Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 268 άτομα (34 μέλη και 234 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Στην Κωλοκυνθους πανω-ισως το πιο εμετικο που υπαρχει-ειχα παρει πριν 6 χρονια περιπου μια κοντομαλλα
κατεστραμμενη οπου ειχε γινει μπιλια απο αψεντι-που στο διαολο το βρηκε εκει περα το αψεντι;
Ο τυπος μεσα ηταν κι αυτος κουδουνι και μου βγηκε μια επιθυμια ετσι που ηταν σαν να παιζω σε σκετς
της color climax με τον κοκκινομουρη γιατρο που του πηδαγαν την γκομενα!
Κοιμηθηκε η γκομενα με την πουτσα μου στο στομα,ηταν κομματια,ενα πραγματικο σαπακι.
Σηκωθηκα και εγω και εφυγα σαν κυριος και ευχαριστησα τον τυπο που ειχε σαλια στο στομα,τι αλλο να κανω;
αυτα ειναι ωραια σκηνικα τυπε :rockon:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
Ένα μπράβο και ευχαριστίες στον Φανούρη και στον Professorx είναι λίγα, αλλά αναγκαία! Πάντα αντικειμενικοί, λεπτομερείς, και με υψηλό επίπεδο γραφής. Να είστε καλά παιδιά.
Σ' ευχαριστώ φίλε KD...

...
Φανούρη άψογος όπως πάντα!!
...
και εσύ το ίδιο. Οι γνώσεις σου είναι εντυπωσιακές! Γνωρίζεις ποιά δούλευε πού και πότε...

Συγχαρητηρια στους δυο περπατητες φανουρη και προφεσορ.
...
Να 'σαι καλά  ;)

...
Αν μου επιτρεπεται να πω οτι εγω δεν μπορω να το κανω αυτο γιατι το θεωρω κατι τελειως υποκειμενικο.
...
Εγώ νομίζω πως πρέπει να γράφεις και οι άλλοι θα κρίνουν κατά πόσο αυτά που γράφεις τους βοηθούν ή όχι...

τα εύσημα μου για άλλη μια φορά...........
Σ' ευχαριστώ φίλε n.smirni. Σ' ευχαριστώ πολυ... ;)

Φανούρη απλά γαμάτος.  :rockon:
...
Ευχαριστώ...

...
:S
Πώς γαμάτε σε αυτές τις χωματερές ρε μάγκες;   :think:
...
Εάν ήμουν παλιός στο χώρο του Μεταξουργείου, θα σου έγραφα ότι είναι θέμα συνήθειας... :grin:

...
Πρέπει να ήταν πολύ όμορφη η μαυρούλα.  :grin:
...
Εμφανισιακά ήταν πολύ καλή.

...
Το κείμενο σήμερα με πολύ χιούμορ. Έβγαλες γέλιο μέσα από μια τραγική κατά τα άλλα περιοχή.  :P
Χαίρομαι που σου άρεσε φίλε aoratos2010  ;)

Προς Φανουρη
...
Σε ρωταω γιατι σκεφτομαι να κανω λαιβ βιντεο εξερχομενων Πακηδων η Ελληνων συμπαραστεκουντων μας μετα την μαχη η το οφθαλμοντερλικωμα.
...
Αλλα δεν το κανω γιατι θα ειναι παρανομο!
Σωστός...
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
σιγα ρε τυπε
εδω καποτε γαμουσαμε με λιμναζοντα νερα
με σαυροειδη υβριδια να κυκλοφορουν στο δωματιο
τυπε το μεταξι δεν ειναι για ερασιτεχνες :grin:

μεχρι και σκυλοι εκοβαν βολτες μεσα καποτε....
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
εδω στο γατοσπιτο που πας γαμουσες στο ιδιο κρεβατι με τα γατια τυπε :2funny:

χαχαχχα!!! ναι!!! και τον σκυλο τον θυμαμαι στην μαγισσα...μονο στο κρεβατι δεν ανεβαινε...μαλλον ομως εκει κοιμοταν...χαχαχαχα
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Βγηκα για λιγο για να τσεκαρω και αυτα ειναι τα τελευταια της Φυλης ανοικτα και ετοιμα να σβησουν!
Τα κατωθι :65,84,87,67,71,136 και τα δυο 134αρια.

Δεν πηγανε καλα σημερα οπως ρωτησα μια γνωστη σουρτουκο!
Επεσε πολυ παιδαρελι και φοβισμενο!
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Εαν καποιος γνωριζει να πει που βρισκεται η Αναστασια μια Ελληνιδα μελαχρινη με λεκανη αιγαιοπελαγιτικη,μαυρα μαλλια.
Σκληρο σασι,πιπα πολυ δυνατη και τελευταια φορα εθεαθη στο Φυλης 74 πριν τριμηνο περιπου!
Ανεβοκατεβασμα κομπρεσερ η γκομενα!
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
μαμουτσκα τυπε,μαμα μου,μαμακα μου,παρτο οπως θες!!


Με ειπε και τσιγκουνη μια φορα στο τελειωμα γιατι λεει δεν της το εδωσα ολο(φουμαρα)οταν την εβαλα παντως στον τορνο
ελεγε;ελα πιασε το βυζι μου,δεν βιαζομαι και εγω της ελεγα:τι δεν βιαζεσαι;βιαζομαι εγω,παρε την κουμουτσα μου.
Ειναι εξαιρετικη παντως!
Εχει και ενα βλεμμα που αναδεικνυει τον ρολο της τελεια!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ΡΕ,firewall76................τι είναι πάλι αυτό που κάνεις? 2-3 σερί μηνύματα δικά σου? Δεν είναι ωραίο να πούμε.......γράψε ένα και καλό! :headbang:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
καλημερα σε όλους τους μόρτες
πηρε μια Ρουμάνα Αντζελα σε μπουρντέλο φυλής σήμερα ένας φίλος και τον έψηνε για εκτός σπιτιού ραντεβού
επειδή αυτός δεν ασχολείτε επαγγελματικα με το άθλημα οπότε ούτε μαγαζι δεν θυμάται ούτε τίποτα ξέρουμε γνωρίζοντας το όνομα λεπτομέρειες όπως για ποιά μιλάμε και πως είναι εμφανισιακά?
παίζει να ήταν Φωκαίας αλλά δεν είναι κ σίγουρος...
 

Επισκέπτης
:S

Πώς γαμάτε σε αυτές τις χωματερές ρε μάγκες;   :think:

Πρέπει να ήταν πολύ όμορφη η μαυρούλα.  :grin:

:2funny:

Το κείμενο σήμερα με πολύ χιούμορ. Έβγαλες γέλιο μέσα από μια τραγική κατά τα άλλα περιοχή.  :P

Ρε πολύ τα παραλέτε για το Μετάξι. Τα περισσότερα σπίτια μια χαρά δωμάτια έχουν. Δεν είναι τόσο τραγικά όπως τα λέτε.

Όσο για τη φωτό, εστιάζει σε ένα συγκεκριμένο σημείο του δωματίου πίσω από το κρεβάτι, όπου εκεί δεν πατάει κανείς.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλημερα σε όλους τους μόρτες
πηρε μια Ρουμάνα Αντζελα σε μπουρντέλο φυλής σήμερα ένας φίλος και τον έψηνε για εκτός σπιτιού ραντεβού
επειδή αυτός δεν ασχολείτε επαγγελματικα με το άθλημα οπότε ούτε μαγαζι δεν θυμάται ούτε τίποτα ξέρουμε γνωρίζοντας το όνομα λεπτομέρειες όπως για ποιά μιλάμε και πως είναι εμφανισιακά?
παίζει να ήταν Φωκαίας αλλά δεν είναι κ σίγουρος...
τυπε ετσι ειναι οι ρουμανες
αγαπησιαρες
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
χαχα καλοοο
δεν το διευκρινησα  :2funny:
εννοώ για σεξ επί πληρωμή
του είπε 200 για 2 ώρες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232
βράδυ Σαββάτου και τα πήρα ανάποδα τα πράγματα..πρώτα τσάρκα με δυο καταθέσεις και μετά στις 04.00 για δυο ποτάκια στο γκάζι και στα καπάκια να ενημερώσω....
αφού πήρα κανα 2 αντικαταθλιπτικά χαπάκια για να είμαι προετοιμασμένος με αυτά που θα δώ....00.15 ήμουν στο μαγευτικό Μετάξι.....

Ιάσωνος 1α Αλεξία(μ,ε διαφορά ότι καλύτερο εμφανισιακά απο αυτές που είδα)ξανθιά κανονικό σώμα , μεσαίο στήθος ωραίο κώλο .απλό πρόγραμμα στα 10 ευρω.
Ιάσωνος 19α πάνω μελαχρινή λεπτή με  μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 19α κάτω μελαχρινή βουλγάρα με τα τατού γυρολόγος στο μετάξι παλιά έκανε κώλο και κατα περίσταση άκα , απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20α Ελένη ξανθιά αρκετά εντυπωσιακή για μετάξι κανονικό σώμα τατου χαμηλά στη μέση μεσαία βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20β μελαχρινή κανονικό σώμα πιτσιρίκα μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20γ μελαχρινή πολύ λεπτή άβυζι με τσιγγάνικα χαρακτηριστικά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 30α μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο στα 15 ευρώ.
Ιάσωνος 30β Τζουλιαννα καστανή η γνωστή με τα γυαλάκια κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 31 μαυρούλα λεπτή με μεσαίο στήθος ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 31β μαυρούλα κοντή με τετράγωνο κεφάλι αλα μπομπ ο σφουγγαράκης μπάζο , απλό στα 10.
Ιάσωνος 33 Μαρία η κατσαρίδα , καστανή κοντή λεπτή με μικρά βυζάκια και ωραίο κωλαράκι ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 37α ξανθιά κατσαρομάλλα κοντή λεπτή άβυζι ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 37β Τζένη το γυφτάκι , καστανή πια λεπτή ενω υπέροχα βυζιά της έχουν πάρει την κατιούσα ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 43 μελαχρινή λεπτή τσιγγανόφατσα , με κώλο στα 10.
Ιάσωνος 44 μελαχρινή με μακρύ μαλλί κοιλίτσα μικρό στητό βυζί , απλό στα 10 με κώλο 15.
Κεραμικού 13 καστανή παχουλή άβυζι τα μαλλιά πιασμένα πάνω τατου΄ στο αριστερό μπράτσο ,απλό στα 10.
Κεραμικού 13α μελαχρινή στρογγυλοπρόσωπη γυρολόγος με πεταχτώ κωλαράκι παχουλή μεσαίο βυζί , απλό στα 10.
Κολοκυνθού 38α ξανθιά με μακριά μαλλιά κανονικό σώμα μικρό στήθος ,απλό στα 10 , ακα τελειωτικό στα 15.
Κολωνού  11β Μαρία μελαχρινή κατά πάσα πιθανότητα ελληνιδα πολύ στραβωμένη(που έφυγαν όλοι)παχουλή μαυρισμένη με κοιλίτσα 3άρια πεσμένα βυζιά ,απλό στα 15!!!
Κολωνού 13(ΝΕΟ ΣΠΊΤΙ)ξανθιά χοντρή με μικρό στητό στήθος σαν τρίγωνο Πανοράματος....,απλό στα 10.
0295.jpg
0296.jpg

Κολωνού 27α μελαχρινή χοντρή με 2,5άρια βυζιά , απλό στα 10.
Κολωνού 27β(υπόγειο)Βίκη (το στανταράκι μου)μελαχρινή λεπτή άβυζι με μεγάλη ρόγα και το πιο βελούδινο μουνάκι ,απλό στα 10.
Κολωνού 30α Αννα το μίλφ με το μαύρο καρέ  που βρομάει συνέχεια τσιγαρίλα ,απλό στα 10.
Κολωνού 30β Αννα καστανή λεπτή ασχημόφατσα αλλά με σούπερ κώλο και στητό βυζί ,απλό στα 10.
Κολωνού 32β Βανέσα μελαχρινή με ταϊλανδέζικα χαρακτηριστικά και βαριά αισθησιακή φωνή κοντή κανονικό σώμα ,απλό στα 10 , Καρίνα καστανή κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,απλό στα 10 και μιά μελαχρινή αδιάφορη μίλφ απλό στα 10...κάνουν και παρτούζα σε διάφορους συνδιασμούς.
Κολωνού 32γ(υπόγειο)μελαχρινή λεπτή στρογγυλοπρόσωπη άβυζι , απλό στα 10.
Κολωνού 32α μελαχρινή νταρντάνα με πολύ ωραίο πρόσωπο και 2,5αρια βυζιά ,απλό στα 10.
Κολωνού 47κάτω ξανθιά πετίτ 30αρα μεσαίο βυζί κανονικό σώμα ,απλό στα 10.
Κολωνού 47πάνω μιά βραζιλιανά κατα τα λεγόμενα του τσατσου με ξανθό κοντό μαλλί σαν τραβεστί μου φάνηκε στα 10 ευρώ...θεωρώ ήρωα όποιον την έχει πάρει....
Κολωνού 48 Αντζελα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο στα 10.
Κολωνού 53 Αριστέα ξανθιά μπουκλέ μαλλί άβυζι ωραία μπούτια ,απλό στα 10 , Μόνικα κοκκινομάλλα άβυζι κανονικό σώμα ,απλό στα 10 ενω μπαίνουν και παρτούζα.
Λεωνίδου 28 κάτω Νικόλ ξανθό κοντό ζυμαράκι πιπίνι με στητό στήθος ,απλό στα 10.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική ενημέρωση)
Λεωνίδου 28 πάνω μελαχρινή λεπτή ψηλή ,με κώλο.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 ξανθιά γκίλφ όρκα ,απλό πρόγραμμα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 μαυρούλα με ωραίο τουρλωτό κώλο μικρό βυζί ,απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28α μια ξανθιά λεπτή με μικρό βυζί και απίθανο κώλο!!!,απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22β ξανθιά κοντή τσιγγανόφατσα παχουλή , με κώλο.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22α ξανθιά χοντρή με κώλο στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 αριστερά μελαχρινή μιλφ(πήγαινε με τσιγάρο στο δωμάτιο)πατσαβούρα..απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 δεξιά ξανθούλα πιτσιρίκα με γλυκό πρόσωπο κοντή στητό βυζί κανονικό σώμα ,απλό στα 10
Περδίκα 3 αριστερά Μαρία μαυρούλα λεπτή μικρό στήθος άκωλη ,απλό στα 10 και μια ακόμα μαυρούλα κοντή κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10.
αυτά απο το Μετάξι , για να είμαι δίκαιος έιχε 4-5 αξιοπρόσεκτα....αναχώρση στις 02.30 περίπου για βόλτα στην αγαπημένη μου Φυλής..
δεν θα κάνω αναλυτική ενημέρωση ,απλά θα πώ ότι ήταν ακριβός οι ίδιες που ήταν και στην ενημέρωση που έκανα την Πέμπτη το βράδυ.....
συνεχίζω το λοιπόν στην Ρεμούνδου...
Ρεμούνδου 21α η έκπληξη Ανναμαρία(απο φ80, 67 κλπ)καστανή κανονικό σώμα περίεργη φάτσα για χυσίματα άβυζι , με κώλο.
Ρεμούνδου 21 Κατρίν ξανθιά κοντή λεπτή με ωραίο 2αράκι στητό στήθος , με κώλο(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
η συνέχεια είχε ποτό στο Γκάζι....        
     
 
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
βράδυ Σαββάτου και τα πήρα ανάποδα τα πράγματα..πρώτα τσάρκα με δυο καταθέσεις και μετά στις 04.00 για δυο ποτάκια στο γκάζι και στα καπάκια να ενημερώσω....
αφού πήρα κανα 2 αντικαταθλιπτικά χαπάκια για να είμαι προετοιμασμένος με αυτά που θα δώ....00.15 ήμουν στο μαγευτικό Μετάξι.....

Ιάσωνος 1α Αλεξία(μ,ε διαφορά ότι καλύτερο εμφανισιακά απο αυτές που είδα)ξανθιά κανονικό σώμα , μεσαίο στήθος ωραίο κώλο .απλό πρόγραμμα στα 10 ευρω.
Ιάσωνος 19α πάνω μελαχρινή λεπτή με  μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 19α κάτω μελαχρινή βουλγάρα με τα τατού γυρολόγος στο μετάξι παλιά έκανε κώλο και κατα περίσταση άκα , απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20α Ελένη ξανθιά αρκετά εντυπωσιακή για μετάξι κανονικό σώμα τατου χαμηλά στη μέση μεσαία βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20β μελαχρινή κανονικό σώμα πιτσιρίκα μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20γ μελαχρινή πολύ λεπτή άβυζι με τσιγγάνικα χαρακτηριστικά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 30α μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο στα 15 ευρώ.
Ιάσωνος 30β Τζουλιαννα καστανή η γνωστή με τα γυαλάκια κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 31 μαυρούλα λεπτή με μεσαίο στήθος ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 31β μαυρούλα κοντή με τετράγωνο κεφάλι αλα μπομπ ο σφουγγαράκης μπάζο , απλό στα 10.
Ιάσωνος 33 Μαρία η κατσαρίδα , καστανή κοντή λεπτή με μικρά βυζάκια και ωραίο κωλαράκι ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 37α ξανθιά κατσαρομάλλα κοντή λεπτή άβυζι ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 37β Τζένη το γυφτάκι , καστανή πια λεπτή ενω υπέροχα βυζιά της έχουν πάρει την κατιούσα ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 43 μελαχρινή λεπτή τσιγγανόφατσα , με κώλο στα 10.
Ιάσωνος 44 μελαχρινή με μακρύ μαλλί κοιλίτσα μικρό στητό βυζί , απλό στα 10 με κώλο 15.
Κεραμικού 13 καστανή παχουλή άβυζι τα μαλλιά πιασμένα πάνω τατου΄ στο αριστερό μπράτσο ,απλό στα 10.
Κεραμικού 13α μελαχρινή στρογγυλοπρόσωπη γυρολόγος με πεταχτώ κωλαράκι παχουλή μεσαίο βυζί , απλό στα 10.
Κολοκυνθού 38α ξανθιά με μακριά μαλλιά κανονικό σώμα μικρό στήθος ,απλό στα 10 , ακα τελειωτικό στα 15.
Κολωνού  11β Μαρία μελαχρινή κατά πάσα πιθανότητα ελληνιδα πολύ στραβωμένη(που έφυγαν όλοι)παχουλή μαυρισμένη με κοιλίτσα 3άρια πεσμένα βυζιά ,απλό στα 15!!!
Κολωνού 13(ΝΕΟ ΣΠΊΤΙ)ξανθιά χοντρή με μικρό στητό στήθος σαν τρίγωνο Πανοράματος....,απλό στα 10.
0295.jpg
0296.jpg

Κολωνού 27α μελαχρινή χοντρή με 2,5άρια βυζιά , απλό στα 10.
Κολωνού 27β(υπόγειο)Βίκη (το στανταράκι μου)μελαχρινή λεπτή άβυζι με μεγάλη ρόγα και το πιο βελούδινο μουνάκι ,απλό στα 10.
Κολωνού 30α Αννα το μίλφ με το μαύρο καρέ  που βρομάει συνέχεια τσιγαρίλα ,απλό στα 10.
Κολωνού 30β Αννα καστανή λεπτή ασχημόφατσα αλλά με σούπερ κώλο και στητό βυζί ,απλό στα 10.
Κολωνού 32β Βανέσα μελαχρινή με ταϊλανδέζικα χαρακτηριστικά και βαριά αισθησιακή φωνή κοντή κανονικό σώμα ,απλό στα 10 , Καρίνα καστανή κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,απλό στα 10 και μιά μελαχρινή αδιάφορη μίλφ απλό στα 10...κάνουν και παρτούζα σε διάφορους συνδιασμούς.
Κολωνού 32γ(υπόγειο)μελαχρινή λεπτή στρογγυλοπρόσωπη άβυζι , απλό στα 10.
Κολωνού 32α μελαχρινή νταρντάνα με πολύ ωραίο πρόσωπο και 2,5αρια βυζιά ,απλό στα 10.
Κολωνού 47κάτω ξανθιά πετίτ 30αρα μεσαίο βυζί κανονικό σώμα ,απλό στα 10.
Κολωνού 47πάνω μιά βραζιλιανά κατα τα λεγόμενα του τσατσου με ξανθό κοντό μαλλί σαν τραβεστί μου φάνηκε στα 10 ευρώ...θεωρώ ήρωα όποιον την έχει πάρει....
Κολωνού 48 Αντζελα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο στα 10.
Κολωνού 53 Αριστέα ξανθιά μπουκλέ μαλλί άβυζι ωραία μπούτια ,απλό στα 10 , Μόνικα κοκκινομάλλα άβυζι κανονικό σώμα ,απλό στα 10 ενω μπαίνουν και παρτούζα.
Λεωνίδου 28 κάτω Νικόλ ξανθό κοντό ζυμαράκι πιπίνι με στητό στήθος ,απλό στα 10.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική ενημέρωση)
Λεωνίδου 28 πάνω μελαχρινή λεπτή ψηλή ,με κώλο.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 ξανθιά γκίλφ όρκα ,απλό πρόγραμμα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 μαυρούλα με ωραίο τουρλωτό κώλο μικρό βυζί ,απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28α μια ξανθιά λεπτή με μικρό βυζί και απίθανο κώλο!!!,απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22β ξανθιά κοντή τσιγγανόφατσα παχουλή , με κώλο.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22α ξανθιά χοντρή με κώλο στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 αριστερά μελαχρινή μιλφ(πήγαινε με τσιγάρο στο δωμάτιο)πατσαβούρα..απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 δεξιά ξανθούλα πιτσιρίκα με γλυκό πρόσωπο κοντή στητό βυζί κανονικό σώμα ,απλό στα 10
Περδίκα 3 αριστερά Μαρία μαυρούλα λεπτή μικρό στήθος άκωλη ,απλό στα 10 και μια ακόμα μαυρούλα κοντή κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10.
αυτά απο το Μετάξι , για να είμαι δίκαιος έιχε 4-5 αξιοπρόσεκτα....αναχώρση στις 02.30 περίπου για βόλτα στην αγαπημένη μου Φυλής..
δεν θα κάνω αναλυτική ενημέρωση ,απλά θα πώ ότι ήταν ακριβός οι ίδιες που ήταν και στην ενημέρωση που έκανα την Πέμπτη το βράδυ.....
συνεχίζω το λοιπόν στην Ρεμούνδου...
Ρεμούνδου 21α η έκπληξη Ανναμαρία(απο φ80, 67 κλπ)καστανή κανονικό σώμα περίεργη φάτσα για χυσίματα άβυζι , με κώλο.
Ρεμούνδου 21 Κατρίν ξανθιά κοντή λεπτή με ωραίο 2αράκι στητό στήθος , με κώλο(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
η συνέχεια είχε ποτό στο Γκάζι....        
     
 
Χαρα στο κουραγιο σας, δεν εχω τιποτα αλλο να πω !!!

Μ Π Ρ Α Β Ο !!!
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
...
Όσο για τη φωτό, εστιάζει σε ένα συγκεκριμένο σημείο του δωματίου πίσω από το κρεβάτι, όπου εκεί δεν πατάει κανείς.
Φίλε Picker δεν είναι ακριβώς έτσι.
Ολο το δωμάτιο περιμετρικά ήταν χάλια...

scaled.php


scaled.php


scaled.php


Ενα βαψιματάκι θα μπορούσε να έχει γίνει.

Από τη μικρή μου εμπειρία στους τρεις οίκους του Μεταξουργείου που έχω επισκεφτεί τις τρεις τελευταίες εβδομάδες, έχω διαπιστώσει βρωμερούς τοίχους...

Κωνσταντινουπόλεως 166Α

scaled.php


scaled.php


scaled.php


Μεγάλου Αλεξάνδρου 22Α

scaled.php


scaled.php


Φυσικά δε συνουσιαζόμαστε στους τοίχους... :2funny: :2funny:
Πάντως είναι μία εμπειρία η όλη φάση... :)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Παρακολουθωντας λιγο το θρεντ αυτες τις δυο μερες μ εξαιρεση τις ενημερωσεις μονο θλιψη προκαλουν τα ποστ.
Αν εξαιρεσω τους φετιχιστες που εχουν τις ιδιαιτεροτητες τους,γινεται Διαγωνισμος για το ποιος πηδαει τη χειροτερη γκομενα στο χειροτερο μερος ,με λιγα λογια η λεξη αυτοσεβασμος ειναι αγνωστη για πολλους.Νομιζουν οτι ολα ειναι χωρις κοστος,οι επιλογες ειναι χωρις κοστος,ομως τιποτα δεν ειναι
Διαβασα  και για το ποσα πολλα μπορουν να βγαζουν τα κοριτσια,τονιζοντας μονο τη καταληξη,δηλαδη τη πληρωμη και οχι και ολα τα υπολοιπα,δηλαδη το περιβαλον στ οποιο δουλευουν,τους πελατες που μπορει να περνουν,τους καθε λογης νταβατζηδες με τους οποιους συνδιαλεγονται
Παρελειψαν επισης ν αναφερουν οτι δεν υπαρχει ιεροδουλος που να μη παιρνει ναρκωτικα η' να μην εχει ψυχολογικα προβληματα και χαμηλο ποσοστο αυτοεκτιμησης
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom