Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 212 άτομα (19 μέλη και 193 επισκέπτες)

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
ρε παίδες στο αδελφάκι του bourdela γράφτηκε μια που την λένε " RENATA " τώρα τα έβλεπα . ;) ;) ;)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
ρε παίδες στο αδελφάκι του bourdela γράφτηκε μια που την λένε " RENATA " τώρα τα έβλεπα . ;) ;) ;)
Οντως Αντωνη αλλα δεν εχει γραψει τιποτα....μαλλον παρακολουθει τις κινησεις
του Scorpiou της  :hammer:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Scorpios θα πρέπει να αφιερώσεις κάτι στο κορίτσι .
Περιμένει να της ανοίξεις θρεντ . :rockon: :rockon: :rockon:
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
την πήρα μπρούμητα πισωκολλητά (της αρέσει πολύ αυτή η στάση αρκεί να είσθε 'Ευαισθητοκάβλης'
και να σπρώχνετε γλυκά γλυκά κι όχι να σφυροκοπάτε)

μου εξηγεις που τα βρισκεις και τα γραφεις??? :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:


υ.γ.καθε φορα που σε διαβαζω πεθαινω στα γελια..
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
μου εξηγεις που τα βρισκεις και τα γραφεις??? :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:

υ.γ.καθε φορα που σε διαβαζω πεθαινω στα γελια..

...την Ευλογία σου Πάτερ ...χεχεχε. Μά Εμπνέομαι Με Την Χάρη του Υψίστου, Δέσποτα ...χεχεχε
άσε που το 'Ευαισθητοκάβλης' είναι 'συγγραφικό δάνειο' από τον Τρις Μέγιστο Μπουρδελοχίστη
και Πορνο-Ρεπόρτερ Πίτσι, που δεν τον φτάνω ούτε στο μικρό του δαχτυλάκι...

Υ.Γ. Για Αρχοντικούς Άρχοντες Πιάτσα και Αμσ_Άντονυ, Το Ρενατάκι δεν το είδα σήμερις λόγω
    οικονομικής ...Κρίσεως ...χεχεχε, δεν εισέπραξα δώρο ακόμη και δια ταύτα δεν λέει να
    το συναντήσω το Μωράκι χρονιάρες μέρες χωρίς να της αφιερώσω και κάποιο δωράκι που το
    αξίζει με το παραπάνω, οπότε ...μέχρι εισπράξεως, ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΟΥ αναβάλλεται ...μουάχαχαχα !!!
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
καμμια προταση παιδια για σημερα κυριακατικα????
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
μου εξηγεις που τα βρισκεις και τα γραφεις??? :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:


υ.γ.καθε φορα που σε διαβαζω πεθαινω στα γελια..
O hotscorpios ανηκει στην κατηγορια των Αιρετικων συγγραφεων οι οποιοι ασχολουνται
Με τα Αποκρυφα του αγοραιου ερωτα.Η καταγωγη του στα βαθη των αιωνων εντοπιζεται στην αρχαια κρητη και προερχεται από την οικογενεια των κουλουρακηδων…καποια στιγμη περασαν στην αρχαια αιγυπτο οπου εκει οφειλεται και η γνωση του σκορπιου στ αρχαια ιερο-γλυφικα
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
όποιος θέλει να μιλήσει στην Ρενάτα είναι τώρα στο Αδελφάκι του bourdela . ;) ;) ;)
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
ξερει κανεις τι παιζει στη διδυμου σημερα???
 

Επισκέπτης
Το Σκορπιδι ψαχνετε ρεεεεεεεεεεεε   !!!!!!!!!
Σε λαθος μερος κοιτατε !! :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • pic_1021772lathen.jpg
    pic_1021772lathen.jpg
    56,2 KB · Εμφανίσεις: 9

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
O hotscorpios ανηκει στην κατηγορια των Αιρετικων συγγραφεων οι οποιοι ασχολουνται
Με τα Αποκρυφα του αγοραιου ερωτα.Η καταγωγη του στα βαθη των αιωνων εντοπιζεται στην αρχαια κρητη και προερχεται από την οικογενεια των κουλουρακηδων…καποια στιγμη περασαν στην αρχαια αιγυπτο οπου εκει οφειλεται και η γνωση του σκορπιου στ αρχαια ιερο-γλυφικα

ΠΣΣΣ !!! Αρχοντικέ Χιλνίκ ο 'Τίμαιος' του Πλάτωνα μαζί με τον Λιακό οχριούν
        μπροστά στην ακρίβεια των αναφορών σου στην 'Απαγορευμένη Αρχαιολογία'...χεχεχε
        Respect

Υ.Γ. Όσο για τις πιθανολογούμενες διαδυκτιακές μου συναντήσεις με κάποια επονόματι
    'RENATA' πρέπει να ομολογήσω οτι δεν επιβεβαιώνονται μια και σήμερα είχα 'Οικιακά'
    και όταν ξεμπέρδεψα από αυτά έλοιωσα στο PC Gaming...χεχεχε. εν ολίγοις σήμερα είμουν
    παρθένος άσπιλος και αμόλντος από τα αμαρτωλά ερωτικά μου πάθη.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
[quote author=kainourios  link=topic=26.msg843678#msg843678 date=1229854805]
καμμια προταση παιδια για σημερα κυριακατικα????
[/quote]μονης προδρομου-σακιρα
20 λεπτα εκανα να θυμηθω που παρκαρα
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Υ.Γ. Όσο για τις πιθανολογούμενες διαδυκτιακές μου συναντήσεις με κάποια επονόματι
     'RENATA' πρέπει να ομολογήσω οτι δεν επιβεβαιώνονται μια και σήμερα είχα 'Οικιακά'
     και όταν ξεμπέρδεψα από αυτά έλοιωσα στο PC Gaming...χεχεχε. εν ολίγοις σήμερα είμουν
     παρθένος άσπιλος και αμόλντος από τα αμαρτωλά ερωτικά μου πάθη.
Και αυριο μερα ειναι! :)
 

Επισκέπτης
Σαββατο βραδακι,κατηφορισα Φυλης για κατι φθηνο.Πηγα σε ενα που ανεβαινεις σκαλες δυο σπιτια πριν το Φ71,εκει που δουλευε η Χριστινα,τωρα σε στουντιο σαν Κασσανδρα.Η κοπελα μια νεαρη μελαχροινη Ισπανιδα απο οτι μου ειπε η τσατσα.ΑΙΣΧΟΣ....πιπα απλο πιπιλισμα του πουτσοκεφαλου και στο σεξ αγγουρι.Σε καποια φαση εκει που την πηδουσα απο πανω μου την λεει στα ισπανικα σε εντονο υφος(μηπως αυτο ηταν το ισπανικο που και καλα θα μου εκανε οπως ειχε πει η τσατσα η ψευτρα?).καλη απο εμφανιση σχετικα αλλα στο σεξ μηδεν και αναγωγη για την ηλικια της.ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΗΛΙΘΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΕΥΤΡΑ ΤΣΑΤΣΑ ΤΗΣ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom