Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (9 μέλη και 69 επισκέπτες)

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Συγχαρητηρια στους δυο περπατητες φανουρη και προφεσορ.
Αν μου επιτρεπεται να πω οτι εγω δεν μπορω να το κανω αυτο γιατι το θεωρω κατι τελειως υποκειμενικο.
Αυτος ειναι ο λογος μου,ο δικος μου λογος!
Μην ξεχνατε οτι περνωντας τα χρονια αλλαζει και η ψυχοσυνθεση του ανδρα.
Δληαδη ενω εχω καποια στανταρ υψηλα αλλα και περιεργα καποιες φορες εχω αλλαξει ρεπερτοριο γαμησιου
στις πουτανες ενω στις γκομενες θελω αλλα πραγματα!
Εννοω οτι εμενα ενω η παχουλη κρυα Αγαπη μου αρεσει στο Τροφωνιου λογω του ρολου της που τον παιζει καλα
μπορει κατι να με φτιαξει ξαφνικα σε κατι αλλο.
Και γι'αυτο ειμαι λιγο δυσκολος να γραψω κριτικη,γιατι ειναι δικο μου θεμα το τι θελω εγω απο την πουτανα.
Δεν ειναι μυστικο αλλα δεν μπορει να συμπτιπτει με το δικο σας θελω.Πως θα καταλαβετε το ιδιο η εγω εσας;
Αλλα καλα κανετε και γραφετε,δεν σας κρινω,συζητηση κανουμε!
Εκανα μια μικρη παρενθεση για να με μαθετε καλυτερα......to know us better!
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Αυτη την στμγη στην Φυλης εχει καργα νεολαια που γυροβολιαζουν.
Θα :2funny: μπει κανεις;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
Τι 15 ραντεβου,αμα πας στη Τζορτζιανα θες αριθμο προτερεοτητας,4 δωματια εχει το μαγαζι της και ειναι σηνεχως γεματα,Αυτη στη χειροτερη κανει 50 ραντεβου.
δεν μιλάμε για εξερέσεις , ο συναγωνιστής μίλησε για μια μέση μεταξο πουτάνα....
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Για μενα οι Μεταξοπουτανες καλα θα ειναι να βγαζουν κανενα χιλιαρικο το μηνα μεσο ορο και να τρωνε μεσα σαν το στρατο!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
[size=11pt]Συνεχίζοντας τη γνωριμία με τους αμαρτωλούς οίκους...[/size]
Off topic βέβαια, αλλά μιας και είμαστε όλοι εδώ, μήπως είδε κανείς κανένα κουνελάκι (και όχι λαγουδάκι...  :grin: ) στη γύρω περιοχή;
Το χαρτί ήταν τοιχοκολλημένο στη Λεωνίδου κοντά στην πλατεία, μετά τη Μυλλέρου.

scaled.php
τα εύσημα μου για άλλη μια φορά...........
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
Γεια σας συναγωνιστές! Βόλτα σε μια ζεστή Αθήνα το μεσημέρι σε Φυλής,Αττική και Μεταξουργείο.Πεσμένη η κίνηση του κόσμου καθώς και η ποιότητα των εργαζομένων κοριτσιών.Σημειώθηκαν και κάποιες καινούριες παρουσίες στον χώρο του πληρωμένου έρωτα χωρίς να παρουσιάζουν όμως ιδιαίτερο ενδιαφέρον απο άποψη προσφερομένων υπηρεσίων.Ας ξεκινήσουμε λοιπόν την περιήγηση μας στα σπιτάκια σιγά σιγά.Πάρτε μία μπύρα καθίστε στην καρέκλα σας αναπαυτικά και αρχίστε το διάβασμα.
εύγε καθηγητή μου....................
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Αν θελετε να καταλαβετε πανω κατω ποσα βγαζουν αν και δεν παιζει ρολο γιατι δεν προκεται να μας τα δωσουν ποτε
τραβατε σε ενα καφενειο του συναφιου στο πανω η στο κατω με μια μαυρη τσαντα γεματη με ασσυμετρα αντικειμενα,ψεκαστειτε με εβιαν
σπρει νερου και καντε τον ταλαιπωρο μικροεμπορο αντικειμενων,καθηστε,παρτε μια μπυρα και δειτε χαλια.
Μπες βγες ολη την ωρα ειναι καργα...........λιγοι καθονται να μαδησουν την μαργαριτα!
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Συγνωμη που ρωταω και βγαινω εκτος θεματος αλλα πως μπορει να χαθει ενα κουνελι στην Αθηνα;
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Aν είσαι φαντάρος σίγουρα αξίζει να "πάρεις την Ροζαλία" πίστεψε με!
Ηλικιακά την κάνω 55-60,εμφανισιακά είναι περίπου σαν την Ντιάνα απο Μαγνησίας 1 αν την γνωρίζεις μόνο που είναι ψηλότερη.Έχει κατάξανθα μαλλιά πιασμένα και μάλλον είναι Ρωσίδα και αυτή. Αν γνωρίζεις την θεία Όλγα και την Ντιάνα κάπως έτσι δείχνει και η Ροζαλία σε εμφάνιση.
Τώρα αν αξίζει δεν γνωρίζω καθώς δεν την έχω πάρει.
Ευχαριστώ φίλε μου όσο είμαι ενεργός μπουρδελιάρης θα προσπαθώ πάντα να κρατάω την φάση ζωντανή.
Και εγώ ήμουν πελάτης της και ήμουν ευχαριστημένος απόλυτα.Να γνωρίζεις και κάτι φίλε μου οτι πάντα μετά την ακμή έρχεται και η παρακμή. Όπως και επακόλουθο της ζωής είναι ο θάνατος. Πάρα πολλές κοπέλες που έτυχε να είμαι πελάτης τους είτε λόγω ηλικίας είτε λόγω προβλήματος υγείας παρήκμασαν με τα χρόνια.Ξέριες πόσες φορές έχω ακούσει υπηρεσίες να λένε στο σαλόνι οτι η συγκεκριμένη κοπέλα κάποτε ήταν βεντέτα του Μεταξουργείου η της Φυλής η ακόμα και της Τρούμπας.Πολλές φορές μου έρχεται στο μυαλό μου η φράση "Ματαιότης ματαιοτήτων τα πάντα ματαιότης"

Φανούρη άψογος όπως πάντα!! Όπως φαίνεται μπήκαμε και σε μερικά ίδια σπιτάκια εσύ νωρίτερα και εγώ κατά το μεσημεράκι.

νομιζω η ροζαλια ειναι αρκετα καλυτερη απο τη ντιανα,εξωτερικα.πριν μηνες δουλευε παλι στο διδ16 πιο αδυνατη.μετα την εχασα
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια εμενα μου την συστησε η γκρουπιερισα ως Αννα στο 8β,ετσι την ηξερα απο το Φυλης 74,αποκλειεται να με θυμαται η κοπελα
γιατι δεν με γνωρισε και μεσα δεν ειπε τιποτα,τι με νοιαζει το ονομα εμενα,η τσατσα ηταν αλλη οποτε και αυτη δεν εκανε πασα αλλαγης ονοματος.
Το γραφω αυτο μην νομιζετε οτι κανω αβαντες.
Λειτουργω ψυχρα και αορατα!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
Αν θελουν 20αρικο γιαγιαδες στυλ ντιανα τι να πω εγω μια φορα την ειδα και εφυγα τρεχοντας...αν με πληρωνε ισως :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Αν θελουν 20αρικο γιαγιαδες στυλ ντιανα τι να πω εγω μια φορα την ειδα και εφυγα τρεχοντας...αν με πληρωνε ισως :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι για αγρια γουστα μια φορα στο 9μηνο το εκφυλο γκιλφονι
εγώ ξέρω ότι είτε θα χαθεί είτε θα το πνίξουν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σωστος ο παιχτης
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
afterhours χθες γυρα στη γυρα τα χαραματα Σαββατου
Καταθεση 1 στην Ειρηνη την κοκκινομαλα Ουκρανη στο Φωκ27κατω,στο στομα ολα.Στηνεται και γαμιεται σωστα
Καταθεση 2 με πολυ ''αγαπη''στο μιλφονι Αγαπη που εχει γινει υπερτουμπανο μαυρισμενο κορμι με βυζαρα και κωλαρα,κανει παντα γουστα ωραια και προστυχα,μια φορα στο 3μηνο την ''αγαπαω΄΄
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
afterhours χθες γυρα στη γυρα τα χαραματα Σαββατου
Καταθεση 1 στην Ειρηνη την κοκκινομαλα Ουκρανη στο Φωκ27κατω,στο στομα ολα.Στηνεται και γαμιεται σωστα
Καταθεση 2 με πολυ ''αγαπη''στο μιλφονι Αγαπη που εχει γινει υπερτουμπανο μαυρισμενο κορμι με βυζαρα και κωλαρα,κανει παντα γουστα ωραια και προστυχα,μια φορα στο 3μηνο την ''αγαπαω΄΄

Ωρε ποια Αγαπη λες;την Τροφωνιακη;
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
τα milf/gilf είναι άλλη φάση, μόνο για αυθεντικούς.
 

mourdarisxxx

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
τωρα στο λιοσιων 78 η αλεξια, ξανθια με πιασμενα μαλλια πισω ωραιο στηθος και γλυκο προσωπο.. την συστηνω, τα τιμαει τα λεφτα της γτ κανει κ καλα προκαταρκτικα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
τα milf/gilf είναι άλλη φάση, μόνο για αυθεντικούς.
γουσταρω να πακετωνω μιλφ ή γκιλφ αλλα δεν ειμαι αυτο που λενε''100% μιλφακιας''.Τουλαχιστον για την ωρα,ποιος ξερει αργοτερα :dancing:
Ωρε ποια Αγαπη λες;την Τροφωνιακη;
με το κοντο ξανθο μαλλι που ειναι στο Φωκ27 κατω βραδυνες ωρες :fuck1:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
νομιζω η ροζαλια ειναι αρκετα καλυτερη απο τη ντιανα,εξωτερικα.πριν μηνες δουλευε παλι στο διδ16 πιο αδυνατη.μετα την εχασα
Σήμερα που την είδα πάντως εγώ τα σημάδια της ηλικίας ήταν αρκετά έντονα.

εύγε καθηγητή μου....................
Ευχαριστώ Σμύρνη. Το μεγάλο εύγε αξίζει σε σένα που ενημερώνεις καθημερινά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom