Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 335 άτομα (50 μέλη και 285 επισκέπτες)

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Σωστος ο Φλοριαν,ετσι ειναι οπως τα ειπες περιπου.
Το "αλλου" ειναι το μερος οπου πανε τα λεφτα για να συνεχισουν να γαμιουνται και να πληρωνονται.
Αν τα λεφτα δεν πανε στο αλλου τοτε δεν θα δουλεψουν.....
Και τα λεφτα ειναι πιο πολλα στο "αλλου" απο οτι νομιζετε.
Οπως ειπα και το απογευμα χωρις να ειμαι πουτανα αλλα τελειως ενημερωτικα,δεν παιζει αυτη την στιγμη καμια μα καμια
να κανει 50 επαφες στην βαρδια!
Στο μεταξυ ωραια τα λεμε και ενα παλληκαρακι στην γωνια(Πιτα του Βασιλη)λιγο πιο κατω καθετα στην Φυλης
σωριαστηκε κατω μαλλον απο πρεζα.
 

Επισκέπτης
ΠΡΟΣ ΠΙΚΕΡ
φιλε ειπες πριν λιγες μερες οτι το μεταξυ ειναι για αντρες και εκει πρεπει να εισαι φτασμενος για να γαμησεις ενω οπουδηποτε αλλου μπορουν ολοι. πως εξηγεις οτι εγω ξεπαρθενιαστηκα στο κολωνου 11? και οτι τον πρωτο χρονο καριερας(!!!) μου δεν ειχα παει ποτε φυλης παρα μονο μεταξυ-λιοσων (90-10)...

και ρε φιλε, φιλικα και χωρις παρεξηγηση παντα αλλα εχω βαρεθει να βλεπω τα ξερολικα μηνυματα σου που λενε τον "νομο"..
τα ειπες τα ξαναειπες τα μαθαμε ολοι, εμενα προσωπικα μου εσπασες τα αρχιδια να διαβαζω τα ιδια κια τα ιδια, εκανες μεχρι και δικο σου θρετ, αυτοδιαγραφηκες-ξαναγραφτηκες. ημαρτον πια βρες εναν αλλο τροπο να τραβηξεις την προσοχη...

Ρε φίλε sorry που σου το λέω, αλλά αν παίρνεις στο σοβαρά όλα όσα γράφει ο καθένας στο bourdela.com έχεις κάποιο πρόβλημα. Εγώ συνήθως είμαι όλη μέρα στη δουλειά και έρχομαι το βράδυ εδώ για να ξεσκάσω.   :2funny:
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Σιγα ρε παιδια την φοβια για το Μεταξουργειο,εγω οποτε εχω κατεβει δεν εχω δει τιποτα να γινεται,μονο πρεζα
και λαθραια,που νομιζετε την πεφτουν;σε κατι παιδακια με λευκο παπουτσι χλωρινατο σφιγμενα απο το ζορι
και σε τιποτα νερντια.
 

Επισκέπτης
Ρε φίλε sorry που σου το λέω, αλλά αν παίρνεις στο σοβαρά όλα όσα γράφει ο καθένας στο bourdela.com έχεις κάποιο πρόβλημα. Εγώ συνήθως είμαι όλη μέρα στη δουλειά και έρχομαι το βράδυ εδώ για να ξεσκάσω.   :2funny:
εννοειτε οτι δεν ασχολουμε με θεωριες στο μπου. αλλα σου ειπα, φιλικα, οτι μπορεις να κανεις κατι πιο εποικοδομητικο  να περασεις την ωρα σου... π.χ. πηγαινε μια βολτα με τα ποδια, πηγαινε σε μια πλατεια παρε μια μπυρα και αραξε να δεις κοσμο (μουνακια!). αυτα αν δεν εχεις καποιον να βγεις (τωρα με την κριση ειναι συνηθες)...

τεσπα καλα γαμησια!


[size=14pt]Anosiakofirewall76 δες τα πμ σου[/size]
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ηρεμηστε ρε παιδες ενα απλο φορουμ ειναι  :)

 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Εγω αν μου επιτρεπεται στηριζω Πικερ γιατι αντιλαμβανομαι διαφορα απο συμφραζομενα,σιγουρα ειναι απολυτος
και σιγουρα θα αλλαξει το πιστευω του αλλα θα το κανει μονος του,οτι και να του λετε τον κανετε
πιο σκληροπυρηνικο.
 

Επισκέπτης
Σιγα ρε παιδια την φοβια για το Μεταξουργειο,εγω οποτε εχω κατεβει δεν εχω δει τιποτα να γινεται,μονο πρεζα
και λαθραια,που νομιζετε την πεφτουν;σε κατι παιδακια με λευκο παπουτσι χλωρινατο σφιγμενα απο το ζορι
και σε τιποτα νερντια.

Μια χαρά είναι ρε το Μετάξι, κάνεις σεξ με 10 ευρώ. Τι λες τώρα!  :grin:

Αυτό είναι έρωτας, όχι η Φυλής!   :rockon:

 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Αλλο εσυ,εσυ εχεις την απολυτη ιδιοτητα σαν ιδιοτητα εν γεννει με τα λεγομενα σου αλλα μαλλον
περνας ευχαριστα την ωρα σου.......
Αυτος ειναι εν δυναμη.......
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Εχω προταση για τα μπουρδελα,κλεισιμο ολων για μια εβδομαδα με ξεκαθαρισμα των μπαζων,εν συνεχεια ανοιγμα τους
με τιμες φιξ.
Προτεινομενη τιμη:100 ευρω η ωρα(60 λεπτα)-καντε οτι θελετε με το πασο σας.
Ετσι θα σταματησουν τα Πακια τελειως και εμεις θα πηγαινουνε στα σιγουρα.
Γιατι τωρα βγαζουν πιο πολλα που μαλακιζονται μπες-βγες να λενε το προγραμμα;
Εχουν 5 πελατες την ωρα;οχι!
Η σαμπως εμεις γαμαμε ανετα;ολο στον υπολογισμο ειμαστε και στην κατανομη του χρονου!
Ασε που θα γινεται κολαση στο γαμησι αν γινει αυτο!
Αλλα θα μου πεις μετα πως θα πηγαινουν οι λιωμες απο το ξενυχτι;
Εκει λοιπον θα εχουν μεριδα οι ξεπετες με 20 ευρω!
Ο μπεκρης δεν καταλαβαινει τιποτα!
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Εχω προταση για τα μπουρδελα,κλεισιμο ολων για μια εβδομαδα με ξεκαθαρισμα των μπαζων,εν συνεχεια ανοιγμα τους
με τιμες φιξ.
Προτεινομενη τιμη:100 ευρω η ωρα(60 λεπτα)-καντε οτι θελετε με το πασο σας.
Ετσι θα σταματησουν τα Πακια τελειως και εμεις θα πηγαινουνε στα σιγουρα.
Γιατι τωρα βγαζουν πιο πολλα που μαλακιζονται μπες-βγες να λενε το προγραμμα;
Εχουν 5 πελατες την ωρα;οχι!
Η σαμπως εμεις γαμαμε ανετα;ολο στον υπολογισμο ειμαστε και στην κατανομη του χρονου!
Ασε που θα γινεται κολαση στο γαμησι αν γινει αυτο!
Αλλα θα μου πεις μετα πως θα πηγαινουν οι λιωμες απο το ξενυχτι;
Εκει λοιπον θα εχουν μεριδα οι ξεπετες με 20 ευρω!
Ο μπεκρης δεν καταλαβαινει τιποτα!

οταν πινω αργω να χυνω  :rockon: :rockon:
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Γιατι δηλαδη;το στουντιο τι διαφορα εχει;εγω εχω παει και στουντιο και οταν δινω 50 η 70 για 15-20 λεπτα μου κακοφαινεται!
Και γι'αυτο το εκοψα!
Απο την αλλη εισαι πιο ανετος γιατι δεν εχεις διπλα σου την σαρα και την μαρα!
Παντως κατι θα αλλαξει γιατι και αυτοι εχουν προβλημα!
 

Επισκέπτης
15 ραντεβού , μετάξι και διπλοβάρδια ?
δλδ 1 πελάτης ανα ώρα περίπου
είναι ποτέ δυνατόν αυτό ?

ακόμα και 6ωρο να δουλεύουν οι 15 πελάτες μου φαίνονται πολύ λίγοι

αλλά και 15 πελάτες να είναι (που δεν το πιστεύω) μιλάμε για 2250ευρώ (μετάξι) 4500ευρώ (φυλής) καθαρά (έστω για 30 μέρες δουλειάς και με δεδομένο ότι παίρνουν το μισό της ταρίφας)

καθηγητής πανεπιστημίου δεν βγάζει τόσα , όσα βγάζει η τελευταία μεταξένια πουτάνα
αυτό έλεγα ότι τόσα ραντεβού ειδικά αυτή την εποχή στο μετάξι δεν παίζει.ότι βγάζουν πάρα πολλά σε σχέσει με οποιονδήποτε εργαζόμενο επιστήμονα μιας και εχεις φαγωθεί με τους γιατρούς  :grin: αυτό είναι αλήθεια.αλλα τύπε 6000 χιλιάρικα πουτάνα στο μετάξι δεν παίζει  να βγάζει.τώρα όσο αφορά καθηγητή πανεπιστημίου νομίζω οτι βγάζει περίπου στα 3-3500 το μήνα ανάλογα τη θέση που έχει άρα η τελευταία πουτάνα βγάζει λιγότερα :2funny:
 

mourdarisxxx

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Ωραία λοιπόν... Πάρε ενημέρωση:

Το πρωί κατά τις 10 γάμησα τη Ντάρια στο Κολωνού 30 ισόγειο. Τα περισσότερα σπίτια ήταν κλειστά. Στο δωμάτιο υπήρχε ένα μεγάλο κουνούπι το οποίο κυνήγησα και σκότωσα. Η Ντάρια και η τσατσά με ευχαρίστησαν θερμά.   :sunglasses:
εβγαλε και αιμα οταν το σκοτωσες? :2funny:
εγω λογικα το βραδυ θα κατεβω απο φυλης.. αν καποιος τα βρει κλειστα ας το γραψει μην κατεβαινουμε τζαμπα οι υπολοιποι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom