Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 287 άτομα (26 μέλη και 261 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.853
Πόντοι
6.925
Πρωινή όλτα Φυλής.

Φυλής 65 κάτω ένα μελαχρινό νέο ψαρωμένο αδύνατο με όχι καλό πρόσωπο.

Φυλής 67 μελαχριό πολύ αδύνατο άυζο με φλουό εσώρουχα και ραστα μαλακι

Φυλής 80 το κορδωμένο μωράκι

Φυλής 84Α μία ξανθούλα μετρια με γλυκό προσωπάκι και καλό αλλά πεσμένο στηθος (μεσα μετρια)

Φυλής 71 κάτω ένα gipsielook αδύνατο με ωραίο στητό στηθάκι - νεοφερμένη όπου κια η κατάθεση (λ. κριτικές)

Φωκαίας 17 κάτω το μελαχρινό του τελευταίου 2μηνου με την αριεστημένη φατσα αλλά ωραίο στηθος (σχόλια ?)

Φωκαίας 17 πανω αλλα η τσα2 κάτω να παιρνει τηλεφωνα - την κρεμασαν

Φωκαίας 25 πάνω μπαζο

Φωκάιας 25 κατω το ξανθό που ηταν στο 84 πάνω με το φουσκωτό στηθος και τον χαμηλο κωλο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Σήμερα κατά τις 7 το απόγευμα έκανα μια βόλτα από Φυλής.Για κάποιο μυστήριο λόγο σχεδόν όλα τα μπουρδέλα ήταν κλειστά εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων.
Τελικά κατέληξα Διδύμου 8 στο ισόγειο.Πωλίνα από Ρωσσία,ψηλή ξανθιά με μπότες(που'σαι μποτόφιλε!),20 ευρώ το μαλλί.Αρκετά φιλική και συνεργάσιμη στο δωμάτιο,τσιμπούκι αρκετά καλό,και συμμετοχή καλούτσικη.Δεν είναι και η καλύτερη αλλά δεν κλαίς και το 20ρικο..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
συμφωνο 100% με την περιγραφη σου.-δεν ειναι η καλητερη αλλα δεν κλαις το 20αρικο.πιστευω παντος οτι αν γινεις τακτικος της πελατης μπωρει να σου κανει φανταστικο γαμησι! 
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Γεια χαρά..

Εξόρμηση χθες με το επίτιμο και αξιοσέβαστο μέλος bourdeliaris1984.. στα δρομάκια της πουτανιάρας οδού.Φυλής!


-Διδύμου 8Β
Πρέπει να'ταν αυτή η Πωλίνα που πιτσίλισε ο γκομένιος γιατί βγήκε με άσπρες μπότες έξω.. Είχε μπουτάρες και φαινόταν καυλιάρα ..


-Φυλής 40
Ένα όχι κακό πορνίδιο αλλά σίγουρα υπάρχουν και καλύτερες.


-Φυλής 54Α
Το γνωστό ψιλο-νταρντανοειδές ξανθό που αν δεν κάνω λάθος τη λένε Άννα.


-Φυλής 54Β
Σοφία..


-Φυλής 59Α
Ήταν η Λάουρα.. μια ιταλίδα ..απ'την κυψέλη όμως!..που είπε και ο bourdeliaris.Εμφανισιακά πολύ καλή φαινόταν.. με μαύρο ολόισιο μαλλί,ωραίο πρόσωπο μοντέλου και αδύνατο σώμα που θα'θελε να πιτσιλίσει ο κάθε πορνόβιος τιμητής του ωραίου φύλου.


-Φυλής 59Β
Η Βανέσσα δεν ήταν εκεί.. στη θέση της μια πάρα πολύ αδύνατη με μαύρα ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους και βυζάκια μικρά αλλά συμπαθητικά.


-Φυλής 65Α
Αλεξάνδρα..


-Φυλής 65Β
Μία ρουμούνα που δε με χάλαγε.. αλλά όχι οτι ήταν και ο μούναρος.Αδύνατη με καστανόμαυρα μαλλιά και στήθος μικρομεσαίο.


-Φυλής 66Δ
Αμαλία..


-Φυλής 67
Ένα πολύ pitsilable πουτανάκι εκ Ρουμανίας και αυτό.. με ένα νταρντανάτο σωματότυπο και μία ονειρεμένη κωλάρα που σου "μίλαγε" ..

-Φυλής 69Α
Χριστίνα..


-Φυλής 69Β
Η τσατσά την παρουσίασε σαν ισπανίδα και μας είπε οτι ήταν και 23 χρονών(δεν ξέρω πριν πόσα χρόνια).. Είχε μαύρα κυματιστά μαλλιά και γαλαζοπρασινομελί μάτια.Το ωραίο είναι που ρώτησα το όνομα της.. την τσατσά και την πουτάνα.. και πήρα 2 διαφορετικές απαντήσεις!Κάτι με Άννα ήταν σχετικό..


-Φυλής 71Α
Λαρίσα..


-Φυλής 71Β
Μια ηλιοκαμμένη νεαρή και άτακτη κορασίδα..


-Φυλής 80
Ρενάτα..


-Φυλής 92
Αννίτα.. πολύ μέτρια φάτσα και λογικό σώμα.


-Φυλής 99
Ένας παλίκαρος 2 μέτρα μπόι!.. (τράβε)


-Φυλής 104
Αφροδίτη.. ίσως να'ταν και αυτή τραβέλι γιατί φέρνει αβέρτα αυτό το μπουρδέλο.Δεν την είδαμε καλά πάντως.


-Φυλής 109
Ένα μικρόσωμο πουτανάκι που ήταν σαν πακιστανίδα..


-Φυλής 134Α
Μέτρια πράγματα

-Φυλής 134Β
Μέτρια πράγματα

-Φυλής 134
Στο υπόγειο.. μέτρια πράγματα


-Φώκαιας 25
Αντέλλα.. (?)

-Φώκαιας 25
Υπόγειο.. κλειστό δυστηχώς..
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Γεια χαρά..

Εξόρμηση χθες με το επίτιμο και αξιοσέβαστο μέλος bourdeliaris1984.. στα δρομάκια της πουτανιάρας οδού.Φυλής!


-Διδύμου 8Β
Πρέπει να'ταν αυτή η Πωλίνα που πιτσίλισε ο γκομένιος γιατί βγήκε με άσπρες μπότες έξω.. Είχε μπουτάρες και φαινόταν καυλιάρα ..


-Φυλής 40
Ένα όχι κακό πορνίδιο αλλά σίγουρα υπάρχουν και καλύτερες.


-Φυλής 54Α
Το γνωστό ψιλο-νταρντανοειδές ξανθό που αν δεν κάνω λάθος τη λένε Άννα.


-Φυλής 54Β
Σοφία..


-Φυλής 59Α
Ήταν η Λάουρα.. μια ιταλίδα ..απ'την κυψέλη όμως!..που είπε και ο bourdeliaris.Εμφανισιακά πολύ καλή φαινόταν.. με μαύρο ολόισιο μαλλί,ωραίο πρόσωπο μοντέλου και αδύνατο σώμα που θα'θελε να πιτσιλίσει ο κάθε πορνόβιος τιμητής του ωραίου φύλου.


-Φυλής 59Β
Η Βανέσσα δεν ήταν εκεί.. στη θέση της μια πάρα πολύ αδύνατη με μαύρα ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους και βυζάκια μικρά αλλά συμπαθητικά.


-Φυλής 65Α
Αλεξάνδρα..


-Φυλής 65Β
Μία ρουμούνα που δε με χάλαγε.. αλλά όχι οτι ήταν και ο μούναρος.Αδύνατη με καστανόμαυρα μαλλιά και στήθος μικρομεσαίο.


-Φυλής 66Δ
Αμαλία..


-Φυλής 67
Ένα πολύ pitsilable πουτανάκι εκ Ρουμανίας και αυτό.. με ένα νταρντανάτο σωματότυπο και μία ονειρεμένη κωλάρα που σου "μίλαγε" ..

-Φυλής 69Α
Χριστίνα..


-Φυλής 69Β
Η τσατσά την παρουσίασε σαν ισπανίδα και μας είπε οτι ήταν και 23 χρονών(δεν ξέρω πριν πόσα χρόνια).. Είχε μαύρα κυματιστά μαλλιά και γαλαζοπρασινομελί μάτια.Το ωραίο είναι που ρώτησα το όνομα της.. την τσατσά και την πουτάνα.. και πήρα 2 διαφορετικές απαντήσεις!Κάτι με Άννα ήταν σχετικό..


-Φυλής 71Α
Λαρίσα..


-Φυλής 71Β
Μια ηλιοκαμμένη νεαρή και άτακτη κορασίδα..


-Φυλής 80
Ρενάτα..


-Φυλής 92
Αννίτα.. πολύ μέτρια φάτσα και λογικό σώμα.


-Φυλής 99
Ένας παλίκαρος 2 μέτρα μπόι!.. (τράβε)


-Φυλής 104
Αφροδίτη.. ίσως να'ταν και αυτή τραβέλι γιατί φέρνει αβέρτα αυτό το μπουρδέλο.Δεν την είδαμε καλά πάντως.


-Φυλής 109
Ένα μικρόσωμο πουτανάκι που ήταν σαν πακιστανίδα..


-Φυλής 134Α
Μέτρια πράγματα

-Φυλής 134Β
Μέτρια πράγματα

-Φυλής 134
Στο υπόγειο.. μέτρια πράγματα


-Φώκαιας 25
Αντέλλα.. (?)

-Φώκαιας 25
Υπόγειο.. κλειστό δυστηχώς..

Δεν μας είπες ποια πιτσίλισες όμως...
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
-Φυλής 69Β
Η τσατσά την παρουσίασε σαν ισπανίδα και μας είπε οτι ήταν και 23 χρονών(δεν ξέρω πριν πόσα χρόνια).. Είχε μαύρα κυματιστά μαλλιά και γαλαζοπρασινομελί μάτια.Το ωραίο είναι που ρώτησα το όνομα της.. την τσατσά και την πουτάνα.. και πήρα 2 διαφορετικές απαντήσεις!Κάτι με Άννα ήταν σχετικό..

Μήπως είπε "Τι σε νοιάζει πως τη λένε την πουτΑΝΝΑ?"
Πέρα από την πλάκα μπράβο για το report!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εμένα με νοιάζει
το όνομα είναι σημαντικό στο γαμήσι.
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
Συνάδελφοι η εν λόγω Ισπανίδα είναι πολύ καλή,και αξίζει να καταθέσετε εκεί.Μετά τη ήττα που έφαγα από το πακέτο στη Διδύμου 8α στο πάνω ,στη Μαρία αναφέρομαι που συνέχιζε και σήμερα να προσφέρει τις υπηρεσίες της με τον ΕΡΠΗ στα χείλη.ΟΣΟΙ ΓΕΝΑΙΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ.
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
μπλιαχ...σοβαρα μιλάς? και μετά λενε οτι τις ελέγχουν
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
Τεταρτη απογευμα ειπα να επισκεφτω την καβλα ΡΕΝΑΤΑ, πελατης της απο το 65α .Μπαινω στο δωματιο και περιμενω,τοτε την ακουω που μπαινει στο διπλανο(τα δωματια επικοινωνουν)ουτε 3λεπτα μεσα.λεω δεν μπορει θα ετυχε. Ερχετε σε μενα και τησ δινω 5 εθρω μπουρμπουαρ οπως παντα γιατι με προσεχε και δεν βιαζοταν.Με ευχαριστει και την ρωταω αν με θυμαται,λεει οχι.Τοτε αρχιζουν τα ωραια γρηγορα και μην πιανεις εκει,τοτε τα παιρνω και τησ πεταω τα εσωρουχα στην μαπα και την διωχνω. ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΟΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΝΤΙΒΑ.Μετα πηγα στο 65β καλο το ΡΟΥΜΑΝΑΚΙ 7/10
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Τεταρτη απογευμα ειπα να επισκεφτω την καβλα ΡΕΝΑΤΑ, πελατης της απο το 65α .Μπαινω στο δωματιο και περιμενω,τοτε την ακουω που μπαινει στο διπλανο(τα δωματια επικοινωνουν)ουτε 3λεπτα μεσα.λεω δεν μπορει θα ετυχε. Ερχετε σε μενα και τησ δινω 5 εθρω μπουρμπουαρ οπως παντα γιατι με προσεχε και δεν βιαζοταν.Με ευχαριστει και την ρωταω αν με θυμαται,λεει οχι.Τοτε αρχιζουν τα ωραια γρηγορα και μην πιανεις εκει,τοτε τα παιρνω και τησ πεταω τα εσωρουχα στην μαπα και την διωχνω. ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΟΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΝΤΙΒΑ.Μετα πηγα στο 65β καλο το ΡΟΥΜΑΝΑΚΙ 7/10
οπως καταλαβες το μπουρμπουαρ δεν επιασε τοπο,ασε που καλο ειναι να δινεται στο τελος απο οσους το κανουν.αν η πουτανα παρει τα λεφτα στο χερι bye bye
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Καλημέρα μάγκες και καλό τριήμερο....Μετά τη γενική αποθέωση που έχει γνωρίσει από τους περισσότερους  η Χριστίνα στο φ69 είπα να τη δοκιμάσω χθές το απόγευμα...
Η τσατσά πολύ άτομο πρέπει να έχει τελειώσει μάρκετινγκ με μάστερ και τα ρέστα
Για την κοπέλα να μην το πολυσυζητήσουμε......άλλο ένα χαμένο 20ρικο...
βαριεστημένη και φανερά κουρασμένη μάλλον αγγαρεία έκανε...δεν πειράζει πάμε για άλλα!!! 
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
πήρα προχθές την Ρενάτα. δεν συμφωνώ με τον φίλο παραπάνω. γαμώ τις πίπες και πολύ ωραίο στήσιμο στα 4. γαμώ τα γαμήσια!!!!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
πήγα να βάλω την κριτική και δεν την παίρνει
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Kαι εγώ που έχω καταθέσει στη Ρενάτα πριν καμιά 15αρια μέρες έχω να δηλώσω πολύ ωραία γκόμενα αλλά με το που μπήκε μου λέει γρήγορα επτά λεπτά έχουμε.Διάθεση κακή και γενικότερα η αύρα που αποπνέει είναι της ξεπέτας της βιασύνης και της ντίβας.Γι αυτό και εγώ κάθε φορά που περνάω από Φυλής περνάω από Ρενάτα και με το που εμφανίζεται της ρίχνω ενα μορφασμό απόριψης και την κάνω
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Kαι εγώ που έχω καταθέσει στη Ρενάτα πριν καμιά 15αρια μέρες έχω να δηλώσω πολύ ωραία γκόμενα αλλά με το που μπήκε μου λέει γρήγορα επτά λεπτά έχουμε.Διάθεση κακή και γενικότερα η αύρα που αποπνέει είναι της ξεπέτας της βιασύνης και της ντίβας.Γι αυτό και εγώ κάθε φορά που περνάω από Φυλής περνάω από Ρενάτα και με το που εμφανίζεται της ρίχνω ενα μορφασμό απόριψης και την κάνω
Απορώ  με αυτά  που  γράφεται  για την  ρενατα. εγώ  στο 65  της έδωσα  τρις  φόρες  πουρμπουάρ  μόνο  και ποτέ  πάλι  .και  τώρα  στο  80  έχω  πάει  τέσσερεις  φόρες  χωρίς  να  δώσω  τίποτα  άσε  που  στο  65 ούτε  και  εγώ  ξέρω  πόσες  φόρες  έχω  πάει  μαζί  της.  και  πάντα  είναι  πολύ  καλή  μαζί  μου.  αλλά  φίλοι  μου  της  φέρουμε  και εγώ σαν  να  είναι  γκόμενα  μου .την  ρωτώ  διάφορα  της  δίνω  σημασία  σαν  γυναίκα και  όχι  σαν  πουτανα  που  πάω  να  αδειάσω .όλες οι  γυναίκες  θέλουν  και  αυτές  τρόπο. μπορεί  την  πρώτη φορά  να  μην  σε  προσέξει δοκίμασε  πάλι και  αν  όχι  τότε  μαύρισε την. όπως  και  εγώ  έχω  μαυρίσει  αρκετές. από  όλη  την  φυλής  με ξέρουν  όλες  οι  πουτανες και  όλες  οι  υπηρεσίες .αλλά  από  όλες  αυτές πάω  μoνo  με  τρις και αν  κάποια  δεν βρω όταν  είναι  η  σειρά  της  πάω μόνο  τότε για  καινούργια  αλλά  μπορώ  και  πάω  μαζί τους συνέχεια  για αρκετά μεγάλο  χρονικό  διάστημα
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Eγώ με το που μπήκε μέσα την έπιασα με τα γλυκόλογα για να σπάσω το πάγο αλλά και να μη νομίζει όπως λες ότι ήρθα να αδειάσω και αυτή μου πέταξε επτά λεπτά έχεις-γρήγορα.Ναι μεν είχε κόσμο αλλά στα αρχίδια μου,έκπτωση στις υπηρεσίες έκανε στο εικοσάρικο ΟΧΙ.Δηλαδή πρέπει να τη πετύχω φρέσκια,καλοκοιμησμένη και εγώ δεν ξέρω τι για να τιμήσει το εικοσάρικο.Εμένα πάντως το αφεντικό μου δεν με ρωτάει κάθε πρωί πως είμαι και το αν θα αποδώσω στην καθημερινή εργασία μου.Με σκίζει έτσι και αλλιώς κάθε μέρα.
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Οι δουλειές  πέφτουν  στην  φυλής και  έχουν  αρχίσει  να  μπαίνουν και  μαύροι  και  πακιστανοί  .όχι ότι έχω  κάτι  το  κακό  με  αυτούς. αλλά είναι  χώρες  που  έχουν  μεγάλα  ποσοστά  από  αρρώστιες  και γίνεται  και  η  φυλής  μεταξουργείο. όπως  η  Αννούλα  στο  134  από  ότι  έχω  δει  αρκετές φόρες
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Απορώ  με αυτά  που  γράφεται  για την  ρενατα. εγώ  στο 65  της έδωσα  τρις  φόρες   πουρμπουάρ  μόνο  και ποτέ  πάλι  .και  τώρα   στο  80  έχω  πάει  τέσσερεις  φόρες  χωρίς  να  δώσω  τίποτα  άσε  που  στο  65 ούτε  και  εγώ  ξέρω  πόσες  φόρες  έχω  πάει  μαζί  της.   και  πάντα  είναι  πολύ  καλή  μαζί  μου.  αλλά  φίλοι  μου  της  φέρουμε  και εγώ σαν  να  είναι  γκόμενα  μου .την  ρωτώ  διάφορα  της  δίνω  σημασία   σαν  γυναίκα και  όχι  σαν  πουτανα  που  πάω  να  αδειάσω .όλες οι  γυναίκες   θέλουν  και   αυτές   τρόπο. μπορεί  την  πρώτη φορά  να  μην  σε  προσέξει δοκίμασε  πάλι και  αν  όχι  τότε  μαύρισε την. όπως  και  εγώ  έχω  μαυρίσει  αρκετές. από  όλη  την  φυλής  με ξέρουν  όλες  οι  πουτανες και  όλες  οι  υπηρεσίες .αλλά  από  όλες  αυτές πάω  μoνo  με  τρις και αν  κάποια  δεν βρω όταν  είναι  η  σειρά  της  πάω μόνο  τότε για  καινούργια  αλλά  μπορώ  και  πάω  μαζί τους συνέχεια  για αρκετά μεγάλο  χρονικό  διάστημα
Eγώ με το που μπήκε μέσα την έπιασα με τα γλυκόλογα για να σπάσω το πάγο αλλά και να μη νομίζει όπως λες ότι ήρθα να αδειάσω και αυτή μου πέταξε επτά λεπτά έχεις-γρήγορα.Ναι μεν είχε κόσμο αλλά στα αρχίδια μου,έκπτωση στις υπηρεσίες έκανε στο εικοσάρικο ΟΧΙ.Δηλαδή πρέπει να τη πετύχω φρέσκια,καλοκοιμησμένη και εγώ δεν ξέρω τι για να τιμήσει το εικοσάρικο.Εμένα πάντως το αφεντικό μου δεν με ρωτάει κάθε πρωί πως είμαι και το αν θα αποδώσω στην καθημερινή εργασία μου.Με σκίζει έτσι και αλλιώς κάθε μέρα.
Οι δουλειές  πέφτουν  στην  φυλής και  έχουν  αρχίσει  να  μπαίνουν και  μαύροι  και  πακιστανοί  .όχι ότι έχω  κάτι  το   κακό  με  αυτούς. αλλά είναι  χώρες  που  έχουν  μεγάλα  ποσοστά  από  αρρώστιες   και γίνεται  και   η  φυλής  μεταξουργείο. όπως  η  Αννούλα  στο  134  από  ότι  έχω  δει  αρκετές φόρες
Δεν χρειάζεται να είμαστε μαλακοκαύληδες και να τις παρακαλάμε. Νομίζεις ότι αυτές δεν είναι εργαζόμενες? Φρόντισε να κάνεις καλό deal με την τσατσα γιατί επηρεάζει πολύ. Επίσης, δεν χρειάζεται να είμαστε και πολύ brutal με τις κοπέλες γιατί σπαζονται.
Φυσικα αν κανει τσιριμόνιες, κανε και συ παράπονα ή ρίξε μαύρο.
Αυτή είναι η γνώμη μου.
Μέχρι ενός βαθμού είναι λογικό να μην έχει πάντα μια κοπελα όρεξη, αλλά αν προτιμούν να τους μείνουν οι καθε καρυδιας καρυδι αλλοδαποι (απο αποψη ασθενειων) τοτε πρεπει να σοβαερυτούν
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μετα απο μερες απουσιας απο Φυλης κατεβηκα σημερα κατα τις 14:20,ειχα τοσο δυνατες καυλες που δεν υπηρχε περιπτωση να''ριξω το πρωτο μανικι''χωρις να χυσω,ετσι το βρωμικο και διεστραμμενο μυαλο μου με ειδοποιησε''Στοχευσε στομα σημερα΄΄,ενα feeling που με οδηγησε Αγκυρας 12(εκει ειναι κατι ψιλοτελειωμενα πουρα(Ζανα,Βαλερια)που τα παιρνουν ευχαριστως και στη μαπα,ειδα να μπαινουν κατι παππουδε για τσεκ στο ρδελο και εκανα μεταβολη.
Η αμαρτια διαχυτη παντου με τα φωτακια αναμμενα αλλα την καυλα στο κοκκινο,ξεκιναω απο 59πανω οπου ηταν η Μισελ,αδιαφορη,καθε φορα που την βλεπω φευγω και δεν προκειται και να περασω ποτε.
Στο κατω ηταν ενα νεο teeny(Ρουμανα ή Βουλγαρα)με μαυρα ισια μαλλια,αδυνατο σωμα και μικρο στηθος.Ονομα Τζωρτζια.Η ντιβα του μαγαζιου Βανεσσα δεν ηταν εκει αλλα ρωτωντας τον τσατσο ποτε εχει τη Ντανιελλα(Τσεχα,αδυνατη με πλουσιες,φυσικες βυζαρες ειπε καθε απογευμα)
Στο 65 πανω βγηκε μονη της στο σαλονι,εκανε περιστροφη και το ενα και μοναδικο ατομο(μονος μου ημουν την εκανα με ελαφρια)Ηταν ενα ξανθο μωρακι με φουντωτα σγουρα μαλλια με κορδελα.Δεν με επεισε και στο επομενο λεω ας παω στο 69α,ηταν το Χριστινακι εκει και στο σαλονι ψυχη,παρα μονο ενας πωλητης cd και απο τον οποιο αγοραζε cd το εκφυλο πορνιδιο,με βλεπει,με θυμαται και της λεω''Εχω πολλες καυλες σε θελω για κανα 15λεπτο στο δωματιο''Της δινω 50αρι,ερχεται μετα απο κανα 10λεπτο(τσεκαρε τα σι-ντι τοση ωρα για να καταληξει σε μουσικες Αραβοφωνες(του κωλου κοινως :jerking:)
Με το που μπαινει αρχιζει την περιποιηση αλα στουντιο με φιλια στο λαιμο,σωμα,στηθος,@@δεν επαιρνε.Αρχισε να τον παιζει μιλωντας βρωμικα οπως παντα και την γυρναω αναποδα,παω απο πανω και την αρχιζω στο γεωτρυπανο τσιμπουκλοβελ style.Περιττο να πω πως σε ενα λεπτακι μετα απο επιμονο γαμησι στοματος  :rockon:εχυσα μεσα στο καποτιδιο και η ιδια συνεχιζε να απολαμβανει την γευστικη γρανιτα στο στομα της. :rockon:
Με ρωταει,να παω σε αλλο δωματιο και να ερθω ή να μεινω ?
Εκει εδωσα λαθος απαντηση επιλεγοντας το Νο2,να συνεχισει δηλαδη,κατι τι οποιο μετα την πλημμυρα του α'γυρου ηταν λιγο δυσκολο να επιτευχθει οχι απο θεμα στυσης αλλα απο θεμα τελειωματος(χρονος σε ρδελο=περιορισμενος)
Ετσι και ο Β'γυρος αναλωθηκε σε ενα 7λεπτο περιπου τσιμπουκι μαζι με ''βρωμικες΄΄ιστοριες απο την προσωπικη της ζωη(παρτουζες και γαμησια συζητουσαμε,οχι το Σκοπιανο)
Επρεπε για 2ο γυρο να επισκεφθω αλλο σπιτακι αλλα το εχουμε πει.
Η καυλα πολλες φορες ειναι δυσκολη στο να κρατηθει.
Αnyway,στα @@μου.
Την επομενη φορα περισσοτερα ξεκωλα :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom