Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 304 άτομα (27 μέλη και 277 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
φίλε μου η κάρλα είναι vfm...κάνει φουλ πρόγραμμα , δεν βιάζεται, είναι δεκτική σε ό,τι ζητήσεις και με πολύ ωραίο δερματάκι...πρόσφατα έβαλε και σιλικονάτα  :tits:...ηλικιακά την κόβω 35-340... προσωπικά θα γούσταρα και να φιλάει αλλά δεν το κάνει..ο χώρος επίσης καθαρός και με ντουζ..
ευχαριστώ φίλτατε :)
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
10
Like
3.036
Πόντοι
1.960
Στη διασταύρωση Ρεμούνδου και Περγάμου, έχει έναν σκουπιδοτενεκέ.
Εκεί είδα τον Dude007 ή Eric Castel, ή Beverly (διαζευκτικά στα ονόματα, όπως οι κακοποιοί).
Πέταγε μέσα στο σκουπιδοτενεκέ ένα χαρτί σκισμένο σε κομματάκια.
Μου εξήγησε ότι κάθε μέρα γράφει σε χαρτί ενδελεχείς ενημερώσεις για τα μπουρδέλα, και τριγυρίζει στην πιάτσα μήπως δει κανα γνωστό από το site, για να του τα δώσει και να δημοσιευθούν.
Όταν δεν βρει κάποιον, σκίζει την ενημέρωση σε πολλά μικρά κομματάκια και την πετάει σε κάδους απορριμμάτων που είναι έξω από μπουρδέλα.

Μου είπε κι άλλα:

Μου είπε ότι το μπουρδέλο Αλκα117, κάποτε ήταν σταθμός του ΙΚΑ και εκεί είχε κάνει όλα του τα εμβόλια όταν ήταν παιδί.
(Χύσια, μουνόζουμα, εμβόλια… Πολλή βιολογία σε αυτό το σπίτι).

Μου είπε ότι τον διέγραψαν από το site, επειδή τον κόντραρε κάποιος Χούης…
Μέσα από αυτήν διαγραφή, κατάλαβε ότι πάσχει στην επικοινωνία του μέσω του internet: Αλλιώς όταν μιλάς δια ζώσης, αλλιώς με το τηλέφωνο, αλλιώς με το πληκτρολόγιο.
Κατάλαβε ότι τόσο ό ίδιος, όσο και πολλοί άλλοι χρήστες σε διάφορα forums στο Internet, ενώ στην πραγματική ζωή δεν έχουν αξιόλογη κοινωνική παρουσία, ξαφνικά μέσα από το πληκτρολόγιο αποκτούν αξία, κύρος, προβολή, και ισότιμο λόγο με τα άλλα μέλη,
Τότε είναι που μπερδεύονται και βγάζουν όλη τη σαβούρα του μυαλού τους στο πληκτρολόγιο.
Κατάλαβε ότι τα sites είναι δημόσιοι χώροι και όχι ιδιωτικοί, άρα κάθε χρήστης έχει όχι μόνο δικαιώματα, αλλά και υποχρεώσεις, σύμφωνα με τους κανόνες και την ηθική του κάθε site.
Τα κατάλαβε μεν, δεν ξέρω αν τα ενστερνίζεται δε.

:o :huh: :rolleyes: :(
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
καλή φάση σημερα πήγα 20 χωρίς πετσέτα το ντούζ ... λογικό είχε άφθονο χαρτί.
Οι κοπέλες μια χαρά εγώ πήρα την ξανθιά.
την γεματουλα λες τυπε?που δουλευει μαζι με καρλα?τις σαπιες παντοφλες τις ειδες?
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
210
Like
86
Πόντοι
1
Η Αθηνα απο Φωκαιας 27 ισογειο εχει φυγει?Εχει καποιος ενημερωση γιατι εχς καιρο να την δω εκει. :(
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινή έφοδος στο μελαγχολικό Μετάξι.
Μπήκα σε ελάχιστα και δεν ξέρω τα ονόματα των κοριτσιών που είδα.

Κερ. 15α 1ος: Κλαούντια με τα κόκκινα μαλάκια
Κερ. 15β ισ.: ένα αδύνατο μαυρομάλικο σαμιαμίδι. Ενδιαφέρον στυλιαροπίπινο. Στα υπόψη.
Κερ. 13γ υπ.: Μια σπασαρχίδο ξανθιά (βαμμένα) με πιασηματάκια.

Κολ. 27 1ος: είχε 2 κοπέλες. Δεν περίμενα την δεύτερη που ήταν απασχολημένη, γιατί μόλις είδα την γεματούλα ξανθούλα συνάδελφό της, τρόμαξα.
Κολ. 27 υπ.: μια επίσης γλυκιά φαρδοκάπουλη δεσποινίδα, με λευκό δέρμα και ίσια μαλλάκια λίγο πιο κάτω από τους ώμους.
Κολ. 27 ισ.: μια ξανθούλα μετριοκαλή.
Κολ. 32 υπ.: η Χριστίνα η αδύνατη κοκκινομάλλα με το φουλ πρόγραμμα,

Μεγ. Αλεξ 22 ισ.: 2 μπαζάκια μιλφάκια "Ρωσσιδάκια" μέσα στα κομπινεζόν.
Μεγ. Αλεξ.22 1ος: Μάλον το νεαρό πορνίδιο γαζέλα Άλα, που δυστυχώς έχει κακές κριτικές στο Ιασ. 19.

Ιασ. 30 υπ.: το μαυράκι στο δωμάτιο, δεν το είδα
Ιασ. 37 ισ.: Καρίνα. Δοκιμάστηκε με καλές εντυπώσεις !
Ιας. 44 δεξιά: μαι γνωστή από την Φυλής που κάποτε έδινε και κώλο. Παίζει χρόνια εκεί. Είχε χαλάσει εμφανισιακά, αλλά τώρα ξαναέστρωσε. Πολύ ωραίο σώμα. Από δωμάτιο σε δωμάτιο.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.465
Πόντοι
10.686
Το έχω καθιερώσει μια φορά στο τόσο να περνάω για λίγο χαβαλέ με την Εύα στο Ιάσονος 2 πάνω,την αδύνατη μελαχρινή ψιλοκαθυστερημένη,(χθες την είδα με βαμμένο καστανόξανθο μαλλί),με το φουλ πρόγραμμα.Επειδή από την αρχή την έμαθα στο γλείψιμο,δεν μ’αφήνει να την γαμήσω πριν τελειώσει πρώτα η ίδια με σπατουλάρισμα και ''πινελάκι'',κι αναρωτιέμαι εν τέλει ποιά είναι η πουτάνα και ποιός είναι ο πελάτης...  :think: Έχει την πλάκα της πάντως αν δεν την πάρεις στα σοβαρά,στα όρια του σεβασμού προς τις ιδαιτερότητες του άλλου πάντα!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.465
Πόντοι
10.686
Απογευματινή έφοδος στο μελαγχολικό Μετάξι.
Μπήκα σε ελάχιστα και δεν ξέρω τα ονόματα των κοριτσιών που είδα.

Μεγ. Αλεξ.22 1ος: Μάλον το νεαρό πορνίδιο γαζέλα Άλα, που δυστυχώς έχει κακές κριτικές στο Ιασ. 19.
Μην πετάτε τα λεφτά σας σε Μολδαβάκια που δεν δείχνουν διάθεση βελτίωσης! Είπα να δοκιμάσω την Άλα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 πάνω,που είχα να την πάρω από το καλοκαίρι στο Ιάσονος 19 πάνω,χειρότερη την βρήκα!Κανένα προκαταρκτικό,πέρασμα προφυλακτικού σε πεσμένο πέος και προσπάθεια ανόρθωσης με άγαρμπη μαλακία,έσπρωξα λίγο αλλά είχα ήδη ξενερώσει και το παράτησα να σώσω το σπέρμα για άλλη κατάθεση που να αξίζει τον κόπο... Νομίζουν ότι με μια ωραία εμφάνιση θα κάνουν δουλειά,σε κανέναν καυλωμένο φαντάρο μπορεί...
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
την γεματουλα λες τυπε?που δουλευει μαζι με καρλα?τις σαπιες παντοφλες τις ειδες?


Δεν ήταν γεματούλα κανονική θα έλεγα, η ηλικία της 25-30 περίπου δουλεύει ή δούλευε και Αγκύρας μου είπε δεν έχω πάει εκεί.
Παντόφλες δεν είδα καθόλου έτσι και αλλιώς δεν θα τις χρησιμοποιούσα αλλά είχε ζεστό νεράκι και το δωμάτιο άριστο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.393
Κριτικές
61
Like
42.462
Πόντοι
22.785
.........

..... Σκουπίτσα minnnnni Πλατεία Αττικής & πέριξ !!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.393
Κριτικές
61
Like
42.462
Πόντοι
22.785
......

...... Γιά τόν συναγωνιστή πού ρώτησε έαν έργαζεται ή κορρρρασίς Μπέττυ στήν Τροφωνίου.

Είναι στό πόστο της πρωινές ώρες άν καί κυοφορούσα !! :hi:
 

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Μην πετάτε τα λεφτά σας σε Μολδαβάκια που δεν δείχνουν διάθεση βελτίωσης! Είπα να δοκιμάσω την Άλα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 πάνω,που είχα να την πάρω από το καλοκαίρι στο Ιάσονος 19 πάνω,χειρότερη την βρήκα!Κανένα προκαταρκτικό,πέρασμα προφυλακτικού σε πεσμένο πέος και προσπάθεια ανόρθωσης με άγαρμπη μαλακία,έσπρωξα λίγο αλλά είχα ήδη ξενερώσει και το παράτησα να σώσω το σπέρμα για άλλη κατάθεση που να αξίζει τον κόπο... Νομίζουν ότι με μια ωραία εμφάνιση θα κάνουν δουλειά,σε κανέναν καυλωμένο φαντάρο μπορεί...
Οι Ρουμάνες και οι Μολδαβές είναι η Δ Εθνική του πρώην ανατολικού μπλόκ
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.465
Πόντοι
10.686
Οι Ρουμάνες και οι Μολδαβές είναι η Δ Εθνική του πρώην ανατολικού μπλόκ
Κατά μέσον όρο ναι,δεν φέρονται επαγγελματικά,τζογάρεις στο αν τις πετύχεις στα φεγγάρια τους,ή τύχει να σε γουστάρουν προσωπικά....
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Κατά μέσον όρο ναι,δεν φέρονται επαγγελματικά,τζογάρεις στο αν τις πετύχεις στα φεγγάρια τους,ή τύχει να σε γουστάρουν προσωπικά....

Ναι, αλλά τα λεφτά τα θέλουν για μηδενικές υπηρεσίες.
Μαύρο.
 

dreamtraveller

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες, γνωριζει μηπως κανεις που βρισκεται αυτη την περιοδο η καρλα η καυλα που παλιοτερα ηταν ιασωνος 44 και μετα πηγε φυλης και σε στουντιο στο ηλια ηλιου?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Το έχω καθιερώσει μια φορά στο τόσο να περνάω για λίγο χαβαλέ με την Εύα στο Ιάσονος 2 πάνω,την αδύνατη μελαχρινή ψιλοκαθυστερημένη,(χθες την είδα με βαμμένο καστανόξανθο μαλλί),με το φουλ πρόγραμμα.Επειδή από την αρχή την έμαθα στο γλείψιμο,δεν μ’αφήνει να την γαμήσω πριν τελειώσει πρώτα η ίδια με σπατουλάρισμα και ''πινελάκι'',κι αναρωτιέμαι εν τέλει ποιά είναι η πουτάνα και ποιός είναι ο πελάτης...  :think: Έχει την πλάκα της πάντως αν δεν την πάρεις στα σοβαρά,στα όρια του σεβασμού προς τις ιδαιτερότητες του άλλου πάντα!

Ε οχι και να γαμαμε γυναικες με διανοητικη υστερηση ή ψυχιατρικα προβληματα ρε παιδια! Λιγη συνειδηση σαν ανθρωποι!


καλή φάση σημερα πήγα 20 χωρίς πετσέτα το ντούζ ... λογικό είχε άφθονο χαρτί.

Ποιος κανει ντουζ και σκουπιζεται με χαρτι; Μας δουλευουν τα αφεντικα βγαζουν απ' τη μυγα ξυγκι.

Όταν δεν βρει κάποιον, σκίζει την ενημέρωση σε πολλά μικρά κομματάκια και την πετάει σε κάδους απορριμμάτων που είναι έξω από μπουρδέλα.

Αυτο ειναι καργα αντι-οικολογικο τυπε! :S
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Απογευματινή έφοδος στο μελαγχολικό Μετάξι.
Μπήκα σε ελάχιστα και δεν ξέρω τα ονόματα των κοριτσιών που είδα.

Ιας. 44 δεξιά: μαι γνωστή από την Φυλής που κάποτε έδινε και κώλο. Παίζει χρόνια εκεί. Είχε χαλάσει εμφανισιακά, αλλά τώρα ξαναέστρωσε. Πολύ ωραίο σώμα. Από δωμάτιο σε δωμάτιο.
Ειρηνη
:hi:
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
για ποια ειρηνη μιλαμε απο φωκαιας 17 που  μετα ανεβηκε στα καινουργια πανω της φωκαιας
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.465
Πόντοι
10.686
Ε οχι και να γαμαμε γυναικες με διανοητικη υστερηση ή ψυχιατρικα προβληματα ρε παιδια! Λιγη συνειδηση σαν ανθρωποι!
Η μία πλευρά του νομίσματος είναι αυτή,η άλλη είναι ότι της φέρομαι καλύτερα κι απ'τον γκόμενό της,χωρίς καμία βία και εξαναγκασμό να μου κάνει το πρόγραμμα που ανακοινώνεται έξω,το αφήνω να κυλήσει όπως έρθει.Και πίστεψέ με,περνάω καλύτερα από άλλα πουτανάκια που νομίζουν ότι σε κοροϊδεύουν... Τουλάχιστον αυτή έχει εν μέρει το ακαταλόγιστο,και με λίγον έξυπνο και ανθρώπινο χειρισμό βγαίνουμε κερδισμένοι και οι δύο...  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom