Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (26 μέλη και 231 επισκέπτες)

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
8
Like
1.785
Πόντοι
216
Χθες βραδυ μεταξι χαμος απο πακηδες,προσκύνημα. Σε ένα σπίτι τώρα δεν θυμάμαι αριθμό Jason Street και Κεραμεικού ειχε δύο πορνίδια το καλό το ξανθό το λεπτό ειχε 15 euro και το χοντρό μπάζο 10.Ακούει 15 ο Πάκης και τρελένεται και σηκώνεται και φεύγει  :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: geny24

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
117
Πόντοι
6
Έχω την εντύπωση, ότι όποιος πάει με την Μπιουτή, είχε αποθημένο να κάνει έρωτα με τον king kong όταν ήταν μικρός. Δεν μπορώ να βρω άλλη εξήγηση  :grin:
Υπάρχουν δύο ειδών γυναίκες.οι "ναι" και οι "γιατί όχι"
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
σου εκανε ελευθερο και καλο στοματικο ????
ημουν σιγουρος οτι θα κανεις αυτη την ερωτηση.και ναι μου εκανε και στην αρχη αλλα και στο τελος γιατι το ξαναζητησα.καλα η τυπισα ειν απλα κορυφη νομιζα οτι πεζω σε τσοντα απ το brazzers
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
Υπάρχουν δύο ειδών γυναίκες.οι "ναι" και οι "γιατί όχι"
η beauty ειναι γυναικαρα μην το ακους τι σου λεει.γυναικαρα φιλεε.νταξει ρουμανες κοντοπουτανα αδυνατα τσ βαρεθηκσ αυτα συνεχεια φασολαδα
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.392
Κριτικές
19
Like
9.848
Πόντοι
9.095
η beauty στη φυλης ειναι εγγυηση η μαυρη γαζελα.ικανοποιει ακομα και τους πιο απαιτητηκους και δυσκολους πελατες σαν και μενα γιατι αργησα να χυσω αλλα ολα ηταν ευχαριστα μεσα και εχυσα στα βυζα της ενοιειτε.μου πε yes sir και τελος
οχι και γαζελα η μπιουτυ! μη τρελαθουμε! ιπποποταμακι ναι,απλα γαμιεται ωραια.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
ημουν σιγουρος οτι θα κανεις αυτη την ερωτηση.και ναι μου εκανε και στην αρχη αλλα και στο τελος γιατι το ξαναζητησα.καλα η τυπισα ειν απλα κορυφη νομιζα οτι πεζω σε τσοντα απ το brazzers

αντε επιτελους βρηκες την υγεια σου, γιατι μας τα ειχες κανει τσουρεκια λεμε  :tooth:.
συνεχεια η ιδια ερωτηση και σε διαφορετικα threads.
κανονισε να ξαναρωτησεις, γιατι σε βλεπω για bannακι σουμπητος.
φιλικα στο λεω και οχι σαν τον Pourboirακια.
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
αντε επιτελους βρηκες την υγεια σου, γιατι μας τα ειχες κανει τσουρεκια λεμε  :tooth:.
συνεχεια η ιδια ερωτηση και σε διαφορετικα threads.
κανονισε να ξαναρωτησεις, γιατι σε βλεπω για bannακι σουμπητος.
φιλικα στο λεω και οχι σαν τον Pourboirακια.
ε αφου το λες φιλικα οκ..παντως γενικα οι διαχειρηστες εχουν αρμοδιοτητες εδω οχι εσυ φιλε μου.τελος εγω αν δεις οτι σχολιαζω ειναι επικαιρο παντα με τα λατρεμενα μας μπουρδελα.απλος ροτουσα ποια κοπελα κανει ελευθερο για να ξερω
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.941
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους.....Κυριοι επειδη ακουω το ονομα beauty μου κινησε το ενδιαφερον.....σε τετοιο στυλακι ειναι.....μαυρη Γαζελα???????
 

Συνημμένα

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    50,8 KB · Εμφανίσεις: 55

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.912
Κριτικές
39
Like
5.049
Πόντοι
2.696
Την Καλησπερα στους Φιλους.....Κυριοι επειδη ακουω το ονομα beauty μου κινησε το ενδιαφερον.....σε τετοιο στυλακι ειναι.....μαυρη Γαζελα???????

Θα ήθελες...Βάλε άλλα 60 κιλά και είσαι κοντά!
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
Θα ήθελες...Βάλε άλλα 60 κιλά και είσαι κοντά!
ρε φιλε οκ το κανατε ολοκληρο θεμα.πιγενετε να ευχαριστηθητε γαμησι ειναι καλη.και εχει και φουλ πελατεια οταν πηγα γω γινοταν χαμος
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.173
Πόντοι
27.261
ε αφου το λες φιλικα οκ..παντως γενικα οι διαχειρηστες εχουν αρμοδιοτητες εδω οχι εσυ φιλε μου.τελος εγω αν δεις οτι σχολιαζω ειναι επικαιρο παντα με τα λατρεμενα μας μπουρδελα.απλος ροτουσα ποια κοπελα κανει ελευθερο για να ξερω

βλεπεις να ειμαι διαχειριστης???? ρε για σενα το λεω, αλλα εγινε... οτι πεις.
νιπτω τας χειρας μου... ΠΟΛΥ ΣΧΟΛΑΣΤΙΚΑ  :tooth:
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
βλεπεις να ειμαι διαχειριστης???? ρε για σενα το λεω, αλλα εγινε... οτι πεις.
νιπτω τας χειρας μου... ΠΟΛΥ ΣΧΟΛΑΣΤΙΚΑ  :tooth:
μα το ξερω φιλε οτι το λες για μενα στο πα και πανω σου πα οκ αφου το λες φιλικα..εσυ με πηρες με κακο ματι εγω δε κανω κατι περα απο σχολια που αφορουν τους οικους
 

waikiki

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2017
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
0
Τωρα στο Ιας 10 ισογειο τουμπανη κορασιδα.

Αννα 20 ετων Ρουμανα με καυλοφατσα και κορμι φωτια γεματο ταττου.

Πολύ δυνατή εμφανιση για δεκαρικο.
Ωραίος,όπως και οι υπόλοιποι για τις ενημερώσεις
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.912
Κριτικές
39
Like
5.049
Πόντοι
2.696

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλησπέρα συναγωνιστές μου. Επειδή λόγω οικογενειακών προβλημάτων δεν μπόρεσα να κατέβω από Φυλής, ξέρει κανείς αν στη Φιλιππίδου 11 δουλεύει κάποια Νταϊάνα ακόμα; Δούλευε πρωινή βάρδια συνήθως. Από Πιπίνου πέρασε κανείς ; Εγώ θα κατέβω μάλλον τέλος εβδομάδας. Αν κάποιος συναγωνιστής ξέρει ας ενημερώσει.
Καλό βράδυ σε όλους.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Την Καλησπερα στους Φιλους.....Κυριοι επειδη ακουω το ονομα beauty μου κινησε το ενδιαφερον.....σε τετοιο στυλακι ειναι.....μαυρη Γαζελα???????

Εάν θέλεις τέτοιου στυλ μαυρούλα τύπε, εάν ΔΕΝ λανθάνομαι υπάρχει μια πιο κανονική με πιασίματα επίσης ονόματι Μπιούτι κάπου στα κεντρικά της Φυλής και βέβαια η Ναόμι στο Μετάξι!
  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom