Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 303 άτομα (38 μέλη και 265 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.405
Κριτικές
61
Like
42.517
Πόντοι
22.785
Αν ξέρει η πουτάνα να την κάνει καλά, αξίζει τα λεφτά της.
Ή μήπως διαφωνείς, αγαπητέ γείτονα;
...........

......... xa xa xa διάβασε ένα καλό.........

Μελίνα: «Αγαπητό cosmopolitan. Το πρόβλημα μου είναι λεπτό... όσο και ένας φακός επαφής! Χρόνια τώρα έχω μυωπία (είμαι 20 χρονών) και φοράω φακούς επαφής. Δεν έχω πολύ βέβαια, δύο βαθμούς μόνο. Το αγόρι μου κάθε φορά που τού κάνω πιπα, θέλει να εκσπερματώνει στο πρόσωπό μου. Όμως κάθε φορά φεύγουν πιτσιλιές και μπαίνουν στα μάτια μου. Και ξέρετε με τους φακούς επαφής τσούζει πάρα πολύ μετά, και τα μάτια μου είναι κόκκινα για 2 μέρες. Το κακό είναι πως χτες που τού ξαναπήρα πίπα , κοκκίνισε πάρα πολύ το μάτι μου και ως τώρα με τσούζει του θανατά. Θα πάω σε οφθαλμίατρο αύριο, αλλά τι να του πω; Ντρέπομαι μέχρι τρέλας. Και τι να κάνω για να σταματήσει αυτό το πράγμα;

Aπάντηση Cosmopolitan: «Να κάνεις λίγο στην άκρη...».

 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
:2funny: :2funny:
...........

......... xa xa xa διάβασε ένα καλό.........

Μελίνα: «Αγαπητό cosmopolitan. Το πρόβλημα μου είναι λεπτό... όσο και ένας φακός επαφής! Χρόνια τώρα έχω μυωπία (είμαι 20 χρονών) και φοράω φακούς επαφής. Δεν έχω πολύ βέβαια, δύο βαθμούς μόνο. Το αγόρι μου κάθε φορά που τού κάνω πιπα, θέλει να εκσπερματώνει στο πρόσωπό μου. Όμως κάθε φορά φεύγουν πιτσιλιές και μπαίνουν στα μάτια μου. Και ξέρετε με τους φακούς επαφής τσούζει πάρα πολύ μετά, και τα μάτια μου είναι κόκκινα για 2 μέρες. Το κακό είναι πως χτες που τού ξαναπήρα πίπα , κοκκίνισε πάρα πολύ το μάτι μου και ως τώρα με τσούζει του θανατά. Θα πάω σε οφθαλμίατρο αύριο, αλλά τι να του πω; Ντρέπομαι μέχρι τρέλας. Και τι να κάνω για να σταματήσει αυτό το πράγμα;

Aπάντηση Cosmopolitan: «Να κάνεις λίγο στην άκρη...».
Χαχαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny: Γαμάτοοοοο  :2on1: :2on1:
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Εχω μερακλιδικα γουστα αποψε...κανενα μαυρομαλλικογυφτοθωρηκτο υπαρχει 2η βαρδια?
Η εστω απλα μαυρομαλλικο θωρηκτο? Για μεταξι μιλαμε παντα.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Από αυτά που θυμάμαι στα πρόχειρα για δεύτερη βάρδια,ημιθωρηκτό είναι η Ελένη στο Ιάσωνος 20 δεξιά.

Κανονικό θωρηκτό (αλλά καστανό) η Αλεξάνδρα στο Ιάσωνος 1α.

Αν και τις τελευταίες φορές δεν την έχω πετύχει,ρίξε μια ματιά μήπως είναι και η βυζοΤζούλια στον όροφο του Κολωνού 47.

Επίσης προς θωρηκτό (κάπως πιο μίνι διαστάσεων!) υπάρχει η πιτσιρίκα Καρολίνα,στο Κολωνού 45-στο αριστερό μαγαζί κυρίως.

Για κάτι πιο μερακλήδικο,αλλοίθωρη,με μεγάλη κοιλιά και χοντρούλα είναι η (καστανή) Τζοάννα στο Ιάσωνος 2 ισόγειο-δίνει και κώλο.
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Από αυτά που θυμάμαι στα πρόχειρα για δεύτερη βάρδια,ημιθωρηκτό είναι η Ελένη στο Ιάσωνος 20 δεξιά.

Κανονικό θωρηκτό (αλλά καστανό) η Αλεξάνδρα στο Ιάσωνος 1α.

Αν και τις τελευταίες φορές δεν την έχω πετύχει,ρίξε μια ματιά μήπως είναι και η βυζοΤζούλια στον όροφο του Κολωνού 47.


:respect:  :kneel:  1000 χρονια να ζήσεις!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Παιδες, ειχα διαβασει καποιες θετικες κριτικες για την Πωλίνα (οδος Ελλης, αν δεν κανω λαθος - καθετη Αχαρνων). Εγω δεν την εχω δει ποτέ αλλά λεω να τη δοκιμασω.

Ξερει κανεις αν θα την πετυχω εκει στη βραδινη βάρδια? (δλδ γυρω στις 9-10)
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Κανονικό θωρηκτό (αλλά καστανό) η Αλεξάνδρα στο Ιάσωνος 1α.
Χτες που πέρασα ήταν εκεί.Είναι κατηγορία BBW !!!
Αλλά και σήμερα στο Διδύμου 18Β είχε 2 milf ζουμερά!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Παιδες, ειχα διαβασει καποιες θετικες κριτικες για την Πωλίνα (οδος Ελλης, αν δεν κανω λαθος - καθετη Αχαρνων). Εγω δεν την εχω δει ποτέ αλλά λεω να τη δοκιμασω.

Ξερει κανεις αν θα την πετυχω εκει στη βραδινη βάρδια? (δλδ γυρω στις 9-10)

Ναι,θα είναι στην απογευματινή βάρδια-δηλαδή και  την ώρα που αναφέρεις.

Οδός Έλλης,αριθμός 3-κοντά και παράλληλα στη Διδύμου.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Παιδες, ειχα διαβασει καποιες θετικες κριτικες για την Πωλίνα (οδος Ελλης, αν δεν κανω λαθος - καθετη Αχαρνων). Εγω δεν την εχω δει ποτέ αλλά λεω να τη δοκιμασω.

Ξερει κανεις αν θα την πετυχω εκει στη βραδινη βάρδια? (δλδ γυρω στις 9-10)

Σήμερα ήταν στην πρωινή βάρδια.
Χλωμό να κάτσει και στην δεύτερη βάρδια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 44 δεξιά: Ντιάνα. :-* Πολύ μου αρέσει αυτό το αφράτο κορίτσι από την Ουκρανία. Όμορφη, γλυκιά, σέξι, επικοινωνιακή, γουστάρει πραγματικά να τη γαμώ χωρίς την παραμικρή ένδειξη βιασύνης.

Το σημερινό μου γαμήσι είναι αφιερωμένο στο ξεσκισμένο κωλαράκι του nik1410 :birdman: και όλων των ελεεινών λαμόγιων που ενώ έχουν ελάχιστη σχέση με τα μπουρδέλα κυκλοφορούν ανενόχλητα εδώ μέσα και χλευάζουν τους γνήσιους μπουρδελιάρηδες.
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
Μελίσσα στο Κολωνού 45 αριστερά: Ωραία κοπέλα εκ Ρωσίας αλλά ξεπέτα  :tickedoff: ...προσοχή!!!
Εντούτοις, από τα νεύρα μου την καταγάμησα  :fuck1: και δεν πήγε χαμένο το δεκάρικο...έγραψα κριτική που δεν έχει ανέβει ακόμα...
 

schaubert

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2017
Μηνύματα
127
Like
72
Πόντοι
1
σημερα 20.00
μαγνησιασ 11 η ξανθια θειτσα σοφια
φωκαιας 25 ισογειο μια ομορφουλα μελαχρινη με καπως χαλαρο αλλα κανονικο σωμα
φωκαιας 25 οροφος η μαυρουλα μπιουτυ κουρασμενη,χασμουριοταν,χωρις καμμια ορεξη.....παιδευτηκαμε λιγο,ουτε καν μου σηκωθηκε, το σταματησα....ηθελε να μου επιστρεψει τα χρηματα...εφυγα για να επισκεφθω τα στανταρ μου....δυσκολα θα την ξανασυναντησω,,,,κριμα
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
H Αλιόνα απο Ιασωνος 46 επέστρεψε; Δουλεύει πάλι μετα τις 12;
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Καθυστερημένη πρωινή
Διδύμου 7α η Ζάνα μελαχρινή με καλό κορμί σε απλό με 69
Φυλής 54 ισόγειο η ξανθιά με το ωραίο σωματάκι και το μικρό στήθος σε απλό 69
Φυλής 56 η Νικό με ωραίο στήθος 2,5άρι και κορμί καλό σε απλό
Φυλής 66α η Νταιάνα με ωραίο 2,5άρι στητό στήθος σε απλό
Φυλής 84α η Αντζελίνα και η υπηρεσία να φωνάζει το όνομα της έξω από την πόρτα
Φυλής 71β η Μαίρη κορμάρα ζουμερή σε απλό και η Χριστίνα στυλιάρι με ακα και τελειώμα στο μικρό στητό της στήθος 
Φυλής 81 η Λίλη σε φουλ εκτός κώλου μιλφ αδιάφορο
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Χθες κατά τις 16:30 πήγα στην τροφωνίου 13 για να δω την Μπέτυ. Αρχοντική γυναίκα, όμορφη με βυζάρες, αλλά μου φάνηκε λίγο υπεροπτική :think:. Πρόγραμμα δεν είπε, μόνο ένα "έλα μαζί μου μέσα". Έχει  πάει κάποιος πρόσφατα μαζί της και στο δωμάτιο έχει το ίδιο τουπέ ή είναι πιο χαλαρή;
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Χθες κατά τις 16:30 πήγα στην τροφωνίου 13 για να δω την Μπέτυ. Αρχοντική γυναίκα, όμορφη με βυζάρες, αλλά μου φάνηκε λίγο υπεροπτική :think:. Πρόγραμμα δεν είπε, μόνο ένα "έλα μαζί μου μέσα". Έχει  πάει κάποιος πρόσφατα μαζί της και στο δωμάτιο έχει το ίδιο τουπέ ή είναι πιο χαλαρή;
Αν και μ αρεσει πολυ σαν εμφανιση, οταν την ειχα παρει δε περασα καλα γι αυτο δε τη ξαναπροτιμησα ποτε. Οπως το ειπες, υπεροπτικη, διεκπεραιωτικη, ψυχαναγκαστικη.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Πηγα χτες γυρω στις 12+ (τη νυχτα) μια μικρη μπουρδελοτσαρκα.

Τα 2 καλυτερα σεναρια της βραδιάς ηταν:

1) Mια τυπισσα στο Φωκαιας - Αχαρνων γωνία, η οποια δουλευε πρωτη φορα και θα ημουν ο πρωτος της πελατης... Πραγμα που με ιντριγκαρε, αλλά δεν προλαβαινα εκεινη τη στιγμη να περασω στο δωματιο. Ειχε και λιγο ατσουμπαλο σωμα αλλά ωραιο προσωπο.

2) Μια μαυρομαλλα Χριστινα, που βγηκε ολο ναζι απ' το μπανιο με την πετσετα της - στο τελευταιο μπουρδελο Φυλης (οπως κινεισαι προς την κατευθυνση της Ομονοιας). Μικρουλα, χαριτωμενη, με μετρια βυζια και κωλαρακι. Με εψησε να περασω αλλά, και παλι, δεν ειχα πολυ χρονο εκεινη τη στιγμη...

Μεσολαβησε πολυωρο ποτό αλλά οι καβλες με εκαναν να επιστρεψω στην "κοκκινη ζωνη".
Μετα απο συμπληρωματικη τσαρκα Φυλης, οπου επικρατουσε νέκρα, και συντομη τσαρκα Λιοσιων, οπου δεν υπηρχε ΤΙΠΟΤΑ - και μετα απο τηλεφωνο σε μια μαυρουλα που καμια φορα με ξεμπουκωνει στο ΙΧ (εγω την μπουκωνω...) αλλά εκεινη την ωρα σχολαγε - κατευθυνθηκα στο σπιτακι με τις πολλες σκαλες και τη Χριστινα.

Η εμπειρια ηταν αναξια σχολιασμου, εξ ου και δεν δημοσιευω κριτικη. Η κοπελα βαριοταν και που ζουσε (λογικο στις 6+, αλλά μη λογικη η απωλεια 20 ευρω). Δεν εβγαλε ουτε κιχ καθολη τη διαρκεια του σεξ, παροτι ηταν σχετικα στενη και ενιωθα την τριβη της διεισδυσης. Ηταν σαν να μαλακιζομαι, αλλά με γυναικειο σωμα αντι για παλαμη.

Καποια στιγμη μού ειπε οτι πρεπει να τελειωνω - να, λοιπον, που μιλουσε! (για να μην την αδικω)

Τελοσπαντων, προστιθεται κι αυτο στη μακρα λιστα με τις βραδινες φολες.
[τουλαχιστον ειχα πιει 3 ουισκια και, σε συνδυασμο με το ξενερωμα που υπεστην, αργησα λιγο να χυσω και προλαβα να εκγυμναστω...]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom