Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 228 άτομα (18 μέλη και 210 επισκέπτες)

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
ξερει κανεισ τπτ ?γιατι ηταν σχεδον ολα κλειστα?η μαλλον ολα εκτοσ απο 2...
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
ξερει κανεισ τπτ ?γιατι ηταν σχεδον ολα κλειστα?η μαλλον ολα εκτοσ απο 2...
απεργία είχανε σήμερα και άνοιξαν τα περισσότερα 8 το απόγευμα και αύριο δεν θα ανοίξει κανένα για πρωινή βάρδια
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
απεργία είχανε σήμερα και άνοιξαν τα περισσότερα 8 το απόγευμα και αύριο δεν θα ανοίξει κανένα για πρωινή βάρδια
ευχαριστω...ειχα παει και ηταν ολα κλειστα,βομβαρδισμενο τοπιο!οποτε απο πεμπτη...
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Συνάδελφε ereunitikos , συγχαρητήρια για την ενημέρωση ,από τα λεγομενά σου πρέπει να κατέθεσες στο σπιτάκι της ΔΙΔΥΜΟΥ 8Β το κάτω δηλ.όπου είναι η Πωλίνα γιατί στο 8Α , το επάνω ,είναι η 50χρονη θεία Μαρία με τα κοτσιδάκια , που κολάει μερικά ακόμη ένσημα λίγο πριν τη συνταξή της. :S :rockon:

α οκ γιατι δεν εχει τα α β οποτε μπερδευτικα :P
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Σήμερα μίνι απογευματινή τσάρκα Φυλής που ήταν μόνο 3 ανοιχτά και με δυο καταθέσεις τα άλλα ήταν κλειστά και άνοιξαν κατά της 8 το απόγευμα .

Φυλής 54β Στέλλα(Κατάθεση η κοπέλα έχει καλό βύζο αλλά σε όλα στα άλλα σκατά)ΜΑΚΡΙΑ
Φυλής 71β Κάρμεν(μελαχρινό μικρό σε ηλικία με μικρό βυζάκι αλλά κάτι μου έλεγε να μην περάσω)
Φυλής 59 κάτω Μίριαμ(Κατάθεση μουνάρα πολύ καλή στο γαμήση και στην πίπα θα την ξανατημήσω δεόντος)

Αυτά από το μέτωπο τα άλλα άνοιξαν μετά που τότε ήταν αργά γιατί είχα γαμήσει δυο φορές .
 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
που ηταν ξερεις?μιλαω εγω για 10 χρονια πριν....
το ξερω δεν πειτουργει εδω και χρονια,απλως το σπιτι παραμενει ως εχει...ειναι ακριβως πισω απο το νοσοκομειο,ακριβη διευθυνση δεν θυμαμαι μπορω ομωςσ ευκολα να την βρω...παντως παραμενει ανενεργο περιπου οσα χρονια ειπεσ...
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
λοιπον σημερινη τσαρκα φυλης και κατω απο απεργιακο κλοιο η οδος της ηδονης.ελαχιστα σπιτακια ανοιχτα τα οποια θα παραθεσω.εντυπση εκανε το σπιτακι της προεδρου που ηαν ανοιχτα χωρις να ξερω βεβαια αν η ιδια δουλευε.παντως η φωκαιας που ηταν κλειστη ωστοσο κατα την απωχωρηση μου ανοιξαν αρκετα σπιτακια ενω αλλα που ηταν ανοιχτα εκλειναν(γυρω στις 10 το βραδυ σημερα)



φ134 υπογειο και φ134 ισογειο ενα μελαχροινο και ενα ξανθο αντιστοιχα αδιαφορα.
φ134 πανω μια μελαχροινη ολο ναζι και τσακπινια με ενα προκλιτικο μινι
φ109 ενα βαριεστιμενο χαλι πορνιδιο ενω στο διπλανο η μαρινα μια milf που σε κοιταγε σαν να εισαι φωνιας
φ67 ενα καινουριο μελαχροινο ισως πολλα υποσχομενο
φ 69 πανω ανοιχτο αλλα δεν κοιταξα
φ71 πανω η επιστροφη της λαρισας
φ71 κατω δεν το προλαβα εκλεισε
φ84 πανω ενα ξανθο με σιλικονατο βυζι και ματια πλανα αλλα τουπε πολυ τουπε
φ92 το χαλι ξανθο ρωσιδακι
μονης προδρομου χριστινα ξανθο milf που φαινονταν να εκανε την δουλεια του
φ40 ηανιτα νεα παρουσια με 69 στο προγραμμα
φ54 η στελλιτσα ξερετε αυτη απο το φ84κατω που την βρισκουμε κυριακη πρωι το ρωσιδακι με το ναζακι
διδυμου 8 κατω η μαρια milf
διδυμου 8 πανω η βικυ το αλλο milf
ανοιχτο και το υπογειο της διδυμου με αγνωστη θεραπευτρια
αγκυρας 10 μια ντουλαπα ρωσικη τσαχπινα
αγκυρας 1 τριτο φυλο αλλα πολυκαλο εμφανησιακα και βυζο μεγαλο
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Γεια χαρά.. εφ'όσον τα γραψε ο λοστρόμος τόσο ωραία :thumbsup:
δεν έχω να προσθέσω πολλά..

Τσάρκα λοιπόν σήμερα από Φυλής και Πλ.Αττικής με pitsilisti,gkomenio και kanonieri7!

O pitsi δεν μπορούσε να περιμένει και έκανε την αρχή στο Φυλής 92 με την Αλεξάνδρα.. ρωσσίδα δήλωνε αλλά για αλβανίδα την κόψαμε σώμα ωραίο όχι όμως με πρόσωπο καλό.

Στο Φυλής 65Α ένα αδιάφορο ενώ στο 84Β του Μαρκαριάν η Ηλιάνα ..(δες σχετική κριτική μου www.bourdela.com/content/view/626/220/#jreview_3034]πατώντας αυτά τα ροζ πορνιάρικα γράμματα![/url])

Αχαρνών 85 ήταν η Ελβίρα.. καστανή με ξανθές ανταύγιες και σώμα όχι πολύ αδύνατο αλλά αφρατούλικο.. στον λοκό λίγο έχανε.Στο Αχαρνών 106 η Εμμανουέλα.. δεν ξέρω τι παίζει με αυτή αλλά σε εμφάνιση αυτό το ξανθό πορνίδιο είναι σαν την μπάρμπυ με ωραία στητά βυζιά.

Ανηφορίζοντας.. Αλκαμμένους 117 .. είχε την Τζούλια.. ξανθό milf με καταγωγή από βορειοευρωπαικές χώρες όπως δήλωνε και πολύ καλό σώμα(αδύνατη μεγάλα βυζιά).Βγάζει και κάτι κραυγές που αναστατώτουν τα σπερματοζωάρια.Το βασικότερο όμως.. ακάποτο με 25€.Απ'ότι μου πε ο γκομένιος την τιμώρησε πάνω σ'ένα επιπλάκι του δωματίου!Η επιπλοκίνηση μπροστά στα μάτια σας.Δε ξέφυγε όμως και απ'τον άλλο τιμωρό της παρέας ..Πίτσι!

παράλειψη.. Αλκαμμένους 113 μια θείτσα.Δε θα με χάλαγε.Απ'τη  :jerking: καλύτερη.

Ρεμούνδου 21 ήταν η Ντενίζα με την οποία ακούγωντας όλους αυτούς τους διθυράμβους τόσο καιρό είπα να μπω για πρώτη φορά.Μια απορία άσχετη.. η ηλικία της πόσο είναι?..Επειδή μου είπε ότι ήταν 27.. τεσπα.. Μικρή σημασία έχει αφού η Τσέχα αυτή δασκάλα του έρωτα μου έκανε ένα αξέχαστο μάθημα.Μπάλες μέσα,παίξιμο με μουνόχειλα(είναι μεγάααλα) και άψογη συμπεριφορά.Έχανα τόσο καιρό που δεν πήγαινα...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Στο Αχαρνών 106 η Εμμανουέλα.. δεν ξέρω τι παίζει με αυτή αλλά σε εμφάνιση αυτό το ξανθό πορνίδιο είναι σαν την μπάρμπυ με ωραία στητά βυζιά.
Δε λέει και πολλά η Εμμανουέλα που παίζει και Παρασίου αυτό τον καιρό. Σχετικό σχόλιό μου απ' το αδελφό thread για στούντιο:
Καλή εμφανισιακά με σιλικονάτους βύζους τύπου μπετόν-αρμέ, αλλά μέτρια επιεικώς στο δωμάτιο. Σφιγμένη, έχει συνεχώς το νου της να μην πάει κάτι στραβά, αρκετά "μη" και γενικά μια "αποστειρωμένη εμπειρία". Για μια δοκιμή και μόνο.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ευγε Φοβερέ και τρομερέ ραψωδέ του πληρωμένου ερωτα Gangsta!!
Οπως είπε ο συναγωνιστής η ατακτη και καβλιάρα πόρνη Τζούλια (ολίγον Milf αλλά δυνατό) μας εξυψωσε τη λίμπιντο σε μεγάλο βαθμό εξιδανίκευσης! Κι έτσι ο Πίτσι κι εγώ υποκύψαμε στά λάγνα της χάδια.Ηταν και κεφάτη σήμερα:
Στην αρχή τον χάιδευε στα στήθη της,μετά ψιλοισπανική,μετά ακάποτο τσιμπουκίδιο.Και μετά μου είπε να την πάρω πάνω στο έπιπλο με τον καθρέπτη  :P !
Αφού αλλάξαμε καναδυο αεροπλανικές στάσεις το επιπλάτο τελείωσε και την πρόσταξα  :cheesy:  να ετοιμαστεί για πισοκωλλητό.Μετά τελείωμα στο στόμα της ανευ καουτσούκ ,και γλωσσόφιλο στο τέλος για καληνύχτα..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Χαχαχα,πλάκα έκανα φυσικά! Ανευ γλωσσόφιλου η καληνύχτα!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.395
Πόντοι
15.775
Χθεσινοαπογευματινη καταθεση στην Ντενιζα(Ρεμουνδου 21)..Η γνωστη σπεσιαλ περιποιηση με 3 στασεις και χυσιμο στα βυζια..Καλη φαση.. :boobies: :boobies:
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
το ξερω δεν πειτουργει εδω και χρονια,απλως το σπιτι παραμενει ως εχει...ειναι ακριβως πισω απο το νοσοκομειο,ακριβη διευθυνση δεν θυμαμαι μπορω ομωςσ ευκολα να την βρω...παντως παραμενει ανενεργο περιπου οσα χρονια ειπεσ...
για βρες διευθυνση και πες μου
ειχε καμια σχεση με ενα αλλο που ηταν προσφατα στα ιλισια?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερινη πρωινη ενημερωση
ρεμουνδου 21 ντενιζα
ρεμουνδου 20 καμελια καστανη με καλο σωμα,γυρω στο 1,70
περγαμου 1 μονικα μελαγχροινη με ωραιο σωμα,ρισκο μεσα
φυλης 134 πανω ντιανα,μελαγχροινη αδιαφορη,γνωστη απο φυλης 65
Τελος,φυλης 71 πανω,μπαρμπαρα απο τσεχια,καινουργια,ισως να μη
γεμιζει το ματι σε πρωτη φαση,ομως,καταπληκτικο στηθος,πολυ σεξι σωμα,φιλια,χαδια και ωραιο σεξ,πραγματικα μου θυμισε κατι απο παλιες καλες μερες του 71 πανω,και
χτες απογευμα αγ πετρου,σοφια ,ρωσιδα,φοβερο στηθος,καταπληκτικη συμπεριφορα και πολυ γλυκο σεξ

 

manosmanws

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
για βρες διευθυνση και πες μου
ειχε καμια σχεση με ενα αλλο που ηταν προσφατα στα ιλισια?
δεν ξερω αν εχει καποια σχεση,καθς δεν γνωριζω τι παιζει στα ιλισαι οπως επισης δεν ξερω αν εχει καποια σχεση καθως εχει κλεισαι πολλα χρονια,και τωρα ...οσο γιαι την διευθυνση,δεν μπορω να πω ακριβως καθως τωρα πια δε ειναι οποτε και μπορει να εχουμε παρεξηγησεις...παντωςσ ειναι καπου  πισω απο το νοσοκομειο,οποτε αν το ξερες απο παλλια θα το καταλαβεις αν περασεις τωρα...
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Σήμερα 26/06/2008 ώρα κατά τις 20:00 περίπου στο
Φυλής 40, η Αλίνα η 'άβγαλτη' στενή κουλουρτζού.
Της το ξαναπήρα το κουλουράκι  :boobies:
Δείτε παλιότερη κριτική μου γι΄αυτήν στο Φ40.
Με στοργή και προδέρμ στο μουνάκι της περνάτε καλά,
χαλαρώστε την και καβλώστε την αλλιώς τεντώνει τα
ποδαράκια της το καημενούλι πονάει....αααχ  :grin:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Τελος,φυλης 71 πανω,μπαρμπαρα απο τσεχια,καινουργια,ισως να μη
γεμιζει το ματι σε πρωτη φαση,ομως,καταπληκτικο στηθος,πολυ σεξι σωμα,φιλια,χαδια και ωραιο σεξ,πραγματικα μου θυμισε κατι απο παλιες καλες μερες του 71 πανω,και
Tη πηρα κι εγω σημερα αυτην το μεσημερι,μελαχροινη 1,68 περιπου,πολυ καλη,ανεκτικη σε χαδια παντου και στο γατακι,στασεις αυτη απο πανω,μετα πλαγια και μετα πισωκολλητο..πραγματικα συστηνεται ανεπιφυλακτα..
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξερω αν εχει καποια σχεση,καθς δεν γνωριζω τι παιζει στα ιλισαι οπως επισης δεν ξερω αν εχει καποια σχεση καθως εχει κλεισαι πολλα χρονια,και τωρα ...οσο γιαι την διευθυνση,δεν μπορω να πω ακριβως καθως τωρα πια δε ειναι οποτε και μπορει να εχουμε παρεξηγησεις...παντωςσ ειναι καπου   πισω απο το νοσοκομειο,οποτε αν το ξερες απο παλλια θα το καταλαβεις αν περασεις τωρα...
ηταν ακριβως πισω απο το ιπποκρατειο και πρεπει να ηταν εκει που ειναι μια μονοκατοικια κλειστη απλα αν περασεις και το επιβεβαιωσεις πες οδο
 

Wathefcuk

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας συναθλητές,

Μετά από επίσκεψή μου στο 59 πάνω σας αναφέρω επίσημα την επιστροφή της (μι)Νέλλης από Σλοβενία, πρώην 71 πάνω. Έκανε και 2 τατουάζ, γνωστό GFE και ωραία στητά βυζάκια!

Αυτά, και καλό καλοκαίρι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom