Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 292 άτομα (33 μέλη και 259 επισκέπτες)

Ο ΜΑΛΑΚΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2015
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερον την πρωίαν, στο Πιπίνου 118 ήταν και προφανώς είναι η Λάνα από Αγκύρας 12α και η Χριστίνα που ανέφερε ο heellover.
Χαριτωμένη κοπέλα η Χριστίνα, λεπτή καστανή.
Αλλά είχα ήδη φύλλο πορείας για Πωλίνα.Ήταν εκεί.Καλύμνου 48 ισόγειο.
 

Ο ΜΑΛΑΚΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2015
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Η Χριστίνα είναι ένα νεαρό 19άρικο ρωσσιδάκι με πολύ πικάντικο μουτράκι, φορούσε ωραίο μαύρο λάτεξ και ροζ τακουνάκια. Έχει μακρυά ως τους ώμους καστανοκόκκινα μαλλιά. Μικρό στήθος, και σωματάκι αρμονικό. Λίγες μέρες στη δουλειά αλλά φαίνεται έχει καλές δασκάλες. Αφού ξεκίνησε γλείψιμο από τα αφτιά μου, στο στήθος μου, πέρασμα από τα καλαμπαλίκια, τελικά τον ρούύφηξε πολύ ωραία και ήρεμα, ενώ εγώ άλλαζα συνέχεια στάσεις για να χαζεύω το προσωπάκι της. Τελειωμα στο στοματάκι της ακαπέλα με εμένα στα γόνατα. Με στράγγιξε, χαμογέλασε, τα έφτυσε σε ένα χαρτάκι και πήγε για πλύσριμο. Πολύ καλή περίπτωση.
Αφού το λες εσύ, θα την δοκιμάσω.
Θα δοκιμαστεί και σε πλήρες πρόγραμμα για πιο σφαιρική άποψη
Η τσατσά δεν είπε πρόγραμμα.Δίνει κώλο;
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Ανήμερα της Αγίας Αικατερίνης, γιορτάζουν οι μισές Ρωσίδες πουτάνες.
Πριν 2-3 ώρες,  στη διασταύρωση Περγάμου και Αλκαμένους, 5 Ρωσίδες…

Περγάμου 27
Πολύ λίπος.
Εύα και Βικτόρια.
Κι οι δυό μαζί, περί τα 200 κιλά.
Η Βικτόρια έχει ωραίο πρόσωπο, αλλά μέχρι εκεί.

Αλκα113
Σίλβια.
Ωραία κυρία, με μεγάλο μουνί.

Αλκα117
Άννα, ενδιαφέρουσα μιλφ, με σώμα χωρίς πλαστικές επεμβάσεις.
Όλγα, εύσωμη μιλφ, με βυζάρες – μπουτάρες – κωλάρες.

Ρεμούνδου 21 ισόγειο
Αικατερίνη (Κάτριν).
Νεαρή με μεγάλη περιφέρεια, αλλά πολύ κομψή από τη μέση και πάνω.
Την εγάμησα αφενός λόγω της ονομαστικής της εορτής και αφετέρου γιατί δεν έχει κακοποιήσει το σώμα της με πλαστικές.
Γλυκύτατη.

Στη διασταύρωση Ρεμούνδου και Περγάμου, έχει έναν σκουπιδοτενεκέ.
Εκεί είδα τον Dude007 ή Eric Castel, ή Beverly (διαζευκτικά στα ονόματα, όπως οι κακοποιοί).
Πέταγε μέσα στο σκουπιδοτενεκέ ένα χαρτί σκισμένο σε κομματάκια.
Μου εξήγησε ότι κάθε μέρα γράφει σε χαρτί ενδελεχείς ενημερώσεις για τα μπουρδέλα, και τριγυρίζει στην πιάτσα μήπως δει κανα γνωστό από το site, για να του τα δώσει και να δημοσιευθούν.
Όταν δεν βρει κάποιον, σκίζει την ενημέρωση σε πολλά μικρά κομματάκια και την πετάει σε κάδους απορριμμάτων που είναι έξω από μπουρδέλα.

Μου είπε κι άλλα:

Μου είπε ότι το μπουρδέλο Αλκα117, κάποτε ήταν σταθμός του ΙΚΑ και εκεί είχε κάνει όλα του τα εμβόλια όταν ήταν παιδί.
(Χύσια, μουνόζουμα, εμβόλια… Πολλή βιολογία σε αυτό το σπίτι).

Μου είπε ότι τον διέγραψαν από το site, επειδή τον κόντραρε κάποιος Χούης…
Μέσα από αυτήν διαγραφή, κατάλαβε ότι πάσχει στην επικοινωνία του μέσω του internet: Αλλιώς όταν μιλάς δια ζώσης, αλλιώς με το τηλέφωνο, αλλιώς με το πληκτρολόγιο.
Κατάλαβε ότι τόσο ό ίδιος, όσο και πολλοί άλλοι χρήστες σε διάφορα forums στο Internet, ενώ στην πραγματική ζωή δεν έχουν αξιόλογη κοινωνική παρουσία, ξαφνικά μέσα από το πληκτρολόγιο αποκτούν αξία, κύρος, προβολή, και ισότιμο λόγο με τα άλλα μέλη,
Τότε είναι που μπερδεύονται και βγάζουν όλη τη σαβούρα του μυαλού τους στο πληκτρολόγιο.
Κατάλαβε ότι τα sites είναι δημόσιοι χώροι και όχι ιδιωτικοί, άρα κάθε χρήστης έχει όχι μόνο δικαιώματα, αλλά και υποχρεώσεις, σύμφωνα με τους κανόνες και την ηθική του κάθε site.
Τα κατάλαβε μεν, δεν ξέρω αν τα ενστερνίζεται δε.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
ε όχι και πιπινάκι, τα έχει τα χρονάκια της.

μία φορά που την πήρα, μέτρια............
ευχαριστώ....τελικά δεν την τίμησα...προτίμησα Κάρλα από Ρεμούνδου...στανταράκι πλέον..
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.095
Κριτικές
52
Like
17.453
Πόντοι
10.686
Μην πετάτε τα λεφτά σας σε Μολδαβάκια που δεν δείχνουν διάθεση βελτίωσης! Είπα να δοκιμάσω την Άλα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 πάνω,που είχα να την πάρω από το καλοκαίρι στο Ιάσονος 19 πάνω,χειρότερη την βρήκα!Κανένα προκαταρκτικό,πέρασμα προφυλακτικού σε πεσμένο πέος και προσπάθεια ανόρθωσης με άγαρμπη μαλακία,έσπρωξα λίγο αλλά είχα ήδη ξενερώσει και το παράτησα να σώσω το σπέρμα για άλλη κατάθεση που να αξίζει τον κόπο... Νομίζουν ότι με μια ωραία εμφάνιση θα κάνουν δουλειά,σε κανέναν καυλωμένο φαντάρο μπορεί...
 

Επισκέπτης
Μην πετάτε τα λεφτά σας σε Μολδαβάκια που δεν δείχνουν διάθεση βελτίωσης! Είπα να δοκιμάσω την Άλα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 πάνω,που είχα να την πάρω από το καλοκαίρι στο Ιάσονος 19 πάνω,χειρότερη την βρήκα!Κανένα προκαταρκτικό,πέρασμα προφυλακτικού σε πεσμένο πέος και προσπάθεια ανόρθωσης με άγαρμπη μαλακία,έσπρωξα λίγο αλλά είχα ήδη ξενερώσει και το παράτησα να σώσω το σπέρμα για άλλη κατάθεση που να αξίζει τον κόπο... Νομίζουν ότι με μια ωραία εμφάνιση θα κάνουν δουλειά,σε κανέναν καυλωμένο φαντάρο μπορεί...
ναι μπραβο διωχτες εσυ ωστε να ακολουθουν την ιδια τακτικη και στους υπολοιπους ωστε να παιρνουν ακουραστα το 10ρικακι
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Στη διασταύρωση Ρεμούνδου και Περγάμου, έχει έναν σκουπιδοτενεκέ.
Εκεί είδα τον Dude007 ή Eric Castel, ή Beverly (διαζευκτικά στα ονόματα, όπως οι κακοποιοί).
Πέταγε μέσα στο σκουπιδοτενεκέ ένα χαρτί σκισμένο σε κομματάκια.
Μου εξήγησε ότι κάθε μέρα γράφει σε χαρτί ενδελεχείς ενημερώσεις για τα μπουρδέλα, και τριγυρίζει στην πιάτσα μήπως δει κανα γνωστό από το site, για να του τα δώσει και να δημοσιευθούν.
Όταν δεν βρει κάποιον, σκίζει την ενημέρωση σε πολλά μικρά κομματάκια και την πετάει σε κάδους απορριμμάτων που είναι έξω από μπουρδέλα.

Πες του την άλλη φορά να την τοιχοκολλήσει στο προπο στην Ιάσωνος.
Έχει λείψει ο πούστης. Χαλαρά θα έχουν πέσει κατά 100άδες οι επισκέψεις στο site.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.095
Κριτικές
52
Like
17.453
Πόντοι
10.686
ναι μπραβο διωχτες εσυ ωστε να ακολουθουν την ιδια τακτικη και στους υπολοιπους ωστε να παιρνουν ακουραστα το 10ρικακι
Από μια άποψη έχεις δίκιο, αλλά προτιμώ να φτωχύνω ένα δεκάρικο από το να μου σπάσουν τα νεύρα!
 

coachdr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
0
Παιδες καλησπέρα και σόρυ για το πρήξημο (μιας και εχω ρωτήσει ήδη μερικες φορες).
Γνωρίζει κανείς στουντιοκόριτσα ή μπουρδελοκόριτσα ή και call girls που να είναι ευλυγιστα????
Σπαγγάτο με ευκολία κτλ...
καθε πληροφορια γινεται δεκτη με ευγνωμοσύνη
ευχαριστώ
 

ΠΚαποτας

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2015
Μηνύματα
126
Κριτικές
5
Like
62
Πόντοι
1
Η τσαρκα δεν εγινε οπως θα επρεπε διοτι η βροχη μας εκανε ζημια αλλα τελος καλο ολα καλα στο Αλκαμενους 113 με τη δυνατη milf Συλβια θα ακολουθησει κριτικη.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Παιδες καλησπέρα και σόρυ για το πρήξημο (μιας και εχω ρωτήσει ήδη μερικες φορες).
Γνωρίζει κανείς στουντιοκόριτσα ή μπουρδελοκόριτσα ή και call girls που να είναι ευλυγιστα????
Σπαγγάτο με ευκολία κτλ...
καθε πληροφορια γινεται δεκτη με ευγνωμοσύνη
ευχαριστώ

πουτάνα η την Κομανέτσι ψάχνεις?
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
ευχαριστώ....τελικά δεν την τίμησα...προτίμησα Κάρλα από Ρεμούνδου...στανταράκι πλέον..
τι λέει αυτή στο δωμάτιο τύπε?
προσπαθώ καιρό να την πετύχω, αλλά όταν δουλεύει (παίρνω τηλέφωνο τον οίκο κ ρωτάω) δε μπορώ εγώ, κ όταν μπορώ δουλεύει πρωινά που δε γίνεται (σχολάω σχετικά αργά κ προτιμώ να την πετύχω σε καμιά προς μεταμεσονύχτια ώρα).
είναι γενικά όπως τα λένε κ οι κριτικές της? γιατί είναι ψιλοπαλιές...thx!
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
τι λέει αυτή στο δωμάτιο τύπε?
προσπαθώ καιρό να την πετύχω, αλλά όταν δουλεύει (παίρνω τηλέφωνο τον οίκο κ ρωτάω) δε μπορώ εγώ, κ όταν μπορώ δουλεύει πρωινά που δε γίνεται (σχολάω σχετικά αργά κ προτιμώ να την πετύχω σε καμιά προς μεταμεσονύχτια ώρα).
είναι γενικά όπως τα λένε κ οι κριτικές της? γιατί είναι ψιλοπαλιές...thx!
φίλε μου η κάρλα είναι vfm...κάνει φουλ πρόγραμμα , δεν βιάζεται, είναι δεκτική σε ό,τι ζητήσεις και με πολύ ωραίο δερματάκι...πρόσφατα έβαλε και σιλικονάτα  :tits:...ηλικιακά την κόβω 35-340... προσωπικά θα γούσταρα και να φιλάει αλλά δεν το κάνει..ο χώρος επίσης καθαρός και με ντουζ..
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
8
Like
2.950
Πόντοι
506
η αιντα ξερουμε ποτε ειναι στο ποστο της? :think:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
φίλε μου η κάρλα είναι vfm...κάνει φουλ πρόγραμμα , δεν βιάζεται, είναι δεκτική σε ό,τι ζητήσεις και με πολύ ωραίο δερματάκι...πρόσφατα έβαλε και σιλικονάτα  :tits:...ηλικιακά την κόβω 35-340... προσωπικά θα γούσταρα και να φιλάει αλλά δεν το κάνει..ο χώρος επίσης καθαρός και με ντουζ..
καλα ναι εχει ντους αλλα δε εχει νιπτηρα,τρολ ε?ναι κανει φουλ και παλι καλα που δε φιλαει γτ βρομαει τσιγαριλα,παντως το βυζι ειναι γαματο
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
8
Like
2.950
Πόντοι
506
στο πιπινου 118 παιζει 20 ευρω παραβολο? :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom