Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 347 άτομα (37 μέλη και 310 επισκέπτες)

paykiller

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
205
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι μετρια προς ψιλη,με μαυρο καρε μαλλι μεχρι τον ωμο και αρκετα ομορφη με πολυ καλο κορμι.Μονο βιασου γιατι η πρωινη βαρδια ληγει αν δεν εληξε ηδη
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Φίλε paykiller ξέρεις ποσο χρονών είναι η κοπέλα απο το Φυλής 200 που περίγραψες .
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Ειναι μετρια προς ψιλη,με μαυρο καρε μαλλι μεχρι τον ωμο και αρκετα ομορφη με πολυ καλο κορμι.Μονο βιασου γιατι η πρωινη βαρδια ληγει αν δεν εληξε ηδη
[/quote
Φιλε δε πιστευω να εννοεις την Ντανα?
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Σημερα 7:10 και ενω ημουν μεσα γυμνος και περιμενα ...( φυλης 109 ισογειο ) οι 2 τσατσοι απεξω φωνες κλπ .
Διωξανε τον κοσμο κλειδωσαν και σβησανε τα εξω φωτα .
Το κοριτσι με ξεπετα στα γρηγορα ............
Για να βγω περιμενα πισω απο την κλειστη πορτα μεχρι να τσεκαρει εξω ο ενας τσατσος ....

Τι γινεται ρε παιδες ΠΑΡΑΝΟΜΟ ειναι το μαγαζι ή η κοπελα ??? ( ξανθια με τατου πανω απο τον κολο κοντη ) ( εγω πηγα για την ντενιζα που διαβασα εδω αλλα τελικα δεν ξερω εαν ειναι αυτη ).

Οταν βγηκα ειχε κλεισει και το απο πανω και τα απενατι .....
Φωτα σβηστα 7:30 το απογευμα ........
Περιεργα πραματα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σημερα 7:10 και ενω ημουν μεσα γυμνος και περιμενα ...( φυλης 109 ισογειο ) οι 2 τσατσοι απεξω φωνες κλπ .
Διωξανε τον κοσμο κλειδωσαν και σβησανε τα εξω φωτα .
Το κοριτσι με ξεπετα στα γρηγορα ............
Για να βγω περιμενα πισω απο την κλειστη πορτα μεχρι να τσεκαρει εξω ο ενας τσατσος ....

Τι γινεται ρε παιδες ΠΑΡΑΝΟΜΟ ειναι το μαγαζι ή η κοπελα ??? ( ξανθια με τατου πανω απο τον κολο κοντη ) ( εγω πηγα για την ντενιζα που διαβασα εδω αλλα τελικα δεν ξερω εαν ειναι αυτη ).

Οταν βγηκα ειχε κλεισει και το απο πανω και τα απενατι .....
Φωτα σβηστα 7:30 το απογευμα ........
Περιεργα πραματα

οντως περιεργα αλλα αυτα συμβαινουν στις κακοφημες συνοικιες.......που συνηθως ειναι μπουρδελοπεριοχες.....και η ντενιζ ειναι αυτη που σε ξεπεταξε.....
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Ναι ρε γμτ αλλα πολυ ξεπετα .....
Αλλα περιμενα και την πατησα εμεινα με το... στο χερι που λενε
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Νατασα στην Διδυμου 8 ΤΟ ΜΟΥΝΙ ,ΞΕΣΚΙΣΤΕ ΤΟ
 

Επισκέπτης
παιδια μηπως ξερει κανενας που ειναι μια κοπελα που δουλευε ρεμουνδου, ηταν απο την βενεζουελα και την ελεγαν πατριτσια.... κοντη μαυριδερη (οχι μαυρη) με γλυκο προσωπο,,, καθε πληροφορια ειναι πολυτιμη.... υπαρχει μια περιπτωση να ειναι κωνσταντινουπολεως.. ας γραψει οποιος ξερει κατι....
 

ronj

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2005
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Χθες μετά από καιρό αποφάσισα να κατέβω για μεταμεσονύχτιο έλεγχο στο Μεταξουργείο παρέα με τον φαφούτη .  Τέτοιο αίσχος δεν το περιμέναμε - μπάζα παντού. Πολύ ξεφτίλα....
Ιδιαίτερης μνείας χρίζει το μπουρδέλο στη Κολοκυνθούς - βγήκε μια τρεκλίζοντας (!!) ...έκανε λέει ακάποτο κλπ. Είχε λιώσει από το πιοτί , πολύ γέλιο.
Η Μάρθα ήταν στο γνωστό ρδέλο στην Κολωνού και μάλιστα έδινε τον κώλο της με 20 ευρώ αλλά μάλλον κανείς δεν νοιαζονταν.
Δεν πηδήξαμε τελικά πουθενά γιατί όλες ήταν για κλάσιμο.
 

Επισκέπτης
εχει γαμησει κανεις μαρθα στον πεζοδρομο ιασονος?μια ξανθια ειναι!σε ενα μπουρδελο με σιδερενιεσ σκαλες!!!
 

Επισκέπτης
μαστερ εισαι απαιχτος!!! καυλιαρι μου εση!!!ολα τα ξερεις!!!
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.335
Πόντοι
6.195
Σάββατο πρωϊ στην Ρεμούνδου και κατάθεση στην Ολγα (δίς). Σταθερή αξία , άνεση και μεγάλη πλάκα στο δωμάτιο. Μου είπε ότι μετά την Τετάρτη θα είναι πάλι.
Φεύγοντας είπα από περιέργεια να δώ τι παίζει δίπλα. Και τι να δώ ????
ΝΤΕΝΙΖ !!!!!! Ούτε να περιμένω ούτε τίποτα... άδειο το μαγαζί, μπήκα για άλλη μιά φορά. Ετσι για το γαμώτο που περιμένουμε με τις ώρες στην Φυλής.
Πάντως καλή η Ντενίζ αλλά άρχισα να βαριέμαι τις φωνές της. Καλά είναι για τις πρώτες φορές αλλά μετά μου φαίνονται λίγο υπερβολικές.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
..σε χθεσινοβραδυνο γενικου περιεχομενου scouting, με φιλο καλο, ειδαμε οτι ανοιξε ξανα μετα απο πολυ καιρο το ντέλο της περγαμου 1 και αχαρνων, οπου ως νεανίσκες ειχαμε ριξει τις πουτσες της ζωης μας  :knockinb: :knockinb:, με αποκορυφωμα τοτε, μια ψηλη κοκκινομαλλα ρουμανα, με θεικο προσωπο και δυο βυζους σε μεγεθος κεφαλιών.......!!!!!!  :dancing: :dancing:
..παντως χθες βραδυ κατα τις 11:30 ειχε ενα αλλοδαπο ψιλοαδιαφορης εμφανισης....


Όντος έχει ανοίξει το συγκεκριμένο μπουρδέλο. Πήγα 2 φορές να δω τι παίζει και στις δύο βάρδιες. Το πρωί είναι όπως τα λές (αδιάφορη τελείως). Το απόγευμα είναι η πολυδιαφιμισμένη Αγάπη, με τα μεγάλα βυζιά. Δεν πήρα καμία.
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
σωστος κατω απο την ολγα και σημερα ντεωνιζ αλλα ψηφισα αλλου.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάντως καλή η Ντενίζ αλλά άρχισα να βαριέμαι τις φωνές της. Καλά είναι για τις πρώτες φορές αλλά μετά μου φαίνονται λίγο υπερβολικές.

..παντως πριν μια δυο μερες που την ξαναπηρα στη φυλης μολις αρχισε τις φωνες, της εκλεισα το στομα με το χερι μου, το πηρε το μηνυμα και αρχισε να βγαζει κατι ψιλο λυγμους στενοχωρημενη....
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
..παντως πριν μια δυο μερες που την ξαναπηρα στη φυλης μολις αρχισε τις φωνες, της εκλεισα το στομα με το χερι μου, το πηρε το μηνυμα και αρχισε να βγαζει κατι ψιλο λυγμους στενοχωρημενη....

γιατι ρε γιωργη δεν αφηνεις το κοριτσι να εκφραστει  και το στενοχωρεις  :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom