Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (29 μέλη και 246 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
...είδες που έπιασε η ευχή σου και ξαναποστάραμε μαζί?
υπάρχει τελικά και Θεός που ικανοποιεί τις ευχές μας!!!
Καποιος θα υπαρχει δεν μπορει  ;)
Για το site ρε ΓΑΜΩΤΟ  :rockon: :rockon:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Καλά ο bakalhs δεν παίζεται!!Χωρίς πλάκα σου βγάζω το καπέλο αφού δυστυχώς με τον τρόπο που διδάσκεται η αρχαία ελληνική στα σχολεία κανείς δεν μαθαίνει και θα χαθεί η κληρονομιά μας.Αν και 50% από όσα γράφεις είναι καθαρεύουσα και 50% αρχαία.Ωστόσο πρεπει να διαβάζεις πολύ για να γράφεις έτσι!

ενώ αν διαβάζουν τις ενημερώσεις κριτικές και ποσταρίσματα κου Μπακάλη έχουν να ωφεληθούν διπλά  :dancing:
 

Επισκέπτης
Μπακάλη, μου έλλειψες αγόρι μου  ;)
Άσχετα που είμαι βόρειος πάντα διαβάζω τα της Αθήνας και τα πόστ σου μου αρέσουν πάντα.
Να είσαι καλα!
 

Επισκέπτης
Εὐχαριστῶ ὅλους διὰ τὰ καλὰ σας λόγια. Ἀς ὑψώσωμεν τῶρα τὴν σημαίαν τῶν ὡραίων καὶ φιλοξένων νήσων Tuvalu.

URL]]
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Aπογευματινη ενημερωσουλα....
Φυλης200 Σοφια η ψηλη
109ισογειο Μονικα
109πανω μιλφοειδες ξανθια ρωσοφατσα με περιττα κιλα,γνωστη φυσιογνωμια
134υπογειο Καρμεν!Ευγενεστατη η υπηρεσια,μπραβο στην κυριουλα  :thumbsup:
134ισογειο Αννουλα
134πανω Τζεσυ 
69πανω Αλινα
67 ενα κοντο αδυνατο Τιποτα
65,πηγαινα καρφι για Αμαλια αλλα δυστυχως Αλεξανδρα
65πανω γυφτοπουλα με ωραιο κορμι
59ισογειο Ηρα πανυψηλη λεπτη μελαχρινη με τατου και ωραιο προσωπο!Ομορφη παρουσια!!
92 Μαρινα  :boobies:
86ισογειο Ενας πατος που τον ελεγαν Τζουλια
86πανω μινιον ξανθο με χρυσο μουνακι συμφωνα με την τσατσα
84πανω Λιλιαν ασορτι με το διχτυ πανω στα σιλικονατα βυζια της! :P
84ισογειο Αννα η Πολωνεζα
Φωκαιας17 Στελλα με σουπερ ουαου στρινγκακι
17πανω Ντορα απο ladies.....com
19ισογειο πολυ λεπτη μετριοτατη
25ισογειο Βιολετα λεπτη  μετρια με ωραιο στηθος
Αριστοτελους177 παλιο γνωστο στουντιο που ξανανοιξε!Ηρα ευτραφης βγηκε στο σαλονι με μαυρο κολλαν κι αβυσαλεο μπουστο!Αν δεν ξερετε τι ζωδιο ειστε μην πατε μιας και σε ρωτανε κι η τσατσα και η πορνη γι αυτο!
Για τους λατρεις των πολυ γεματων κοριτσιων μια καλη λυση!
Βριλλησου60 Ρουμανακι μελαχρινο με πολυ ωραιο λεπτο κορμακι και σεξυ ντυσιμο!Μελινα απο Ιανουαριο με ενημερωσε η υπηρεσια!
 

Επισκέπτης
Aπογευματινη ενημερωσουλα....
Φυλης200 Σοφια η ψηλη
109ισογειο Μονικα
109πανω μιλφοειδες ξανθια ρωσοφατσα με περιττα κιλα,γνωστη φυσιογνωμια
134υπογειο Καρμεν!Ευγενεστατη η υπηρεσια,μπραβο στην κυριουλα  :thumbsup:
134ισογειο Αννουλα
134πανω Τζεσυ 
69πανω Αλινα
67 ενα κοντο αδυνατο Τιποτα
65,πηγαινα καρφι για Αμαλια αλλα δυστυχως Αλεξανδρα
65πανω γυφτοπουλα με ωραιο κορμι
59ισογειο Ηρα πανυψηλη λεπτη μελαχρινη με τατου και ωραιο προσωπο!Ομορφη παρουσια!!
92 Μαρινα  :boobies:
86ισογειο Ενας πατος που τον ελεγαν Τζουλια
86πανω μινιον ξανθο με χρυσο μουνακι συμφωνα με την τσατσα
84πανω Λιλιαν ασορτι με το διχτυ πανω στα σιλικονατα βυζια της! :P
84ισογειο Αννα η Πολωνεζα
Φωκαιας17 Στελλα με σουπερ ουαου στρινγκακι
17πανω Ντορα απο ladies.....com
19ισογειο πολυ λεπτη μετριοτατη
25ισογειο Βιολετα λεπτη  μετρια με ωραιο στηθος
Αριστοτελους177 παλιο γνωστο στουντιο που ξανανοιξε!Ηρα ευτραφης βγηκε στο σαλονι με μαυρο κολλαν κι αβυσαλεο μπουστο!Αν δεν ξερετε τι ζωδιο ειστε μην πατε μιας και σε ρωτανε κι η τσατσα και η πορνη γι αυτο!
Για τους λατρεις των πολυ γεματων κοριτσιων μια καλη λυση!
Βριλλησου60 Ρουμανακι μελαχρινο με πολυ ωραιο λεπτο κορμακι και σεξυ ντυσιμο!Μελινα απο Ιανουαριο με ενημερωσε η υπηρεσια!
πσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!μετα απο αυτο το πορνοσκαουτ εχο ερθι σε αλεπαλιλουσ οργασμουσ μεγα χιστι και μπικτι πιατσα!!!!!
ρεσπεκτ κλιτοριδομαχε τον ατακτον πορνιδιον!
τα πορνοσεωοι μου σκιλε του πολεμου!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ευχαριστω BABY  :cheesy:  και μεγιστε παρτουζoχυστη των ξεπεταγμενων πορνιδιων Pitsi  :rockon: :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
86πανω μινιον ξανθο με χρυσο μουνακι συμφωνα με την τσατσα
αυτο με το χρυσο μουνακι το ειχα ακουσει και εγω!το ελεγε η Τσατσα για μια μελαχρυνη!η κοπελα με το χρυσο μουνακι!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
αυτο με το χρυσο μουνακι το ειχα ακουσει και εγω!το ελεγε η Τσατσα για μια μελαχρυνη!η κοπελα με το χρυσο μουνακι!
Μονο ο Λιακοπουλος μπορει να μας βοηθησει σε τετοια χρυσα μεν αλλα σκοτεινα και μυστηρια δε μουνακια :tooth:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Καλησπέρα χύστες του άτακτου διαδικτύου!Σήμερα το βράδυ έγινε η παρέλαση του κόκκινου στρατού μπροστά από τα πορφυρά σπίτια της [glow=red,2,300]Φυλής[/glow].. Σημαιοφόρος ήταν πάντα ο Πίτσι με το κρεάτινο κοντάρι του .. ο chevalier της ιπποτικής και ευπρεπούς ηδονής ήταν παραστάτης .. ενώ πιστοί ακόλουθοι: ο πρόεδρος του υπουργείου παρτούζας-αξιότιμος κύριος easy rider! , ο υφιπουργός πορνείας και λοιπών άτακτων κορασίδων ..VidiVici!! και άλλος ένας συμπολεμιστής(των "υπουργείων" και αυτός..)


Φυλής 40
Πρώτη φορά έφαγα πόρτα σε μπουρδέλο

Φυλής 54Α
Η Στέλλα η οποία βγαίνει με ένα χαμόγελο πλατύ σαν να'ναι παιδί της crest.. Ωραία βυζιά και όμορφο πρόσωπο.Πορνίδιο-γυρολόγος μιας και έχει εμφανιστεί παλιότερα στο Φ84 και Φώκαιας 25Β .. 

Φυλής 59Α
Πορνίδιο βγαλμένο από μυθιστόρημα τρόμου του stephen king..

Φυλής 59Β
Εκδιδόμενη βολλευμπολίστρια με πόδια αλόγου κούρσας.. πωπω.. τι ύψος είναι αυτό??περνάει και τον Γιασικε-βίτσιους!.. ο κώλος της είναι στο 59Β και τα βυζιά της πάνω στο 59Α!

Φυλής 65Β
Δυστηχώς η α-νω-μαλία δεν ήταν εκεί .. στη θέση της η Αλεξάνδρα (??)

Φυλής 66
Η Τερέζα.. (κατάλογος ΙΚΕΑ - Δεκέμβριος 2008 - σελ.34) .. από εμφάνιση καλή είναι πάντως. αδυνατούλα με βυζί κανονικό έχοντας φράτζα τα μαύρα μαλλιά της..

Φυλής 67
Σαν τον μπόλεκ και τον λόλεκ ήταν..no offence (δεν ήταν η Μόνικα)

Φυλής 69Α
Ρωσσίδα(?) με ξανθά κατσαρά μαλλιά και αρκετά καλό σώμα όνοματι Αλίνα

Φυλής 80
Μελαχροινό πουτανάκι που δεν μας κίνησε το ενδιαφέρον..

Φυλής 84Α
Η επιστροφή της Άννας.. ελληνοπολωνή είχε πει η τσατσά .. σαν τον Βαζέχα ένα πράμα. (Χωρίς το μουστάκι ευτυχώς!)

Φυλής 84Β
Του Μαρκαριάν.. κλειστό

Φυλής 86Α
Ξανθιά πετίτ,μινιόν,λαμπρόπουλος.. όπως θέλετε πείτε τη!Πρέπει ναναι αυτή που λέει ο PIATSAS .. με το χρυσό μουνάκι δηλαδή!Χαχα.. τώρα που το σκέφτομαι "το χρυσό μουνάκι" μου θυμίζει όνομα από πρακτορείο ΠΡΟΠΟ!

Φυλής 86Β
Μας έδιωξαν και απο κει επειδή μόλις είχε μπει.. κατά 99% ήταν η Τζούλια αφού άκουσα και τον vidivici να λέει οτι έχει ωραίο κώλο απ'όσο είδε..(ο κώλος της Τζούλιας έχει δική του προσωπικότητα)

Φυλής 92
Κρίνωντας από την ενημέρωση του πιάτσα πρέπει ναταν η Μαρίνα.. Πολύ ωραίο πορνίδιο με βυζαααααρες.Ταίζει όλη την Αφρική.Καστανόξανθα ολόισια μαλλιά..

Φωκαίας 17Α
Η Στέλλα η Φλαμανδή που απότι έχει πει ο πίτσι επακριβώς "δεν αντεχι το σφιροκοπιμα , θελι εβεσθιτοκαβλιδεσ"... πολύ τούμπανο εμφανισιακά.

Φωκαίας 17Β
Καλό πορνίδιο αν και δε το θυμάμαι πολύ καλά..

Φωκαίας 19
Μέτρια και πολύ αδύνατη.. θέλει 20 μέρες στρέιτ στο μπριζολάδικο του Τέλη για να στρώσει.

Φωκαίας 22(κ' Αχαρνών)
Αυτό που είναι σαν λαβύρινθος αλλά αντί για Μινώταυρο έχει Μουνόταυρο.Πολλές αλλαγές στο μπουρδελάκι αυτό που άλλαξε τελείως ο χώρος του.. και επιτέλους είχε ωραία κοπέλα η οποία έκανε και τσαλιμάκια μεστο σαλόνι εν αντιθέσει με την προηγούμενη ιδιοκτησία που ψώνιζε απ'τα πανέρια τη Αιόλου..

Φωκαίας 24Α
Το υπόγειο είχε ενα ξανθό μιλφέιγ.. πιτσίλαμπλ

Φωκαίας 24Β
Μαρία μου φαίνεται λεγόταν και μπορούσε να πάρει παρτούζα και τους έξι!!Ξανθιά που ψιλομίλφαρε λίγο με τυπικό αδύνατο σώμα και έκφυλο πρόσωπο.Αρκετά καλή αυτή η "κομμάντο" της ηδονής!

Φωκαίας 25Α
Ντροπαλή και μέτρια πόρνη

Φωκαίας 27
Σάντρα..

Διδύμου 8Α
Η Νατάσα.. πολύ καλή ρωσσίδα με ξανθά μακριά μαλλιά που θα'χε πατήσει τα -άντα.Για τους νεότερους θαναι σαν πιτσίλισμα με την πορνοδασκάλα του λυκείου που πάντα ονειρευόντουσαν .. δυστηχώς όμως παίρνει 25€ για το "μάθημα"

Διδύμου 8Β
Λίλιαν.. ξανθιά που ήταν στο Φ54Β

Διδύμου ..μετά την Αχαρνών
.στο 1ο δούλευε η σερβιτόρα του μυστικού δείπνου
..στο 2ο το είχε σκάσει από θίασο του τσίρκο μεντράνο
.. 3ο .. έχω δει ολόιδια στο αττικό πάρκο

στο τελευταίο απ'τα 4.. ήταν η Μήνα.Ρωσσίδα αλλά έμοιαζε με ελλεινίδα στην όψη.Αρκετά χοντρή αλλά είχε κάτι βυζάρες σαν την Κλάρα την αγέλαδα.. και έκανε και ισπανικό.

Γενικότερα η Διδύμου στο συγκεκριμένο ύψος σου δίνει την αίσθηση οτι είσαι σε κάνα κωλόστενο της Λιοσίων αφού οι πουτάνες είναι καλές για πόρτα στο villa mercedes!

:rockon: :rockon: :rockon:

 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Οι κριτικές σίγουρα θα θεωρούνται προσόν σε περίπτωση που κάποιος από σας
πάει για συγγραφέας-ποιητής.... :rockon:

Άψογος, όπως και η παρέα ας.... :rockon:

Αλήθεια, γιατί σ' έδιωξαν απο 2 σπίτια??
Πάλι φασαρία έκανες ή μιλαγες δυνατά?? :2funny:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
και?? εφόσον δεν ενοχλούν ή δεν κάνουν φασαρία, πρέπει να τους διώξει??
εδώ άλλοι πάνε 2-3 φορές σε κάποια σπίτια για μάτι μόνο...
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Φυλής 40
Πρώτη φορά έφαγα πόρτα σε μπουρδέλο
Η τσατσά δεν παιζόταν.
-Παρακαλώ περάστε έξω. Είναι γεμάτο το σαλόνι.
-Μα γιατί; Χάνετε 120 ευρώ!!!
-Σε παρακαλώ παιδί μου. Περάστε πιο μετά.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
και?? εφόσον δεν ενοχλούν ή δεν κάνουν φασαρία, πρέπει να τους διώξει??
εδώ άλλοι πάνε 2-3 φορές σε κάποια σπίτια για μάτι μόνο...

πολλα δεν πρεπει να γινονται αλλα γινονται

τεσπα,υποθεση εκανα

η κακη συμπεριφορα των τσατσαδων εχει αναφερθει πολλες φορες στο φορουμ.
μερικες ειναι απαραδεκτες
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
θα το έχω ξαναρωτήσει, και μάλλον δεν θα έχω πάρε ιαπάντηση... οπότε....

Η Ζάνα στην Άγκυρας 12Α, τι ώρες παίζει??
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Καλησπέρα χύστες του άτακτου διαδικτύου!Σήμερα το βράδυ έγινε η παρέλαση του κόκκινου στρατού μπροστά από τα πορφυρά σπίτια της [glow=red,2,300]Φυλής[/glow].. Σημαιοφόρος ήταν πάντα ο Πίτσι με το κρεάτινο κοντάρι του .. ο chevalier της ιπποτικής και ευπρεπούς ηδονής ήταν παραστάτης .. ενώ πιστοί ακόλουθοι: ο πρόεδρος του υπουργείου παρτούζας-αξιότιμος κύριος easy rider! , ο υφιπουργός πορνείας και λοιπών άτακτων κορασίδων ..VidiVici!! και άλλος ένας συμπολεμιστής(των "υπουργείων" και αυτός..)


Φυλής 40
Πρώτη φορά έφαγα πόρτα σε μπουρδέλο

Φυλής 54Α
Η Στέλλα η οποία βγαίνει με ένα χαμόγελο πλατύ σαν να'ναι παιδί της crest.. Ωραία βυζιά και όμορφο πρόσωπο.Πορνίδιο-γυρολόγος μιας και έχει εμφανιστεί παλιότερα στο Φ84 και Φώκαιας 25Β .. 

Φυλής 59Α
Πορνίδιο βγαλμένο από μυθιστόρημα τρόμου του stephen king..

Φυλής 59Β
Εκδιδόμενη βολλευμπολίστρια με πόδια αλόγου κούρσας.. πωπω.. τι ύψος είναι αυτό??περνάει και τον Γιασικε-βίτσιους!.. ο κώλος της είναι στο 59Β και τα βυζιά της πάνω στο 59Α!

Φυλής 65Β
Δυστηχώς η α-νω-μαλία δεν ήταν εκεί .. στη θέση της η Αλεξάνδρα (??)

Φυλής 66
Η Τερέζα.. (κατάλογος ΙΚΕΑ - Δεκέμβριος 2008 - σελ.34) .. από εμφάνιση καλή είναι πάντως. αδυνατούλα με βυζί κανονικό έχοντας φράτζα τα μαύρα μαλλιά της..

Φυλής 67
Σαν τον μπόλεκ και τον λόλεκ ήταν..no offence (δεν ήταν η Μόνικα)

Φυλής 69Α
Ρωσσίδα(?) με ξανθά κατσαρά μαλλιά και αρκετά καλό σώμα όνοματι Αλίνα

Φυλής 80
Μελαχροινό πουτανάκι που δεν μας κίνησε το ενδιαφέρον..

Φυλής 84Α
Η επιστροφή της Άννας.. ελληνοπολωνή είχε πει η τσατσά .. σαν τον Βαζέχα ένα πράμα. (Χωρίς το μουστάκι ευτυχώς!)

Φυλής 84Β
Του Μαρκαριάν.. κλειστό

Φυλής 86Α
Ξανθιά πετίτ,μινιόν,λαμπρόπουλος.. όπως θέλετε πείτε τη!Πρέπει ναναι αυτή που λέει ο PIATSAS .. με το χρυσό μουνάκι δηλαδή!Χαχα.. τώρα που το σκέφτομαι "το χρυσό μουνάκι" μου θυμίζει όνομα από πρακτορείο ΠΡΟΠΟ!

Φυλής 86Β
Μας έδιωξαν και απο κει επειδή μόλις είχε μπει.. κατά 99% ήταν η Τζούλια αφού άκουσα και τον vidivici να λέει οτι έχει ωραίο κώλο απ'όσο είδε..(ο κώλος της Τζούλιας έχει δική του προσωπικότητα)

Φυλής 92
Κρίνωντας από την ενημέρωση του πιάτσα πρέπει ναταν η Μαρίνα.. Πολύ ωραίο πορνίδιο με βυζαααααρες.Ταίζει όλη την Αφρική.Καστανόξανθα ολόισια μαλλιά..

Φωκαίας 17Α
Η Στέλλα η Φλαμανδή που απότι έχει πει ο πίτσι επακριβώς "δεν αντεχι το σφιροκοπιμα , θελι εβεσθιτοκαβλιδεσ"... πολύ τούμπανο εμφανισιακά.

Φωκαίας 17Β
Καλό πορνίδιο αν και δε το θυμάμαι πολύ καλά..

Φωκαίας 19
Μέτρια και πολύ αδύνατη.. θέλει 20 μέρες στρέιτ στο μπριζολάδικο του Τέλη για να στρώσει.

Φωκαίας 22(κ' Αχαρνών)
Αυτό που είναι σαν λαβύρινθος αλλά αντί για Μινώταυρο έχει Μουνόταυρο.Πολλές αλλαγές στο μπουρδελάκι αυτό που άλλαξε τελείως ο χώρος του.. και επιτέλους είχε ωραία κοπέλα η οποία έκανε και τσαλιμάκια μεστο σαλόνι εν αντιθέσει με την προηγούμενη ιδιοκτησία που ψώνιζε απ'τα πανέρια τη Αιόλου..

Φωκαίας 24Α
Το υπόγειο είχε ενα ξανθό μιλφέιγ.. πιτσίλαμπλ

Φωκαίας 24Β
Μαρία μου φαίνεται λεγόταν και μπορούσε να πάρει παρτούζα και τους έξι!!Ξανθιά που ψιλομίλφαρε λίγο με τυπικό αδύνατο σώμα και έκφυλο πρόσωπο.Αρκετά καλή αυτή η "κομμάντο" της ηδονής!

Φωκαίας 25Α
Ντροπαλή και μέτρια πόρνη

Φωκαίας 27
Σάντρα..

Διδύμου 8Α
Η Νατάσα.. πολύ καλή ρωσσίδα με ξανθά μακριά μαλλιά που θα'χε πατήσει τα -άντα.Για τους νεότερους θαναι σαν πιτσίλισμα με την πορνοδασκάλα του λυκείου που πάντα ονειρευόντουσαν .. δυστηχώς όμως παίρνει 25€ για το "μάθημα"

Διδύμου 8Β
Λίλιαν.. ξανθιά που ήταν στο Φ54Β

Διδύμου ..μετά την Αχαρνών
.στο 1ο δούλευε η σερβιτόρα του μυστικού δείπνου
..στο 2ο το είχε σκάσει από θίασο του τσίρκο μεντράνο
.. 3ο .. έχω δει ολόιδια στο αττικό πάρκο

στο τελευταίο απ'τα 4.. ήταν η Μήνα.Ρωσσίδα αλλά έμοιαζε με ελλεινίδα στην όψη.Αρκετά χοντρή αλλά είχε κάτι βυζάρες σαν την Κλάρα την αγέλαδα.. και έκανε και ισπανικό.

Γενικότερα η Διδύμου στο συγκεκριμένο ύψος σου δίνει την αίσθηση οτι είσαι σε κάνα κωλόστενο της Λιοσίων αφού οι πουτάνες είναι καλές για πόρτα στο villa mercedes!

:rockon: :rockon: :rockon:
νομιζω οτι μετα απο αυτο το σκαουτιγκ και την λεπτομερεστατη περιγραφη σας αξιζει ο σιδηρουν σταυρος μετα αδαμαντων.ευγε και εις ανωτερα
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Μπουρδελότσαρκα στις 26 Νοέμβρη απόγευμα. Είχα να πάω πάνω από 2 χρόνια . Αναγκάστικα να ξαναβγώ στον αγώνα  Πέταξα τη μπουρδελική στολή εξόδου με τα γαλόνια και τα παράσημα και έβγαλα από το ντουλάπι τη φόρμα αγγαρείας. Την φόρεσα και έφυγα για καταδρομική. Έβαλα το παντελόνι παραλλαγής , στήν αριστερή τσέπη τα μωρομάντηλα , φόρεσα το καπελάκι μου για κάλυψη - απόκρυψη και γλύστρησα στα σκοτεινά σοκάκια της ευρύτερης περιοχής Φυλής. Προηγουμένως είχα καταθέσει στο στούντιο της Δροσοπούλου 97 οπότε ήμουνα άδειος. Απλά έκανα την πορνοενημέρωσή μου ως ελάχιστο χρέος έναντι της μπουρδελοκοινότητας .Έχουμε λοιπόν και λέμε.
Φυλής 40 : με τα σκαλάκια . Μελαχρινό με τατουάζ , ομορφούλι . Δεν είχε κουλουράκι . 20 ευρώ όλα τα προγράμματα.
Φυλής 54 (πάνω) : μελαχρινό κοντό, μέτριο βυζάκι. Εύθυμη φάνηκε στο σαλόνι
Φυλής 54 (κάτω) : το σπίτι που κάποτε έδρασε το Σοφάκι με τα χυσομαπίδια. Μία σούπερ ξανθιά, ψηλή, έμοιαζε με τουρίστρια. Στέλλα το ονοματάκι της. Στα υπόψην
Διδύμου 8 (πάνω) : Μια ψηλή , μεγάλη. Τίποτα το ιδιαίτερο . Η τσατσά πάντως μου είπε ότι το πρωί εκεί δουλεύει η Μαρία με τα κοτσιδάκια.
Διδύμου 8 (κάτω) : Μια ψηλή , ώριμη ξανθιά . Ενδιαφέρουσα περίπτωση φάνηκε
Διδύμου 16 : το καινούριο με τα σκαλάκια . Μια ώριμη , ψηλή, εύθυμη στο σαλόνι αλλά προσπέρασα.
Διδύμου 18 (κάτω) : μια Νατάσα, ώριμη , ξανθιά . Κάνει και ακάωτο λέει η τσατσά. Εδώ δουλευε κάποτε η Βίκυ η μιλφ σχιστομάτα.
Διδύμου 18 (πάνω) : Η πολωνή Ανίτα. Ώριμη που κάνει ξεσκούφωτο και κουλούρι
Διδύμου 20 : Μια ώριμη, κοντούλα , ξανθιά . Ρίτα τη λέγανε , ρω΄σίδα από το Ροστόφ, δούλευε παλιά στο Αλκαμένους 117
Φωκαίας 27 (ημιόροφος) : μια μελαχρινή γριά, τίποτα το ιδιαίτερο
Φωκαίας 27 (πάνω) : το σπίτι που κάποτε αγιάστηκε από το Μαράκι . Μια πιτσιρίκα, ψιλοαγενής . Έκανε και κουλούρι λέει.
Φωκαίας 27 (ισόγειο) : ο Αμποάγκουε με περούκα . Παναγία μου. Πόσα βαρέλια ρούμι δώσατε στους μάο-μάο σαν αντάλλαγμα για να την φέρετε ρε παιδιά ?
Φωκαίας 25 (πάνω ) : Μια πιτσιρίκα μελαχρινή. Δεν είπε όνομα η τσατσά. Καλή είναι οπτικά. Στο δωμάτιο δεν ξέρω...
Φωκαίας 25 (κάτω) : Κακώς το λέμε Αντελλόσπιτο . Όταν από αυτό το σπίτι έχει περάσει η Λίλιαν η μιλφ ρωσίδα , όλες οι άλλες είναι μικρές. Πόσο μάλλον τα έπιπλα. Τέσπα , εδώ δουλευε ένα ψηλό , εύθυμο με ένα παλιομοδίτικο χτένισμα. Τίποτα το ιδιαίτερο.
Φωκαίας 19 : ένα ισόγειο που είναι. Μια ψηλή , νταρντάνα, ελληνίδα . Ξανθιά με τακουνάρες. Είσαι που έίσαι 1,90 κουκλα μου , τί τα θες τα τακούνια
Φωκαίας 17 (πάνω) : Μια μελαχρινή , νεαρή , ντροπαλή. Ψιλομυγιάγγιχτη θα είναι στο δωμάτιο φαντάζομαι
Φωκαίας 17 (κάτω) : ΜΩΡΑΚΛΑ με τα όλα της . Ξανθιά , με μπρονζ επιδερμίδα, τσιμπουκόχειλα, τατουάζ πάνω από την κωλοχαράδρα. Πιπινάκι για τσόντες!!!
Στα δύο απέναντι σπίτια στη Φωκαίας.
Στο κάτω : μια ξανθιά ψιλομίλφ . Τίποτα το ιδιαίτερο
Στο πάνω : μια καστανόξανθη ελληνίδα (φάνηκε) . Ντροπαλή. Προσπέρασα
Αγίου Πέτρου : Μία νέα κοπέλα με το όνομα Άιντα (όχι αυτή του Βέρντι) Καλή , νεαρή , στα υπόψην.
Ρεμούνδου 20 : μια κάτασπρη καστανή. Νέα. Η τσατσά μιλφάρα , αφού είπε το ποίημα ,με ειρωνεύτηκε με την πουτάνα που δεν μπήκα. Ρε ΟΥΣΤ!
Ρεμούνδου 21 : Ντενίζα .Τα λόγια είναι περιττά .(σ.σ Τώρα έχει φύγει μέχρι μέσα Γενάρη)
Ρεμούνδου 21 (πάνω) : Μια μαύρη, που επίσης με ειρωνεύτηκε που έφυγα. Ρε δε μαμιέστε , λέω εγώ. Μετά κατηφόρισα την Περγάμου . Το γωνιακό με την Αλκαμένους , με τα ακάποτα και CIM κλειστό.


Λίγες μέρες πιο μετά πήρα την Στέλλα στο Φωκαίας 17 κάτω. Η κοπέλα ήταν ψιλοεύθυμη . Είναι Φλαμανδή (κάτι που το διαπίστωσα ), αλλά τα ελληνικά τα μιλάει πολύ καλά . Ατέλειωτο χούφτωμα στο κωλαράκι της. Μου έκανε πίπα και ταυτόχρονα μου έκλεινε το μάτι , όπως ο Ρακιντζής τη βραδιά της Γιουροβίζιον του 2002 με το S.A.G.A.P.O. Μετά , κάναμε πισωκολλητό. Ήταν τίγκα στην κρέμα . Στη συνέχεια σε κανονική στάση όπου την άραξε τη γωνιά του κρεβατιού και με δυσκόλευε . Για να μην φύγω άπραγος , με τέλειωσε με handjob. Δεν άξιζει δεύτερη φορά πάντως. 
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Μπουρδελότσαρκα στις 26 Νοέμβρη απόγευμα. Είχα να πάω πάνω από 2 χρόνια . Αναγκάστικα να ξαναβγώ στον αγώνα  Πέταξα τη μπουρδελική στολή εξόδου με τα γαλόνια και τα παράσημα και έβγαλα από το ντουλάπι τη φόρμα αγγαρείας. Την φόρεσα και έφυγα για καταδρομική. Έβαλα το παντελόνι παραλλαγής , στήν αριστερή τσέπη τα μωρομάντηλα , φόρεσα το καπελάκι μου για κάλυψη - απόκρυψη και γλύστρησα στα σκοτεινά σοκάκια της ευρύτερης περιοχής Φυλής.

:thumbsup: :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom