Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

radiohead72

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
200
Like
155
Πόντοι
1
φρατζη 47 ή ιππώνακτος 14;;;;;
ιδού η απορία!!!!!!!!!!!!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Σε αποσταση 100μ ειναι. Πας και διαλεγεις.
 

Επισκέπτης
απεναντι ειναι τα μαγαζια ,πας και στα 2 και αποφασιζεις!!
 

Επισκέπτης
φρατζι εχθες ιταν ι λαουρα......τιν εχεις πιτσιλισει θειε γουορ??
 

Επισκέπτης
τετοιες ερωτησεις δεν κανουμε ανηψι!!η απαντηση ειναι γνωστη!
 

Επισκέπτης
πσσσσσσ!!!!!!!!ο ανιψιος σου ομος περιμενι ακομα να του κανισ τατοοο....και εσι τιποτα....κλαπσ κλαπσ!
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
αν δεν κανω λαθος τα πιο κοντινα σε εσενα ειναι τα στουντιο στην βριλλησου δλδ στον περιφερειακο,
αξιζει το γαμησι και 5 χιλιομετρακια και πολλα λεω
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
νυχτερινη φυλακη πριν 2 βραδια στη βριλησου 57. Η χριστινα η τσεχα πολυ καλή γενικά.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
εκει θα μας καταντησουν ολους τελικα ...τα πορνιδια..
θα μεινουμε ταπι και ψυχραιμοι..!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
mini καταδρομικη με warhol,
στη φρατζη η Ρεννατα, αρκετα καλη την εχω παρει παλια (μετα τις 11κ 30 θαναι η ρουμάνα Ευα)
ενω στην Ιππώνακτος η γνωστη γερμανιδα Αντριάννα.
Δεν μπήκαμε πουθενά γιατι δε παιζει σάλιο  :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

:rockon: :rockon: :rockon:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Θα πρέπει να δημιουργηθεί ένα ταμείο για τους μπουρδελιάρηδες και να δίνουν όλοι εισφορές.Το ταμείο 'Αγαμίας' ή 'Αφραγκίας' (στά πρότυπα του 'ανεργίας'),κι όταν ξεμένει ο καθένας θα μπαίνει στο ταμείο που θα του χορηγεί κάποιο επίδομα μέχρι να ορθοποδήσει η τσέπη του!  :2funny: :2funny: :2funny: και μετα θα τα δινει σε εισφορες,χαχα..
Εκεί σε βλέπω να καταλήγεις φίλε μου!  :2funny: :2funny:
  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
gkomenios θα σε ψηφισω στις επομενες εκλογες!!  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
gkomenios θα σε ψηφισω στις επομενες εκλογες!!  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Σ'ευχαριστώ συναγωνιστή!  :grin:
Κι ΕΓΩ θα προωθήσω τα αιτήματα των χιλιάδων μελώ του BOURDELA.COM στήν κυβέρνηση γιατί είμαστε μεγάλο κομμάτι ψήφων.Δοξάστε με!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Ποιά Πάολα; Η ίδια που ήταν τα Χριστούγεννα;
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα το μεσημέρι στην Φρατζή πάιζει μία Ρενάτα ξανθιά τίποτα το ιδιαίτερο και στην Ιππώνακτος παίζει μία Ρωξάνη πολύ πρόστυχο και καυλιάρικο μωρό μελαχρινό με ωραίο ποδαράκι  για τους λάτρεις και πολύ καλό κορμί, και απ'ότι μου είπε η τσατσά είναι Ελληνορουμάνα, μάλλον για Ελληνίδα μου έκανε.Δεν κάθισα όμως γιατί το στυλάκι της όταν ήρθε σαλονάκι ήταν πολύ ψυχρό και είχε το ύφος και καλά έλα τώρα να τελειώνουμε. Μάλλον στο δωμάτιο θα πρήζει αρχίδια με το μή το ένα μή το άλλο.Αν την γνωρίζει κανείς και έχει άλλη εικόνα ας δώσει τα φώτα του μήπως την τιμήσουμε την κοπέλα και το στυλάκι της τελικά την αδικεί.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
έλα ρε πτσιλι?άρη και πήγα να τρελαθώ γιατι  ψάχνω τη Λάουρα από δροσοπούλου 97 - λεμπέση και μού παν σήμερα πως δεν θα ξαναδουλέψει ... :( :tickedoff: :tickedoff:

ελπίζω να καταλαβαίνεις το δράμα μου ... έμεινα με το πουλί στο χέρι μεσημεριάτικα
λοιπόν στη δρο97 ήταν η κατερίνα που δουλε και λεμπε .. μούφα μουνί πηγάδι και γελάει την ωρα του μαμισιου ... σε κάνει και αισθάνεσαι ο πιο μικροτσούρσουνος του ντουνιά!!! πηγα και λελας και ενώ έξω έριχνε τουλούμια μεσα γεμάτο .. βγαίνει η σονια κουτσαίνοντας απτο γαμήσι ... ρε παιδια ελεος τη έχετε ξεσκίσει τη κοπέλα γαμήστε και καμια άλλη!!!!!

α μην ξεχα.. χθές μετά τις 12 και το ματσ πάμε με να αλάνι βριλισσου 57 και ήταν η Αλεξία που φαινόταν φιλότιμο κορίτσι μελαχρινη αλλα δεν μπήκα.. ξέρει κανείς!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom