Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 284 άτομα (32 μέλη και 252 επισκέπτες)

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
κανα μπουρδελο απο βορεια προαστεια παιζει?εχω βαρεθει τα πηγαινε ελα στην βικτωρια με το τρενο οποτε με πιανει κριση καβλας.........

υπηρχε ενα αλλα........... το γκρεμισαν για να χτισουν μεζονετες........ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
μαγκες εχει γαμισει κανεισ τι σαρα στο νεο μπουρδελο που ανοιξε φιλις 59 στον επανο οροφο????ειναι ισογειο και προτος οροφος...ι σαρα ειναι μεσιμεριανι ωαρδια και ειναι σαν πορνοσταρ το πουτανακι!θεα!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
μαγκες εχει γαμισει κανεισ τι σαρα στο νεο μπουρδελο που ανοιξε φιλις 59 στον επανο οροφο????ειναι ισογειο και προτος οροφος...ι σαρα ειναι μεσιμεριανι ωαρδια και ειναι σαν πορνοσταρ το πουτανακι!θεα!!!
Καινουργιο σπιτι ? Αλλη πληροφορια δεν εχεις ?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
παιδια κατα τις 2 το μεσημερι ειδα στην φυλης 40 ενα καινουργιο με πολυ καλο σωμα,μαρια την λενε με 20 ευρω δινει κωλαρακι την ξερει κανεις;
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
μαγκες εχει γαμισει κανεισ τι σαρα στο νεο μπουρδελο που ανοιξε φιλις 59 στον επανο οροφο????ειναι ισογειο και προτος οροφος...ι σαρα ειναι μεσιμεριανι ωαρδια και ειναι σαν πορνοσταρ το πουτανακι!θεα!!!
Εχει ανοιχτει thread "Νεο μπουρδελο Φυλης 59(πανω)"
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα κατά τις 17:30 πέρασα από Ρεμούνδου γιατί ήθελα να πετύχω τη Ντενίζα που δεν την έχω δει ποτέ.Ήταν όμως μια μαυρούλα με τεράστια βυζιά.Όσο ήμουν στο σαλονάκι πέρασε από μπροστά μου η πουτάνα της πρωινής βάρδιας (η Όλγα?) και με χαιρέτησε.Μάλλον θα την επισκεφτώ.

ΥΓ Το σπίτι είναι κοντά στο σταθμό Αττική , 5-6 λεπτά με τα πόδια.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.431
Κριτικές
3
Like
12.213
Πόντοι
3.506
Σήμερα κατά τις 17:30 πέρασα από Ρεμούνδου γιατί ήθελα να πετύχω τη Ντενίζα που δεν την έχω δει ποτέ.Ήταν όμως μια μαυρούλα με τεράστια βυζιά.Όσο ήμουν στο σαλονάκι πέρασε από μπροστά μου η πουτάνα της πρωινής βάρδιας (η Όλγα?) και με χαιρέτησε.Μάλλον θα την επισκεφτώ.

ΥΓ Το σπίτι είναι κοντά στο σταθμό Αττική , 5-6 λεπτά με τα πόδια.

Συναγωνιστη εκει που πας δεν θα δεις την Ντενιζα.....Ειναι ακριβως απο κατω στο ισογειο και οχι στον οροφο που παιζει Ολγα και μαυρακια.....
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Οκ θενκς.Κατάλαβα , κάτω αριστερά.
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
μαυρουλα με ΤΕΡΑΣΤΙΑ βυζια?
ποια ειναι αυτη βρε αρχοντες? αξιζει?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μαλλον λυθηκε το προβλημα που ειχα με το ποσταρισμα,

ενημερωνω το πρωι, ντανα φυλης 200, τελεια μετα απο πολυ καιρο,  heels τελεια, εχει παρει και δυο κιλα, κωλαρακι αψογο, επειδη παχυνε λιγο...  ολα καλα, απεδωσα αν και ημουν κακοδιαθετος για αλλους λογους.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ρε Σαβάλα, θέλω να δω τί θα ποστάρεις την Πέμπτη, που θα δεις τους "300" και στα καπάκια θα "χτυπήσεις" μπουρδελάκι... :2funny:
 

gigolo24

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια...
σημερα πηγα στο κατερινακι στην φυλης...σημερα πρωτη μερα της..απο στουντιο ειπε ο τσατσος...
εμφανιση πολυ μετρια αλλα μεσα στο δωματιο ολα τα λεφτα ρε παιδια..το καλυτερο κλαρινο που μου εχουν κανει..και ειμαι απο τα παιδια της πιατσας....
σας την συνιστω πολυ καλη....
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
μετα απο καποιες προσωπικες εσωτερικές αναζητήσεις και ερωτικά αδιέξοδα καθώς και μια σπάνια αποχή 3 εβδομάδων απο το άθλημα (καθότι δεν ειχα κουράγιο οχι να γαμήσω αλλα ουτε να τον να τον παίξω) ηρθε η ώρα να επιστρέψω.
πρωι πρωί κατα τις 1 ειμουνα στο φυλής 59 στη μιλένα, απο εμφάνηση δε μου είπε και πολλά ίσως γιατι την περίμενα πιο μουνάρα αποτι ειχα ακούσει, εσκασα το 25αρι και κατευθήνθηκα στο δωμάτιο,
το μυαλό μου κολλημένο και η καρδιά μου σπαράλια, νασου και το μιλανάκι στο δωμάτιο με το χαμόγελο στα χείλη,
χαδάκια στο σώμα μου φιλάκια στις ρόγες μου στα μπούτια μου κ στη κοιλιά μου,
ξεκινάει τη πίπα και εγινε αυτο που φοβόμουν, δε μου σηκωνόταν καθότι η καψούρα δε με αφηνε,
savala ξυπνα, ασε τις φλωριές και βγάλε εξω στο τραπέζι οτι πιο βρώμικο κουβαλάς μεσα σου λέω στον εαυτό μου
τη βάζω να μου χαιδεύει τα αρχίδια, να με φιλάει στη κοιλια, ενω ταυτόχρονα τον παίζω χτυπώντας τον πάνω στα βυζία της με μανία, παράλληλα την τσακώνω και απ το κεφάλι και της βυθίζω το καβλέτο μου,που έχει πάρει τωρα πια τα πάνω του μεσα στο λαρύγγι της,
νιώθω το καταπέτασμα του σπέρματος να πλησιάζει και τη γυρνάω στα 4, μπάινω μέσα της βίαια και χύνω ατελίωτα ενω οι 4 τοίχοι του δωματιου τρίζουν απο την πολεμική ιαχή ΄΄Παρτα μωρη καργιόλα!΄΄
αυτό ηταν άλλος ανθρωπος μπήκα στο δωμάτιο άλλος βγήκα, κάτι τετοιες στιγμές ειναι που εκτιμώ βαθύτατα το επάγγελμα που κάνουν αυτά τα κορίτσια,  τωρα ήδη νιώθω πολύ καλύτερα με περισσότερες δυνάμεις , αντοχες κ τσαμπουκά.
Στη τελική απο καμία γκόμενα δεν εχω να χάσω τιποτα ενω αυτές εχουν να χάσουν πολλά απομένα,
savalas back in bussines :grin:

υγ. την κανω για καφεδάκι με τον vaso, θα του δώσω τα χαιρετίσματα σας και θα κοιτάξω να τον ψήσω για την επιστροφή του ;)

Savalas αλήθεια γνωρίζεστε με τον βάσο;
Αν ναι, τότε να του πεις αυτά που γράψαμε στο θρεντ ''ενημέρωση για στριπ''
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα περασα απο Φυλης 71,αυτο στον οροφο.Βγηκε ενα πολυ συμπαθιτικο γκομενακι ονοματι Σαρα.Η ατακα της τσατσας ''φρεσκο μουνακι'' ηταν αληθεις αφου η κοπελιτσα ηταν γυρω στα 18-19.Πιπα με υπομονη και γενικα συμπεριφορα οχι με πολυ βιασυνη.Ηταν προθυμη να κανει οποια σταση της ζητησα.Δεν ξερει να μιλα Ελληνικα κατι που δεν νοιαζει και πολλους για αυτο που κανει :grin:.Για αλλαγη απο Ντενιζ,Ντανα και τις υπολοιπες επικρατουσες του χωρου τον τελευταιο καιρο,συστηνετε ανεπιφυλακτα... :sunglasses:
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα περασα απο Φυλης 71,αυτο στον οροφο.Βγηκε ενα πολυ συμπαθιτικο γκομενακι ονοματι Σαρα.Η ατακα της τσατσας ''φρεσκο μουνακι'' ηταν αληθεις αφου η κοπελιτσα ηταν γυρω στα 18-19.Πιπα με υπομονη και γενικα συμπεριφορα οχι με πολυ βιασυνη.Ηταν προθυμη να κανει οποια σταση της ζητησα.Δεν ξερει να μιλα Ελληνικα κατι που δεν νοιαζει και πολλους για αυτο που κανει :grin:.Για αλλαγη απο Ντενιζ,Ντανα και τις υπολοιπες επικρατουσες του χωρου τον τελευταιο καιρο,συστηνετε ανεπιφυλακτα... :sunglasses:

ωρα ?

ευχαριστω
 

Sex_GT

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Απογευματινη βαρδια την πετυχα γυρω στις 6...
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
μηπως θυμασαι το νουμερο?
γεια σας παιδια...
σημερα πηγα στο κατερινακι στην φυλης...σημερα πρωτη μερα της..απο στουντιο ειπε ο τσατσος...
εμφανιση πολυ μετρια αλλα μεσα στο δωματιο ολα τα λεφτα ρε παιδια..το καλυτερο κλαρινο που μου εχουν κανει..και ειμαι απο τα παιδια της πιατσας....
σας την συνιστω πολυ καλη....
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
γενικα το μεταξεργειο τορα εδο και λιγο καιρο εχει καταστραφει που ειναι ρε πουστι οι παλιεσ καλεσ οιμερεσ;;;
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
αν φυγω τωρα για Φυλης θα υπαρχει τιποτα καλο να γαμησω?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom