Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 462 άτομα (32 μέλη και 430 επισκέπτες)

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
''Φυλής 86β Άννα η Πολωνεζα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι πολλά τατουάζ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.''
..από ενημέρωση του έγκριτου κ.Νεοσμυρνιώτη ..
Σταθερή αξία η κοπέλα,μακροχρόνια..και χωρίς ΄΄τυμπανοκρουσίες΄΄..
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
τι να κανουνε οι νταβαδες τους σεκιουριταδες??
φιλε, ημεδαπε, τραβα να γαμησεις κανενα γεωργιανο η αλβανο που σκοτωνουν γριες και βαζουνε 16χρονα να εκδιδονται και τα πρεζακια στη φυλης μια ροχαλα και φευγουνε...
αλλα η φυλης ειναι γεματη γερους, αμα ηταν επικινδυνη η φυλης δεν θα ηταν εκει!
Σαφώς κ η Φυλής παραμένει ασφαλής, το περιστατικό είναι μεμονωμένο απλώς να προσέχουμε λίγο.
Οι νταβαδες δεν είναι απόλυτο ότι θα μας βοηθήσουν μπωρει κ ναι ίσως κ όχι, υποθέσεις κάνουμε πάντα, απλώς θέλω να καταλήξω ότι παίζουμε στο δικό μας γήπεδο, αυτοί είναι εκτός έδρας κάποιος θα βρεθεί να μας υποστηρίζει, ξέρω κ λέω η ανθρωπιά κ η αλληλεγγύη ακόμα υπάρχει.
Παλιά έμεινα από τρόμπα βενζίνης 2 την νύχτα με το αυτοκίνητο στην παλιά εθνική έξω από τα Μέγαρα σε καταυλισμό γυφτων, ήρθαν εκεί μίλαγαν κάπως, έκανα δεν καταλάβαινα, λέω καλώς τα παλικάρια τους λέω δεν θέλω τίποτα ευχαριστώ πολύ, να είστε καλά, πήρα οδική βοήθεια κ την αστυνομία να δούμε τι θα κάνουμε μην γίνει κάνα ατύχημα εξαφανίστηκαν όταν άκουσαν για μπάτσους ,ένας πριν άνοιξε την πόρτα κ μπήκε μέσα αν έλεγα τίποτα θα εσγαγαν 1000 γύφτοι..
Εδώ οι συνθήκες είναι άλλες θα τον αρπαζα κατευθείαν θα τον έβαζα μέσα στους σκουπιδοντενεκεδες που είναι πίσω μέσα στα χυσια κ θα τον πήγαινα στην ασφάλεια στην μηχαηλ βοδα από κάτω για φυλάκα.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
νομιζω κανεις λαθος γιατι ετσι, με το σκεπτικο σου δηλαδη, καθε φορα θα τρως φαπες και θα γινεις καρπαζοεισπρακτωρ. απο την αλλη δε λεω να κανεις τον rambo, αλλα μια αντισταση πρεπει να δωσεις για το καλο σου. οποια και να ειναι αυτη. εξαιρεση μονο αν σου βγαλει οπλο. γνωμη μου.
Όχι δεν κάνουμε το ραμπο εκτιμούμε τις συνθήκες να μην θέσουμε σε κίνδυνο τον εαυτό μας ή κάποιον αθώο πολίτη, αν έχει όπλο αντιδράς αλλιώς, αλλά κάποιες φορές μπωρει να έχει όπλο αλλά να προφτασουμε να μην το βγάλει καθόλου, πηδειξτε απάνω κ σακάτεψτε τον, δεν πάει με το ύψος που αναφερθείκε από τον φίλο αλλά θέλει ψυχή.. κ προσπαθήστε για το απόλυτο όχι μια μπάτσα μια μπουνιά αλλά σπάστε του το καφαλι με πέτρα πλακάκι σίδερο ότι βρείτε..
Μια μπουρδελοτσαρκα μου έμεινε για διασκέδαση δεν θα επιτρέψω να μας την στερήσει κάνεις.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
νομιζω κανεις λαθος γιατι ετσι, με το σκεπτικο σου δηλαδη, καθε φορα θα τρως φαπες και θα γινεις καρπαζοεισπρακτωρ. απο την αλλη δε λεω να κανεις τον rambo, αλλα μια αντισταση πρεπει να δωσεις για το καλο σου. οποια και να ειναι αυτη. εξαιρεση μονο αν σου βγαλει οπλο. γνωμη μου.

Επανέρχομαι για μια τελευταία φορά, και σόρι για το σπαμ, απαντώντας και στον φίλο Ημεδαπό, επειδή διαβάζουν αρκετοί. Τι θα έλεγα στα ανίψια μου που είναι 20 χρονών; Ότι είμαστε όλοι μας πάμπλουτοι και δεν το έχουμε καταλάβει. Η ζωή αξίζει πολλά περισσότερα από ένα 20άρικο ή από ένα δισεκατομμύριο. Δε λέω να είναι κανείς καρπαζοεισπράκτορας στη δουλειά του, στο περιβάλλον του, στις σχέσεις του, φυσικά και διεκδικούμε το δίκαιό μας, αλλά ο δρόμος με έναν τύπο λούμπεν απέναντι είναι άλλο πράγμα.

Όπλο δεν είναι μόνο το πιστόλι και το μαχαίρι, είναι κι αν ο άλλος έχει πλακωθεί 40 φορές στο δρόμο, αν δεν τον νοιάζει να πάει στο νοσοκομείο γιατί έχει πάει άλλες τόσες φορές, ο φίλος του που δεν τον έχουμε δει γιατί είναι καβατζωμένος και είναι ένας δεύτερος αντίπαλος. Έχουμε τα μάτια μας λίγο ανοιχτά κι αν συμβεί κάτι φωνάζουμε δυνατά "βοήθεια" ή "αστυνομία" ή και τα δύο για να τρομάξουν και να φύγουν, ή προλαβαίνουμε και δίνουμε ό,τι έχουμε πάνω μας ή, ακόμα καλύτερα, έχουμε υποψιαστεί τη φάση και εξαφανιζόμαστε εγκαίρως. Εξαίρεση, αν υπάρχει σαφέστατη απειλή για το μεγαλύτερης αξίας αγαθό μας, τη ζωή μας, αν δεν μπορούμε να διαφύγουμε, ή αν υπάρχει μαζί πρόσωπο που αγαπάμε όσο τον εαυτό μας.

ΥΓ. Για το άλλο που ρώτησα, κανείς; Εκτός από Σόνια, Νάνσι και Αρίνα, κάτι άλλο που να συνδυάζει εμφάνιση και υπηρεσίες;  :boobies:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
    Θυμάμαι περιστατικό στο Μεταξουργείο, πάνε τουλάχιστον 10 χρόνια. Καμιά 15αριά νοματαίοι μέσα στο σαλόνι και περιμέναμε να βγει το κορίτσι ώσπου ξαφνικά ακούμε μια φωνή απο έξω να καλεί σε ΒΟΗΘΕΙΑ... παγώσαμε όλοι μέσα, κοιτάζαμε ο ένας τον άλλον, αντί να κάνουμε όλοι ένα ντου έξω... χωρίς τσαμπουκάδες, αναίμακτα, είμαι σίγουρος θα τρέχανε και δεν θα φτάνανε. Να δεις ξαφνικά έναν όχλο προς τα πάνω σου, κόβεις λάσπη. Δεν το κάναμε όμως. Του την πέσανε του παλικαριού 2 τύποι και του πήραν το τσαντάκι. Σε 5 λεπτά μέσα είχε έρθει τύπος που τον φώναξε η τσατσά και το παλικάρι του έδινε περιγραφή και φαινόταν σαν να τους ξέρανε!!
    Εν κατακλείδι και το Μεταξουργείο και η Φυλής τόσα χρόνια που περπατώ μόνος αισθάνομαι ασφαλής. Υπάρχουν τυπάκια που προστατεύουν την περιοχή... όχι για να μην σου κλέψουν το τσαντάκι ή το όχημα σου... το εμπόρευμα τους προστατεύουν. Να κινείσαι εσύ όμορφος και ωραίος και να πέρνουν τα εικοσάρικά τους!!
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Λοιπόν έκανα μια τσάρκα σήμερα σε στοχευμένα μαγαζιά για να αδειάσω το περίσσειο σπέρμα μου. Αρχικός στόχος ήταν τα δύο μαγαζιά στην Κωνσταντινουπόλεως 166. Μιλάμε για απόλυτη παρακμή. Στο ισόγειο μια σπασαρχίδω τσατσά με ύφος με ενημερώνει ότι η <κοπέλα> είναι στο δωμάτιο. Περιμένω να δώ τι μέλλει γενέσθαι. Μετά από δέκα λεπτά βγαίνει ένα χοντρό,κοντοστούπικο (η τύπισσα ήταν 1,65 μαζί με τους κωθώνους που φόραγε) πράγμα και κάνω μεταβολή επιτόπου και πάω στο διπλανό μαγαζί. Εκεί πέρα τα ίδια σκατά, η μία τύπισσα ήταν στο δωμάτιο και μου παρουσιάζει μια ζαρωμένη γκίλφ ρωσίδα με πρησμένη κοιλιά και ζήταγε και 20 ευρώ χαχαχαχαχααχαχα δεν σφάξαμε. Απορώ ποιός γαμάει αυτά τα αίσχη και δίνει και 20 ευρώ που έπρεπε να σε πληρώνουν για ωα γαμάς εκει πέρα. Προκειμένου να ξεπλύνω την αηδία κατευθύνθηκα στοχευμένα προς Φυλής 66Α διαβάζοντας τα διθυραμβικά σχόλια του συναγωνιστή 968, όπου πήρα την Ιωάννα και το ευχαριστήθηκα. Θα γράψω κριτική σύντομα. Να είστε καλά να γαμάτε ποιοτικά και τα κεφάλια ψηλάαααααααα!!!!!!!!!!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
....τον ειδα το
Επανέρχομαι για μια τελευταία φορά, και σόρι για το σπαμ, απαντώντας και στον φίλο Ημεδαπό, επειδή διαβάζουν αρκετοί. Τι θα έλεγα στα ανίψια μου που είναι 20 χρονών; Ότι είμαστε όλοι μας πάμπλουτοι και δεν το έχουμε καταλάβει. Η ζωή αξίζει πολλά περισσότερα από ένα 20άρικο ή από ένα δισεκατομμύριο. Δε λέω να είναι κανείς καρπαζοεισπράκτορας στη δουλειά του, στο περιβάλλον του, στις σχέσεις του, φυσικά και διεκδικούμε το δίκαιό μας, αλλά ο δρόμος με έναν τύπο λούμπεν απέναντι είναι άλλο πράγμα.

Όπλο δεν είναι μόνο το πιστόλι και το μαχαίρι, είναι κι αν ο άλλος έχει πλακωθεί 40 φορές στο δρόμο, αν δεν τον νοιάζει να πάει στο νοσοκομείο γιατί έχει πάει άλλες τόσες φορές, ο φίλος του που δεν τον έχουμε δει γιατί είναι καβατζωμένος και είναι ένας δεύτερος αντίπαλος. Έχουμε τα μάτια μας λίγο ανοιχτά κι αν συμβεί κάτι φωνάζουμε δυνατά "βοήθεια" ή "αστυνομία" ή και τα δύο για να τρομάξουν και να φύγουν, ή προλαβαίνουμε και δίνουμε ό,τι έχουμε πάνω μας ή, ακόμα καλύτερα, έχουμε υποψιαστεί τη φάση και εξαφανιζόμαστε εγκαίρως. Εξαίρεση, αν υπάρχει σαφέστατη απειλή για το μεγαλύτερης αξίας αγαθό μας, τη ζωή μας, αν δεν μπορούμε να διαφύγουμε, ή αν υπάρχει μαζί πρόσωπο που αγαπάμε όσο τον εαυτό μας.

ΥΓ. Για το άλλο που ρώτησα, κανείς; Εκτός από Σόνια, Νάνσι και Αρίνα, κάτι άλλο που να συνδυάζει εμφάνιση και υπηρεσίες;  :boobies:
[/quote
Όχι δεν κάνουμε το ραμπο εκτιμούμε τις συνθήκες να μην θέσουμε σε κίνδυνο τον εαυτό μας ή κάποιον αθώο πολίτη, αν έχει όπλο αντιδράς αλλιώς, αλλά κάποιες φορές μπωρει να έχει όπλο αλλά να προφτασουμε να μην το βγάλει καθόλου, πηδειξτε απάνω κ σακάτεψτε τον, δεν πάει με το ύψος που αναφερθείκε από τον φίλο αλλά θέλει ψυχή.. κ προσπαθήστε για το απόλυτο όχι μια μπάτσα μια μπουνιά αλλά σπάστε του το καφαλι με πέτρα πλακάκι σίδερο ότι βρείτε..
Μια μπουρδελοτσαρκα μου έμεινε για διασκέδαση δεν θα επιτρέψω να μας την στερήσει κάνεις.

...τον ειδα τον νταη μας.Φυλης και φωκαιας γωνια καραδοκει.Βρωμυλος,κοντοκουρεμενος γυρω στο 1,80 αδυνατος.Μπηκα σε εκεινο το ημιυπογειο μπουρδελακι,που εχει πορτα απο φυλης.Περιμενε να μπω και οταν βγηκα ηταν ακομα εκει.Βγηκα και σταθηκε μπροστα μου,τον κοιταξα λιγο αγρια δεν επεμενε.Κοιταει να βρει απομονωμενους στοχους.Κατεβηκα την Φωκαιας μονος μου επιτηδες να δω αν θα ερθει, γυρισα να δω,οντως με φερμαριζε.Κοντοσταθηκα αλλα δεν ηρθε.Ακινδυνος ειναι μην ψαρωνετε.
 

mut

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
50
Like
18
Πόντοι
0
Παιδια Σονια και Αρινα τι ωρες παιζουν?
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Πριν από λίγο είδα κ εγώ ένα τύπο όπως τον περιγράφεις, φυλης κ φωκαίας να κάθεται απέξω κ να κόβει κίνηση
....τον ειδα το
...τον ειδα τον νταη μας.Φυλης και φωκαιας γωνια καραδοκει.Βρωμυλος,κοντοκουρεμενος γυρω στο 1,80 αδυνατος.Μπηκα σε εκεινο το ημιυπογειο μπουρδελακι,που εχει πορτα απο φυλης.Περιμενε να μπω και οταν βγηκα ηταν ακομα εκει.Βγηκα και σταθηκε μπροστα μου,τον κοιταξα λιγο αγρια δεν επεμενε.Κοιταει να βρει απομονωμενους στοχους.Κατεβηκα την Φωκαιας μονος μου επιτηδες να δω αν θα ερθει, γυρισα να δω,οντως με φερμαριζε.Κοντοσταθηκα αλλα δεν ηρθε.Ακινδυνος ειναι μην ψαρωνετε.
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Ξέρουμε που παίζει η Τζένη με την τσιμπουκαρα της σήμερα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.514
Κριτικές
1.275
Like
228.514
Πόντοι
46.232
τώρα live

Χωματιανου 11α κλειστό.

Χωματιανου 11β Αντριανα καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 76 κλειστό.

Λιοσιων 73β   Οριανα μελαχρινή λατινα με ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5αρι και Ιζαμπελα καστανή νταρντανα με 2αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α  Νικόλ ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Μάγια μεκαχρινη κοντή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 κλειστό.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι  βυζι, τα πάντα εκτός κωλαράκι.

Εξηκιου 18γ Όλγα ξανθοκαστανη μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι βυζι και Έλλη καστανοξανθη κοπέλα παχουλη με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79α & 79β κλειστά.

Βεργας 3 αριστερά Όλγα ξανθιά μιλφ με κατσαρο μαλλί σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά κλειστό.

Βεργας 3 όροφος Άννα μελαχρινή κοπέλα με πολύ μακρύ μαλλί λεπτή με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Μπαρμπορα ξανθιά μιλφ μένα με λίγα πιασιματακια 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κωλαράκι και αυταρχικό. Κατάθεση εδώ στο παλιό μου στανταρακι, όπως πάντα μια χαρά.

Βεργας 6β  Όλγα ξανθιά μιλφ  πάρα πολύ χοντρή με 3. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 Τινα ξανθοκαστανη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Κωνσταντίνα μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με κατσαρο μαλλί 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθιά γκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος  Αλίκη καστανή μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.514
Κριτικές
1.275
Like
228.514
Πόντοι
46.232
συνέχεια live


Αλκιβιάδου 16γ  Νικόλ ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα , 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αλκιβιάδου 16β & 16α κλειστά.

Διδυμου 27 Βικτόρια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι βυζι και Στέλλα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 22  Ραμονα καστανοξανθη κοπέλα με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι,τατουάζ στο δεξί κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 22 όροφος & 20 κλειστά.

Διδύμου 18 ισόγειο Ντιαννα μελαχρινή μιλφ χοντρή με μεγάλο κωλο 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18 υπόγειο Παολα μελαχρινή κοπέλα σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 16 Αναστασία ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Διδύμου 8β  Βερόνικα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8α Τατιάνα καστανοξανθη νταρντανα με 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 7 δεξιά Τζωρτζιαννα καστανοξανθη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα, με πάρα πολλά τατουάζ 1.5αρι βυζι ωραία σφιχτή κωλαρα, απλό πρόγραμμα

Διδύμου 7 αριστερά κλειστό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.514
Κριτικές
1.275
Like
228.514
Πόντοι
46.232
''Φυλής 86β Άννα η Πολωνεζα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι πολλά τατουάζ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.''
..από ενημέρωση του έγκριτου κ.Νεοσμυρνιώτη ..
Σταθερή αξία η κοπέλα,μακροχρόνια..και χωρίς ΄΄τυμπανοκρουσίες΄΄..
καλή χρονιά
παλιά, πίσω στο 2011 & 2012 όταν και δουλευε Φωκαίας 25β και 27α είχε αποτελέσει από τα στανταρακια μου εκείνης της εποχής
 

TheFappening

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
0
Παιδια Σονια και Αρινα τι ωρες παιζουν?
Καλησπερα, μπουρδελιαρηδες. Κυριακη υπαρχουν μηπως 2 petite στον ιδιο οικο για να τις παρω μαζι (Για Αθηνα μιλαω και οποια ωρα και αν ειναι). Ευχαριστω
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
870
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους. Επίσκεψη στην Μπαρμπορα όπως πάντα πολύ καλή. Από σήμερα θα ειναι&στο Βεργας το πάνω.
 

Sidiro10

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές......Η barbie που δουλεύει ρε μάγκες;;;;
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Καλή χρονιά με υγεία σε όλους. Επισκέφτηκα κατά τις 1 το μεσημέρι την Τατιάνα στο Ιάσωνος 2β γνωστή για τις καλές υπηρεσίες της πράγμα που επιβεβαιώθηκε για μια φορά ακόμα. Θέλω όμως να παρατηρήσω το εξής, όσες φορές έχω περάσει το τελευταίο διάστημα (4-5)είναι πάντα κλεισμένη για μισάωρο ή και ώρα, τι γίνεται τελικά; Όλοι οι μπρούκληδες γαμάνε στο Μεταξουργείο ή η συγκεκριμένη προσελκύει  αγαπούληδες βραδείας καύσεως; Να είστε όλοι καλά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom