Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 432 άτομα (57 μέλη και 375 επισκέπτες)

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Το Φ54Α ειναι το μπουρδελο που αναφερω παραπανω. Το τσεκαρα στο χαρτη.

Επισης, δεν ηξερα οτι υπαρχει κι αλλο παρακατω (στο Φ40). Μολις τωρα το ειδα...

ΥΓ- Θα επαναλαβω το ερωτημα για βάρδια Πωλινας στην οδο Ελλης, γτ μετα απ' τη φολα που εφαγα θελω κατι πιο τιμιο για να "ρεφαρω". Κι εχω καλη προδιαθεση για τη συγκεκριμενη, παρότι δεν την εχω δει ποτε.
Λοιπον, θα σας ημουν υποχρεος να την περιλαμβανατε στις ημερησιες ενημερωσεις.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Το Φ54Α ειναι το μπουρδελο που αναφερω παραπανω. Το τσεκαρα στο χαρτη
Γνωστά ξεπετομάγαζα αυτά.Φυλής 54 άνω-κάτω και Φυλής 56.Από παλιά.
Επισης, δεν ηξερα οτι υπαρχει κι αλλο παρακατω (στο Φ40). Μολις τωρα το ειδα...
Κλειστό εδώ και πολύ καιρό.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Μελίνα: «Αγαπητό cosmopolitan. Το πρόβλημα μου είναι λεπτό... όσο και ένας φακός επαφής! Χρόνια τώρα έχω μυωπία (είμαι 20 χρονών) και φοράω φακούς επαφής. Δεν έχω πολύ βέβαια, δύο βαθμούς μόνο. Το αγόρι μου κάθε φορά που τού κάνω πιπα, θέλει να εκσπερματώνει στο πρόσωπό μου. Όμως κάθε φορά φεύγουν πιτσιλιές και μπαίνουν στα μάτια μου. Και ξέρετε με τους φακούς επαφής τσούζει πάρα πολύ μετά, και τα μάτια μου είναι κόκκινα για 2 μέρες. Το κακό είναι πως χτες που τού ξαναπήρα πίπα , κοκκίνισε πάρα πολύ το μάτι μου και ως τώρα με τσούζει του θανατά. Θα πάω σε οφθαλμίατρο αύριο, αλλά τι να του πω; Ντρέπομαι μέχρι τρέλας. Και τι να κάνω για να σταματήσει αυτό το πράγμα;

Aπάντηση Cosmopolitan: «Να κάνεις λίγο στην άκρη...».

θεικό !!! γαμάτο!!
Κοπέλα μου φόρα ένα ζευγάρι γυαλιά άμα ζορίζεσαι
γιατί με τις συμβουλές του Κόσμο θα μείνεις χωρίς γκόμενο ..
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Πηγα χτες γυρω στις 12+ (τη νυχτα) μια μικρη μπουρδελοτσαρκα.

Η εμπειρια ηταν αναξια σχολιασμου, εξ ου και δεν δημοσιευω κριτικη. Η κοπελα βαριοταν και που ζουσε (λογικο στις 6+, αλλά μη λογικη η απωλεια 20 ευρω). Δεν εβγαλε ουτε κιχ καθολη τη διαρκεια του σεξ, παροτι ηταν σχετικα στενη και ενιωθα την τριβη της διεισδυσης. Ηταν σαν να μαλακιζομαι, αλλά με γυναικειο σωμα αντι για παλαμη.

Καποια στιγμη μού ειπε οτι πρεπει να τελειωνω - να, λοιπον, που μιλουσε! (για να μην την αδικω)
γνωστη ξεπετα όσο για που δεν μίλησε ευχαριστώ να λες  :priest: :priest: αν δεν ήταν κουρασμένη θα σε επρηζε στο κους κους  :S  :S
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:
- Ιάσωνος 19 κάτω: Ντιάνα. :smitten: Ένα πανέμορφο πλάσμα που όσο πάει ομορφαίνει πιο πολύ. Και ομορφαίνει και τις ζωές όλων εμάς που μπορούμε να τη γαμάμε με 10 ευρώ. Είναι τρέλα να αγκαλιάζεις αυτό το στενό κορμάκι της με τα μεγάλα στήθη, να κοιτάς αυτό το γλυκύτατο προσωπάκι της και να σε κοιτάζει κι αυτή στα μάτια καθώς τη γαμάς.

Το σημερινό μου γαμήσι είναι ξανά αφιερωμένο στο μουνάκι του νέου παρείσακτου φρούτου nik1410. Θα δέχεστε αφιερώσεις για όλα τα γαμήσια μου ρε λαμόγια μέχρι να βάλετε επιτέλους μυαλό και να αποδεχτείτε την υπεροχή του νόμου του Picker.  

YΓ: Η Ντιάνα θα είναι σήμερα εκεί ως τις 10 το βράδυ και σε 10 μέρες φεύγει για ένα μήνα στη Ρουμανία. :-*
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060

certi

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2016
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Δε γράφω συχνά, ωστόσο παρακολουθώ τις ενημερώσεις και μπορώ να πω πως έχω μείνει έκπληκτος τόσο από την ποιότητα της ενημέρωσης κάποιων συναγωνιστών που είναι εξαιρετικά χρήσιμες, όσο βέβαια και από το πώς θυμούνται πού είναι ποια!
Η δική μου εξόρμηση συνέβη την Παρασκευή γύρω στις 19:30 και θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε ποια είναι η κοπέλα που δούλευε εκείνη την ώρα σε οίκο που βρίσκεται σε οδό κάθετη της Φυλής (όπου υπάρχει και ένα θέατρο- μάλλον η Φωκαίας πρέπει να είναι). Η συγκεκριμένη κοπέλα δούλευε σε έναν οίκο όπου κατεβαίνεις σκαλιά και συναντάς δύο «καταστήματα» - ένα ευθεία και ένα δεξιά. Σε αυτό λοιπόν τον «ευθεία» παρουσιάστηκε μία πολύ εμφανίσιμη ξανθιά (ίσως ο,τι καλύτερο είχε δει εκείνη την ώρα)και η τσα2 ήταν αρκετά φιλική. Ωστόσο δε συγκράτησα το όνομα της κοπέλας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kinkey

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
 

YΓ: Η Ντιάνα θα είναι σήμερα εκεί ως τις 10 το βράδυ και σε 10 μέρες φεύγει για ένα μήνα στη Ρουμανία. :-*
Ξερεις αν ειναι καθολου 2η βαρδια καποια μερα?
(εκτος απο σημερα που εγραψες)
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Χθες κατά τις 16:30 πήγα στην τροφωνίου 13 για να δω την Μπέτυ. Αρχοντική γυναίκα, όμορφη με βυζάρες, αλλά μου φάνηκε λίγο υπεροπτική :think:. Πρόγραμμα δεν είπε, μόνο ένα "έλα μαζί μου μέσα". Έχει  πάει κάποιος πρόσφατα μαζί της και στο δωμάτιο έχει το ίδιο τουπέ ή είναι πιο χαλαρή;

υπάρχουν πολλές κριτικές...
φτιάξε καφέ και διάβασε... θα βγάλεις άκρη...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.408
Κριτικές
61
Like
42.518
Πόντοι
22.785
............ :think:

............ Δηλαδή το 10άρικο στο μεταξουργείο με ακα+κώλο είναι η ευκαιρία της χιλιετίας?
Καλά έγραψα ότι αντιμετωπίζουμε βαρύτατους κινδύνους............. :heavymetalbig:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
:hi:
υπάρχουν πολλές κριτικές...
φτιάξε καφέ και διάβασε... θα βγάλεις άκρη...
Το ξέρω, για αυτό είπα πρόσφατα(τον τελευταίο μήνα ) μπας και έχει αλλάξει καθόλου. ..  η τελευταία ήταν τον Αύγουστο, αλλά από ότι φαίνεται δεν...  :hi:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
:hi:Το ξέρω, για αυτό είπα πρόσφατα(τον τελευταίο μήνα ) μπας και έχει αλλάξει καθόλου. ..  η τελευταία ήταν τον Αύγουστο, αλλά από ότι φαίνεται δεν...  :hi:

φίλε μου... Αφού είδες ότι έχει κριτική τελευταία τον Αύγουστο του 2017..... θα είδες πως πρώτη έχει τον Ιούλιο του 2009....8 χρόνια τώρα...
21 κριτικές..... σε ίδιο μήκος κύματος...

οι 20 κριτικές ίδιες και πολύ καλές και 1 μόνο κακή.... το 2010...


Τι να άλλαξε λοιπόν το τελευταίο 3μηνο ?!?!?!?!?
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
φίλε μου... Αφού είδες ότι έχει κριτική τελευταία τον Αύγουστο του 2017..... θα είδες πως πρώτη έχει τον Ιούλιο του 2009....8 χρόνια τώρα...
21 κριτικές..... σε ίδιο μήκος κύματος...

οι 20 κριτικές ίδιες και πολύ καλές και 1 μόνο κακή.... το 2010...


Τι να άλλαξε λοιπόν το τελευταίο 3μηνο ?!?!?!?!?
:rockon:

Openmind,στου :uglystupid: την πόρτα όσο θέλεις βρόντα  :orchestra:
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
Τι της βρίσκεις; Αμίλητη, αγέλαστη και υπερβολικά στενή είναι που πονάει. Το μόνο θετικό ότι επιτρέπει φιλιά.
οτι πρεπει για σκισιμο!!!τέτοιο στενό Μούνι δεν βρίσκεις εύκολα!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Ιωαννίνων 3Α η Ζάνα και η Άννα γκιλφ και μιλφ αντίστοιχα. Εγώ προσωπικά δεν τον έβαζα σε αυτές. Η Άννα βέβαια έχει πολύ ωραίο σώμα για την ηλικία της. Η Ζάνα είναι για ριψοκίνδυνους.

Στο Κων/πόλεως 166 υπόγειο η Νι-κωλ, το έπιπλον.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom