηγούμενη Πεμπτη στο Αχαρνων 85 απογευματινη μεχρι τις 11..μετα αλλαζε με την Ρενάτα.

ηρθε προσχαρη στο σαλονακι και συστηθηκε αλλα δεν την δοκιμασα γιατι δεν ειχα διαβάσει  κριτικες και δεν μου αρεσε εμφανισιακα..

οποτε δοκιμασε μια βολτα απο εκει σήμερα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom