Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 109 άτομα (7 μέλη και 102 επισκέπτες)

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
εβγαλε και αιμα οταν το σκοτωσες? :2funny:
εγω λογικα το βραδυ θα κατεβω απο φυλης.. αν καποιος τα βρει κλειστα ας το γραψει μην κατεβαινουμε τζαμπα οι υπολοιποι
[/quote

Καλημερα σας η χαιρετε να πω,παντως τωρα ειναι σκατα η Φυλης,λιγα πραγματα,στο Φαωκαιας 27α εχει ενα ωραιο διδυμο,
ενα αλογο με ωραια μαλλια κατσαρα (Γαβριελλα) και ενα αλλο καλο κοριτσακι μεν αλλα διπλα της ειναι απλη οδοντοκρεμα.
Μαλακια κανανε και τις βαλανε μαζι!
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σας η χαιρετε να πω,παντως τωρα ειναι σκατα η Φυλης,λιγα πραγματα,στο Φαωκαιας 27α εχει ενα ωραιο διδυμο,
ενα αλογο με ωραια μαλλια κατσαρα (Γαβριελλα) και ενα αλλο καλο κοριτσακι μεν αλλα διπλα της ειναι απλη οδοντοκρεμα.
Μαλακια κανανε και τις βαλανε μαζι!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εχω προταση για τα μπουρδελα,κλεισιμο ολων για μια εβδομαδα με ξεκαθαρισμα των μπαζων,εν συνεχεια ανοιγμα τους
με τιμες φιξ.
Προτεινομενη τιμη:100 ευρω η ωρα(60 λεπτα)-καντε οτι θελετε με το πασο σας.
Ετσι θα σταματησουν τα Πακια τελειως και εμεις θα πηγαινουνε στα σιγουρα.
Γιατι τωρα βγαζουν πιο πολλα που μαλακιζονται μπες-βγες να λενε το προγραμμα;
Εχουν 5 πελατες την ωρα;οχι!
Η σαμπως εμεις γαμαμε ανετα;ολο στον υπολογισμο ειμαστε και στην κατανομη του χρονου!
Ασε που θα γινεται κολαση στο γαμησι αν γινει αυτο!
Αλλα θα μου πεις μετα πως θα πηγαινουν οι λιωμες απο το ξενυχτι;
Εκει λοιπον θα εχουν μεριδα οι ξεπετες με 20 ευρω!
Ο μπεκρης δεν καταλαβαινει τιποτα!
100 ευρω για μια ωρα σε μπουρδελο??????????Γιατι να μην φωναξω μια στο σπιτι μου να ειμαι ποιο ανετος?Αντε σε hotel σου λεω εγω.!Αλλα γιατι σε μπουρδελο με οτι βρωμια εχει το καθενα απο αυτα????Δεν στεκει..!
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Συνεχίζοντας τη γνωριμία με τους αμαρτωλούς οίκους...[/size]


scaled.php


scaled.php



[size=11pt]και τις...[/size]


scaled.php



[size=11pt]τους στο...[/size]


scaled.php



...ανέβηκα τα σκαλοπάτια της στάσης του μετρό και βγήκα στην πλατεία Καραισκάκη, από την έξοδο πολύ κοντά στην οποία βρίσκεται το μαρμάρινο λευκό άγαλμα ''Τα πουλιά'', της Γαβριέλλας Σίμωση...


scaled.php



...όπου ο άνδρας ως άλλος Ωρος, ὁρᾷ κάπου μακριά, ενώ η γυναίκα εμφανώς ευχαριστημένη, τον κοιτάζει με λατρεία.
Θα μπορούσε να είναι ένα ζευγάρι έπειτα από μία συνεύρεση...


Η ώρα ήταν 10:35π.μ και εγώ κατευθύνθηκα προς την...


scaled.php


scaled.php


Αριστερά της φωτογραφίας το 27Γ και μετά το 27Α. Ενώ στα δεξιά, από τον μπλέ κάδο μέχρι τη Λεωνίδου, τα δύο 30άρια και τα τρία 32άρια...

Κολωνού 27Β

scaled.php


10:43 π.μ

Ανεβαίνω τα πέντε μαρμάρινα και εν συνεχεία τα περίπου είκοσι ξύλινα σκαλοπάτια για να εισέλθω στο μεγάλο και δροσερό σαλόνι. Χαρακτηριστικό του τα μεταλλικά τραπεζάκια ορθίων που διαθέτει.
Η υπηρεσία μ' ενημέρωσε ότι δεν έχουν ανοίξει ακόμα.
-Ποιά κοπέλα δουλεύει;
-Η Ιωάννα.
Πέρασα και όταν τελείωσα την τσάρκα στην Κολωνού στις 11:12 π.μ, αλλά ακόμα δεν είχε εμφανιστεί.
Μία γάτα κοιμόταν πάνω σ' ένα από τα σκαμπό.


Κολωνού 27Γ

scaled.php


10:44-10:53 π.μ

Κατεβαίνω τα σκαλάκια, σπρώχνω την πράσινη πόρτα και εισέρχομαι στο μακρόστενο σαλόνι. Η χορευτική ξένη μουσική ακούγεται δυνατά.
Κάθομαι σε μία από τις τέσσερις σκισμένες μαύρες πολυθρόνες. Απέναντί μου τα δύο δωμάτια. Το ένα με την πόρτα του ανοιχτή. Μικρός χώρος, το κρεβάτι χτιστό με γυάλινα τούβλα και κρυφό ροζ φωτισμό.
-Καλημέρα σας, καθίστε, περιμένετε λίγο, κοπέλα μέσα είναι...Μου λέει ο μουστακαλής μεσήλικας τσάτσος.
-Πώς τη λένε;
-Αντρέα.
-Τί πρόγραμμα κάνει;
-Νορμάλ, κλασικό σεξ στα 10 ευρώ. Τσιμπούκι, πισωκολλητό, από πάνω από κάτω...Δουλεύει σιγά σιγά.
-Οπότε δεν κάνει κώλο και ακάποτο τσιμπούκι...
-Οχι, όχι!
Μετά από αρκετά λεπτά εμφανίστηκε η Αντρέα. Ομιλητική.
Μαύρα μαλλιά πιασμένα πίσω στο κεφάλι, πρόστυχο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, κοιλίτσα, κωλαρού και μπουτού.
Φορούσε μόνο ένα στρινγκ.

Κολωνού 27Α

scaled.php


10:53-10:54 π.μ

Η τριζάτη πόρτα ανοίγει και μετά από πέντε μαρμάρινα σκαλοπάτια το μεγάλο σαλόνι.
-Καλημέρα. 10 ευρώ θέλει η Ιωάννα και κάνει τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα, από πάνω από κάτω... Ο τσάτσος είναι γρήγορος και κατατοπιστικός...
Από το βάθος διακρίνω την κοπέλα.
Μέτριου ύψους, λεπτή, με μεσαίο στήθος, ξανθό ίσιο μαλλί έως τους ώμους.
-Γειά σου μωρό. Στροφή και χάνεται στα ενδότερα. Εγώ με τη σειρά μου χαζέυω το κωλαράκι της και το μαύρο σέξυ τάνγκα της.


Κολωνού 30Α

scaled.php


10:54-10:55 π.μ

Τρία σκαλοπάτια, ο προθάλαμος και το μικρό δροσερό φωτεινό σαλόνι.
Κάθομαι στον καναπέ και αμέσως παραμερίζοντας το παραβάν εμφανίζεται η Ντάρια.
Ψηλή, καστανόξανθη με τα μαλλιά να φτάνουν στους ώμους, γλυκό νεανικό πρόσωπο, λεπτή με μεσαίο στητό στήθος, ωραίο κωλαράκι που το κάλυπτε μ' ένα σέξυ κοκκινωπό εσώρουχο.
-Γειά σου τί κάνεις μωρό;
-Μουνάκι, τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα, φιλάκια. Κάνει καλό σεξ...Η υπηρεσία ενημερώνει σαν πολυβόλο.
Καθώς έφευγα την άκουσα να λέει...
-Πού πας; Μη φεύγεις, είναι πολύ καλή. Μη φοβάσαι!


Κολωνού 30Β

scaled.php


10:55-10:56 π.μ

Ανεβαίνω καμιά δεκαπενταριά μαρμάρινα σκαλοπάτια και σπρώχνω την πόρτα που ανοίγει τρίζοντας.
Εισέρχομαι στο σαλόνι όπου σχεδόν όλες οι θέσεις είναι κατειλημμένες από συναγωνιστές.
-Μπράβο κόσμος! Μονολογώ.
-Η κοπέλα είναι πολύ καλή, γι' αυτό. Μου λέει η τσατσά που με άκουσε και συνεχίζει, διότι πρέπει να ενημερώσει και εμένα... - Τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, ελεύθερα πιασίματα...
Πρέπει να ήρθα πάνω στην ώρα, γιατί αμέσως έκανε την εμφάνισή της η κοπέλα...
Ψηλή, κοντά στο 1,70.
Μαύρο πλούσιο ίσιο μαλλί αρκετά κάτω από τους ώμους. Πρόσωπο καθαρό με λεπτά φρύδια, γατήσια μάτια, γαλλική μυτούλα, σαρκώδη χείλη. Αλλά δυστυχώς πολύ σοβαρό.
Μακρύς λαιμός.
Λεπτό σώμα, με μεσαίο προς μεγάλο στητό στήθος και ευμεγέθεις θηλές.
Κόσμημα στον αφαλό.
Κωλάρα! Φορούσε ένα στρινγκάκι που έμοιαζε με μικροσκοπική φουστίτσα.
Χυτά πόδια.
Η υπηρεσία την εκθείαζε...
-Πώς είναι τ' όνομά της; Εγώ. Ποιός άλλος;... :)
Η κοπέλα με κοιτάζει μ' ένα απαξιωτικό βλέμμα.
-Τί όνομα ψάχνεις; Με ρωτάει.
-Καμία δεν ψάχνω συγκεκριμένα, απλά θέλω να μάθω πώς σε λένε...
-Γιατί θέλεις να μάθεις τ' όνομά μου;
-Κακό είναι; Εμένα με λένε...Αναφέρω το πραγματικό μικρό μου  όνομα.
-Εμένα Ιωάννα.
Τελικά αυτό το κόλπο πιάνει...  :sunglasses:
Πάντως ένας συναγωνιστής πέρασε. Ε! Θα ήταν και αμαρτία να μην περνούσε κανείς...


Κολωνού 32Β

scaled.php


10:56-11:07 π.μ

Ανεβαίνω τη στριφογυριστή σκάλα με τα μαρμάρινα σκαλοπάτια και εισέρχομαι στο σαλόνι. Είμαι ο μοναδικός επισκέπτης.
-Γειά σας.
-Γειά σας και χαρά σας! Ενα λεπτό, βγαίνει να δείτε το μωρό μου...
Κάθομαι στην πολυθρόνα και χαζέυω τον χώρο. Η σφαίρα με τα κάτοπτρα διαθλά το φώς σε πολλές φωτεινές κηλίδες. Η ξένη μουσική ακούγεται σχετικά δυνατά. Καθρέφτες ένα γύρω. Η δροσιά με αναζωογονεί.
Τα λεπτά περνούν. Κάποια στιγμή μου κάνει παρέα η Ελληνίδα υπηρεσία.
-Εξω δεν κυκλοφορεί κόσμος ε; Με ρωτάει.
Από λεπτότητα δεν της ανέφερα ότι το διπλανό μαγαζί ήταν φίσκα. Αντ αυτού σχολίασα...
-Τέλος Ιουλίου βλέπετε. Εποχή αδειών...
Να σου και η Γκαμπριέλλα από τη Ρουμανία. Η οποία κάνει απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Μαύρο ίσιο μαλλί έως τους ώμους, γλυκό νεανικό προσωπάκι, μικρό προς μεσαίο στήθος, λεπτή. Ωραίο κωλαράκι.


Κολωνού 32Γ

scaled.php


11:07 π.μ

Κλειστό.


Κολωνού 32Α

scaled.php


11:07-11:10  π.μ

Στο σαλόνι κάθομαι στο σκληρό τριθέσιο καναπέ.
Η υπηρεσία από το κουζινάκι μ' ενημερώνει ότι δουλεύει η Ντάνα. Είναι στο δωμάτιο με πελάτη οπότε θα περιμένω.
Ακούγοντας την Ελληνική μουσική παρατηρώ ότι τα δωμάτια είναι τρία και οι πόρτες τους είναι διακοσμημένες με δύο εικόνες της Μίνι μάους του Ντίσνευ και μία γυναικεία φιγούρα.
Τα έχουν κολλήσει οι κοπέλες, μου αποκαλύπτει η τσατσά και συμπληρώνει...
-Ολοι είμαστε μέσα μας λίγο παιδιά.
Μετά από μερικά λεπτά, βλέπω και την κοπέλα.
Ψηλή και νταρντάνα, με μαύρο μαλλί μαζεμένο πίσω στο κεφάλι, όμορφο νεανικό πρόσωπο, μεγάλο στητό στήθος, γεροδεμένο σώμα με πιασίματα, κωλάρα και μπουτάρες.
-Μουνάκι, τσιμπουκάκι, πισωκολλητό στα γόνατα, ισπανικό, από πάνω, ελεύθερα πιασίματα, 10 ευρώ. Η υπηρεσία είναι καταιγιστική!


Συνεχίζω στον παράλληλο δρόμο της αμαρτίας. Την...

scaled.php



scaled.php


Το 27Α βρίσκεται αριστερά σε πρώτο πλάνο, ενώ στο βάθος δεξιά, μπροστά από το φυτό στο κέντρο του πεζόδρομου, πρασινίζει το 30Α και δίπλα του το 30Β.


Ιάσονος 27Α

scaled.php


11:13 -11:14 π.μ

Κατεβαίνω τα σκαλάκια και εισέρχομαι στον ημιυπόγειο οίκο.
Η υπηρεσία κάθεται στο βάθος και με καλημερίζει, ενώ χωρίς να σηκωθεί συνεχίζει...
-Πάρα πολύ ωραίο κοριτσάκι η Λαρίσα, 10 ευρώ, τσιμπουκάκι, μουνάκι, ελεύθερα πιασίματα, από πάνω.
Εμφανίζεται η κοπέλα. Η οποία δείχνει να έχει και χιούμορ...
-Γειά σου Λαρίσα.
-Σε είδα και λαχτάρισα. Χα, χα, χα...
-Μπράβο κάνεις και στιχάκια...
Κοντούλα και παχουλούλα, με μικρό στήθος αλλά γλυκό χαμογελαστό προσωπάκι. Μακρύ φουντωτό μαλλί έως κάτω από τους ώμους.


Ιάσονος 30Α

scaled.php


11:15-11:16 π.μ

Εισέρχομαι στον διάδρομο και αρχίζω ν' ανεβαίνω τα μαρμάρινα σκαλοπάτια.
Συναντάω την υπηρεσία που κατέβαινε...
-Γειά σου μωρό μου. Πήγαινε πάνω...Μου λέει.
Ο χώρος μικρός και σκοτεινός. Η σφαίρα με τα κάτοπτρα γυρίζει αργά διαθλώντας το λιγοστό φως. Η μουσική στη διαπασών.
Κάθομαι στον ξύλινο πάγκο.
Αμέσως εμφανίζεται η Ελισάβετ.
Ξανθό μακρύ μαλλί που φτάνει κάτω από τους ώμους, χαμογελαστό πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο στητό στήθος.
Φέρει δερματοστιξίες στα πλαινά της κοιλιάς και χαμηλά στη μέση.
-10 ευρώ, τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, από πάνω.
Αντικαθιστά επάξια και την υπηρεσία!... :grin:


Ιάσονος 30Β

scaled.php


11:16-11:17 π.μ

Καθώς εισέρχομαι βλέπω έναν συναγωνιστή να εξέρχεται και ακούω την υπηρεσία να λέει -...καύλα μου!
-Για να δω και εγώ τί έχει εδώ...Εγώ.
-Τί έχει; Μακαρόνια με κιμά έχει...Χα, χα, χα...
-Μακαρόνια με κιμά. Μάλιστα. Εκτός από φαγητό, τί άλλο έχει;
-Καλό κορίτσι, τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, σιγά σιγά, 10 ευρώ. Κωλαράκι 15.
Η κοπέλα ήταν μελαχρινή, με σπαστό μαύρο μαλλί έως πάνω από τους ώμους, λεπτή, ψηλή, με μεσαίο στήθος και ωραίο κώλο.
Φορούσε ένα διχτυωτό ρούχο.
Δε ρώτησα όνομα. Μπορεί όμως να ρώτησα και δε θυμάμαι ποιό είναι... :-

Ιάσονος συνέχεια...


scaled.php


Διακρίνονται δεξιά της φωτογραφίας από μπρος προς τα πίσω τα, 33, 31Β(υπόγειο), 31 και στο βάθος αριστερα το πράσινο σπιτάκι είναι το 30B.


Ιάσονος 31

scaled.php


11:17-11:19 π.μ

Με το που περνώ την παλιά εξώπορτα, διαπιστώνω ότι εισέρχομαι στο θρυλικό  Hostel!...
Το κατάλαβα από τον μακρύ υπαίθριο διάδρομο, τους μεταλλικούς τοίχους και τις επίσης μεταλλικές υπέργειες σκάλες.
Ενας συναγωνιστής εξερχόταν.
Αυτός τα είχε καταφέρει, διότι...
''...Φημες λενε πως αρκετοι μπουρδελιαρηδες δεν καταφεραν να βγουν ποτε απο μεσα και οσοι τα καταφεραν ή τρελαθηκαν ή αυτοκτονησαν!...''
Τώρα εάν αργότερα τρελαθεί ή αυτοκτονήσει δεν ξέρω...
Πάντως βγαίνοντας μου έκανε νοήματα αποδοκιμασίας.
-Τί, φόλα; Εγώ.
Καταφατική κίνηση της κεφαλής,
-Πώς είναι, για πες;
-Μαύρη, χοντρή και δε δίνει κώλο...
Μιλήσαμε για λίγο ανταλλάσσοντας πληροφορίες για το τί είχε δει ο καθένας μας μέχρι εκείνη την ώρα και αφού τον χαιρέτησα αποφάσισα να μπω για να τη δω ο ίδιος.
Ξανά λοιπόν διασχίζω τον φουτουριστικό υπαίθριο διάδρομο και αφού κατεβαίνω λίγα σκαλοπάτια εισέρχομαι στο σαλόνι.
-Γειά σας.
-Χαίρετε.
Η ηλικιωμένη υπηρεσία μ' ενημερώνει αμέσως...
-10 ευρώ. Μουνάκι, τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, 69, ελεύθερα πιασίματα...
Ακούω, καθώς παράλληλα προσπαθώ να καταλάβω τί εννοεί η επιτοίχια πινακίδα...
''ΠΡΟΣΟΧΗ, ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ''
Η προσπάθειά μου διακόπτεται από την εμφάνιση της κοπέλας...
-Καλά είσαι μωρό μου;
-Γειά σου. Πώς είναι τ' ονοματάκι σου;
-Ναόμι.
-Κάμπελ; Μπρρρρ...Παγώσαμε. Λέω κάτι νόστιμα ώρες ώρες...
-Χωρίς το Κάμπελ...
Η κοπέλα πλάκα πλάκα ήταν όμορφη.
Ψηλή πάνω από 1,75, όμορφο πρόσωπο με σαρκώδη χείλη, μαλλί φουντωτό αλλά ίσιο, μεγάλο στητό στήθος, λεπτή αλλά γεροδεμένη. Κωλάρα και ατελείωτα πόδια.
Φορούσε ένα babydoll.


Ιάσονος 31Β (υπόγειο)

scaled.php


Κλειστό.


Ιάσονος 33

scaled.php


11:20-11:23 π.μ

Διασχίζω τον διάδρομο και καθώς ανεβαίνω τα είκοσι μεταλλικά σκαλοπάτια ακούω τον αοιδό να τραγουδάει...
''...δε θα σου δώσω τη χαρά να φύγεις πρώτη και στη συνείδησή μου να ΄χω πάντα χρέος...''
Το σαλόνι στενάχωρο. Κάθομαι. Εισέρχεται και έτερος συναγωνιστής ο οποίος κάθεται επίσης.
-Δεν είναι κανείς εδώ; Με ρωτάει ο Ελληνας συναγωνιστής.
-Δεν ξέρω, τώρα ήρθα και εγώ.
...
-Είναι κανείς εδώ; Εγώ.
...
-Πρέπει να είμαστε μόνοι μας. Ο συναγωνιστής.
Σηκώνομαι και παραμερίζω την κουρτίνα από το κουζινάκι. Τίποτα. Κοιτάω ένα γύρω.
-Λες να έχει γίνει καμιά δολοφονία; Εγώ αστειευόμενος.
-Ρε πάμε να φύγουμε!


Συνέχισα προς την...

scaled.php


για να επισκεφτώ τα τελευταία δύο σπιτάκια της προγραμματισμένης τσάρκας μου...

scaled.php


Δεξιά της φωτογραφίας διακρίνονται το 38B και πίσω του το 38A.


Κολοκυνθούς 38Β

scaled.php


11:24-11:26 π.μ

Ανεβαίνω τα δεκαπέντε βρώμικα μεταλλικά σκαλοπάτια και εισέρχομαι στο μεγάλο σαλόνι. Υπάρχουν τρεις τριθέσιοι ξύλινοι καναπέδες. Κάθομαι. Η σφαίρα με τα κάτοπτρα λειτουργεί κανονικά, ενώ δεν ακούγεται μουσική.
-Είναι κανείς εδώ;
-Ε; Από το βάθος.
Τα δευτερόλεπτα περνούν. Κάποια στιγμή μία γυναικεία σιλουέτα διακρίνεται πίσω από το ''Π'' της πόρτας. Γυρίζει το κεφάλι με βλέπει και κατευθύνεται προς το μέρος μου.
Καστανή με τα μαλλιά μαζεμένα πίσω στο κεφάλι. Λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου (σχιστά μάτια, λεπτή μύτη και χείλη επίσης) μου θύμισε Σκανδιναβή. Ομως ήταν και...ευτραφούλα με μπουτάκια. Φορούσε ένα καφέ φόρεμα.
-Γειά σου τί κάνεις; Μου λέει.
-Καλά. Πώς σε λένε;
-Αντίνα.
-Για πες μου τί προσφέρεις Αντίνα;
-Εεεε...Τσιμπουκάκι, μουνάκι 10 ευρώ. Με κωλαράκι 15.


Κολοκυνθούς 38Α

scaled.php


11:27-11: π.μ

Λίγο πριν διαβώ την εξώπορτα συναντάω συναγωνιστή που έβγαινε.
-Καλή; Εγώ.
-Μαύρη... Με απαξία.
Παρόλα αυτά εγώ σπρώχνω τη μεταλλική δίφυλη μπλε πόρτα και εισέρχομαι στο σαλόνι.
Κάθομαι στον αριστερό ξύλινο καναπέ.
Απέναντί μου κάθεται καπνίζοντας, μεσήλικας αδύνατος αλλοδαπός άνδρας με όλα τα αξεσουάρ του καπνιστή δίπλα του.
''Πολύ άνετο τον βλέπω αυτόν. Μάλλον του μαγαζιού πρέπει να είναι'' Σκέφτομαι.
-Εχω ωραία κοπελιά. Μουνάκι, τσιμπουκάκι, ελεύθερα πιασίματα, από πάνω, στα 10 ευρώ.
Εμφανίζεται η Τζούλια. Μαύρη σαν την πίσσα.
Ομορφο πρόσωπο με σαρκώδη χείλη, μαλλιά χτενισμένα και πιασμένα ψηλά στο κεφάλι σε κότσο.
Λεπτός λαιμός.
Γεροδεμένα χέρια και μεσαίο προς μεγάλο στήθος.
Γυμνασμένο κορμί. Κωλάρα και φυσικά μπουτάρες.
Φορούσε σέξυ εσώρουχα.
-Λοιπόν, θα περάσω...


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


scaled.php


Αξιοπρόσεκτες λεπτομέρειες. Οι πανβρώμικοι τοίχοι και το φρεάτιο της αποχέτευσης μέσα στο δωμάτιο.

Πάντως, πέρασα στο άθλιο δωματιάκι και τίμησα την όμορφη Τζούλια.
Θ' ακολουθήσει και κριτική.


Off topic βέβαια, αλλά μιας και είμαστε όλοι εδώ, μήπως είδε κανείς κανένα κουνελάκι (και όχι λαγουδάκι...  :grin: ) στη γύρω περιοχή;
Το χαρτί ήταν τοιχοκολλημένο στη Λεωνίδου κοντά στην πλατεία, μετά τη Μυλλέρου.

scaled.php
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Γεια σας συναγωνιστές! Βόλτα σε μια ζεστή Αθήνα το μεσημέρι σε Φυλής,Αττική και Μεταξουργείο.Πεσμένη η κίνηση του κόσμου καθώς και η ποιότητα των εργαζομένων κοριτσιών.Σημειώθηκαν και κάποιες καινούριες παρουσίες στον χώρο του πληρωμένου έρωτα χωρίς να παρουσιάζουν όμως ιδιαίτερο ενδιαφέρον απο άποψη προσφερομένων υπηρεσίων.Ας ξεκινήσουμε λοιπόν την περιήγηση μας στα σπιτάκια σιγά σιγά.Πάρτε μία μπύρα καθίστε στην καρέκλα σας αναπαυτικά και αρχίστε το διάβασμα.
Ξεκίνημα απο την Διδύμου την οδό των μιλφ με τα γυμνά τσιμπούκια.Στο Διδύμου 16 για όσους απο τα στρατευμένα μας νιάτα βιάζονται να απολυθούν ας σπεύσουν τρέχοντας στο σπιτάκι αυτό για να "πάρουν" την Ροζαλία.Δεν χρειάζεται να περιμένουν καθόλου.Αλλά όταν φτάσουν εκεί όταν την δουν να μην απογοητευτούν καθόλου.Η Ροζαλία τα έχει σίγουρα τα χρονάκια της γιατί την έχουν "πάρει" σίγουρα πολλές ΕΣΟ.Στο Διδύμου 18 υπόγειο η Τζούλια η νταρντάνα μιλφ που δηλώνει Ρωσοφιλανδέζα και έχει παίξει και σε τσόντα.Γνωστή απο το Αλκαμένους 117 καθώς και απο το μασατζίδικο της Μιχ. Βόδα που έκλεισε και δούλευε σαν Λολίτα.Πρόγραμμα γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι,69,μασάζ αισθησιακό και αυταρχικό.Όλα αυτά με 20 ευρώ. Στο Διδύμου 20 η Καρίνα η Ρωσίδα με την άσχημη φάτσούλα. Σταμάτησε το γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 40 είχαμε μία καινούρια άφιξη. Την εικοσάχρονη Ρουμάνα Αλεξάνδρα,λεπτή όμορφη κοπέλα με καστανόμαυρα κατσαρά μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.
Καινούρια στον χώρο και έχει μόλις πέντε μέρες στην Ελλάδα σύμφωνα με τα λεγόμενα της.Δεν έχει ξαναδουλέψει αλλού.Στο πρόγραμμα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό.
Μέσα στο δωμάτιο η απειρία της και το τρακ της ήταν εμφανές. Θα την χαρακτήριζα μέτρια σαν εμπειρία αλλά η εμφάνιση της έσωσε την κατάσταση.Περισσότερες λεπτομέρειες θα ακολουθήσουν στην κριτική μου.
Στο Φυλής 66Δ ήταν η Άννα που δούλευε σταθερά πιο παλιά εκεί.Εμφανίστηκε στο σαλόνι με λιτά τα μαλλιά της.Ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι και κώλος.Η Άννα με το καρέ μαλλί και το γυμνασμένο σώμα απουσίαζε.
Στο Φώκαιας 19 η κοπέλα με τα καστανά μαλλιά και τα κανονικά κιλά που εργάζεται τελευταία εκεί.Κοπέλα της διπλανής πόρτας.Απλό πρόγραμμα.
Στο Φώκαιας 27 υπόγειο 2 κοπέλες η μιλφ Ρωσίδα Αναστάσια απο Διδύμου 20 και Αγκύρας παλιότερα με γυμνό τσιμπούκι και η Γαβριέλλα Ρουμάνα αθίγγανη όμορφη κανονικών κιλών με μαύρα μακριά μαλλιά με απλό πρόγραμμα.
Το Φώκαιας 24 κλειστό.Επίσης Φυλής 59,74& 61 κλειστά.Στο Αγκύρας 12 το αριστερό ήταν η Άντζελα κλασσικά,νταρντάνα με κοντά ξανθά μαλλιά,μιλφ,αδιάφορη.Και στο δεξιό ήταν η Βαλέρια πρώην Μιλάνα.Όμορφο μιλφ,κανονικών κιλών με καστανόξανθα μακριά μαλλιά.Παρόλο που την έχω πάρει παλιά δεν το έχω ξαναεπιχειρήσει επειδή στο σαλόνι βγάζει έντονο ναρκισσισμό και ψυχρότητα.
Στο Φυλής 71 όροφος καινούρια κοπέλα με όνομα Έλενα.Όχι η γνωστή Έλενα που δούλευε προσφάτως εκεί τονίζω.Πρόκειται για κοπέλα λευκή,κανονικών κιλών με πιασμένα ξανθά μαλλιά σε αλογοουρά. Το μόνο εξτρά που ανακοινώθηκε ήταν το 69.Επίσης απότι άκουσα γνωρίζει Ελληνικά.
Στο Φυλής 69 όροφος η Ναταλία κοπέλα ζουμερή με καρέ μαύρο μαλλί και βυζάρες.Τίποτα το ιδιαίτερο για μένα.
Στο Μαγνησίας 1 η γκιλφ πλέον Αλεξάνδρα σταθερά πλέον εκεί στην πρωινή βάρδια τον τελευταίο καιρό.
Στο Ρεμούνδο 21 ισόγειο η Μόνικα η Λετονή με γυμνό τσιμπούκι.Στον όροφο καινούρια κοπέλα,λεπτή,λευκή,αδύνατη με ξανθά μαλλιά πιο κάτω απο τους ώμους και πρωκτικό.
Γυμνό τσιμπούκι δεν κάνει αυτή η κοπέλα να τονίσω. Εμφανισιακά είναι πάντως νοστιμούλα.
Στο Περγάμου 27 2 κοπέλες η Ντιάνα η Ρωσίδα γκιλφ απο το Μαγνησίας 1 απογεύματα μαζί με την μιλφ Φωτεινή γνωστή στο σαιτ ως Γκμοχ η Κυριάκος Θωμαίδης.
Στο Αλκαμένους 117 ήταν η Βιολέτα,Ελληνίδα μιλφ που δηλώνει Θεσσαλονίκια.Γεματούλα με καστανόμαυρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Μέσα στο δωμάτιο που την είχα πάρει την προηγούμενη εβδομάδα δεν την βρήκα του γούστου μου με αποτέλεσμα να μην ερεθιστώ καθόλου.Πάντως για να μην την αδικήσω η κοπέλα προσπαθεί απλώς δεν ταίριαζε με τα γούστα μου. Γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό.
Κάθοδος στο Μεταξουργείο και ξεκίνημα απο Μεγ Αλεξάνδρου 20 ισόγειο όπου είχε κοπέλα μπάζο με καρέ καστανό μαλλί,ζουμερή με άσχημο σώμα.Μιλφ απλό πρόγρ.
Στο υπόγειο μιλφ,λευκή,με μαύρα μαλλιά λιτά κάτω απο τους ώμους,λεπτή.Είναι γνωστή απο Μεγ Αλεξάνδρου 22 όροφος καθώς και Ακομινάτου 2 ισόγειο.
Στο Μεγ Αλεξάνδρου 22 ισόγειο κοπέλα αρκετά γνωστής φυσιογνωμίας αλλά δεν θυμάμαι που την έχω δει ακριβώς.Πρέπει να δούλευε Φυλής παλιότερα.Είναι κανονικών κιλών προς γεμάτη με ίσια καστανόξανθα μαλλιά πιο κάτω απο τους ώμους και χαρακτηριστικό της γνώρισμα οτι είναι ψευδή.Απλό πρόγραμμα με 69.
Στον όροφο καινούρια κοπέλα κοντή,αθίγγανη κανονικών κιλών,με λευκό σουτιέν που παρουσίαζε μεγάλα βυζιά αλλά μπορεί και να ήταν απλώς ενισχυμένο.Πιασμένα μαύρα μαλλιά με 69.
Στο Μεγ.Αλεξάνδρου 28 η υποβάθμιση της Καζακστανής μιλφ Μαρίνας της Γκέισας αλλιώς γνωστή και σαν Αλίσια είναι γεγονός.Στα 10 ευρώ με γυμνό τσιμπούκι,έχει ανοίξει το χρώμα των μαλλιών της και δυστυχώς πλέον λόγω ηλικίας έχει κάπως χαλάσει το σώμα της πέρνοντας κάποια κιλάκια.Στο δωμάτιο είναι αρκετά περιποιητική και εφόσον το επιθυμεί και ο πελάτης μπορεί να ανοίξει κανονική συζήτηση μαζί της.'Εχει δουλέψει στο Αχιλλέως 51 όταν ξεκίνησε, Φυλής 109, Μαγνησίας 11,Καλύμνου 48, στο Αλκαμένους 113 σαν Αλίσια ,Διδύμου 20 και τώρα κατέληξε πάλι στο Μεταξουργείο με 10 ευρώ.
Στο Κωλοκυνθούς 38 ισόγειο είχε μαύρη κανονικών κιλών με πιασμένα μαλλιά στο δεκάρικο.Έχει ξαναδουλέψει πρόσφατα πάλι εκεί.Απλό πρόγραμμα.
Στο Κωλοκυνθούς 38 όροφος ήταν κοπέλα παχουλή που δούλευε σε ντουετό με την Όρκα.Δουλεύει και στο Ιάσωνος 46 μεσαίο πάλι μαζί με την Όρκα.Είναι πιο αδύνατη όμως απο την Όρκα. Κωλοκυνθούς 63 στο αριστερό η γκιλφ Σουζάνα.Με κώλο στα 15 και απλό στα 10.Ευθεία μπροστά πήγαινα μήπως πετύχω την Σάρα αλλά συνάντησα την Εμμανουέλα. Η Εμμανουέλα είναι καινούρια Ρουμάνα,κοντή,με μαύρα μακριά μαλλιά,πρέπει να είναι αθίγγανη,ζουμερό σώμα και κώλο χωρίς να είναι παχουλή.Μέτρια προς νόστιμή. Στο πρόγραμμα ανακοινώθηκαν φιλάκια,αγκαλίτσες και 69.
Το Λεωνίδου 28 όροφος κλειστό με αναμμένο φωτάκι.Το Κολωνού 27 ισόγειο είχε κοπέλα με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους,λευκή κανονικών κιλών και δεν ήταν η Λάρίσα αλλά κάποια άλλη.Στο υπόγειο βγήκε κοντή,υπέρβαρη με μεγάλο ρυτιδιασμένο κώλο. Ο όροφος κλειστός.
Στο Κολωνού 15 έχει ανοίξει καινούριο μπουρδέλο. Θεσμικός συναγωνιστής το έχει ήδη αναφέρει σε παραπλήσιο ιστότοπο εγώ απλώς το μεταφέρω εδώ σε σας σαν πληροφορία.Το μαγαζί αυτό έχει μεγάλη δίφυλλη σιδερένια πόρτα και παλιότερα πριν γίνει οίκος ανοχής πρέπει να ήταν εγκαταλειμένο κατάστημα.Δυστυχώς δεν μπόρεσα να μπώ καθώς όταν περνούσα ήταν κλειστό και μόλις έμπαινε η καθαρίστρια να το καθαρίσει.Μάλλον θα λειτουργήσει στην απογευματινή βάρδια.Απλά να αναφέρω οτι παιρνόντας απο την δίφυλλη πόρτα διασχίζεις μια αυλή και το μαγαζί βρίσκεται στην αριστερή πλευρά.
Στο Κεραμικού 26 η μπουρδέλο Ανάκτορο Μπάκιγχαμ στο ισόγειο καινούρια κοπέλα.Η Πάολα με μαύρα μαλλιά καρέ,υπέρβαρη αλλά απο τις ωραίες χονδρές και πιτσιρίκα.Να τονίσω οτι είναι επίσης λευκή και ψηλή. Μιας και δεν μου αρέσουν οι παχουλές την έκανα αλλά αυτή που ψάχνουν ωραίες χονδρές ας σπεύσουν να προλάβουν.Απλό με 69 στα 10 ευρώ.
Στο Ιάσωνος 19 το ισόγειο ήταν κλειστό. Ό όροφος ήταν ανοιχτός και είχε καινούρια κοπέλα κανονικών κιλών,με λιτα,μακριά μαλλιά,κατάξανθα,λευκό σώμα και νοστιμούλα.
Απλό στο δεκάρικο.
Έκανα και ένα πέρασμα απο τα ακριτικά μπας και σταθώ τυχερός αλλά άνθρακας ο θησαυρός.Τα Αχιλλέως 51 και 48 παραμένουν σφραγισμένα.Το Μαραθώνος 59 φιλοξενούσε καινούρια μιλφ με καστανοκόκκινα μαλλιά,κανονικών κιλων, ηλικίας γύρω στα 45-50,λευκό σώμα με ανεκτή κυταρρίτιδα και ανοιχτούς οφθαλμούς.Γυμνό τσιμπούκι αλλά απο εμφάνιση έτσι και έτσι. Το Αχιλλέως 40 ήταν ανοιχτό μάλλον ξεσφραγίστηκε με τον τσαμπουκά.Έκανα ένα πέρασμα και τσατσά ήταν η ηλικιωμένη κυρία με τα γυαλιά απο το Φώκαιας 24.Σαν κοπέλα δούλευε άσχημη αθίγγανη μιλφ απο Βουλγαρία,κάπως γεματούλα με όνομα Μαρία και μαύρα μαλλιά.Αδιάφορη.
Πρόγραμμα είχε γυμνό τσιμπούκι και κώλο στα 15. Δεν μπορούσε γαμώτη να υπήρχε κάποια καλύτερη;;
Το Κωνσταντινουπόλεως 166 ισόγειο δυστυχώς ήταν κλειστό.Και στο υπόγειο ήταν η Βίκυ η οποία πλέον έχει αδυνατήσει και έχει φτιάξει εμφανισιακά.Είναι κάπως ζουμερή,μιλφ με καστανά κατσαρά μαλλιά.Παλιά καραβάνα και πρέπει να είναι Ελληνίδα.Έχει δουλέψει πριν χρόνια στο Ρεμούνδου 21 όροφος με το ίδιο όνομα αλλά και σαν Μαίρη και τελευταία πριν αποχωρήσει δούλευε σταθερα στο ισόγειο του Φυλής 54.Μάλλον τώρα δουλεύει σε αυτό το μαγαζί γιατί την έχω ξαναπετύχει.Πάντως σημειώνω οτι απο εμφάνιση πλέον έχει βελτιωθεί αρκετά.
Μην έχοντας βρει κάτι άλλο που να μου κάνει κλικ επέστρεψα στην Φυλής 66Δ όπου και τίμησα την Άννα.Κριτική έχω ήδη ανεβάσει παλιότερα όταν ξαναδούλευε στο ίδιο μαγαζί.Οι υπηρεσίες της δεν έχουν αλλάξει και απλά τονίζω οτι η κοπελα κάνει αρκετά καλό γλύψιμο.
Καλό Σαββατοκύριακο.
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Ξεκίνημα απο την Διδύμου την οδό των μιλφ με τα γυμνά τσιμπούκια.Στο Διδύμου 16 για όσους απο τα στρατευμένα μας νιάτα βιάζονται να απολυθούν ας σπεύσουν τρέχοντας στο σπιτάκι αυτό για να "πάρουν" την Ροζαλία.Δεν χρειάζεται να περιμένουν καθόλου.Αλλά όταν φτάσουν εκεί όταν την δουν να μην απογοητευτούν καθόλου.Η Ροζαλία τα έχει σίγουρα τα χρονάκια της γιατί την έχουν "πάρει" σίγουρα πολλές ΕΣΟ!!!

ηλικια?εμφανιση?αξιζει?
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Ένα μπράβο και ευχαριστίες στον Φανούρη και στον Professorx είναι λίγα, αλλά αναγκαία! Πάντα αντικειμενικοί, λεπτομερείς, και με υψηλό επίπεδο γραφής. Να είστε καλά παιδιά.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μπράβο στον φίλο προφέσορα για την ενημέρωση. Μου έκανε εντύπωση η κατάντια της Αλύσιας (Μαρίνα Γκεϊσα) και να πώ την αλήθεια στεναχωρήθηκα κάπως γιατι έχω περάσει φοβερά μαζί της κατα καιρούς. Παρά την γκρίνια της ώρες, ώρες πάντα τα δίνει όλα στο δωμάτιο και είναι πολύ φιλική. Είναι κρίμα μια βετεράνος των κόκκινων σπιτιών να καταντάει στο δεκάρικο (εικοσάρι το απόγευμα) με ελευθερα τσιμπούκια κ.α. Απόδειξη για μια ακόμα φορά οτι αυτή η δουλεία δεν λυπάται κανένα...
 

Επισκέπτης
μπράβο στον φίλο προφέσορα για την ενημέρωση. Μου έκανε εντύπωση η κατάντια της Αλύσιας (Μαρίνα Γκεϊσα) και να πώ την αλήθεια στεναχωρήθηκα κάπως γιατι έχω περάσει φοβερά μαζί της κατα καιρούς. Παρά την γκρίνια της ώρες, ώρες πάντα τα δίνει όλα στο δωμάτιο και είναι πολύ φιλική. Είναι κρίμα μια βετεράνος των κόκκινων σπιτιών να καταντάει στο δεκάρικο (εικοσάρι το απόγευμα) με ελευθερα τσιμπούκια κ.α. Απόδειξη για μια ακόμα φορά οτι αυτή η δουλεία δεν λυπάται κανένα...

Όλες στο δεκάρικο πρέπει να γαμιούνται. Είναι πιο συγκινητικό.  :sunglasses:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Να πω ότι εχθές το απόγευμα και ενώ περιμέναμε να δούμε την κοπέλα,μπήκαν 2 τύποι με πολιτικά στο Φυλής 74 (υπόγειο) και αφού έβγαλαν ταυτότητες....μας είπαν ότι είναι από την ασφάλεια.... Δεν ξέρω τι έγινε μετά γιατί μας είπαν -"Παρακαλώ αποχωρείστε".............και το φωτάκι του μπουρδέλου έσβησε! :huh: :huh: :huh:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
ηλικια?εμφανιση?αξιζει?
Aν είσαι φαντάρος σίγουρα αξίζει να "πάρεις την Ροζαλία" πίστεψε με!
Ηλικιακά την κάνω 55-60,εμφανισιακά είναι περίπου σαν την Ντιάνα απο Μαγνησίας 1 αν την γνωρίζεις μόνο που είναι ψηλότερη.Έχει κατάξανθα μαλλιά πιασμένα και μάλλον είναι Ρωσίδα και αυτή. Αν γνωρίζεις την θεία Όλγα και την Ντιάνα κάπως έτσι δείχνει και η Ροζαλία σε εμφάνιση.
Τώρα αν αξίζει δεν γνωρίζω καθώς δεν την έχω πάρει.

Ένα μπράβο και ευχαριστίες στον Φανούρη και στον Professorx είναι λίγα, αλλά αναγκαία! Πάντα αντικειμενικοί, λεπτομερείς, και με υψηλό επίπεδο γραφής. Να είστε καλά παιδιά.
Ευχαριστώ φίλε μου όσο είμαι ενεργός μπουρδελιάρης θα προσπαθώ πάντα να κρατάω την φάση ζωντανή.

μπράβο στον φίλο προφέσορα για την ενημέρωση. Μου έκανε εντύπωση η κατάντια της Αλύσιας (Μαρίνα Γκεϊσα) και να πώ την αλήθεια στεναχωρήθηκα κάπως γιατι έχω περάσει φοβερά μαζί της κατα καιρούς. Παρά την γκρίνια της ώρες, ώρες πάντα τα δίνει όλα στο δωμάτιο και είναι πολύ φιλική. Είναι κρίμα μια βετεράνος των κόκκινων σπιτιών να καταντάει στο δεκάρικο (εικοσάρι το απόγευμα) με ελευθερα τσιμπούκια κ.α. Απόδειξη για μια ακόμα φορά οτι αυτή η δουλεία δεν λυπάται κανένα...
Και εγώ ήμουν πελάτης της και ήμουν ευχαριστημένος απόλυτα.Να γνωρίζεις και κάτι φίλε μου οτι πάντα μετά την ακμή έρχεται και η παρακμή. Όπως και επακόλουθο της ζωής είναι ο θάνατος. Πάρα πολλές κοπέλες που έτυχε να είμαι πελάτης τους είτε λόγω ηλικίας είτε λόγω προβλήματος υγείας παρήκμασαν με τα χρόνια.Ξέριες πόσες φορές έχω ακούσει υπηρεσίες να λένε στο σαλόνι οτι η συγκεκριμένη κοπέλα κάποτε ήταν βεντέτα του Μεταξουργείου η της Φυλής η ακόμα και της Τρούμπας.Πολλές φορές μου έρχεται στο μυαλό μου η φράση "Ματαιότης ματαιοτήτων τα πάντα ματαιότης"

Φανούρη άψογος όπως πάντα!! Όπως φαίνεται μπήκαμε και σε μερικά ίδια σπιτάκια εσύ νωρίτερα και εγώ κατά το μεσημεράκι.
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Aν είσαι φαντάρος σίγουρα αξίζει να "πάρεις την Ροζαλία" πίστεψε με!
Ηλικιακά την κάνω 55-60,εμφανισιακά είναι περίπου σαν την Ντιάνα απο Μαγνησίας 1 αν την γνωρίζεις μόνο που είναι ψηλότερη.Έχει κατάξανθα μαλλιά πιασμένα και μάλλον είναι Ρωσίδα και αυτή. Αν γνωρίζεις την θεία Όλγα και την Ντιάνα κάπως έτσι δείχνει και η Ροζαλία σε εμφάνιση.
Τώρα αν αξίζει δεν γνωρίζω καθώς δεν την έχω πάρει.

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου , αν και εχω κανει φανταρος πολλα χρονια πριν, θα προσπαθησω να την παρω...μ αρεσει η περιγραφη που κανεις
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Αντε να βαλω και εγω ενα μικρο λιθαρακι στην ενημερωση αν και μου φαινεται λιγο αστειο,πανω κατω τα ιδια ειναι ολα
οποτε θα γραφω οτι μου κανει εντυπωση μονο η αν γαμησα και που.
Παμε λοιπον....
Στην Διδυμου η μονη αλλαγη που παρατηρησα ηταν μια γκομενα ψηλη στο 16α,Ιλιαν η Ροζαλια την ειπανε και δεν την εχω πιρτσινωσει.
Δυνατο σασι,ακουραστη και τρισευγενη,δεν μασαει τιποτα μεσα απο οτι ακουσα απο φιλο μου που της εκανε κρας τεστ,εχει δικιο ο καθηγητης προφεσορ
οπως εγραψε σε αυτο,ολα τα αλλα ιδια απλα η Αλιονα δειχνει λιγο κουρασμενη η απογοητευμενη.
Το ματι της το σατανικο δεν εχει την ιδια σπιρταδα,ισως να κανω και λαθος βεβαια αλλα ετσι μου φανηκε!
Και ωωωωωωωωωπ στο Διδυμου 8β συναντησα την Αννα απο παλια απο το Φυλης 74 και την "γραπωσα",την ειχα "γραπωσει" στο Φυλης 74
που κανει σπλιτ σε δυο οικους τοτε πριν το περιστατικο με την παχουλομυτα Ρωσσιδα στο Φωκαιας 22
οπου πληρωνει τωρα τα καστανα και το αδερφακι του στο 74 εξ ου και το κλεισιμο.
Ειχα "γραπωσει" μια στο αριστερο τοτε στο 74 ονοματι Αναστασια τουμπανογκομενα μελαχρινη αλογο σκετο που δεν ξερω που ειναι
τωρα και οταν ξαναπηγα βρηκα την σημερινη που τοτε ειχε τελειως μαυρα μαλλια ενω τωρα τα εχει κανει ελαφρα με ανταυγειες.
Προσεξτε,η γκομενα ενω μοιαζει παραλυτη και νυσταγμενη δεν καταλαβαινει τιποτα μεσα,και ενα μετρο να τον εχετε τον καταπινει.
Αγαπημενη της ατακα το:κανε οτι θες,ρωταει για ακαποτο και σε διαβαζει καλα!
Περασα πολυ καλα μπορω να πω,ισως γραψω και κριτικη αν και δεν πολυγουσταρω να ακολουθω την πεπατημενη,μου αρεσει το ανταρτικο πολεων
και οχι δεν ειμαι αριστερος....

 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Προς Αποκ-Αυτη που καλεις σπιτι καθεται μια ωρα;οχι ετσι δεν ειναι;
καμια δεν καθεται μια ωρα........
Οταν λεω για μια ωρα ειναι απλα μια σκεψη που δεν θα γινει βεβαια αλλα θα ηταν ωραια.
Και εννοειται οτι αν σκαγαμε 100 ευρω θα ειχαμε απαιτησεις και την ησυχια μας εξ ου και το προτεινομενο κλεισιμο για μια εβδομαδα.
Για να στρωσουν οι χωροι.
Αν πας σε οποιαδηποτε καμαι και πουθενα δεν καθεται μια ωρα,ουτε σε στουντιο,ουτε σε χωρο δικο σου.
Αυτο εννοουσα.
H Αγαπη στο Τροφωνιου(gilf)αν της πεις να κατσεις μιση ωρα θα σου πει 80 και με ποτο.
Μην παραξενευεσαι λοιπον για την τιμη.

Προς Billy 13-Οχι φιλε δεν ειμαι μπατσος,τελευταια φορα που φορεσα στολη ηταν στον στρατο,τωρα ουτε κοστουμι
αν και μου παει.Σου εξηγησα τι εννοουσα μεσω της μινι ενημερωσης!
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Υ.Γ Εγω φορεσα σκουφο αλλα επειδη καποιοι ενδιαφερονται για ακαποτο τους λεω οτι ρωταει,αρα κανει!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Και εγώ ήμουν πελάτης της και ήμουν ευχαριστημένος απόλυτα.Να γνωρίζεις και κάτι φίλε μου οτι πάντα μετά την ακμή έρχεται και η παρακμή. Όπως και επακόλουθο της ζωής είναι ο θάνατος. Πάρα πολλές κοπέλες που έτυχε να είμαι πελάτης τους είτε λόγω ηλικίας είτε λόγω προβλήματος υγείας παρήκμασαν με τα χρόνια.Ξέριες πόσες φορές έχω ακούσει υπηρεσίες να λένε στο σαλόνι οτι η συγκεκριμένη κοπέλα κάποτε ήταν βεντέτα του Μεταξουργείου η της Φυλής η ακόμα και της Τρούμπας.Πολλές φορές μου έρχεται στο μυαλό μου η φράση "Ματαιότης ματαιοτήτων τα πάντα ματαιότης"

δυστηχώς έτσι είναι. Βέβαια τα απογεύματα δουλεύει Αλκαμένους 113 όπου είναι εξαιρετικός χώρος και εκεί χρεώνει 20άρικο, αλλα τι να το κάνεις. Αρκετές κοπέλες πρέπει να καταλάβουν οτι καλά τα γρήγορα λεφτά αλλα απο αυτή την δουλεία πρέπει να την κάνεις όσο είναι καιρός πρίν καταντήσεις να ρουφάς ακάποτα για 10 €....

Και ωωωωωωωωωπ στο Διδυμου 8β συναντησα την Αννα απο παλια απο το Φυλης 74 και την "γραπωσα",την ειχα "γραπωσει" στο Φυλης 74
που κανει σπλιτ σε δυο οικους τοτε πριν το περιστατικο με την παχουλομυτα Ρωσσιδα στο Φωκαιας 22
οπου πληρωνει τωρα τα καστανα και το αδερφακι του στο 74 εξ ου και το κλεισιμο.
Ειχα "γραπωσει" μια στο αριστερο τοτε στο 74 ονοματι Αναστασια τουμπανογκομενα μελαχρινη αλογο σκετο που δεν ξερω που ειναι
τωρα και οταν ξαναπηγα βρηκα την σημερινη που τοτε ειχε τελειως μαυρα μαλλια ενω τωρα τα εχει κανει ελαφρα με ανταυγειες.
Προσεξτε,η γκομενα ενω μοιαζει παραλυτη και νυσταγμενη δεν καταλαβαινει τιποτα μεσα,και ενα μετρο να τον εχετε τον καταπινει.
Αγαπημενη της ατακα το:κανε οτι θες,ρωταει για ακαποτο και σε διαβαζει καλα!
Περασα πολυ καλα μπορω να πω,ισως γραψω και κριτικη αν και δεν πολυγουσταρω να ακολουθω την πεπατημενη,μου αρεσει το ανταρτικο πολεων
και οχι δεν ειμαι αριστερος....

είσαι ο δεύτερος που λεει καλά λόγια για την Άννα, οπότε μπαίνει στα πολύ ύποψιν για δοκιμή. Πάντως μήν βαριέσαι να γράφεις κριτικές, είναι σημαντικές για όσους θέλουν γρήγορη και άμεση ενημέρωση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom