Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 98 άτομα (8 μέλη και 90 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Σκληρά Milf στην Τροφωνίου:

Τροφωνίου 13 κάτω: Ψηλό, σκληρό ξανθό Milfέτο με καλό σώμα αλλα πρόσωπο δεν μπόρεσα να δώ γιατι ήταν μέσα στα σκοτάδια, ονόματι Ειρήνη.
Τροφωνίου 13 πάνω: Ψηλό σκηρό ξανθό milfόνι με σκυλέ πρόσωπο και βυζάρες.
Τροφωνίου 11 κάτω καστανή, αδύνατη μιλφομούνα με πρόστυχο βλέμμα. Μου άρεσε πολύ και η τσατσά διαφήμιζε κωλατεραλ. Όνομα: Νίνα. Για ένα λεπτό σκεφτικά να περάσω για εκτεταμένες ποδοανωμαλίες αλλα προσπέρασα γιατι...
Τροφωνίου 11 πάνω σκληρό ξανθό μιλφέτι Μελίνα. Η αρχηγός των μιλφ στην περιοχή, κατάθεση και πλήρης απόσβεση του 20άρικου αν και ο χώρος δεν είναι ο καλύτερος. Πατριώτες τρέχτε να την βρείτε πρωί στην Καλύμνου. Κριτική δεν παίζει γιατι ήδη εχω γραψει αρκετες για αυτην.
Αλκαμένους 113 γκρινιάρικο μιλφ Αλιόνα (Μαρίνα γκεϊσα) που μαλλον είχε κέφια σημερα. Προτείνεται.
Μαγνησίας 11 γεματούλικο μιλφ, καστανόξανθο που σφουγγάριζε εκείνη την ώρα. Προκομμένη μεγαλοκοπέλα για σπίτι.
Πιπίνου 65Β μετριομέτρια μελαχροινη νεαρά με χαλαρή κοιλίτσα. Μινιόν στο μέγεθος αλλα γενικά δεν εμπνεει...
Ρεμούνδου 21 ψηλή ξανθιά, εμφανίσιμη με ακαποτο. Είπα οτι θα κοιτάξω και δίπλα και αν είναι θα ξανάρθω κάτι που το βρήκε μάλλον αστείο γιατι πέθανε στα γέλια καθώς εφευγα.
Φυλής 65Β δύο κοπέλες, δεν συγκράτησα ονόματα. Η μία ψηλή μελαχρινη αδύνατη και η άλλη πετίτ ξανθούλα. Διαβάζω καλές γενικά κριτικές αλλα όταν τις είδα σήμερα δεν με επεισαν. Ισως όμως κανω κάποια δοκιμή.
Φυλής 66Α ψηλό καστανόξανθο μιλφ. Το σκευτικά να περασω αλλα αποφάσισα να συνεχίσω την βόλτα.
Φυλής 66Δ ψηλή μελαχρινή, αδύνατη. Χαλαρά την πήγαινα για σινεμά ή καφέ γιατι είναι το είδος των γυναικών που μου αρέσουν αλλα όχι στο μπουρδέλο.
Διδύμου 8Α Νεαρά Άννα (αν θυμάμαι καλά) ωραίο πρόσωπο, κορμάκι, καστανή αλλα αποφάσισα να κοιτάξω και δίπλα:
Διδύμου 8Β Δροσερό πετιτ τeen Αλεξάνδρα. Κατέθεσα ευχάριστα για δεύτερη φορά σήμερα. Θα ακολουθήσει κριτική.
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Ρεμούνδου 21 ψηλή ξανθιά, εμφανίσιμη με ακαποτο. Είπα οτι θα κοιτάξω και δίπλα και αν είναι θα ξανάρθω κάτι που το βρήκε μάλλον αστείο γιατι πέθανε στα γέλια καθώς εφευγα.

αδυνατη με τατοο στην μεση??? στην πρωινη βαρδια παλι πεθανε στα γελια μαζι με την τσατσα μολις εφυγα!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
αδυνατη με τατοο στην μεση??? στην πρωινη βαρδια παλι πεθανε στα γελια μαζι με την τσατσα μολις εφυγα!!!

μαλλον εχουν πάρει πρέφα οτι δεν παίζει δουλεία οπότε τους φαίνεται αστείο.
 

jigis0702

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2012
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
277
Πόντοι
21
ρε παιδια μηπως εχει πετυχει κανεις την ντιανα (πρωην αιμιλια) απο αγκυρας-περγαμου-φωκαιας-λελας καραγιαννη ;;;;;
 

jigis0702

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2012
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
277
Πόντοι
21
Σκληρά Milf στην Τροφωνίου:

Τροφωνίου 11 κάτω καστανή, αδύνατη μιλφομούνα με πρόστυχο βλέμμα. Μου άρεσε πολύ και η τσατσά διαφήμιζε κωλατεραλ. Όνομα: Νίνα. Για ένα λεπτό σκεφτικά να περάσω για εκτεταμένες ποδοανωμαλίες αλλα προσπέρασα γιατι...

φιλε η τυπισα κανει footjob ???
 

jigis0702

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2012
Μηνύματα
245
Κριτικές
1
Like
277
Πόντοι
21
Σκληρά Milf στην Τροφωνίου:

Τροφωνίου 13 κάτω: Ψηλό, σκληρό ξανθό Milfέτο με καλό σώμα αλλα πρόσωπο δεν μπόρεσα να δώ γιατι ήταν μέσα στα σκοτάδια, ονόματι Ειρήνη.
Τροφωνίου 13 πάνω: Ψηλό σκηρό ξανθό milfόνι με σκυλέ πρόσωπο και βυζάρες.
Τροφωνίου 11 κάτω καστανή, αδύνατη μιλφομούνα με πρόστυχο βλέμμα. Μου άρεσε πολύ και η τσατσά διαφήμιζε κωλατεραλ. Όνομα: Νίνα. Για ένα λεπτό σκεφτικά να περάσω για εκτεταμένες ποδοανωμαλίες αλλα προσπέρασα γιατι...
ανακοινωθηκε footjob στο προγραμμα ;;;
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
ρε παιδια μηπως εχει πετυχει κανεις την ντιανα (πρωην αιμιλια) απο αγκυρας-περγαμου-φωκαιας-λελας καραγιαννη ;;;;;

μια ντιανα ηταν σημερα πρωινη στο Περγαμου 27Α..αλλα λογω βιασυνης δεν την ειδα...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ανακοινωθηκε footjob στο προγραμμα ;;;
Πολυ καλη στην ποδολαγνεια ειναι η Ολγα στο Τροφωνιου 13 ισογειο.
Δουλευει συνηθως βραδυνες βαρδιες.

Ειναι μια πρωην studio lady, με εξειδικευση στο footjob οταν ακομα δουλευε στο σρβιων 26 σαν Ταμαρα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ανακοινωθηκε footjob στο προγραμμα ;;;

σόρρυ για την καθυστέρηση, όχι δεν ανακοινώθηκε κάτι, εγώ συνήθως ζητάω, οπότε θεωρώ οτι οι έμπειρές μιλφάρες θα ξέρουν. Η Μελίνα πάντως αν της ζητήσεις κάνει τέτοια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
Καλημερα σας και απο εμενα,ειμαι νεος εδω και θα μοιραστω και εγω οτι ξερω η θεωρω χρησιμο μαζι σας σταδιακα.
Σημερα που πηγα στον Βεροπουλο στην Φυλης να παρω κατι μαλακιες ειπα να ριξω μια ματια.
Στο Φυλής 67 να ρωτησω τον ΝεαΣμυρνη(καλημερα σου) τι ωρα περασε απο εκει αν θυμαται γιατι εγω οταν περασα κατα τις δυο ηταν μια Μπεμπα
με μαλλι σαν κουμπωτη περουκα κατι σαν πλευμομπιλ μελαχρινη,ωραιο κοριτσακι,καλο σωμα,μηπως θυμασαι χονδρικα ποτε περασες απο εκεινο το σπιτακι;
την Τζούλια είδες....αν διάβασες γράφω γύρω στις 01.30 δηλαδή ξημερώματα.........
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
ρε σμυρνη η μπαρμπαρα που δουλεύει στο φωκαιας 27 στο πάνω και κάποια απογεύματα στο αδανων τελικά εφυγε η γύρισε;
χθές σύμφωνα με ενημέρωση γύρισε και δούλευε πρωί στο Φωκαίας
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
είσαι πολύ σωστός

αλλά φίλε μου μια μέση πόρνη πχ στο μετάξι παίρνει 6 χιλιάρικα το μήνα
οπότε τι πα να πεί "δεν δουλεύω για 20 ευρώ" ή " δεν έχω διάθεση"
ούτε γιατρός με 2 διδακτορικά στα 45 του δεν βγάζει τόσα λεφτά
ενώ ένα τελευταίο πουτανάκι απο τα 18 του , τα βγάζει

νομίζω ότι θα συμφωνήσεις
για ξανα κάνε υπολογισμούς....
προς ενημέρωση στη Φυλής 10 η κοπέλα , 3 η τσα τσα , 7 το μαγαζί
Μετάξι 5 η κοπέλα και στα περισσότερα απο 2,5 τσα τσα και μαγαζί........
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
50 πελάτες την ημέρα (μου το χουν επιβεβαιώσει κάποιες)
επι 10 ευρώ επί 30 μέρες ίσον 15000 ευρώ

και στη χειρότερη να παίρνουν αυτές καθαρά 6000.

ούτε καθηγητής νευροχειρουργικής στα 45 του δεν βγάζει τόσα.
50 πελάτες την ημέρα για πιά εποχή μιλάς , τώρα με 15 ραντεβού κάνουν πάρτι...
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
Γιαυτο λεμε και ξαναλεμε οι τιμες δεν αντιπροσωπευουν αυτο που κανουν...δεν μπορει για 10-15 λεπτα να θελουν 10,15 και 20 ευρω.Τα στουντιο ακομα χειροτερη κλεψια και τα εσκορτς και κολλ γκερλς πιστευω ειναι εκτος των πλανων πολλων...Αυξηστε τον χρονο παραμονης στο δωματιο τις υπηρεσιες σας κ.α και μετα ζητηστε αυτα τα λεφτα...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
50 πελάτες την ημέρα για πιά εποχή μιλάς , τώρα με 15 ραντεβού κάνουν πάρτι...
15 ραντεβού , μετάξι και διπλοβάρδια ?
δλδ 1 πελάτης ανα ώρα περίπου
είναι ποτέ δυνατόν αυτό ?

ακόμα και 6ωρο να δουλεύουν οι 15 πελάτες μου φαίνονται πολύ λίγοι

αλλά και 15 πελάτες να είναι (που δεν το πιστεύω) μιλάμε για 2250ευρώ (μετάξι) 4500ευρώ (φυλής) καθαρά (έστω για 30 μέρες δουλειάς και με δεδομένο ότι παίρνουν το μισό της ταρίφας)

καθηγητής πανεπιστημίου δεν βγάζει τόσα , όσα βγάζει η τελευταία μεταξένια πουτάνα

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Γιαυτο λεμε και ξαναλεμε οι τιμες δεν αντιπροσωπευουν αυτο που κανουν...δεν μπορει για 10-15 λεπτα να θελουν 10,15 και 20 ευρω.Τα στουντιο ακομα χειροτερη κλεψια και τα εσκορτς και κολλ γκερλς πιστευω ειναι εκτος των πλανων πολλων...Αυξηστε τον χρονο παραμονης στο δωματιο τις υπηρεσιες σας κ.α και μετα ζητηστε αυτα τα λεφτα...
ρε φίλε εδώ υπάρχουν μαλάκες που τις πληρώνων ίσα ίσα για να πάνε μαζί για καφέ

το φαντάζεσαι ?  :2funny: :2funny:

εμένα δεν με πειράζει όσο και να παίρνουν , για να δελεαστεί κάποια να κάνει αυτό το πράγμα
και να ανακουφίζει την αρρώστια μας , χρειάζεται μπόλικο μπαγιόκο , δεν γίνεται αλλιώς...
μακάρι να υπήρχαν ιερόδουλες και να μας έπαιρναν πίπες προς τιμή του απόλλωνα  :2funny:
 

sigur

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
50 πελάτες την ημέρα για πιά εποχή μιλάς , τώρα με 15 ραντεβού κάνουν πάρτι...

Τι 15 ραντεβου,αμα πας στη Τζορτζιανα θες αριθμο προτερεοτητας,4 δωματια εχει το μαγαζι της και ειναι σηνεχως γεματα,Αυτη στη χειροτερη κανει 50 ραντεβου.
 

Επισκέπτης
Μετάξι 5 η κοπέλα και στα περισσότερα απο 2,5 τσα τσα και μαγαζί........

2,5 η τσατσά? Πώς γίνεται αυτό? Παίρνει πίπες? 1,5 ευρώ το πολύ.


50 πελάτες την ημέρα για πιά εποχή μιλάς , τώρα με 15 ραντεβού κάνουν πάρτι...

Για Μετάξι μιλάμε. Ο μέσος όρος για πολλές είναι 5 πελάτες την ώρα.
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Οκ Σμυρνιωτη εληφθη ειδα την ωρα απλα σε ρωτησα γιατι θελω να ξερω ποτε αλλαξαν και αν τυχον ηξερες.
Ρωτησα εσενα γιατι υπερασχολεισαι.
Σημερα τελικα αρχιδια εριξα,καθολου ευχαριστημενος,κατι πατατες ειχε και αρκετα κλειστα,τζαμπα γυριζα,τωρα η Φωκαιας ολα κλειστα
εκτος απο τρια χαμηλα,θα σβησουν κι αυτα,το συγκεντρωτικο κομματι Φυλης ολο κλειστο τωρα με μονο αναμμενο το 84.
Στο Φυλης 109β μια καινουργια(οντως)και το Φυλης 134β μολις εσβησε,επι την ευκαρια τι φυλακες και μαλακιες,μια ξανθουλα απο Φυλης
κατεβηκε μονη την Φιλλιπιδου και συνταντηθηκε με μια απο Φωκαιας(τα ονοματα δεν παιζουν ρολο εκτος σπιτιων!
Στο Φωκαιας 25α η Αννουλα η παχια οπου ειχαν μαζευτει ισα με 15 ατομα-δεν ξερω γιατι!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom