Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 240 άτομα (36 μέλη και 204 επισκέπτες)

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Μετά από πολύ καιρό, ξεκλεψα λίγο χρόνο και βγήκα μια βόλτα σήμερα το πρωί στην Φυλής.
Η μπουρδελοτσαρκα τερματίστηκε στο πρώτο μπορντέλο που μπήκα. Φυλής 136, αυτό με τα πολλά σκαλοπάτια. Έλενα η κοπέλα. Καστανή γεμάτη τατουάζ με σαρκώδη χειλη. Καλή φάνηκε, δεν βιαζόταν μέσα. Η τσατσά δεν ενόχλησε.
Δεν είχα άλλον χρονο για τσαρκα.

Δηλαδή η Νταϊάνα-Τζένη σταμάτησε από το μαγαζί ? Εχω να δω πολύ καιρό να την αναφέρουν στο συγκεκριμένο οίκο. Αν ξέρει κάποιος που δουλεύει τώρα, ας ενημερώσει.

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Ειδα χτες το απογευμα την νταιανα στο φυλης 56 ωραιο και δυνατο εργαλιο αλλα δεν περασα,Αν μπορει καποιος να με ενημεροση για της αποδοσης της ας μου στηλη π.μ να μου πει :rockon:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ειδα χτες το απογευμα την νταιανα στο φυλης 56 ωραιο και δυνατο εργαλιο αλλα δεν περασα,Αν μπορει καποιος να με ενημεροση για της αποδοσης της ας μου στηλη π.μ να μου πει :rockon:
δες κριτικές τύπε και θα καταλάβεις ;) ;) ;) ;)
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
οντως ειδικα τα δυο 7αρια της διδύμου στο σαλονι ειναι πολυ ωραια διακοσμημένα.νομιζεις οτι εχεις μπει σε στουντιο..
Πρόσεξε μην μπερδευτείς καμιά μέρα κ δώσεις 50άρικο :2funny: :2funny: :2funny:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
επιτελους στην ιασωνος εδω και 2-3 μερες εχουν φτιαξει τον πλακοστρωτο δρομο,ανεβαινει η περιοχη , να τα εργα να η αναπτυξη ...  :s&m_3:
 

μιλαω

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες τελικα η ελενη απο sto studio 104 που δουλευει τωρα φωκαιας 17 ξερετε σε τι βαρδια παιζει τελικα 2η η 3η?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Η μπουρδελοτσαρκα τερματίστηκε στο πρώτο μπορντέλο που μπήκα. Φυλής 136, αυτό με τα πολλά σκαλοπάτια. Έλενα η κοπέλα. Καστανή γεμάτη τατουάζ με σαρκώδη χειλη. Καλή φάνηκε, δεν βιαζόταν μέσα. Η τσατσά δεν ενόχλησε.
Kαι σημερα αυτη η κοπελα ηταν bad,αρκετα ευγενικη,οντως πληθωρικη αλλα με γεροδεμενο κορμι
Ειδα αλλη υπηρεσια,φαινεται οτι ισως εβαλαν μυαλο στο θεμα του χρονου
Η τζενη/νταιανα πραγματι δεν δουλευε σημερα σ αυτο το σπιτι
Επισης περασα απο φυλης 200 για να δω την ελενα του bakalhs,δυστυχως ηταν η ντορα,ξανθια με αρκετα κιλακια παραπανω απ οτι υπολογιζα
Ακομη αλκαμενους 113 δεν ηταν δυστυχως η βαλερια,οπου πηγαινα ετοιμος για καταθεση,αλλα η συλβια απο διδυμου 16α,η ξανθια πολυ ωραια σαν κορμι αλλα και γενικοτερα mlf
Y.Γ Scooby πολυ ωραιες ενημερωσεις απο τη χωρα του μεταξιου
 

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Έπειτα από ένα διάλλειμα μεγαλύτερου του 1.5 χρόνου από μπουρδέλα αλλά,από το site γενικά  αλλά και απουσίας σύνδεσης ιντερνετ θα σας κάνω μια συνοπτική καταγραφή των εντυπώσεων μου για τις επισκέψεις μου το τελευταίο διαστημα περίπου 6 μηνών.

"Ο κύκλος των 3 καταθέσεων" -(Νταιάνα-Ντιανα)

Πρώτη κατάθεση έγινε κατά τέλη Μαρτίου(ίσως φεβρουάριος) περίπου και χωρίς να υπήρχαν άλλες κριτικές για την κοπέλα.Ήταν στο Φ66Α και μπάινω μέσα και μου λέει η τσατσά ότι έχει την Ντιανα αλλά επειδή δεν άκουσα καλά την ρωτάω πάλι αργά ..ΝΤΑΙΝΑ ή ΝΤΙΑΝΑ και μου λέει Ντιανα. Όταν βγήκε η κοπέλα με το γνωστό πλέον λάγνο βλέμμα και ερωτικό στυλάκι με κέρδισε και έμενα όπως και πολλούς και πέρασα. Στο δωμάτιο δεν βιαζόταν και ήταν πολύ τρυφερή και ερωτική. Μάλιστα πήγε να με φιλήσει αλλά το απέφυγα και επέμενε και τελικά ενέδωσα. Στο τέλος μου είπε να μην το πω πουθενά γιατί δεν θέλει να φιλάει τους πελάτες(προφανώς και κατάλαβα ότι έψαχνε για μόνιμους αγαπούληδες). Στάσεις ιεραποστολικό και στα τέσσερα με πολυ κάλη συμμετοχή και κραυγουλες. Η βαθμολογία μου για τότε 10/10(συμμετοχή) και μια άγνωστη ευχάριστη έκλπληξη ύστερα από την αποχή μου. Εμφάνιση 7/10.
Δεύτερη επίσκεψη μερικές μέρες αργότερα με περίπου το ίδιο mode και με θυμόταν πάλι στο Φ66 τότε  βαθμολογία συμμετοχής 8/10.
Τρίτη και τελευταία επίσκεψη μέσα στο Ιούλιο Φ54 και ενώ έχω διαπιστώση ότι η Νταιάνα όπως πλέον λέγεται έιναι πολύ γνωστή . Κατά τις 4-5 το πρωί και σάββατο και η κοπέλα στο σαλονάρισμα ήταν αρκέτα πιο κορασμένη αλλά λέω θα έιναι σταθερή αξία πλέον. Δυστυχώς πολύ κουρασμένη και βιαστική και καμία σχέση με τις προηγούμενες φορές μέσα στο δωμάτιο. Δεν ήθελε να ανέβει από πάνω γιατί ήταν κουρασμένη και το σώμα τις δεν ήταν μυροδάτο όπως παλιότερα. Μάλιστα μου φάνηκε σπασμένη πολύ από άποψη ομορφιάς και δεν μπορούσα να καταλάβω πως μου είχε αφήσει τόσο θετικές εντυπώσεις. Βαθμολογία 5/10.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Ο κύκλος της Νταινας έκλεισε και ήταν μια ευχάριστη κοπέλα όπως πολλές κατα καιρούς.

"35άρα ξανθιά της διπλανής πόρτας"

Περγάμου 1, απογευματινή βάρδια και χωρίς κόσμο εκείνη την μέρα αποφάσισα να την πάρω γιατι δεν άλλη όρεξη για περπάτημα. Πεσμένο στήθος, πολύ βιαστηκή και τσάμπα 20άρικο. Βαθμολογία 2/10 . Εμφάνιση 5/10.

"Μελαχρινός μόυναρος"
Φ66 πάλι και ενώ ήλπιζα να βρω την Ντιάνα τότε για 3η φορά. Τελικά ήταν ένα μελαχρινός μούναρος που ήταν απίστευτη ξεπέτα. Λευκό δέρμα , βυζάρες, κολάρα αλλά μύριζε τσιγαρίλα, είχε σταχτιές ανομοιόμορφες σκιές γύρο από το μουνί της και έφυγε στο 6-7λεπτο max, χωρίς να τελειώσω και χωρίς να άνοίξει η πόρτα για να μπει πελάτης. Ακόμα απορώ ένα λόγο να βιαστεί. Μάλιστα που είπε ότι θα ήταν καλύτερα να έιχαμε τον χρόνο σε ένα ξενοδοχείο γιατί δεν μου φτάνει ο χρόνος. Ότι πει...  :idiot: Βαθμολογία 1/10 .Εμφάνιση 9/10

"Νικολέττα"

Φ66 κάπου στον απρίλιο και ενώ πήγαινα για Νταιάνα πάλι πέφτω στην Νικολέττα. Πολύ κάβλα και κοντή  η άτιμη και παρόλο που στο σαλονάρισμα ήταν αδιάφορη είπα να μπω. Τις κλασικές 3-4 στάσεις. Καλή συμμετοχή, καθόλου βιασίνη παρόλο τον κόσμο που μπαινόβγαινε θετική συμμετοχή. Δεν τρελάθηκα όπως με Ντιάνα στην αρχή αλλά η δεύτερη καλύτερη εμπειρία αυτό το διάστημα. Βαθμολογία συμμετοχής  8/10 . Εμφάνιση 9/10.

"Άννα"

Φ66 πάλι και πάλι για Ντιάνα πήγαινα και είδα την Άννα με πολύ διάθεση. Τελικά μπήκα μέσα γιατί σαν να έβγαζε την ερωτική διάθεση που αναζητούσα. Θετικές εντυπώσεις, καλύτερο τσιμπούκι από όλες τις άλλες που γράφω σήμερα και σίγουρα άξιζε το εικοσάρικο. Ελαφρώς τυποποιημένες κινήσεις και στο 10 λέπτο είχε φύγει. Βαθμολογία συμμετοχής  7/10.Εμφάνιση 7/10.

"40άρα με διάθεση"
Όπως ανεβάινω απο Στ.Αττικής κάνω δεξιά στην Αλκαμένους και μπαίνω στο σπίτι που μου έκανε εντύπωση για το καλό σαλάνι. Βλέπω μία 40άρα με βύζους , πολύ διάθεση και ακάποτο τσιμπούκι το οποίο δεν τίμησα. Αν και με χάλαγε το μαλί στο κούτελο σαν σκυλάκι μπαίνω μέσα και δεν το μετάνιωσα. Τη πήρα στον καναπέ και στο κρεβάτι έκανε σαν 20 χρόνη πιτσιρίκα με γέλια. Κανά 13 λεπτο στο δώμα και θετικές εντυπώσεις. Βαθμολογία συμμετοχής 9/10. Εμφάνιση 5/10.


Και ενώ πιστεύω ότι για άλλη μία φορά ο κύκλος μου σε επισκέψεις τελείωσε κάθως όποτε δεν έχω αγαμίες ή δεν πετυχαίνω Νταιάνες με φουλ διάθεση δεν παώ σε μπουρδέλα ...μέχρι την επόμενη να είστε όλοι καλά!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
scooby εξαιρετικές ενημερώσεις. Τιμημένος κατευθείαν.  :thumbsup:

Αν μου επιτρέπετε, ένα σχόλιο:
Αντί να σοδομήσετε με συνοπτικές διαδικασίες τον κ. scooby προκειμένου να τον χρίσετε "Τιμημένο", θα μπορούσατε τουλάχιστον να του δώσετε την εναλλακτική να πεοθηλάσει τρεις moderators, όπως κάναμε οι περισσότεροι "Τιμημένοι"...

Ας γίνει λοιπόν ξεκάθαρο στους επίδοξους: "Τιμημένος" ίσον "Πηδημένος"!
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
scooby εξαιρετικές ενημερώσεις. Τιμημένος κατευθείαν.  :thumbsup:

Κύριε Αντ(μ)ί(ν)......
ο τίτλος του τιμημένου αποδίδεται σε μέλη που έχουν προσφέρει αρκετά,εγώ δεν νομίζω
ότι υπήρξα προσοδοφόρος σε τίποτα πλήν κάποιων τελευταίων ελαχίστων ενημερώσεων
που ανήρτησα για να ξεχνιέμαι από τα προβλήματά μου.
Παρομοιάζοντας το νικ μου με παλιό κρασί (κρίνοντας από την πορεία του)
δεν συντηρήθηκε σωστά σε όλα τα έτη του (δεν ήταν μάχιμος) οπότε όλο και κάποιο κομμάτι "φελός"
θα έχει πέσει μέσα στην φυάλη.  :grin:
Συνεπώς δεν μου αξίζει το τίμημα και απλά δεν έχω πρόσβαση να το αφαιρέσω.
Ωστόσο σας ευχαριστώ,είμαι απλά "προχωρημένος" και έτσι με βλέπω.  :grin:

 

Επισκέπτης
Kαι σημερα αυτη η κοπελα ηταν bad,αρκετα ευγενικη,οντως πληθωρικη αλλα με γεροδεμενο κορμι
Ειδα αλλη υπηρεσια,φαινεται οτι ισως εβαλαν μυαλο στο θεμα του χρονου
Η τζενη/νταιανα πραγματι δεν δουλευε σημερα σ αυτο το σπιτι
Aπό την προηγούμενη εβδομάδα εργάζεται αυτή η καστανή βυζαρού με τα σαρκώδη χείλη και το γεματο τατουάζ σώμα στο Φυλής 136 τα πρωινά. Μου είπε οτι λέγεται Ελενα και οτι πριν δούλευε στον επί της οδού Αγ. Πέτρου 7 οίκο.
Επισης περασα απο φυλης 200 για να δω την ελενα του bakalhs,δυστυχως ηταν η ντορα,ξανθια με αρκετα κιλακια παραπανω απ οτι υπολογιζα
Την Έλενα του κ. Μπακάλη την είδα απόγευμα στο Φυλής 200.
 

ladiesterminator

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η νταιανα απο το 56 εχει καλη εμφανιση? απο σωμα ξερω οτι ειναι πολυ καλη κ εχω ακουσει οτι ειναι καλη κ στο δωματιο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom