Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 122 άτομα (5 μέλη και 117 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Θέλω ΤΩΡΑ εγκλιτική πλάγιων ,  στο β΄ Πληθυντικού !  :2funny:
Τα ειλικρινή μου σέβη ! 

Τα "πρόσωπα" που ζητείς τώρα αγαπητέ Μπικεράκο, δεν διατίθενται...
...ίσως ευρεθούν και διατεθούν κατα τις μεταμεσονύχτιες ώρες


με εκτίμηση
Farkeli
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
www.smilies.4-user.de] [/url]

Υπενθύμιση :

Η Βανέσσα  μας  από Φυλής 59 (ισόγειο) έχει μαύρα μακριά μαλλιά, άλλοτε ίσια και άλλοτε σπαστά (...όπως ακριβώς και τα νεύρα της).

Πρόσθετα, άλλοτε συμπίπτουν μαλλιά κα νεύρα και άλλοτε αποκλίνουν...

Δηλαδή, άλλοτε έχει ίσια μαλλιά και σπαστά νεύρα
άλλοτε ίσια μαλλιά και ίσια νεύρα ...κλπ

"πάμε σαν άλλοτε..."

Βανέσσα, Βανέσσα δεν έχει ..."μπέσα"

Εκτίμηση :

Μην εισέλθετε εντός του δωματίου αν αντιληφθείτε ότι έχει "σπαστά" νεύρα...

:cool2:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλημέρα φίλε Φαρκέλι!!
Αν το συγκεκριμένο κορίτσι έχει νεύρα,τότε ας πιεί ξύδι να της περάσει ή να αλλάξει συμπεριφορά!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ναι έχει δίκιο ο Φαρκέλι.. μια φορά που φύγαμε χωρίς να μπούμε άρχισε κάτι φωνές που ακουγόταν μέχρι το Μεταξουργείο.

Εντάξει.. μπορεί να ενοχλείστε απ'τη συμπεριφορά της απτην άλλη όμως δεν είναι λογικό να χει νεύρα όταν κατ'ανάγκη κάνει μια τόσο δύσκολη δουλειά?

Στην τελική δεν είναι η μοναδική πόρνη στη Φυλής
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
www.smilies.4-user.de] [/url]

Υπενθύμιση :

Η Βανέσσα  μας  από Φυλής 59 (ισόγειο) έχει μαύρα μακριά μαλλιά, άλλοτε ίσια και άλλοτε σπαστά (...όπως ακριβώς και τα νεύρα της).

Πρόσθετα, άλλοτε συμπίπτουν μαλλιά κα νεύρα και άλλοτε αποκλίνουν...

Δηλαδή, άλλοτε έχει ίσια μαλλιά και σπαστά νεύρα
άλλοτε ίσια μαλλιά και ίσια νεύρα ...κλπ

"πάμε σαν άλλοτε..."

Βανέσσα, Βανέσσα δεν έχει ..."μπέσα"

Εκτίμηση :

Μην εισέλθετε εντός του δωματίου αν αντιληφθείτε ότι έχει "σπαστά" νεύρα...

:cool2:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τέλεια περιγραφή. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
σιγα μην κατσουμε να εκτιμησουμε αν εχει καλη διαθεση  η βανεσσα για να περασουμε.

να παει να πλυνει σκαλες η πουτανα αν δεν της αρεσει.
Ριξτε μαυρο στο κοριτσι για να στρωσει
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
πε παιδια η βυζαρου η ΕΙΡΗΝΗ απο μεταξουργειο που ειναι; επισης απο φωκαιας η αραπινα η κλαρα η καυλιαρα; απο φυλης η χριστινα η σχιστοματα-μουνα;
 

Επισκέπτης
Σήμερα είχα την ύψιστη τιμή να γνωρίζω αυτό το ιερό τέρας της μπουρδελότσαρκας που ακούει στο όνομα PIATSAS!!.. ένας μαύρος καβαλάρης που με το αφηνιασμένο του άλογο σοφρωνίζει κάθε ανυπάκοη θυληκή ύπαρξη.Γνωριμία και με τον ggxxx ..ειδικό του "θεραπευτικού" πάντα μασάζ.

Δεν έλειπαν βέβαια ο.. Βασιλιάς της Πορνοαθήνας Πίτσι.. ο άρχοντας του πριγκηπάτου της Φυλής Chevalier Fidele.. ένας παλιός γνώριμος ο bourdeliaris1984 και τέλος ο "Πάθος για τη γυναίκα" ο εραστής της αναρχίας!

Η καταδρομή ξεκίνησε από στούντιο στην Περιοχή του Γκάζι και του Βοτανικού.. και συνεχίστηκε στη [glow=red,2,300]Φυλής[/glow] για την οποία θα γραφτεί σύντομη ενημέρωση..


Φυλής 67
Η Ρένα.. πορνίδιο τρίτης κατηγορίας .. μη σας πω και Β'ΕΠΣΑΝΑ

Φυλής 69Α
Το όνομα της ήταν κάτι σε Μαρί,μωρή κάτι τέτοιο .. η βάπτιση της έγινε μέσα σε 5-6 δευτερόλεπτα διστακτηκότητας της τσατσάς αλλά το μυστήριο πήρε τέλος όταν βγήκε στο σαλόνι μια κοντούλα μαυρομάλλα με ένα σεμιναριακό κώλο!

Φύλης 71Β
Μαρία ..όχι με τα κίτρινα.. αλλά με ένα τατού πάνω απ'την κωλάρα της.Μακριά μαύρα κυματιστά μαλλιά και αδύνατο σφιχτό σώμα που θα κανε και τον Κωστέτσο να ξεροχύσει το στριγκάκι του!

Φυλής 80
Θα την αναγνωρίσετε από τα μαύρα ίσια μαλλιά της και από το ύψος που είναι ίδιο με του Ξενοφώντα Γήττα.. Δεν ξέρω αν δικαιώνει τη ρήση περί μικρού και θαυματουργού.

Φυλής 86Β
Η γνωστή Τζούλια που έχει ένα κώλο πεταχτό λες και είναι οφσάιντ με το υπόλοιπο σώμα!Θα ήθελα όμως και τη γνώμη του κυρίου Βαρούχα γι'αυτό..

Φυλής 92
Άλλη μία κορασίδα με πεταχτούλη κώλο ονόματι Μαρίνα σύμφωνα με τον τσάτσο .. Ο piatsas όμως.. ένας ρεπόρτερ με ενσωματωμένο σκληρό,σαν το πέος του,δίσκο.. αποκάλυψε την αληθινή ταυτότητα αυτού του μυστικοπαθούς πορνιδίου.. η οποία λεγόταν angelina.Αν κάνω λάθος διόρθωσε με.

Φυλής και Μονής Προδρόμου
Είχε μια πόρνη που λεγόταν Shakira.Να διορθώσω.. είχε ΑΛΛΗ ΜΙΑ πόρνη που λεγόταν Shakira(καλή πουτανάρα είναι και η άλλη η τραγουδιάρα).. αυτή δεν ξέρω αν έκανε φωνητικά πάντως κάτι μου λέει οτι το "μικρόφωνο" το χειριζόταν καλά.. 20€ η είσοδος στην "συναυλία"..

Φωκαίας 27
Η Σάντρα εκ Γερμανίας..

Φώκαιας κ' Αχαρνών
Στο γνωστό λαβύρινθο ο μίτος μας οδήγησε στην πορνο-αριάδνη που λεγόταν Αμάντα.. Ξανθιά και ναζιάρα.Αν βρείτε ποτέ την είσοδο αξίζει τον κόπο!.. όχι εντάξει.. ευτυχώς είχε κάτι κόκκινα βέλη που ήταν δυο φορές σαν το κεφάλι μου και καθοδηγούν τον χαμένο στα σκοτεινά σοκάκια μπουρδελιάρη!
αλι μια πορνοενιμεροσι που αναδικνιει το καλος,τιν μαχιτικοτιτα,τιν ταπινοτιτα και τιν αρετι αυτου του γαλαζοαιματου πορνορεπορτερ..!!!!
αξια ανικι στιν οικογενεια τον πορνορεπορτερσ.... :rockon:
 

Επισκέπτης
σασ αλοσ πορνο-θισεασ τολιμισα να διεισδισο στα αδιτα  του σκοτινου λαβιρινθου στιν φοκεασ αναζιτοντασ τιν ομορφι αριαδνι που ακουει στο ονομα αμαντα.. :rockon:
παλεψα με αδιεξοδουσ και μινοταυρουσ μεχρι να φθασο στιν αγκαλια τισ αγαπιμενισ μου.
ενα κοντοπουτανο ξανθο καυλοιδες πορνιδιο οπου με χορευτικο κουνιμα  και λαγνο ταπεραμεντο μασ αναστατοσε στιν ’ατακτη’ πασαρελα τισ.. :rockon:

ετσι λοιπον το μπουρδελικο μου αινστικο λειτουργισε και εδοσα τα πορνοευρο στιν ευγενικι τσατσα και περασα στο δοματιο.
ι εκθαμποτικι απο ομορφια και χαρι αμαντα με ιποδεκτικε χομεγελαστι στο λαγνο δοματιο του πορνολαβιρινθου.

αρχισε λοιπον ενα βαθυ,ιγρο,γριγορο σαν κομπρεσερ τσιμπουκλοβερ που παραλιγο αν σινεχιζε να παραδοσο τα φλοκια μου στα λαστιχενια σινορα τισ καποτικισ ιδονισ! :rockon:

προτι στασι ι αμαντα απο πανο οπου λιχνιζε το κορμακι τισ σαν χορευτρια oriental.... :rockon:
δευτερι πορνοπεριπτιξι ιεραποστολικο οπου δεκτικε σκλιρο καρφομα στο τριφερο τισ αιδιο...
απιστευτι θεα οταν τισ εβαλα τα ποδια τισ στουσ ομουσ μου και πεκτικε καταστασι ποδολαγνιασ....εεε...διο τρισ γλιψιεσ στα ποδαρακια τισ και το παχιρευστο σπερμα κιλισε προσ τιν καποτα... :rockon:

γενικα το πορνιδιο τιμαι τα πορνοευρο τισ!χαμογελαστι ,ανεκτικι σε φιλακια-γλιψιματακια στο λαιμο ,χαδακια και γλιψιμο στα βιζακια..... :rockon: pitsilable!αξιζει ενα πιτσιλισμα! :rockon:
 

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδες εχω ανεβασει δις απο προχτες,κριτικη για  Κωνσταντινουπόλεως 166Β και μεχρι στιγμης δεν εχει βγει.
Υπαρχει λογος?
 

Επισκέπτης
σασ αλοσ πορνο-θισεασ τολιμισα να διεισδισο στα αδιτα  του σκοτινου λαβιρινθου στιν φοκεασ αναζιτοντασ τιν ομορφι αριαδνι που ακουει στο ονομα αμαντα.. :rockon:
παλεψα με αδιεξοδουσ και μινοταυρουσ μεχρι να φθασο στιν αγκαλια τισ αγαπιμενισ μου.



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Πρωινή σημερινή περίπολος στα δρομάκια συννεφιασμένης Φυλής και πέριξ

Ρεμούνδου 21 κάτω καστανή παχουλή αλλά με ωραίο πρόσωπο και μεγάλο στήθος
Ρεμούνδου 21 πάνω καστανή παχουλή αδιάφορης ομορφιάς με μεγάλη στήθος που κάνει και ισπανικό
Ρεμούνδου 20 μελαχρινή λεπτή ψιλή με ταττού στο μπράτσο όχι πολύ όμορφη
Φυλής 134 υπόγειο Στεφανία
Φυλής 134 μεσαίο μια καστανή μικρής ηλικίας με ωραίο στήθος
Φυλής 134 πάνω μια πολύ κοντή μελαχρινή
Φυλής 109 κάτω καλή μελαχρινή ωραίο στήθος
Φυλής 92 η Εύα αυτή η γυναίκα με καυλώνει πάντα έχει κάτι που με ελκύει
Φυλής 71 κάτω Μύριαμ
Φυλής 71 πάνω Μπάρμπαρα
Φυλής 67 Μαρία μελαχρινή καλή θα έλεγα
Φυλής 69 πάνω Άντζελα μελαχρινή με ωραίο στήθος αλλά κακή φάτσα
Φυλής 65 πάνω Αλεξάνδρα ή Σάντρα με το ωραίο στήθος
Φυλής 65 κάτω ένα καστανό καλό μάλλον με μικρό στήθος
Φυλής 86 κάτω μελαχρινή Λιθουανή με μικρό στήθος γλυκιά κοπέλα φάνηκε
Φυλής 84 κάτω ξανθιά μάλλον καλή Ρωσίδα
Φυλής 80 μια καστανή νταρντάνα νομίζω την έλεγαν Κέλλυ
Φυλής 59 κάτω εδώ έκανα κατάθεση μια Βικτόρια Πολωνέζα 24χρ. είπε όμορφη καλή με μαύρες μπότες μέχρι το γόνατο και ωραίο σώμα . Παιδιά μέσα είναι σιωπηλό πιπίνι δεν βγάζει κιχ αλλά κάνει ωραίο στοματικό και ήταν και στενή .
Φωκαίας 17 πάνω Αλίνα μελαχρινή με το ωραίο στήθος και το ταττού στο μπράτσο
Φωκαίας 19 η καστανή όμορφή με ωραίο στήθος
Φωκαίας 25 κάτω Βικτόρια η ξανθιά κούκλα
Φωκαίας 22 πάνω μια ξανθιά μιλφ
Φωκαίας 22 κάτω Αγάπη μια μεγάλης ηλικίας με μεγάλο στήθος
Διδύμου 8 κάτω και εδώ μια καστανή μιλφ
Διδύμου 18 πάνω μια μεγάλης ηλικίας που κάνει και πρωκτικό με 25 γιούρια
Μονής Προδρόμου 16 και Φυλής μια καλή ξανθιά μιλφ
Διδύμου 16 μια ξανθιά μιλφ καλή
Διδύμου 18 κάτω Αλεξάνδρα με τα ελεύθερα στοματικά
Διδύμου 20 μια Αντριάννα μιλφ καλή
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Εχω κουραστει να το λεω αλλα.....ΜΕΓΙΣΤΟ RESPECT  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: για αλλη μια φορα  :thumbsup: :thumbsup:
 

Gamaomanoules2

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
142
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Antisthenis σου εστειλα μια βελτιωμενη εκδοση στην κριτικη.
Αν δε σου κανει και αυτη,εξηγησε μου τι να αφαιρεσω παλι γιατι στο πμ δεν απαντας.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Χαιρετώ καταρχάς την τεράστια μορφή που ακούει στο όνομα amc_anthony13!! :rockon:

Piatsa άσε την Βανέσσα την παλιοασπρουλιάρα και πιάσε καμιά αφρικανή "συνυφάδα".. Στο κάτω κάτω ρε, οι άσπρες είναι μαύρες που έχουν ξεβάψει.

Η Σακίρα είναι λίγο ψηλή και πολύ αδύνατη σαν στέκα αλλά με όμορφο πρόσωπο.. ξέχασα να το αναφέρω χθες.Xilnik πήγαινε δες τη και πες μας γνώμη.
Χαιρετώ τον παν-μέγιστο πορνο-ρεπόρτερ Gang . :rockon: :rockon: :rockon:
Το Βανεσσάκι από τα καλύτερα κομμάτια που κυκλοφορούν στον αγοραίο έρωτα . :rockon: :rockon: :rockon:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
τη θυμασαι kokolonge ε...
ξερω ποια λες,δε θυμαμαι μονο τ ονομα
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
τη θυμασαι kokolonge ε...
ξερω ποια λες,δε θυμαμαι μονο τ ονομα

θα θυμισω κατι περι μπουρδελων στον μεγα δασκαλο...συγκινουμε

αννα την ελεγαν.μερικες φορες το ελεγε και Αννι κ στην αρχη μεχρι κ αννα-μαρια την ειχα ακουσει.
ειχε κ μια ελια στο μαγουλο,δεν θυμαμαι ποιο.

την ειχα πρωτοβρει στην διδυμου 8 πανω το 2000 περιπου.
συνεχισε εκει κ μετα την ανακαινιση του εν λογω μαγαζιου.
μετα περιπλανηθηκε για λιγο στο 71 κατω στο 67 και στο 65 της φυλης πριν καταληξει για 2 χρονια σταθερα στο μονης προδρομου τα πρωινα.

και εκανε και απιστευτο τσιμπουκι με ταυτοχρονο τριψιμο βυζιων στα παπαρια.
φορουσε συχνα καλτσες
γενικα ηταν καβλα.

Εχει να φανει απο τον αυγουστο του 2007
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom