Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 225 άτομα (23 μέλη και 202 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ΦΩΚΑΙΑΣ,σημερα μεσημερι
19,μαρινα,η γνωστη μελαγχροινη,πολύ ωραιο σωμα
25 πανω,αντζελα,χυμωδης αλλα είναι πολλα τα κιλα
25 κατω,αννα,η πολωνεζα από το 84

ΦΥΛΗΣ
80,χριστινα,νεα αφιξη,μελαγχροινο ρουμανακι κανονικου υψους με λεπτο καλο σωμα
59 κατω,βανεσσα
65 πανω,η τινα του anthony
65 κατω,αλεξανδρα η σιωπηλη με το πολύ ωραιο στηθος
69 κατω,αντζι
69 πανω,η φλωρα από φωκαιας 17
71 κατω,νελι,η ψιλη ξανθια σλοβενα
80,η μαρινα του piatsa
109 πανω,νταινα,λεπτο μελαγχροινο που ειμαι σιγουρος ότι  πρεπει να ναι καλο μεσα
109 κατω,μαρια πολύ μετριο μελαγχροινο μ  εξαιρεση το στηθος της που πραγματικα
Ξεχωριζει
134 πανω,τζεσικα
134 ισογειο,τανια
134 υπογειο,στεφανια
200,λουιζα,μελαγχροινη με ελκυστικες καμπυλες αλλα αδιαφορο ως ψυχρο προσωπο
214,ηρα,κατσαρομαλλικο mlf  με πολλα κιλα και προγραμματα

ΑΓΑΘΟΥΠΟΛΕΩΣ
54α σοφια,mlf μ επισης πολλα κιλα
54β,χριστινα,ξανθια ρωσιδα

ΚΑΛΥΜΝΟΥ  48,νατασα,ξανθια mlf
MΑΓΝΗΣΙΑΣ 11,τζουλια,καταθεση,μια μελαγχροινη κοπελα που παντοτε μ ερεθιζει να μπω όταν τη βλεπω,την εχω παρει άλλες δυο φορες στη ρεμουνδου,καλη,ζεστη
Όχι όμως και διαφορετικη

 

Επισκέπτης
ΦΩΚΑΙΑΣ,σημερα μεσημερι
19,μαρινα,η γνωστη μελαγχροινη,πολύ ωραιο σωμα
25 πανω,αντζελα,χυμωδης αλλα είναι πολλα τα κιλα
25 κατω,αννα,η πολωνεζα από το 84

ΦΥΛΗΣ
80,χριστινα,νεα αφιξη,μελαγχροινο ρουμανακι κανονικου υψους με λεπτο καλο σωμα
59 κατω,βανεσσα
65 πανω,η τινα του anthony
65 κατω,αλεξανδρα η σιωπηλη με το πολύ ωραιο στηθος
69 κατω,αντζι
69 πανω,η φλωρα από φωκαιας 17
71 κατω,νελι,η ψιλη ξανθια σλοβενα
80,η μαρινα του piatsa
109 πανω,νταινα,λεπτο μελαγχροινο που ειμαι σιγουρος ότι  πρεπει να ναι καλο μεσα
109 κατω,μαρια πολύ μετριο μελαγχροινο μ  εξαιρεση το στηθος της που πραγματικα
Ξεχωριζει
134 πανω,τζεσικα
134 ισογειο,τανια
134 υπογειο,στεφανια
200,λουιζα,μελαγχροινη με ελκυστικες καμπυλες αλλα αδιαφορο ως ψυχρο προσωπο
214,ηρα,κατσαρομαλλικο mlf  με πολλα κιλα και προγραμματα

ΑΓΑΘΟΥΠΟΛΕΩΣ
54α σοφια,mlf μ επισης πολλα κιλα
54β,χριστινα,ξανθια ρωσιδα

ΚΑΛΥΜΝΟΥ  48,νατασα,ξανθια mlf
MΑΓΝΗΣΙΑΣ 11,τζουλια,καταθεση,μια μελαγχροινη κοπελα που παντοτε μ ερεθιζει να μπω όταν τη βλεπω,την εχω παρει άλλες δυο φορες στη ρεμουνδου,καλη,ζεστη
Όχι όμως και διαφορετικη
οποσ παντα μαχιμοσ ο μπουρδελοτσαρκοβιοσ καζανοβασ μασ! :rockon:
 

Επισκέπτης
και εδω συμφωνουμε
εδω εχω ενσταση...-αρκετα καλη αν και δεν κανει κατι extrem-απλα ειναι ευδιαθετη-δεν σου λεει ποτε τελειωνε....-δεν στραβωνει οταν της ζητας αλλαγη στασης..!τι αλλο θελετε ρε παιδια?και ειναι κ κορμι... :grin:
 

Επισκέπτης
και εδω συμφωνουμε
εδω εχω ενσταση...-αρκετα καλη αν και δεν κανει κατι extrem-απλα ειναι ευδιαθετη-δεν σου λεει ποτε τελειωνε....-δεν στραβωνει οταν της ζητας αλλαγη στασης..!τι αλλο θελετε ρε παιδια?και ειναι κ κορμι... :grin:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Παιδιά για διευκρινίστε.Η Αλεξάνδρα που αναφέρετε,είναι η παλιά Αλεξάνδρα των ισογείων 65 και 69;Το ρωσιδάκι με το τατουάζ στο κάτω μέρος της πλάτης,ή άλλη;Αν γύρισε να κάνω επιδρομή!
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
γεια σας παιδια!επιτελους ξανανοιξε το σαιτ.ποια ειναι κατα τη γνωμη σας η καλυτερη mature που κυκλοφορει αυτη την εποχη;
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά για διευκρινίστε.Η Αλεξάνδρα που αναφέρετε,είναι η παλιά Αλεξάνδρα των ισογείων 65 και 69;Το ρωσιδάκι με το τατουάζ στο κάτω μέρος της πλάτης,ή άλλη;Αν γύρισε να κάνω επιδρομή!
χα κι εγω αυτό σκέφτηκα!λες?απαντηστε γρηγορα!!thx
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
www.smilies.4-user.de] [/url]

18/12/2008

σποραδικές μπουρδελοεπισημάνσεις λόγω λίγου διαθέσιμου χρόνου


Διαπιστώθηκαν αλλαγές ανάμεσα σε Φυλής και σε Μεταξουργείο


25 χρόνια στα μπουρδέλα, πρώτη φορά συνάντησα (στη Φυλής τελευταίο αριστερά πηγαίνοντας προς κέντρο) πουτανίδιον με σκούφο Αϊβασιλίτικο
www.smilies.4-user.de] [/url]

Η Κορίνα, Ελληνοϊσπανίδα, από Φωκαίας 19 (νομίζω) μετακινήθηκε στην Ιάσωνος (Μεταξουργείο), τελευταίο αριστερά (όροφος) ξεκινώντας από Αχιλέως. Μελαχρινή, ...σταθερή αξία, ...συνιστάται

www.smilies.4-user.de] [/url]

Η Χριστίνα μας, μελαχρινή, μακριά μαλλιά, φρεσκοκουρεμένη από Φυλής στο Ιάσωνος με το περιπετειώδες ασανσεράκι.
Συγκεκριμένα, πρωϊνή βάρδυα στο Φυλής 86α (όροφος) και βραδυνή βάρδυα στο Μεταξουργείο, Ιάσωνος

www.smilies.4-user.de] [/url]

Η Μίνα, πολύ λεπτή Ρουμάνα, μελαχρινή, από Δεληγιώργη, Μεταξουργείο, στο Φωκαίας πρώτο δεξιά ισόγειο ανεβαίνοντας από Αχαρνών. Ο τσάτσος ανησυχούσε γιατί δεν έκανε μάρκες (1η ημέρα στο Φυλής). Πίπα, δυναμικές αντιμετωπίσεις, κουλούριον, ...δύο χρυσά δοντάκια, ...

www.smilies.4-user.de] [/url]

Καστανή κορασούδα με μακριά μαλλιά, νταρντάνα - μάνα βυζιά, ανέλαβε καθήκοντα στο όμορο μπουρδέλο με το βενζινάδικο, δεξιά στη Φυλής πηγαίνοντας προς το κέντρο, ...συνεχή πελατεία, δωμάτια στο φουλ αδειαδογέμιζε, χαμόγελο ευτυχίας από αυτούς που έβαιναν από το δωμάτιο...

www.smilies.4-user.de] [/url]

Φυλής 71, συνεχίζει το ντουέτο, φορτσάτη τσατσά με το ξανθοκοντοκουρεμένο πουτανίδιον, τατουάζ,...εσώρουχα πολυτελείας.
"Σας παρουσιάζω την Λιάνα (μα τι γίνεται! έχουν κάθε βδομάδα βαπτίσια?) την Σλοβένα, την καυλιάρα, με την πρώτη πίπα στη Φυλής, και τα ονειρικά γαμίσια στο δωμάτιο."
Μα! δεν καταλαβαίνουν κυρά μου τι τους λες. Οι περισσότεροι είναι αλλοδαποί και η κοπέλα είναι ξένη (που μάλλον δεν γνωρίζει όπως βλέπω ελληνικά).???
"Για αυτό τους τα λέω. Επειδή δεν καταλαβαίνουν"

www.smilies.4-user.de] [/url]

Ελεάνα, από Λετονία, σε πολλά κέφια, με περιποιημένο το extensions στο 84α (όροφος). Καμπύλες, φρεσκοβαμένη μελαχρινή...αρκετές καταθέσεις κατα το παρελθόν

www.smilies.4-user.de] [/url]

Βανέσα, στο Φυλής 6πόσο? αμέσως μετά το βενζινάδικο δεξιά. Αυτή την φορά με ίσια μαλιά και σπαστά νεύρα.
[size=10pt]...τι θα "πέρασαν" αυτοί που ...πέρασαν[/size]

www.smilies.4-user.de] [/url]

Έμα, μελαχρινή απο Ιταλία (λέει?), στην Ακομινάτου, ισόγειο (προσοχή!), βραδυνή βάρδυα, γεματούλα όσο απαιτείται, μακριά μαλλιά, χορταστική περιποίηση (και χωρίς...αλλά είπαμε να προσέχουμε) 19 ετών (διαπιστωμένο και ελεγμένο)

www.smilies.4-user.de] [/url]

Στην Ιάσωνος, τελευταίο δεξιά ξεκινώντας από Αχιλέως, βραδυνή βάρδυα, ανέλαβε επαγγελματικά καθήκοντα πρωτόβγαλτο πουτανίδιον 20χρονο από Γερμανία (λέει?) με ωραία χαρακτηριστικά σώματος και προσώπου. Αθώα περιστερά ...που και αυτό αποτιμάται ανάλογα με τις προσωπικές επιλογές...

εδώ σταματάμε συναγωνιστές γιατί τα γράμματα στην οθόνη χορεύουν τσάμικο
www.smilies.4-user.de] [/url]
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
18/12/2008

σποραδικές μπουρδελοεπισημάνσεις λόγω λίγου διαθέσιμου χρόνου


Διαπιστώθηκαν αλλαγές ανάμεσα σε Φυλής και σε Μεταξουργείο


25 χρόνια στα μπουρδέλα, πρώτη φορά συνάντησα (στη Φυλής τελευταίο αριστερά πηγαίνοντας προς κέντρο) πουτανίδιον με σκούφο Αϊβασιλίτικο

Η Κορίνα, Ελληνοϊσπανίδα, από Φωκαίας 19 (νομίζω) μετακινήθηκε στην Ιάσωνος (Μεταξουργείο), τελευταίο αριστερά (όροφος) ξεκινώντας από Αχιλέως. Μελαχρινή, ...σταθερή αξία, ...συνιστάται

Η Χριστίνα μας, μελαχρινή, μακριά μαλλιά, φρεσκοκουρεμένη από Φυλής στο Ιάσωνος με το περιπετειώδες ασανσεράκι.
Συγκεκριμένα, πρωϊνή βάρδυα στο Φυλής 86α (όροφος) και βραδυνή βάρδυα στο Μεταξουργείο, Ιάσωνος

Η Μίνα, πολύ λεπτή Ρουμάνα, μελαχρινή, από Δεληγιώργη, Μεταξουργείο, στο Φωκαίας πρώτο δεξιά ισόγειο ανεβαίνοντας από Αχαρνών. Ο τσάτσος ανησυχούσε γιατί δεν έκανε μάρκες (1η ημέρα στο Φυλής). Πίπα, δυναμικές αντιμετωπίσεις, κουλούριον, ...δύο χρυσά δοντάκια, ...

Καστανή κορασούδα με μακριά μαλλιά, νταρντάνα - μάνα βυζιά, ανέλαβε καθήκοντα στο όμορο μπουρδέλο με το βενζινάδικο, δεξιά στη Φυλής πηγαίνοντας προς το κέντρο, ...συνεχή πελατεία, δωμάτια στο φουλ αδειαδογέμιζε, χαμόγελο ευτυχίας από αυτούς που έβαιναν από το δωμάτιο...

Φυλής 71, συνεχίζει το ντουέτο, φορτσάτη τσατσά με το ξανθοκοντοκουρεμένο πουτανίδιον, τατουάζ,...εσώρουχα πολυτελείας.
"Σας παρουσιάζω την Λιάνα (μα τι γίνεται! έχουν κάθε βδομάδα βαπτίσια?) την Σλοβένα, την καυλιάρα, με την πρώτη πίπα στη Φυλής, και τα ονειρικά γαμίσια στο δωμάτιο."
Μα! δεν καταλαβαίνουν κυρά μου τι τους λες. Οι περισσότεροι είναι αλλοδαποί και η κοπέλα είναι ξένη (που μάλλον δεν γνωρίζει όπως βλέπω ελληνικά).???
"Για αυτό τους τα λέω. Επειδή δεν καταλαβαίνουν"

Ελεάνα, από Λετονία, σε πολλά κέφια, με περιποιημένο το extensions στο 84α (όροφος). Καμπύλες, φρεσκοβαμένη μελαχρινή...αρκετές καταθέσεις κατα το παρελθόν

Βανέσα, στο Φυλής 6πόσο? αμέσως μετά το βενζινάδικο δεξιά. Αυτή την φορά με ίσια μαλιά και σπαστά νεύρα.
[size=10pt]...τι θα "πέρασαν" αυτοί που ...πέρασαν[/size]

Έμα, μελαχρινή απο Ιταλία (λέει?), στην Ακομινάτου, ισόγειο (προσοχή!), βραδυνή βάρδυα, γεματούλα όσο απαιτείται, μακριά μαλλιά, χορταστική περιποίηση (και χωρίς...αλλά είπαμε να προσέχουμε) 19 ετών (διαπιστωμένο και ελεγμένο)

Στην Ιάσωνος, τελευταίο δεξιά ξεκινώντας από Αχιλέως, βραδυνή βάρδυα, ανέλαβε επαγγελματικά καθήκοντα πρωτόβγαλτο πουτανίδιον 20χρονο από Γερμανία (λέει?) με ωραία χαρακτηριστικά σώματος και προσώπου. Αθώα περιστερά ...που και αυτό αποτιμάται ανάλογα με τις προσωπικές επιλογές...

εδώ σταματάμε συναγωνιστές γιατί τα γράμματα στην οθόνη χορεύουν τσάμικο

Μετά τα ρεπορτάζ και δελτίο μεταγραφών. Ευγε !

Σημ. Σε ποιά Χριστίνα αναφέρεσαι παραπάνω ?
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Πραγματικά χρησιμότατη-καινοτόμος ενημέρωση
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Δελληγιώργη πόσο ρε παιδια ειναι τα εν λόγω σπίτια??
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Όταν αναφέρετε κοπέλα με το όνομα Αλεξάνδρα,να λέτε ότι πρόκειται για fake και όχι για τη γνήσια!
Και να οργανώσουμε εκδρομή στην Αμαλιάδα με πούλμαν με το σήμα του γλομπέου να συναντήσουμε την original!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μετά τα ρεπορτάζ και δελτίο μεταγραφών. Ευγε !

Σημ. Σε ποιά Χριστίνα αναφέρεσαι παραπάνω ?

ευχαριστώ Aythor για τα καλά σου λόγια...

Λοιπόν,

Η Χριστίνα μας, έχει σχετικά μακριά μαλλιά, ωραίο σώμα και ωραίο στήσιμο "εις οποιαδήποτε στάση, ιδιαίτερα και ειδικότερα της στασης τεσσάρων ποδών (...για τους γνώστες).

Έχει στο πρόσωπο χαρακτηριστές μαύρες ελιές (δυο-τρεις? ...δεν την μέτρησα), διακριτές έστω και στο ημίφως του οίκου ανοχής.

Πρόσθετα, έχει καλή συμπεριφορά, μέσα και έξω του δωματίου

[size=10pt]με την ευκαιρία ας πούμε και τους χρόνους του ρήματος έχω (...άσχετο)[/size]

έχω
είχον
έξω και σχήσω
έσχον
έσχηκα
εσχήκειν

 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ωραιοτατη ενημερωση Farkeli  :thumbsup:
Bανεσσα στο Φυλης59ισογειο διπλοβαρδια τις περισσοτερες μερες!Οντως αν την δειτε στο
σαλονι με νευρακια μην επιχειρησετε να μπειτε...
Στο Φυλης71 η Ευα εκτος του οτι βαφτιζει την κοπελα της καθε βδομαδα...υποψιαζομαι γιατι δεν εχουν ακουστει και τα καλυτερα σχολια γι αυτην...στις αρχες την ειχε χρισει
επιτιμη πολιτη της θρυλικης Σλοβανιας  :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ωραιοτατη ενημερωση Farkeli  :thumbsup:
Bανεσσα στο Φυλης59ισογειο διπλοβαρδια τις περισσοτερες μερες!Οντως αν την δειτε στο
σαλονι με νευρακια μην επιχειρησετε να μπειτε...
Στο Φυλης71 η Ευα εκτος του οτι βαφτιζει την κοπελα της καθε βδομαδα...υποψιαζομαι γιατι δεν εχουν ακουστει και τα καλυτερα σχολια γι αυτην...στις αρχες την ειχε χρισει
επιτιμη πολιτη της θρυλικης Σλοβανιας  :grin:

Δεν έχουν ακουστεί καλά σχόλια για την Εύα ή για την ξανθοκοντοκουρεμένη κορασίδα ?

...βέβαια, δεν πρόκειται να εισέλθω εντός του δωματίου, γιατί δεν με ελκύουν ιδιαίτερα τα ξανθοειδή ακόμη και αν είναι Top,
...αλλά για χάρη της ενημέρωσης, νομίζω θα ήταν χρήσιμο φίλε Πιάτσα να σημειωθούν σχετικές πληροφορίες
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φίλε Πιάτσα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Για την κοπελα δεν εχουν ακουστει τα καλυτερα λογια...ξανθια,ψηλη με τατουαζ πανω απο τον υπεροχο κωλο της με το ονομα Νελλυ..συνηθως!Η Ευα ειναι πραγματικη επαγγελματιας στην δουλεια της εδω και τουλαχιστον 12 χρονια που την ξερω!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Για την κοπελα δεν εχουν ακουστει τα καλυτερα λογια...ξανθια,ψηλη με τατουαζ πανω απο τον υπεροχο κωλο της με το ονομα Νελλυ..συνηθως!Η Ευα ειναι πραγματικη επαγγελματιας στην δουλεια της εδω και τουλαχιστον 12 χρονια που την ξερω!

Είπα και εγώ...

Η Εύα είναι πάντα πρόσχαρη...και μελαχρινή  ;)

Να ομολογήσω ότι ενώ και εγώ την γνωρίζω αρκετά χρόνια, τώρα έμαθα το όνομά της. Δεν την ρώτησα ποτέ, παρότι πάντα ήταν ιδιαίτερα ευγενική απέναντι μου. Λάθος μου...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom