Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 303 άτομα (27 μέλη και 276 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Η μία πλευρά του νομίσματος είναι αυτή,η άλλη είναι ότι της φέρομαι καλύτερα κι απ'τον γκόμενό της,χωρίς καμία βία και εξαναγκασμό να μου κάνει το πρόγραμμα που ανακοινώνεται έξω,το αφήνω να κυλήσει όπως έρθει.Και πίστεψέ με,περνάω καλύτερα από άλλα πουτανάκια που νομίζουν ότι σε κοροϊδεύουν... Τουλάχιστον αυτή έχει εν μέρει το ακαταλόγιστο,και με λίγον έξυπνο και ανθρώπινο χειρισμό βγαίνουμε κερδισμένοι και οι δύο...  ;)


Γιατί ξέρεις αν έχει γκόμενο κι αν έχει, πως της φέρεται;
Τι είναι αυτά, που θεωρείς ως δεδομένα και κάθεσαι και γράφεις, ότι να 'ναι;
Γαμάς μία που έχει εν μέρει το ακαταλόγιστο, όπως γράφεις εσύ και βγαίνεις και κερδισμένος κι εσύ και αυτή;
Τι προσπαθείς να δικαιολογήσεις;

:huh:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Η μία πλευρά του νομίσματος είναι αυτή,η άλλη είναι ότι της φέρομαι καλύτερα κι απ'τον γκόμενό της,χωρίς καμία βία και εξαναγκασμό να μου κάνει το πρόγραμμα που ανακοινώνεται έξω,το αφήνω να κυλήσει όπως έρθει.Και πίστεψέ με,περνάω καλύτερα από άλλα πουτανάκια που νομίζουν ότι σε κοροϊδεύουν... Τουλάχιστον αυτή έχει εν μέρει το ακαταλόγιστο,και με λίγον έξυπνο και ανθρώπινο χειρισμό βγαίνουμε κερδισμένοι και οι δύο...  ;)

δεν πιστεύω ότι είναι καθυστερημένη με τον επιστημονικό όρο  :idiot:
απλά είναι τελείως χαζή και ολίγον psycho  :think:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.465
Πόντοι
10.686
Γιατί ξέρεις αν έχει γκόμενο κι αν έχει, πως της φέρεται;
Τι είναι αυτά, που θεωρείς ως δεδομένα και κάθεσαι και γράφεις, ότι να 'ναι;
Γαμάς μία που έχει εν μέρει το ακαταλόγιστο, όπως γράφεις εσύ και βγαίνεις και κερδισμένος κι εσύ και αυτή;
Τι προσπαθείς να δικαιολογήσεις;

:huh:
Ότι αυτή βγάζει ένα εύκολο κι ευχάριστο,σύμφωνα με τα γούστα της,μεροκάματο,κι εγώ από τη μεριά μου ικανοποιώ τα δικά μου γούστα,που είναι το γλείψιμο,κι εν συνεχεία να τον τρώει βαθιά και να γουστάρει,πολλά ζητάω;
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Ε οχι και να γαμαμε γυναικες με διανοητικη υστερηση ή ψυχιατρικα προβληματα ρε παιδια! Λιγη συνειδηση σαν ανθρωποι!


Ποιος κανει ντουζ και σκουπιζεται με χαρτι; Μας δουλευουν τα αφεντικα βγαζουν απ' τη μυγα ξυγκι.

Αυτο ειναι καργα αντι-οικολογικο τυπε! :S
[/quo
σίγουρα βγάζουν από την μύγα ξύγκι αλλά ότι μπορείς να πλυθείς έστω και στα επίμαχα σημεία αξιοπρεπώς δεν είναι κανόνας σε ελληνικά σπίτια. Στην Φρανκφούρτη στα μπουρδέλα είναι κανόνας να σκουπίζεσαι με χαρτί καθαρά και οικονομικά.
 

traxanoulis

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2015
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
ψαχνω την αλεξανδρα την σερβα απο το φυλης 61 εργαζεται καπου?
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
εχω μια ερωτηση αν μπορει να απαντησει κανεις ποιες βαρδιες λειτουργει ο καινουργιος οικος που ξανανοιξε φιλιππιδου 11 α
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εχω μια ερωτηση αν μπορει να απαντησει κανεις ποιες βαρδιες λειτουργει ο καινουργιος οικος που ξανανοιξε φιλιππιδου 11 α

Ναι, σήμερα το απόγευμα λειτουργούσε με την Ελίνα, μαυροκάστανα μαλλιά, τσιγγανορουμάνα, συμπαθητική φάτσα, μπαμπάτσικο σώμα, όχι χοντρό, με ολόσωμο σκούρο μπλε μαγιό.
"Τσιμπουκάκι, ελεύθερο στοματικό, 69, πρωκτικό και ποδολαγνεία" είπε ο γυναικωτός και υπέργηρος τσάτσος Άρης.
"Ότι λέμε το κάνουμε" προσέθεσε ο τσάτσος.Ο πληθυντικός ήταν αυτός που με τρόμαξε    :S  και την πούλεψα.    :badair:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
την δοκιμασα  στο  φωκαιας  24  την  τεταρτη  δεν ηταν ασχημη εμπειρια ισως την ξαναδοκιμασω αλλα δεν ηταν του γουστου μου εμενα αλλη κορασιδα με νοιαζει κσι περναω καλα μαζι της
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Μετάξι βραδυνή βάρδια.

Κολωνού 30Α, ισόγειο.
Δύο μπάζα, ένα καστανό και ένα ξανθό, που νόμιζαν ότι ήταν super models, του '90.    :S
Κατάλληλα για Αφγανούς κατσικογάμηδες,    :zfuck:   μόνο.
Ούτε τζάμπα.

Κολωνού 32Α (& Λεωνίδου).
Αυτή με τα γυαλάκια.Η αδύνατη.Η μαυρομάλλα.
Καλή εμφανησιακά.Στα υπόψην.

Κολωνού 27Β (υπόγειο).
Μία άσπρη σαν το γάλα.
Ψηλή σχετικά.Ατσούμπαλο σώμα με ανύπαρκτο βυζί, λεπτά χείλη.
Τεράστια λεκάνη και χοντρά πόδια.
Μακρύς χύμα κορμός.
Χάλια και για 10 ευρώ.

Ιάσωνος 19, ισόγειο.
Σιμόνα, νομίζω.Ταλαιπωρημένη φάτσα.Μαύρα μαλλιά.
Σαραντάρα.Μέτριος κορμός, βυζί κρυμμένο.
Πολύ ωραίες γεμάτες γάμπες και τετρακέφαλοι τονισμένοι.
Κώλος κάποτε υπερήφανος και στητός.
Αν δεν είχε φάτσα "πλένω σκάλες" θα την πήδαγα.

Και άλλη μία, πιτσιρίκα, νόστιμη, κοντή, μαυρομάλλα με ίσιο μαλλί και νόστιμη φάτσα.
Καλό σωματάκι, αλλά αγέλαστη και ανέκφραστη.

Ιάσωνος 19, όροφος.
Ροντίκα.
Νόστιμο Μολδαβάκι, ξανθό και αδύνατο, μάλλον κοντή.
Δε με εμπνέει καθόλου, το όλο στυλ της.
Ξενέρωτη μου κάνει.

Ιάσωνος 20Α.
Γκαμπριέλλα.
Ρουμάνα.Μπρασόβ.Ψηλή.Νόστιμη.Ωραία δυομισάρια βυζιά.
Ανοιχτή λεκάνη.Στα τέσσερα κάβλα.
Ωραία επιδερμίδα.
Κοντό μαλλί καστανοκόκκινο.
Γαμήθηκε για άλλη μια φορά με πολύ καλές εντυπώσεις, ξανά.
Τίμιο δεκάρικο.

Δεν μπορώ να θυμηθώ ονόματα από πουτάνες Μεταξιώτικες.
Έχω την αίσθηση ότι ούτε αυτές τα θυμούνται.
Τα ξεπλένει όλα αυτά η γαμημένη περιοχή.
Τα εξαφανίζει η δυσωδία των λαθρομεταναστών.
Και η υποκρισία του Έλληνα.

:hi:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
ΜΕΤΑΞΙ 23:00

Κολωνού 32: Μια μαυρομάλλα κοπέλα με γυαλιά, αδύνατη αλλά είχε κυτταρίτιδα στον κώλο
και κάπως άγριο πρόσωπο. Για 10 ευρώ αξίζει μια δοκιμή πιστεύω.
Κολωνού 30Β: Στον πρώτο όροφο ήταν η κλασσική Μολδαβή μιλφ με το καρρέ μαύρο μαλλί
και τον τεράστιο κώλο. Την έχω δοκιμάσει και είναι δεκτική, ορμούσε στα γλωσσόφειλα τα
οποία δεν είχα καμία ανάγκη από την πάρτη της την συγκεκριμένη στιγμή. Καλές υπηρεσίες πάντως.
Στον δεύτερο όροφο ήταν τα 2 ξανθιά η Μαίρη και η Άννα. Η μία που έχει και τατοο σαφές καλύτερο
σώμα αλλά βγάζουν μια βαρεμάρα λες και πηγαίνουν 3η Λυκείου και έχουν πρώτη ώρα Φυσική. Γάμησετα
απορώ ποιος τις βλέπει και πληρώνει να τις γαμήσει. Βάζω στοίχημα ότι στο δωμάτιο θα είναι σαν κουφάρια.
Κολωνού 27Α: Λίλη, ξανθιά μιλφ με καλό βυζί, μαλλί λίγο πάνω από τους ώμους και ένα τατουάζ διακοσμεί τον ώμο της.
Αρκετά καλή μέσα στο δωμάτιο αν και κάνει απλό πρόγραμμα. Φίλος την πήρε 2η φορά και είχε πολύ θετικές εντυπώσεις.
Κολωνού 23: Λουμινίτσα, ξανθιά κοπέλα με καλούτσικο κώλο, πέσαμε πάνω στην αλλαγή βάρδιας, ήταν μέσα και ντυνόταν
ξαφνικά βάζει τέρμα τη μουσική με κάτι house/club κομμάτια και σαλονάρει με κάτι καινούργια φωσφοριζέ εσώρουχα.
Σηκωθήκαμε και φύγαμε και οι 8 συναγωνιστές που την περιμέναμε. Μεγάλη ΦΟΛΑ.
Κολωνού 15: Στο αριστερό μαγαζί ήταν η Μάγδα μαυρομάλλικο στυλιάρη με γυμνασμένο σώμα σαλονάρισε και έκανε
κάτι νιαουρίσματα. Εμένα δεν μου αρέσει πάντως.
Στο αριστερό μαγαζί ήταν η Μαρία, ξανθό πιπίνι με άσχημη φάτσα αλλά κώλο όλα τα λεφτά.
Ιάσωνος 36: Νίκα, ξανθιά στρουμπουλή μιλφ με μεγάλο κώλο, μικρό βυζί. Μου είπε ότι παλιά δούλευε σε μπουρδέλο στην Αλκιβιάδου,
μετά σε μασατζίδικο στην Πατησίων που τώρα έχει κλείσει και μετά στο μασατζίδικο Μιχαλακοπούλου 99. Πρόσχαρη και πολλά υποσχόμενη.

Καλό Σ/Κ σε όλους  :rockon:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.465
Πόντοι
10.686
την δοκιμασα  στο  φωκαιας  24  την   τεταρτη  δεν ηταν ασχημη εμπειρια ισως την ξαναδοκιμασω αλλα δεν ηταν του γουστου μου εμενα αλλη κορασιδα με νοιαζει κσι περναω καλα μαζι της
ΓΙΩΡΓΟ,νομίζω πως όλοι έχουμε καταλάβει ότι κάτι... ψήνεται! ;)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.465
Πόντοι
10.686
ΜΕΤΑΞΙ 23:00


Ιάσωνος 36: Νίκα, ξανθιά στρουμπουλή μιλφ με μεγάλο κώλο, μικρό βυζί. Μου είπε ότι παλιά δούλευε σε μπουρδέλο στην Αλκιβιάδου,
μετά σε μασατζίδικο στην Πατησίων που τώρα έχει κλείσει και μετά στο μασατζίδικο Μιχαλακοπούλου 99. Πρόσχαρη και πολλά υποσχόμενη.

Καλό Σ/Κ σε όλους  :rockon:
Αν δεν έχεις πρώτη προτεραιότητα τα μοντελέ κορμιά,συστήνεται ανεπιφύλακτα!Πολύ θερμή και ερωτική μέσα,τίμια και δουλευταρού,ευσυνείδητη επαγγελματίας,θα γίνει για μένα,αλλά και για πολύν κόσμο απ'ότι τσεκάρω,ένα βασικό στανταράκι στη β',και μερικές φορές στη γ' βάρδια.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.465
Πόντοι
10.686
Πολύ μικρή βόλτα χθες στο Μεταξουργείο λίγο μετά την αλλαγή σε β’βάρδια,αρκετά μαγαζιά κλειστά,όπως τα Κολωνού 47,48,53,Ιάσονος 1,2,10,43,44,46,άκουσα κάτι τσατσάδες που λέγανε για ''σκούπα''.Πριν μπω στη Νίκα στο Ιάσονος 36,είδα την Μόνικα-Αλεξάνδρα στο Ιάσονος 33,πέρυσι την είχα δει στο Φυλής 40,μελαχρινό πιπίνι με μοντελέ κορμί,μαλλί αλά Κλεοπάτρα,φουλ πρόγραμμα ανακοινώνεται.Την προτείνει κανένας,τι λέει μέσα;
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
δεν πιστεύω ότι είναι καθυστερημένη με τον επιστημονικό όρο  :idiot:
απλά είναι τελείως χαζή και ολίγον psycho  :think:

Οταν ενα ατομο δεν εχει την πνευματικη ικανοτητα να συναινεσει (ανηλικος ή διαταραγμενο) τοτε η σεξουαλικη συνευρεση με αυτο το ατομο θεωρειται βιασμος. Αυτα λεει ο νομος αλλα και η στοιχειωδης αξιοπρεπεια. Πως θα σας φαινοταν αν ηταν το παιδι σας στη θεση αυτη της κοπελας και να την εξεδιδε καποιος ή να τη εκμεταλλευονταν οι νοσοκομοι στο ασυλο οπως εχει συμβει στην Ελλαδα στο παρελθον; Εγω απο υποχρεωση εκανα ηλετρονικη καταγγελια στη διωξη.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Οταν ενα ατομο δεν εχει την πνευματικη ικανοτητα να συναινεσει (ανηλικος ή διαταραγμενο) τοτε η σεξουαλικη συνευρεση με αυτο το ατομο θεωρειται βιασμος. Αυτα λεει ο νομος αλλα και η στοιχειωδης αξιοπρεπεια. Πως θα σας φαινοταν αν ηταν το παιδι σας στη θεση αυτη της κοπελας και να την εξεδιδε καποιος ή να τη εκμεταλλευονταν οι νοσοκομοι στο ασυλο οπως εχει συμβει στην Ελλαδα στο παρελθον; Εγω απο υποχρεωση εκανα ηλετρονικη καταγγελια στη διωξη.

Επειδή νομίζω ότι τα παραλές, κάνε τον κόπο και κάνε μια καταγγελία και για τις υπόλοιπες 90% ιερόδουλες του Μεταξιού/Φυλής/Λιωσίων, γιατί ΔΕΝ νομίζω όλες τους να κάνουν αυτήν την δουλεια οικειοθελώς. Οπότε θεωρείται βιασμος.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.465
Πόντοι
10.686
Επειδή νομίζω ότι τα παραλές, κάνε τον κόπο και κάνε μια καταγγελία και για τις υπόλοιπες 90% ιερόδουλες του Μεταξιού/Φυλής/Λιωσίων, γιατί ΔΕΝ νομίζω όλες τους να κάνουν αυτήν την δουλεια οικειοθελώς. Οπότε θεωρείται βιασμος.
:offtopic: Γενικά μιλώντας,είναι πολύ μεγάλη συζήτηση,και έχουν αναπτυχθεί πολυάριθμα threads,για τις συνθήκες και τους λόγους που οδήγησαν και οδηγούν πολλές κοπέλες να εξασκήσουν το επάγγελμα,λειτούργημα της ιερόδουλης,όπως θέλετε πείτε το.Όσον αφορά εμένα ατομικά,και μην επιχειρώντας να εξομαλύνω ή να κατευνάσω τις όποιες ενοχές έχω πηγαίνοντας με εκδιδόμενες,έχω τη στοιχειώδη ευφυία να καταλάβω αν πρόκειται για καραμπινάτη περίπτωση trafficking και άμεσου εξαναγκασμού σε πορνεία,κι έχω ποστάρει στο παρελθόν ενημερώνοντας το site,ή αν πρόκειται για περιπτώσεις συνολικότερων προσωπικών και οικογενειακών προβλημάτων των ιερόδουλων,οπότε εκεί φέρομαι ανθρώπινα,πολλές φορές χωρίς να απαιτώ υπηρεσίες που ανακοινώνονται,προσπαθώντας να μην κάνω την κατάσταση δυσκολότερη,στον βαθμό που περνάει από το χέρι μου.Πέρα από το να διακόψω εγώ,ή ο καθένας από εμάς,τη συνεύρεση με εκδιδόμενες,κάτι άλλο δεν μπορώ να κάνω...  :(
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom