Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 288 άτομα (23 μέλη και 265 επισκέπτες)

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Στάση Βικτωρία σήμερα κατα τις 1το μεσημερακι και στο 88 της Φυλής (μεσαια πορτα απο τις 3) πετυχαινω την χαμογελαστή Βικτωρία (άγνωστης εθνικότητας,πολύ καλά ελληνικά μιλούσε).Επειδή μου έσκασε ένα πανέμορφο χαμογελάκι είπα να δοκιμάσω.Με 20? έχουμε κ λέμε:

Κορμί 7/10 (Καλό σωματάκι με μικρό βυζί,ρόγα πέτρα και κώλο...αφράτο!)
Πίπα 3/10 (Λίγη ώρα και αρκετά άγαρμπη)
Γαμήσι 3/10 (ευτυχώς που κουνήθηκε σε κάποια φάση γιατί νόμιζα ότι πέθαινε)
Συμμετοχή 1/10 (απίστευτα ψυχρή!Μίλησε μόνο για να μου πει να τελειώνω)
Χώρος 7/10 (είχε σομπίτσα το δωμάτιο κ έβγαζε μια ωραία ζέστηηη,συν ότι έιχε καθαρά σεντόνια.Κατα τ'αλλα τυπικότατο δωμάτιο )

Μ.Ο: 4,3


 

Επισκέπτης
To Κατερινάκι που έχει χαθεί ρε παιδιά? Ξέρετε ποια λέω... αυτή την μελαχροινή-αδύνατη ρωσίδα που ήταν στο μπουρδέλο με την ετοιμόροπη σιδερένια σκάλα (την φτιάξανε πάντως τώρα!).

Μου έχει λείψει πολύ το γαμήσι από τον κώλο με τα πόδια της στους ώμους και ακόμα πιο πολύ το ass-to-mouth που έκανε. Εγώ προσωπικά δεν έχω πετύχει άλλη που να δίνει κώλο και μετά να τον παίρνει στο στόμα για τελείωμα! Αν έχετε βρει εναλλακτική... let us know!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Καλημέρα και καλό μήνα...

mini τσάρκα Τρίτη (27/02) γύρω στις 12:00 (μεσημεράκι)... Αλκαμένους & Περγάμου κλειστό, Ρεμούνδου 21 κλειστό, 21Α η ΄Ολγα απούσα ? μου είπε η τσατσά ότι επιστρέφει σήμερα (01/03), Περγάμου 1 & Αχαρνών η γνωστή Αγάπη (με τις βυζάρες)...

Τελικά απογοητεύτηκα και είπα να αλλάξω κατηγορία... από ?Milf?σε ?Μπιμπελό?...

πήγα λοιπόν κατευθείαν Φυλής 200... εκεί ήταν η Ντάνα (παλιότερα είχαν γραφτεί διθυραμβικά σχόλια γι αυτή)... νεαρής ηλικίας, αδύνατη, κανονικό ύψος, μαύρο καρέ μαλλί, μικρό στήθος, 20Ε, ποικιλία στάσεων και πολύ καλή πίπα...

Πολύ καλή πρωινή επιλογή...
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
Βρε κουφάλες ??.(sorry  για την εκφραση )
Γιαυτο  βρίζετε για τα μασαζαδικα κλπ.  ?.. τι έπαθα ο κακομοίρης ..!!!!!!! 
Εχω ακούσει πολλούς που βρίζουν για της υπηρεσίες και της γκόμενες από τα μασαζαδικα ??(δεν πατε στη φυλης λέγανε) ειμαι φαν του μασαζ  και δεν ακουγα )

Αλλα χθες λέω μετα από χρονια δεν πάω φυλής να δω αν  παίζει ?
Ενας φιλος με έχει πρήξει
επαθα την πλακα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μεσημεράκι περιπου  15¨30 πάω φυλης στο νουμερο 75 αν θυμάμαι καλα  (μπλε πόρτα ) _
  !!!!!!!! ξενια  !!!!!!!!!!!! μου είπε κάθε Τετάρτη είναι εκεί (με ένα τατου στην πλάτη  από κώλο μέχρι σβέρκο  )
και το κυριότερο  !!!!!!!!!!! εικοσάρικακι !!!!!!!!!!!!!!! αφου μου ήρθε να ξαναμπώ καπάκι ??.
Μολις εγινα μελος ????.(αλλο πραμα το μασαζ  όμως )
Sorry  αν σας  ζαλισα
 

demis42

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα πρωί 1100,Κων/πόλεωs 61 ρωσίδα αννα 4ο ετών 1.80 στήθοs σηληκωνατο 3 ξανθια,προγραματα 50-70-80 πολή καθαρο περιβάλον μπανιο στο Δωματιον,αναψυκτικα,στο κρεβατι απαιχτη.Απο 11 το πρωι μεχρι 11 το βραδη.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ρε guys, μια απορία έχω!! Τις κοπέλες, οι τσάτσοι τις πηδάνε κατά τη
διάρκεια την ημέρας στο μπουρδέλο; Το λέω γιατί αναρωτιέμαι
πω κρατιέται ο κάθε τσάτσος, όταν δεν είναι αδερφή, τόσες ώρες
με την κάθε μουνάρα, όχι όλες!!
 

Επισκέπτης
ειναι απλο!!ολοι οι τσατσοι ειναι αδελφες
 

Επισκέπτης
καλο μηνα σε ολουσ τουσ καυλιαριδεσ του μπουρδελα.com!!! λοιπον αν γουσταρετε milf πολυ καυλιαρικο ιπαρχει ι αλεξανδρα σε μεταμεσονιχτιες βαρδιες στο στουντιο στι λιοσιων 303αν θυμαμαι καλα τον αριθμο...!ειναι απεναντι απο το στουντιο λιοσιον278!!!ειναι πολυ ξεσκριστρο ι γιναικα!μεσ στι καυλα!!!!τιν εχουν γαμισει φιλοι μου και τρελαθηκαν απο τι καυλα!!!χιστε καυλαυριδεσ χιστε!!!!!
 

Επισκέπτης
επισισ ι αλεξανδρα κανονικα παιρνει 40 ευρο αλλα πειτε οτι ειστε φοιτιτισ και τισ λοιπεσ μαλακιεσ και θα σασ παρει 30 ευρο!ετσι καναμε και εμεισ με την παρεα!!!!
 

Επισκέπτης
επισησ φοραει ζαρτιερεσ και ειναι πολυ καυλα το πουτανιδιο!!!!!για τρελο χισιμο το μιφλ αλεξανδρα!!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μεσημεράκι περιπου  15¨30 πάω φυλης στο νουμερο 75 αν θυμάμαι καλα  (μπλε πόρτα ) _
  !!!!!!!! ξενια  !!!!!!!!!!!! μου είπε κάθε Τετάρτη είναι εκεί (με ένα τατου στην πλάτη  από κώλο μέχρι σβέρκο  )
και το κυριότερο  !!!!!!!!!!! εικοσάρικακι !!!!!!!!!!!!!!! αφου μου ήρθε να ξαναμπώ καπάκι ??.
Μολις εγινα μελος ????.(αλλο πραμα το μασαζ  όμως )
Sorry  αν σας  ζαλισα

σήμερα θέλω να πάω σε αυτήν ελπίζοντας οτι θα είναι εκεί...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Χθες μεσημέρι στην Ρεμούνδου στο 21 ισόγειο η Ντενίσα, όροφο η Ολγα απέναντι η γνωστή ψηλή μικρόστηθη ... δεν θυμάμαι όνομα.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Χθες μεσημέρι στην Ρεμούνδου στο 21 ισόγειο η Ντενίσα, όροφο η Ολγα απέναντι η γνωστή ψηλή μικρόστηθη ... δεν θυμάμαι όνομα.

η μικρή μικρόστηθη είναι η Λένα... (Ρεμούνδου 20)
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Σήμερα κατα τις 19:00 στη Φυλής 84Β πήρα την Ολγα,ελληνίδα.Στο δωμάτιο  πολύ καλή συμπεριφορά,ευγενική ,δεν σε αφήνει όμως να πλησιάσεις χέρι στο 'νινί'.Εμφάνιση αρκετά καλή,τσιμπούκι μέτριο,γαμήσι μέτριο,συμμετοχή ψιλοκαλή.Συνολικά 5/10 θάλεγα..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Σήμερα Σάββατο είναι η Ολγα στη Ρεμούνδου 21? Και αν ναι τί ώρες? Η Ρεμούνδου 21Α, που? Ισόγειο?
 

Επισκέπτης
δεν ειναι ισογειο φιλε 21 α ειναι ανεβαινεισ σκαλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom