Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 340 άτομα (36 μέλη και 304 επισκέπτες)

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
alexis1973 η φώφη που αναφέρεις είναι μια ρωσσίδα κοντά στα 50 προς το μελαχρινό? Δούλευε πριν κανά οκτάμηνο πρωινή βάρδια Αλκιβιάδου 16Α και έδινε και κουλουράκι. Κάποιοι είχαν πει να την προσέχουμε γιατί κουβαλάει παράσημα. Δεν ξέρω αν αληθεύει, πάντως έγλυφε καλά τα μπαλάκια.. Ξαναγύρισε?
 

SCOTI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Μιλαω για την γνωστη απο φυλησ 134 πρωι εντοπιστηκε
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
alexis1973 η φώφη που αναφέρεις είναι μια ρωσσίδα κοντά στα 50 προς το μελαχρινό? Δούλευε πριν κανά οκτάμηνο πρωινή βάρδια Αλκιβιάδου 16Α και έδινε και κουλουράκι. Κάποιοι είχαν πει να την προσέχουμε γιατί κουβαλάει παράσημα. Δεν ξέρω αν αληθεύει, πάντως έγλυφε καλά τα μπαλάκια.. Ξαναγύρισε?

Φίλε, αυτή είναι. Κάποτε ήταν μελαχρινή. Τώρα είναι ξανθιά με σγουρό μαλί. Είναι μεγαλούτσική (50+). Δε λέει τίποτα. Αυτό το μαγαζί, κάποτε έφερνε καλά κομμάτια και ήταν ίσως το μοναδικό που κάποιες από τις κοπέλες του έδιναν κουλούρι τότε. Μετά έγινε, άστα να πάνε. Κόλλησε και με τη γριά (την Τάνια) που είναι πρωί-μεσημέρι-βράδυ όλες τις μέρες, όλες τις βάρδιες, που είναι γάμησέ τα και ούτε να σε πληρώνει δε κάθεσαι... Τι να πω? Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί αφήνουν μαγαζιά που τα τιμά ο κόσμος να γαμιούνται έτσι.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Mini πρωινή ενημέρωση 03/07/2008 11:15,
στο Ξανθίππης 2 & Λιοσίων (πολύ κοντά στο
σταθμό Metro/ΗΣΑΠ Αττικής) επιβεβαίωσα κι
εγώ με τη σειρά μου οτι είναι η Ρενάτα :boobies:
γνωστή από Φυλής 134 (υπόγειο) & Φυλής 80.
Εννοείται οτι κατέθεσα.

Κι από ότι μου είπε θα δουλεύει πλέον εκεί πρωινή.

Αυτά από μένα και ...Καλά Γαμήσια Σύντροφοι :rockon:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
με μεγάλη χαρά έχω να αναφέρω πως η Ειρήνη στην Αχχιλέως 40 στο Μεταξουργείο έχει επειστρέψει!!!!!!

θα εργάζεται όλη τη βδομάδα και τα ΣΚ τις ώρες 18:00 - 00:00!!

Απλά από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει..... ;););)
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
καταθεση στη στελλα απο φυλης στην αρχη,κατω(που ειναι 2-κατω,πανω)πραγματικα πολυ ωραιο προσωπο,αρκετα ευδιαφετη αλλα πολυ επισης πεσμενο βυζι...για 1 φορα οκ
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Τι ειναι αυτη η Ειρηνη ; πες καμια λεπτομερεια
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Χθεσινή απογευματινή μίνι τσάρκα σε Ρεμούνδου και Φυλής

Ρεμούνδου 20 Κική
Ρεμούνδου 21 Καίτη(Κατάθεση)

Φυλής 71β Κάρμεν
Φυλής 109β καστανή με καλό βυζί
Φυλής 66δ Αμαλία
Φυλής 65β μελαχρινή
Φυλής 67 μελαχρινή

Φωκαίας 22 Αλεξάνδρα
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Χθεσινή απογευματινή μίνι τσάρκα σε Ρεμούνδου και Φυλής

Ρεμούνδου 20 Κική
Ρεμούνδου 21 Καίτη(Κατάθεση)

Φυλής 71β Κάρμεν
Φυλής 109β καστανή με καλό βυζί
Φυλής 66δ Αμαλία
Φυλής 65β μελαχρινή
Φυλής 67 μελαχρινή



Φωκαίας 22 Αλεξάνδρα




απο διδυμου απογευματακι στα 3 μπουρδελα μπαζολες μονο στο δευτερο στην σειρα ενδιαφερουσα ξανθια κοντομαλα!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Πρωινή γρήγορη στην Φυλής.

Στο 80 η Στέλλα καστανόξανθο καλό φάνηκε.
Στο 65 Β ένα μελαχρινό με μπούκλες αδιάφορο - καλό κορμί.
Στο 67 ξανθό με στηθος
Στο 69 Β πιπίνι (βλ. κριτική) μελαχρινό λεπτό.
Στο 71 Α μία μελαχρινή γυφτοαλβανίδα κοντή.
Στο 71 Β η Ξένια ξανθωπό με σίλικον
Στο 86 Β η Στέλλα (αν θυμάμαι καλά) μόνιμη με ωραίο στηθος αλλά μόνο αυτό (δοκιμασμένη).
Στο 84 Α η γνωστη αφράτη ελαφροχαμηλοκώλα.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Τι ειναι αυτη η Ειρηνη ; πες καμια λεπτομερεια

η Ειρήνη φίλε μου είναι μια Ρωσίδα 37 ετών περίπου γεματούλα θα έλεγα, χαμογελαστή, μελαχροινή αλλά τ' αλλάζει που και που, με μεγάλα φυσικά μαλακά βυζιά!!
Κάνει ρουφηχτή πίπα, ανεβαίνει από πάνω, ιεραποστολικό, στα 4 και σέβεται τον πελάτη!!
Διάβασε κριτικές στην Κολωνού 27Α, Λεωνίδου 6 και Αχχιλέως 40 που εργάζεται τώρα 18:00 - 00:00!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερα μεσημερι και συνεχιζοντας την αναφορα απο τον free
φυλης 134 πανω η ντιανα μελαγχροινη,ηταν και στο 65 παλια
φ 134 μεσαιο η μαρια,ξανθια,και οι δυο ειναι σταθερα εκει εδω και μερικες μερες
φ134 υπογειο  η καιτη απο φ71,η γνωστη
φυλης 109 στου χαρη,αλεξανδρα,καινουργια μελαγχροινη,εντελως
αδιαφορη
φ 109 πανω,λινα,απαραδεκτο mlf,και κοντη και χοντρουλα και..
αγ πετρου η ελενα που στον επιανε
ρεμουνδου 21 κατω η βικτωρια με τους σιλικονατους πια βυζους
δουλευε και αχαρνων 106 και παιωνιου και φωκαιας και νομιζωτην αναζητουσε ενας συναγωνιστης,κοκκινομαλλα και κατσαρομαλα
ρεμουνδου 21 πανω,εδω ειχαμε παλι την συλβια,μαυρουλα,και παλι περιπετεια αφου οταν ηρθε στο σαλονι εκατσε πανω μου,
παλι μπαλαμουτιασμα σε μικροτερο βαθμο και στη συνεχεια με πηγε στο δωματιο,με ξαπλωσε ξανα χαιδεματα,της ειπα να της δωσω ενα δεκαρικο για τσιμπουκακι,ντρεπομαι που το λεω ,τις φοβαμαι τις μαυρουλες,μου ειπε 20 και να τη πηδηξω.και τελικα εφυγα,παντως ειναι πολυ καλο κοριτσι και υποψιαζομαι πολυ καλη μεσα
ρεμουνδου 20 καμελια
περγαμου 1 η μονικα ωραια μελαγχροινη,σταθερα εκει αλλα εχω δει και πακιστανους
φυλης 92 η αλεξανδρα
μονης προδρομου ,αδιαφορο mlf
Tελος φυλης 71 κατω και ενω ειχακοπο να συνεχισω την βολτα η ξενια ,τσιμπουκακιστα ορθια,ιεραποστολικο 7-8 λεπτα,με αναστεναγμους που ποοδευτικα αυξανονταν ειχα μπει ολος μεσα καιαφου αρνηθηκε να ρθει απο πανω της ζητησα να τη πηδηξω απο πισω στα ορθια,πραγμα που εγινε ολα τα λεφτα,με φοβερη θεα απ τον καθρεπτη,εχει φοβερο κορμι
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Μπράβο ρε παιδιά !!!! Εύγε!!!! Αυτή είναι ενημέρωση.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
lalakulakis,baby στην ημερησια ενημερωση,πω ρε πουστη μου ,τι γινεται :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Ενας σωστος πουτανοβιος που σεβεται τον εαυτο του πρεπει να εχει περασει απ ολα τα επιπεδα.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
ΑΠΟΣΤΟΛΗ-ερευνα και εντοπισμος ατακτων πορνιδιων
ΤΟΠΟΣ-μεταξι
ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ-Sir skidoo B

καλλεργη 33.κιμ,πανεμορφη αγγλιδα,κατα τα λεγομενα της τσατσας.αερατη γυναικα που σε εκανε να θες να μπεις αερατος δωματιο.νεαρη και ξανθοκαστανη.
λεωνιδου6.αλεξανδρα ψηλη μελαχρινη αχαρη και υπηρεσια που παιρνει το βραβειο αγενειας.μονο που δε με εβρισε οταν ρωτησα το ονομα της κοπελας
κολωνου 45.κατω μιλφ γυρω στα 55-60 ξανθο.πανω εκφυλο μαυρακι.και στα 2 η τιμη ειναι 10 ευρω αλλα οι κοπελες θα μπορουσαν να πιασουν το 15αρι
κολωνουκαι λεωνιδου γωνια.μελαχρινο πιπινακι σκερτσοζικο αξιογαμητο,μαλλον αλβανακι
το διπλα σε αυτο η ιωαννα με τατου μικρο στον ωμο,νεαρη,καστανοξανθη αλλα λιγο παγερη
το διπλα στης κατερινας η ξανθια αννιτα,οχι κατι ιδιαιτερο
στην κατερινας η γλυκια ειρηνη,η οποια εχει μαυρισει και εχει γινει κουκλαρα
κολωνου 27 κατω αλβανεζα μελαχρινη μιλφ που ομως εχει μια πολυ ξεχωριστη γοητεια.ειναι σαν να θες να γαμησεις τη νοικοκυρα γυναικα του γειτονα
κολωνου 27 πανω.εδω παιδες ο σερ σκιντο μου εσωσε τη ζωη.ξεπροβαλλει μια τριμετρη ονοματι λενα μαλλον ρωσιδα,και επαθα εμφραγμα.ο σερ σκιντο μου εβαλε το υπογλωσσιο κατω απο τη γλωσσα και σωθηκα.ρε τι μουναρος ειναι αυτοςςςςςςς
ιασωνος 20α.εκφυλο ναζιαρικο και προκλητικο μελαχρινο μαλλον αλβανακι
ιασωνος 20β.εδω απενειμα το χρυσο παρασημο του μπαζου.κοντο,χοντρο και αγελαστο πλασμα μαλλον εξωγηινης προελευσης.
ιασωνος 19.μαιρη εκφυλο ξανθο μικρο,μια αξια που ειναι υποτιμημενη.θα μπορουσε να δουλευε και σε στουντιο
λεωνιδου 27 κατω κοπελα καστανη με βυζαρες αλλα εδειχνε κουρασμενη.παντως σε γενικες γραμμες καλη
λεωνιδου 27 πανω σαρον η εκφυλη μαυρη (καμια σχεση με σαρον στοουν)
ιασωνος και λεωνιδου.μαριαννα ελληνιδα μιλφ καστανη γλυκουλα
ιασωνος30 ισογειο μια που εμοιαζε με την καντυ καντυ σαν να χοντρυνε και να εβαψε το μαλλι της καστανο
ιασωνος 30 υπογειο.μελαχρινη αδυνατη 30-35 αξιαγαμητη
ιασωνος 36 ο ορισμος της σαβουρας.ρωσιδα,αγενεστατη,χοντρη που μονο που δε μας εδειρε οταν φευγαμε γιατι δε περασαμε να χαρουμε τα καλλη της
ιασωνος 35 μαυρο χοντρουλα αλλα γλυκια
ιασωνος 37 μελαχρινο εκφυλο μαλλον αλβανεζα.το βλεμμα του μιλουσε και φανερωνε τους ανηθικους σκοπους του
ιασωνος 37 κατω πιπινι που ενω εμφανισιακα ηταν ανω του μετριου το βλεμμα του εδειχνε να ψιλοβαριεται(μηπως το κουρασαν οι ζεστες?μηπως ειανι ερωτευμενο?)
ιασωνος 46 ρωσιδα ανω των 55 ετων οχι ομως τοσο τραγικη οπως  οσες καποτε εφερνε αυτο το σπιτι.με ενα ποτο το κανεις μαζιτης ανετα
ιασωνος 46 κατω.μια ρωσιδα με βυζαρες νουμερο 800 που τις εκρυβε με το χερι της ενω η φατσα της εφερνε σαν ολλανδεζα.κοκκινωπο μαλλι μετριο προσωπο
μεγαλου αλεξανδρου 24.εδω τα χρειαστηκαμε.μια μαυρη σε στυλ αιθιοπισσας αφου απετυχε να αρπαξει εμενα χυμηξε στον σερ σκιντο με σκοπο να τον αποπλανησει.αλλα αυτος ο ποσειδωνας της ηδονης σταθηκε στο υψος των περιστασεων και αυστηρα ,και ενω εγω τη γαμοσταυριζα στα εγγλεζικα,την παραμερισε σαν σερ απλα να περασει,απλα να διαβει
μεγαλου αλεξανδρου 17.μια μιλφ ελληνιδα,χοντρουλα αλλα που σε καβλωνε το πλατινε μαλλι της.
υ.γ.να σας πω οτι ολα αυτα συνεβησαν κατα τη διαρκεια απογευματινης βαρδειας

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
CHRIS1971 respect!
 

Επισκέπτης
ΑΠΟΣΤΟΛΗ-ερευνα και εντοπισμος ατακτων πορνιδιων
ΤΟΠΟΣ-μεταξι
ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ-Sir skidoo B

καλλεργη 33.κιμ,πανεμορφη αγγλιδα,κατα τα λεγομενα της τσατσας.αερατη γυναικα που σε εκανε να θες να μπεις αερατος δωματιο.νεαρη και ξανθοκαστανη.
λεωνιδου6.αλεξανδρα ψηλη μελαχρινη αχαρη και υπηρεσια που παιρνει το βραβειο αγενειας.μονο που δε με εβρισε οταν ρωτησα το ονομα της κοπελας
κολωνου 45.κατω μιλφ γυρω στα 55-60 ξανθο.πανω εκφυλο μαυρακι.και στα 2 η τιμη ειναι 10 ευρω αλλα οι κοπελες θα μπορουσαν να πιασουν το 15αρι
κολωνουκαι λεωνιδου γωνια.μελαχρινο πιπινακι σκερτσοζικο αξιογαμητο,μαλλον αλβανακι
το διπλα σε αυτο η ιωαννα με τατου μικρο στον ωμο,νεαρη,καστανοξανθη αλλα λιγο παγερη
το διπλα στης κατερινας η ξανθια αννιτα,οχι κατι ιδιαιτερο
στην κατερινας η γλυκια ειρηνη,η οποια εχει μαυρισει και εχει γινει κουκλαρα
κολωνου 27 κατω αλβανεζα μελαχρινη μιλφ που ομως εχει μια πολυ ξεχωριστη γοητεια.ειναι σαν να θες να γαμησεις τη νοικοκυρα γυναικα του γειτονα
κολωνου 27 πανω.εδω παιδες ο σερ σκιντο μου εσωσε τη ζωη.ξεπροβαλλει μια τριμετρη ονοματι λενα μαλλον ρωσιδα,και επαθα εμφραγμα.ο σερ σκιντο μου εβαλε το υπογλωσσιο κατω απο τη γλωσσα και σωθηκα.ρε τι μουναρος ειναι αυτοςςςςςςς
ιασωνος 20α.εκφυλο ναζιαρικο και προκλητικο μελαχρινο μαλλον αλβανακι
ιασωνος 20β.εδω απενειμα το χρυσο παρασημο του μπαζου.κοντο,χοντρο και αγελαστο πλασμα μαλλον εξωγηινης προελευσης.
ιασωνος 19.μαιρη εκφυλο ξανθο μικρο,μια αξια που ειναι υποτιμημενη.θα μπορουσε να δουλευε και σε στουντιο
λεωνιδου 27 κατω κοπελα καστανη με βυζαρες αλλα εδειχνε κουρασμενη.παντως σε γενικες γραμμες καλη
λεωνιδου 27 πανω σαρον η εκφυλη μαυρη (καμια σχεση με σαρον στοουν)
ιασωνος και λεωνιδου.μαριαννα ελληνιδα μιλφ καστανη γλυκουλα
ιασωνος30 ισογειο μια που εμοιαζε με την καντυ καντυ σαν να χοντρυνε και να εβαψε το μαλλι της καστανο
ιασωνος 30 υπογειο.μελαχρινη αδυνατη 30-35 αξιαγαμητη
ιασωνος 36 ο ορισμος της σαβουρας.ρωσιδα,αγενεστατη,χοντρη που μονο που δε μας εδειρε οταν φευγαμε γιατι δε περασαμε να χαρουμε τα καλλη της
ιασωνος 35 μαυρο χοντρουλα αλλα γλυκια
ιασωνος 37 μελαχρινο εκφυλο μαλλον αλβανεζα.το βλεμμα του μιλουσε και φανερωνε τους ανηθικους σκοπους του
ιασωνος 37 κατω πιπινι που ενω εμφανισιακα ηταν ανω του μετριου το βλεμμα του εδειχνε να ψιλοβαριεται(μηπως το κουρασαν οι ζεστες?μηπως ειανι ερωτευμενο?)
ιασωνος 46 ρωσιδα ανω των 55 ετων οχι ομως τοσο τραγικη οπως  οσες καποτε εφερνε αυτο το σπιτι.με ενα ποτο το κανεις μαζιτης ανετα
ιασωνος 46 κατω.μια ρωσιδα με βυζαρες νουμερο 800 που τις εκρυβε με το χερι της ενω η φατσα της εφερνε σαν ολλανδεζα.κοκκινωπο μαλλι μετριο προσωπο
μεγαλου αλεξανδρου 24.εδω τα χρειαστηκαμε.μια μαυρη σε στυλ αιθιοπισσας αφου απετυχε να αρπαξει εμενα χυμηξε στον σερ σκιντο με σκοπο να τον αποπλανησει.αλλα αυτος ο ποσειδωνας της ηδονης σταθηκε στο υψος των περιστασεων και αυστηρα ,και ενω εγω τη γαμοσταυριζα στα εγγλεζικα,την παραμερισε σαν σερ απλα να περασει,απλα να διαβει
μεγαλου αλεξανδρου 17.μια μιλφ ελληνιδα,χοντρουλα αλλα που σε καβλωνε το πλατινε μαλλι της.
υ.γ.να σας πω οτι ολα αυτα συνεβησαν κατα τη διαρκεια απογευματινης βαρδειας
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!αλλη φορα να ειδοποιειται ρεεεεεεεεεε  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom