Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 108 άτομα (8 μέλη και 100 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ωραια περιγραφη,μπραβο αγορι μου!
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Ντανιελλα η καμαριερα στο 59 κατω....τελος!!!
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η  Αννούλα πάντως είναι  πολύ  καλή  για  μένα και  ας δέχεται  και  μαύρους και  πακιστανούς. Και  της  έχω  πει  με  αυτούς να είναι  παρά  πολύ  προσεκτική  λόγο  ασθενειων. εμένα  με  προσέχει παρά  πολύ ούτε ρενατα ούτε καμιά  άλλη  δεν κάνει  τέτοιο  γαμιση.  λεπτομέρειες  δεν  μου  αρέσει  να  γράφω  αλλά πάντα  με  μεγάλη  προσοχή  όχι  χωρίς  προφυλακτικό  και    τέτοια.
 

ilikebigboobs

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Γεια χαρά παίδες. Ξέρει κανείς αν είναι η Τζούλια σήμερα στο Αλκαμένους 117? Διαβάζω πολλά αλλά δεν την έχω τιμήσει ακόμα και λέω να πάω. Να μην τρέχω όμως τσάμπα. Αν κάποιος πέρασε και ξέρει ας ποστάρει.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ιάσωνος 20Γ, πρωινή βάρδια,15ευρώ, όνομα άγνωστο. Βγαίνει ένα petite που η φαντασία μου δεν είναι ικανή να πλάσει. Δεν υπάρχει δικαιολογία  να μήν περάσεις αν δεν την έχεις ξαναπάρει.
Πίπα δευτερολέπτων με στάση μήν αγγίζετε. Δέν βγάζει το σουτιέν (έχει φυσικές βυζάρες που δεν θέλει να χαλάσει). Μία στάση με τα πόδια κλειστά για να σε έχει σε απόσταση. Όταν τελείωνα σηκώθηκε αμέσως με αποτέλεσμα εγώ να συνεχίζω να χύνω και εκείνη να με ρωτάει τί έχω. Δεν μου έκανε καρδιά να της πω τίποτε λόγω απίστευτης petite ομορφιάς.
Χώρος τόσο άθλιος που νομίζεις ότι φτιάχτηκε έτσι  επίτηδες για τα γυρίσματα κάποιας ταινίας.
Μία συμβουλή για τους petite lovers που μόνο αυτοί πρέπει να την πάρουν. Όταν χύνετε προσπαθήστε να είστε ψύχραιμοι για να μη σας πάρει χαμπάρι.
Ά, και μάλλον είναι τσιγγάνα αλλά με λευκή επιδερμίδα.

Προσπάθησα να γράψω΄στις κριτικές αλλά δεν εμφανίστηκε
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Γεια χαρά παίδες. Ξέρει κανείς αν είναι η Τζούλια σήμερα στο Αλκαμένους 117? Διαβάζω πολλά αλλά δεν την έχω τιμήσει ακόμα και λέω να πάω. Να μην τρέχω όμως τσάμπα. Αν κάποιος πέρασε και ξέρει ας ποστάρει.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Δεν ξερω αν ειναι η Τζουλια το απογευμα το πρωι παντως η Βικυ βρωμαγε και εζεχνε.Συναδελφοι αισχος .Σαμποταζ στη βρωμοπουτανα.
 

Επισκέπτης
καλησπερα συναγωνιστες ξερει κανεις αν ειναι η τζουλια στην αλκαμενους 117?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Για ποια Βίκυ αναφέρεσαι συναγωνιστή? Στη βυζοπούλα με τα ασιατικά χαρακτηριστικά από διδίμου 18? Αν όχι σε αυτή, την έχει πετύχει κάποιος πρόσφατα?
 

Επισκέπτης
Ρε μαγκες ξερει κανεις αν δοθλευει η τζουλια το απογευμα?
 

ΤΑΚΗΣ45

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κατα τις 1 το μεσημερι περασα εργαζοταν μια σοφια ρωτησα για τζουλια μου ειπε η τσατσα οτι θα ειναι 3 με 10 καλα βολια
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα το απόγευμα.Φυλής 69Β μελάχρινή καλή(ντίνα?) θα τιμηθεί σύντομα,φυλής 65 Β  μέτρια πράγματα και 65Α Αλεξάνδρα οπου και έγινε η κατάθεση.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Η Ντινα(μελαχροινη με μεγαλους βυζους)ειναι Ρουμανικο teeny και το εχω τιμησει 3 φορες.
Αξιζει να απολαυσετε αυτο το χαρουμενο πορνιδιο. :knockinb:
Παντα με το χαμογελο στα χειλη και με κεφι.
Γλεντηστε το :rockon:
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Μάγκες μήπως ξέρει κανείς αν η Βίκυ είναι ακόμα στο Διδύμου 18?Την έχει πετύχει κανείς πρόσφατα?Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Η Ντινα(μελαχροινη με μεγαλους βυζους)ειναι Ρουμανικο teeny και το εχω τιμησει 3 φορες.
Αξιζει να απολαυσετε αυτο το χαρουμενο πορνιδιο. :knockinb:
Παντα με το χαμογελο στα χειλη και με κεφι.
Γλεντηστε το :rockon:

που ειναι??
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Σήμερα είχα όρεξη για ισπανική και ελεύθερο τελειωτικό. Η βίκυ έχει εξαφανισθεί και αποφάσισα να δοκιμάσω με την ντενίζα. Ευτυχώς ήμουν μόνος μου και δεν καθυστέρησα. Ήρθε στο δωμάτιο φουριόζα και μετά από μία εκπληκτική πίπα της ζήτησα ισπανική και τελειώμα στα βυζιά της. Δεν το αρνήθηκε ίσα ίσα μάλιστα. Η κοπέλα είναι σταθερή αξία. Όσοι φαν προλάβετε γιατί είκοσι του μήνα αναχωρεί για τσεχία και θα λείπει ένα μήνα.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Μάγκες μήπως ξέρει κανείς αν η Βίκυ είναι ακόμα στο Διδύμου 18?Την έχει πετύχει κανείς πρόσφατα?Ευχαριστώ προκαταβολικά!

ναι οντως ειναι τρομερο μωρακι αυτό αλλα σημερα ηταν ενα άλλο και μου μαραθηκε το καβλί...
επισης μην χασετε την ιωαννα στο καινουργιο πάνω της φωκαιας 17 αν δεν απατώμαι!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ναι οντως ειναι τρομερο μωρακι αυτό αλλα σημερα ηταν ενα άλλο και μου μαραθηκε το καβλί...
επισης μην χασετε την ιωαννα στο καινουργιο πάνω της φωκαιας 17 αν δεν απατώμαι!!
Η Ιωαννα ειναι Ρουμανα και την πηρα πριν κανα μηνα.
Πολυ φιλικη,παθιαρα και καυλιαρα.
Το τιμα το 20αρι και ειναι εκφυλο πορνιδιο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom