Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 323 άτομα (29 μέλη και 294 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
παιδια η νταιανα απο το 56 εχει καλη εμφανιση? απο σωμα ξερω οτι ειναι πολυ καλη κ εχω ακουσει οτι ειναι καλη κ στο δωματιο
Αμα θες να σου πουλήσει έρωτες και να σου φάει τα λεφτά, ναι καλή είναι.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
σου εχει κανει τετοια σκηνικα τυπε;
Το χα καταλαβει απο την 1η στιγμη και δεν ήθελα να το πιστεψω...μεχρι που με αφησε 2 φορες με το πουλι στο χερι...το χει κανει και σε αλλους.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Το χα καταλαβει απο την 1η στιγμη και δεν ήθελα να το πιστεψω...μεχρι που με αφησε 2 φορες με το πουλι στο χερι...το χει κανει και σε αλλους.
Εννοεις, σκηνικο εκτος οικου, τυπε?
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
μια χαρα ειναι η νταιανα.. απλα αμα βιαζεται πες της οτι δεν θα ξαναπας κ θα πεις κ σε αλλους να μην ξαναπανε σ αυτη γιατι βιαζεται.. ετσι θα στρωσει πιστευω αν θελει να εχει σταθερους πελατες
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
η σημερινή γαμημένη υπερωρία μου κατέστρεψε τα σχέδια για βόλτα. Μεσα τώρα με τσοντίτσα. Όσοι κατεβείτε στον στίβο μάχης καλά να περάσετε.
 

manowar30

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερίσω όλα τα αλάνια της Αθηναϊκής μπουρδελότσαρκας!!!! θα κατέβω Αθήνα για σαββατοκύριακο και θα ήθελα να μου πείτε 3 ονόματα κορασίδων και διεύθυνση για να τις τιμήσω  :pipa1: :kissass: :fuck1:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
η σημερινή γαμημένη υπερωρία μου κατέστρεψε τα σχέδια για βόλτα. Μεσα τώρα με τσοντίτσα. Όσοι κατεβείτε στον στίβο μάχης καλά να περάσετε.
ακομα προλαβαίνεις τυπε να κατεβεις..
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Απογευματινές καύλες και ψάχνω να βρώ την "φίλη μου" την Άννα από Δδι. 20, την μιλφάρα με τα μαύρα μαλλιά, καλλίγραμμο σώμα, σιλικονάτο στήθος, η μιλφάρα γειτόνισσα με σύζυγο καπετάνιο, που την λιγουρεύεσαι να σε αντρώσει και να σε βγάλει από την εφηβεία (και την μαλακία).

Δυστυχώς, δεν την πέτυχα, ούτε στο Διδ 20 , ούτε στο Αγκ.
Επίσης, τα Διδ. 7α/β ήταν κλειστά. Οπότε, "ξέπεσα" στα χεράκια της Ηλέκτρας . . . .

Έχουμε και λέμε:
Διδ. 20: Εύα
Αγκ. 12α: Έλενα
Αγκ. 12β: μια μιλφάρα που δεν μπήκα στο κόπο να ρωτήσω όνομα/πρόγραμμα
Φυλ. 54: Ηλέκτρα. Ένα πρόστυχο αγκελούδι. Η κόλαση και ο παράδεισος μαζί. Μια χαρά.

Αυτά τα ολίγα
 

ladiesterminator

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
μια χαρα ειναι η νταιανα.. απλα αμα βιαζεται πες της οτι δεν θα ξαναπας κ θα πεις κ σε αλλους να μην ξαναπανε σ αυτη γιατι βιαζεται.. ετσι θα στρωσει πιστευω αν θελει να εχει σταθερους πελατες
ok  :sunglasses:
 

ladiesterminator

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2013
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Απογευματινές καύλες και ψάχνω να βρώ την "φίλη μου" την Άννα από Δδι. 20, την μιλφάρα με τα μαύρα μαλλιά, καλλίγραμμο σώμα, σιλικονάτο στήθος, η μιλφάρα γειτόνισσα με σύζυγο καπετάνιο, που την λιγουρεύεσαι να σε αντρώσει και να σε βγάλει από την εφηβεία (και την μαλακία).

Δυστυχώς, δεν την πέτυχα, ούτε στο Διδ 20 , ούτε στο Αγκ.
Επίσης, τα Διδ. 7α/β ήταν κλειστά. Οπότε, "ξέπεσα" στα χεράκια της Ηλέκτρας . . . .

Έχουμε και λέμε:
Διδ. 20: Εύα
Αγκ. 12α: Έλενα
Αγκ. 12β: μια μιλφάρα που δεν μπήκα στο κόπο να ρωτήσω όνομα/πρόγραμμα
Φυλ. 54: Ηλέκτρα. Ένα πρόστυχο αγκελούδι. Η κόλαση και ο παράδεισος μαζί. Μια χαρά.

Αυτά τα ολίγα
καλη ενημερωση! ωραιος
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Κύριε Αντ(μ)ί(ν)......
ο τίτλος του τιμημένου αποδίδεται σε μέλη που έχουν προσφέρει αρκετά,εγώ δεν νομίζω
ότι υπήρξα προσοδοφόρος σε τίποτα πλήν κάποιων τελευταίων ελαχίστων ενημερώσεων
που ανήρτησα για να ξεχνιέμαι από τα προβλήματά μου.
Παρομοιάζοντας το νικ μου με παλιό κρασί (κρίνοντας από την πορεία του)
δεν συντηρήθηκε σωστά σε όλα τα έτη του (δεν ήταν μάχιμος) οπότε όλο και κάποιο κομμάτι "φελός"
θα έχει πέσει μέσα στην φυάλη.  :grin:
Συνεπώς δεν μου αξίζει το τίμημα και απλά δεν έχω πρόσβαση να το αφαιρέσω.
Ωστόσο σας ευχαριστώ,είμαι απλά "προχωρημένος" και έτσι με βλέπω.  :grin:

και μόνο για την ταπεινότητα και μετριοφροσύνη σου, σου αξίζει ο τίτλος.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Aπό την προηγούμενη εβδομάδα εργάζεται αυτή η καστανή βυζαρού με τα σαρκώδη χείλη και το γεματο τατουάζ σώμα στο Φυλής 136 τα πρωινά. Μου είπε οτι λέγεται Ελενα και οτι πριν δούλευε στον επί της οδού Αγ. Πέτρου 7 οίκο.

Έλενα ναι, είναι μια από τις αδυναμίες μου. Δεν είναι κάτι εξαιρετικό μέσα, αλλά τιμάει το 20άρι ειδικά αν έχει όρεξη. Μου αρέσουν πολύ τα τατουάζ (είμαι λίγο καψούρας μαζί της :smitten: :smitten:)
 

Witchking

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες το Εφεσου 11  θεωρειται μπουρδελο ή  studio ? ??    Μηπως περασε κανεις απο κει  χθες  ( 21/6 )  πρωινη βαρδια...?? ?
 

Kafeinas

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα.
Ξέρεις κανείς πώς ονομάζεται ένα κοντουλι μελαχρινό βογκητο-κόριτσο στο Λεωνιδου 28 κάτω δεξιά?
Το 'χω πάρει 4 φορές και δεν έχω ρωτήσει όνομα ο  :jerking:
Της αρέσει να γλύφει τις ρώγες του πελάτη και βογκάει απο τη πρώτη στιγμή ( πολυ αστείο αυτό ) Συνήθως δουλεύει έως τις 5 το απόγευμα και αν δεν κάνω λάθος βάφει λίγο τα φρύδια της.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom