Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 340 άτομα (33 μέλη και 307 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
baby με συγκινησες τωρα,αφου καταφερα να σε βαλω να γραψεις σε αυτο το thread η τιμη ειναι μεγαλη,σωματικα ειμαι εδω ,πνευματικα ομως ειμαι στο city tours,τον λογο τον εχω γραψει,και ελπιζω καποια στιγμη να δοκιμασω και κει
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
σημερα τομεσημερι στο φυλης 71 με μπαρμπαρα ενας πελατης ζητησε και πηρε τα λεφτα του πισω με μικρο τσακωμο λογω μη ικανοποιησης του απο την κοπελα ,οπου η κοπελα(μπαρμπαρα) απανταγε φωναζοντασ χωρις να πολυκαταλαβαινω...οι υπηρεσιες της εν λογω κυριας καθως δεν την εχω δοκιμασει ειναι εγγυημενεσ η αμφιβολου???
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Σημερα μεσημερι στη φυλης
φυλης 134 πανω η ντιανα ,ειναι αρκετες μερες εκει,παλια στο 65
φ134 μεσαιο μαρια ξανθια ,το ιδιο
φ134 υπογειο αδιαφορο κοντοπουτανπο
φ 65 πανω η αντελα ζηλια η'σμαρουλα γιουλη μικρη,αθωα φατσα,δεν κανει νομιζω για τη δουλεια
φ65 κατω αντζελα η'αντζελινα
φ67 μονικα,ωραιο ξανθο με λεπτο σωμα,δεν το εχω παρει αλλα εχω αμφιβολιες για μεσα
φ69 πανω η χριστινα
φ71 η μπαρμπαρα
φ71 κατω καινουργια παρουσια,η τατιανα σχετκα ψιλη,καλο στηθος
αλλα χανει λιγο στα ποδια
φ80 η στελλα,για μικρους σε ηλικια ισως να  ταιριαζει,baby face
φ84 γεματουλα καστανη αλλα καλη
φ84 πανω ρουμανακι μελαγχροινο,συναγωνιστης μου ειπε μαπα το καρπουζι
φ 86 η ξανθια γνωστη σοφια θα ειναι εκει
φωκαιας 17 κατω αδυνατο λεπτο μελαγχροινο,σαν γυφτακι
φωκαιας 17 πανω ισμηνη,σγουρομαλλα ,καλο σωματακι,μαπα μεσα
φωκαιας 19 καταξανθη κοπελα αλλα λιγο αδιαφορη
φωκαις 25 η πανεμορφη και πανυψηλη βικτωρια
φωκαιας υπογειο η κλαρα
αγ πετρου η αντρεα,ετσι τη λενε τωρα,οχι νινα,ηταν και στο 71 πανω,μελαγχροινη,μεγαλο στηθος
ρεμουνδου 20 καμελια
ρεμουνδου 21 η καιτη του 71
ρεμουνδου 21 πανω,εδω ειχαμε το καλο της ημερας,η συλβια μαυρη πολυ σεξι,ηρθε πανω μου,καθισε ,μου λεγε να περασουμε μεσα,αρχισανε τα μπαλαμουτιασματα,φιλια στο λαιμο και ξαφνικα
μου ξεκουμπωνει τη βερμουδα,στο σαλονι ολα αυτα μου τον πιανει και αρχιζει να μου τον χαιδευει,λιγο ακομα και θα εκσπερματωνα δεκα κουταλιες της σουπας
περγαμου 1 η μονικα ωραια μελαγχροινη αλλα εχω δει και πακιστανους μεσα
διδυμου 18 η αντριαννα
διδυμου 18 αννιτα,σαν να βλεπεις μια ωριμη νοικοκυρα ν απλωνει μπουγαδα,25 ευρω το πρωκτικο,εχει και ακαποτο στα 20
διδυμου 8 μαριλια,καλο κομματακι,ακουγα και μικρες κραυγουλες απ το σαλονι στα συν
διδυμου 8 πανω η αλικη στο ναυτικο,α' συγγνωμη,το μαρακι με τις κοτσιδες
φυλης 84 πανω η αννα,ρωσιδα ,καταθεση,για τους χαρμανηδες πολυ καλλη επιλογη,μαυρισμενο κορμι,κοντο μαλλι,γυναικα,οχι κοριτσακι,καλα περασα,τελος
αχαρνων 106 η ξανθια και μαυρισμενη αλινα  
αφου σε συνγχαρω για την περιγραφη σου θα ηθελα να σε ρωτησω αν η βικτωρια του φωκαιας25 ειναι η βικτωρια που επαιζε στο ξανθιππης και λιοσιων
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Tη πηρα κι εγω σημερα αυτην το μεσημερι,μελαχροινη 1,68 περιπου,πολυ καλη,ανεκτικη σε χαδια παντου και στο γατακι,στασεις αυτη απο πανω,μετα πλαγια και μετα πισωκολλητο..πραγματικα συστηνεται ανεπιφυλακτα..

σημερα τομεσημερι στο φυλης 71 με μπαρμπαρα ενας πελατης ζητησε και πηρε τα λεφτα του πισω με μικρο τσακωμο λογω μη ικανοποιησης του απο την κοπελα ,οπου η κοπελα(μπαρμπαρα) απανταγε φωναζοντασ χωρις να πολυκαταλαβαινω...οι υπηρεσιες της εν λογω κυριας καθως δεν την εχω δοκιμασει ειναι εγγυημενεσ η αμφιβολου???
Αυτα ειχα πει για την κοπελα,ευχαριστημενος εχει μεινει και ο xilink επισης απο τα λεγομενα του..καποια μαλακια μαλλον παιχτηκε με αυτον που λες..γιατι το να ζητας τα λεφτα σου πισω ειναι παρατραβηγμενο
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Αυτα ειχα πει για την κοπελα,ευχαριστημενος εχει μεινει και ο xilink επισης απο τα λεγομενα του..καποια μαλακια μαλλον παιχτηκε με αυτον που λες..γιατι το να ζητας τα λεφτα σου πισω ειναι παρατραβηγμενο
και τα πηρε καθως η τσατσα ειδε κοσμο μεσα και δεν ηθελε φασαριεσ και τετοια...κατι της ζητησε και δε του εκανε αυτη,κατι τετοια...το στηθος της ηταν σιλικονατο η οχι γιατι μετα ηταν ταραγμενη και μπηκε μεσα χωρισ να κανει πασαρελα και ξενερωσαμς ολοι!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
και τα πηρε καθως η τσατσα ειδε κοσμο μεσα και δεν ηθελε φασαριεσ και τετοια...κατι της ζητησε και δε του εκανε αυτη,κατι τετοια...το στηθος της ηταν σιλικονατο η οχι γιατι μετα ηταν ταραγμενη και μπηκε μεσα χωρισ να κανει πασαρελα και ξενερωσαμς ολοι!!
Η κοπελα ειναι καλο value for money για μενα,δε νομιζω οτι ειναι να ζητησεις τα χρηματα σου πισω..υποψιαζομαι να ζητουσε ακαποτη πιπα ο τυπος χωρις εξτρα..η τσατσα εκει ειναι δουκισσα της βλακεντιας..
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Η κοπελα ειναι καλο value for money για μενα,δε νομιζω οτι ειναι να ζητησεις τα χρηματα σου πισω..υποψιαζομαι να ζητουσε ακαποτη πιπα ο τυπος χωρις εξτρα..η τσατσα εκει ειναι δουκισσα της βλακεντιας..
με εξτρα κανει?οχι ακαποτη καθως δεν ψυνομαι αλλα γουσταρω γλυψιμο @@ και επισης γιατι δεν προλαβα να τα δω τα  :boobies: εινια σιλικονατα η οχι???
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
με εξτρα κανει?οχι ακαποτη καθως δεν ψυνομαι αλλα γουσταρω γλυψιμο @@ και επισης γιατι δεν προλαβα να τα δω τα  :boobies: εινια σιλικονατα η οχι???
Δε ξερω αμα κανει με εξτρα,μια υποθεση εκανα..τα @@ μου δε τα εγλυψε..οι βυζοι σιλικονη πρεπει να ειναι,δε τα θυμαμαι καλα στην αφη αλλα οπτικα μοιαζουν σιλικονατα..
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
φιλε CHRIS η βικτωρια,ξανθια πολυ ψιλη ρωσιδα που αναφερω δουλευε παλαιοτερα στο
φυλης 86 πανω και εδω και αρκετους μηνες φωκαιας 25 στο
αντελοσπιτο,για μενα η πιο ομορφη και εντυπωσιακη γυναικα που υπαρχει στη φυλης.Το παραξενο με αυτην ειναι οτι σε μενα ενω
στο 86 ηταν πολυ θερμη και παντα με το χαμογελο,στη φωκαιας
μονιμως οταν εμπαινα ,τη μια δεν ηταν καλα,την αλλη κρυωμενη,την αλλη βιαζοταν και ετσι την εκοψα
Την μπαρμπαρα την πηρα δυο φορες,την δευτερη ειδα λιγο αγχος με τον χρονο,αλλα και τις δυο ηταν καλα,πιθανον λογω κοσμου να πεσει η αποδοση,δεν μ εκπλησει.
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Δε ξερω αμα κανει με εξτρα,μια υποθεση εκανα..τα @@ μου δε τα εγλυψε..οι βυζοι σιλικονη πρεπει να ειναι,δε τα θυμαμαι καλα στην αφη αλλα οπτικα μοιαζουν σιλικονατα..
  σευχαριστω,αμα την παρω θα στειλω λεπτομερειες...προσπαθω να βρω μια να μοθ κανει κατι αλλα δεν μπορω!και η μπαρμπαρα κατι εχει κ μ χαλαει...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
  σευχαριστω,αμα την παρω θα στειλω λεπτομερειες...προσπαθω να βρω μια να μοθ κανει κατι αλλα δεν μπορω!και η μπαρμπαρα κατι εχει κ μ χαλαει...
για γλυψιμο @@@ καλη ειναι η μαρινα ξανθια ρωσιδα που δουλευει συνηθως απογευματα φωκαιας και αχαρνων,θα ελεγα ειναι η ειδικοτητα της υστερει ομως στο σεξ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
για γλυψιμο @@@ καλη ειναι η μαρινα ξανθια ρωσιδα που δουλευει συνηθως απογευματα φωκαιας και αχαρνων,θα ελεγα ειναι η ειδικοτητα της υστερει ομως στο σεξ
Eνα μιλφ λες?Πανω απο 40?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
οχι δεν θα την ελεγα τοσο μεγαλη ,35 με 40,σχετικα λεπτη,μεσαιο αναστημα και γυναικα σιγουρα,οχι κοριτσακι,καλο σωματακι
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα μεσημερι στη φυλης
φυλης 134 πανω η ντιανα ,ειναι αρκετες μερες εκει,παλια στο 65
φ134 μεσαιο μαρια ξανθια ,το ιδιο
φ134 υπογειο αδιαφορο κοντοπουτανπο
φ 65 πανω η αντελα ζηλια η'σμαρουλα γιουλη μικρη,αθωα φατσα,δεν κανει νομιζω για τη δουλεια
φ65 κατω αντζελα η'αντζελινα
φ67 μονικα,ωραιο ξανθο με λεπτο σωμα,δεν το εχω παρει αλλα εχω αμφιβολιες για μεσα
φ69 πανω η χριστινα
φ71 η μπαρμπαρα
φ71 κατω καινουργια παρουσια,η τατιανα σχετκα ψιλη,καλο στηθος
αλλα χανει λιγο στα ποδια
φ80 η στελλα,για μικρους σε ηλικια ισως να  ταιριαζει,baby face
φ84 γεματουλα καστανη αλλα καλη
φ84 πανω ρουμανακι μελαγχροινο,συναγωνιστης μου ειπε μαπα το καρπουζι
φ 86 η ξανθια γνωστη σοφια θα ειναι εκει
φωκαιας 17 κατω αδυνατο λεπτο μελαγχροινο,σαν γυφτακι
φωκαιας 17 πανω ισμηνη,σγουρομαλλα ,καλο σωματακι,μαπα μεσα
φωκαιας 19 καταξανθη κοπελα αλλα λιγο αδιαφορη
φωκαις 25 η πανεμορφη και πανυψηλη βικτωρια
φωκαιας υπογειο η κλαρα
αγ πετρου η αντρεα,ετσι τη λενε τωρα,οχι νινα,ηταν και στο 71 πανω,μελαγχροινη,μεγαλο στηθος
ρεμουνδου 20 καμελια
ρεμουνδου 21 η καιτη του 71
ρεμουνδου 21 πανω,εδω ειχαμε το καλο της ημερας,η συλβια μαυρη πολυ σεξι,ηρθε πανω μου,καθισε ,μου λεγε να περασουμε μεσα,αρχισανε τα μπαλαμουτιασματα,φιλια στο λαιμο και ξαφνικα
μου ξεκουμπωνει τη βερμουδα,στο σαλονι ολα αυτα μου τον πιανει και αρχιζει να μου τον χαιδευει,λιγο ακομα και θα εκσπερματωνα δεκα κουταλιες της σουπας
περγαμου 1 η μονικα ωραια μελαγχροινη αλλα εχω δει και πακιστανους μεσα
διδυμου 18 η αντριαννα
διδυμου 18 αννιτα,σαν να βλεπεις μια ωριμη νοικοκυρα ν απλωνει μπουγαδα,25 ευρω το πρωκτικο,εχει και ακαποτο στα 20
διδυμου 8 μαριλια,καλο κομματακι,ακουγα και μικρες κραυγουλες απ το σαλονι στα συν
διδυμου 8 πανω η αλικη στο ναυτικο,α' συγγνωμη,το μαρακι με τις κοτσιδες
φυλης 84 πανω η αννα,ρωσιδα ,καταθεση,για τους χαρμανηδες πολυ καλλη επιλογη,μαυρισμενο κορμι,κοντο μαλλι,γυναικα,οχι κοριτσακι,καλα περασα,τελος
αχαρνων 106 η ξανθια και μαυρισμενη αλινα 
τελεια η ανταποκριση,αλλα στο φυλης 84 αναφερεσαι 2 φορες..η καταθεση που εγινε?γιατι μπερδευτηκα! η κλαρα απο φωκαιας υπογειο τι λεει?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
υπαρχουν 84α και 84β,στο πρωτο ηταν το γεματουλικο μωρο,και στο β πανω το ρουμανακι,στ οποιο αναφερω οτι συναγωνιστης μου ειπε οτι ειναι μαπα,δεν πηγα εγω μαζι της,με τη κλαρα δεν εχω παει αλλα υπαρχει νομιζω thread για τη κοπελα,εχω ακουσει παντως πολυ καλα λογια
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
υπαρχουν 84α και 84β,στο πρωτο ηταν το γεματουλικο μωρο,και στο β πανω το ρουμανακι,στ οποιο αναφερω οτι συναγωνιστης μου ειπε οτι ειναι μαπα,δεν πηγα εγω μαζι της,με τη κλαρα δεν εχω παει αλλα υπαρχει νομιζω thread για τη κοπελα,εχω ακουσει παντως πολυ καλα λογια
eyxaristv poly
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, συμπουρδελιάριδες. Χθες πήγα για να ξαναπάρω το κουλούρι της Αννίτας, στο Αλκιβιάδου 16Α, που ενώ δεν είναι στάνταρ στο μαγαζί, μου είχε πει ότι εχθές θα ήταν. Βρίσκω μία Φώφη (ή Φωτεινή). Μεγάλη σε ηλικία, που έδινε κουλούρι. Δεν πέρασα. Έρχεται ο τσάτσος και με ρωτάει αν ψαχνω την Αννίτα, και από μόνος του μου λέει ότι είναι στο Διδίμου 18 (πάνω). Επειδή δεν είχα πολύ χρόνο δεν πήγα. Είναι, όμως, η πρώτη φορά που τσάτσος μου δίνει πληροφορίες, και μάληστα από μόνος του. Συνήθως όλες οι καριόλες οι τσατσάδες λένε ότι σταμάτησε η κοπέλα, ή ότι πήγε στην πατρίδα της και θα λείπει για καιρό, ή πάντως ψέματα, και πας στο διπλανό ρδέλλο και τις βλέπεις εκεί. Και δεν ήξερε τίποτα η καριόλα!!! Μπράβο στο συγκεκριμένο τσάτσο, ο οποίος είναι και πολύ ευγενικός.

Επειδή έφυγα χωρίς να σπρώξω, επέστρεψα το απόγευμα. Είδα ανοιχτό αυτό στην Αγκύρας που παίζει (ή έπαιζε) η Ζάνα πρωί, και μπήκα να δω τι έχει. Βγαίνει μία η οποία δεν ήταν όμορφη, αλλά είχε μεγάλα βυζιά. Ως λάτρεις των "προικισμένων" γυναικών, μπήκα (δυστυχώς). Από τα χειρότερα γαμήσια που έχω ρήξει σε μπουρδέλο (κι έχω ρήξει πολλά). Πίπα απαράδεκτη, γαμήσι, λες κι έφευγε το τρόλεϋ. Όλα σε fast forward. Νόμιζώ ότι την έλεγαν Ματίλντα. Μην παρασηρθείτε από τα βυζιά. Η κοπέλα είναι Απαράδεκτη.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Επιβεβαιωνω οτι η τσατσα σου ειπε αληθεια,20 με ακαποτο και
25 το πρωκτικο χτες μεσημερι στο διδυμου 18 το μεσαιο η αννιτα
 

SCOTI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Εντοπιστηκε ρενατα ξανθιπησ και λιοσιων γωνια γαματη 
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Εντοπιστηκε ρενατα ξανθιπησ και λιοσιων γωνια γαματη 

Συναγωνιστή, μιλάς για την Ρενάτα του Φυλής 80;
ή για κάποια άλλη;

Πρωινή, περίπου 13:30  02/07/2008,
μίνι ενημέρωση από Φυλής:
-Στο Φυλής 92 μια Αναστασία καλό κορμί αλλά
φάτσα κάτω του μετρίου.
-Στο Φυλής 71Β (το ισόγειο) η γνωστή και μη
εξαιρεταία Ξένια, πολύ εντυπωσιακή :boobies:
αλλά συνήθως ψυχρή. Δείτε παλιότερες
κριτικές μου για το ίδιο μαγαζί για την
συγκεκριμένη κοπέλα. Γνωστή και από Φυλής 80
και Αχαρνών 106.

Αυτά από μένα και καλές πουτανο-εξερευνήσεις
Καβλιάρηδες...  :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom