Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (26 μέλη και 228 επισκέπτες)

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
τσαρκα περι της 11 πρωινης...
ξεκινημα απο ΠΙΠΙΝΟΥ 32Β η Συλβια(αγαπημενο ελληνικο σκληρο γκραννυ) , εστρωνε το κρεββατι και εστηνε την κωλλαρα της..με θυμηθηκε μετα απο πολυ καιρο...κουβεντουλα οπου εμαθα οτι ειναι καθημερινες 10,00-17,00,25 ευρω το απλο 50 το σπεσιαλ...αποχωρησα με δυσκολια
Μαγνησιας 1 το αλλο σκληρο μεν αλλα ρωσικο γραννυ ανακοινωσε μονο του 20 ευρω πεσμενο λιγο κωλλαρακι και εδω παραλιγο να μπω
Μαγνησιας 11 Ναταλι σκληρο μιλφ ξανθο αβυζο
Περγαμου 1 Μαρια ξανθο προ-μιλφ οχι στα γουστα μου
Ρεμουνδου 21Α πιπινακι ξανθο, αρκετα αδυνατο με βυζακι 2,5αρι συλικονατο...φανηκε ελληνιδα
παραλιγο να με ψησει αν και δεν ειμαι φαν του ειδους...αξιζει.
Περγαμου 27Α Τατιαννα το μελαχρινο τουμπανο με βυζαρες και ντιαννα η οποια ηταν στο δωματιο και αργησε με αποτελεσμα να μν την δω...να τονισω εδω την υπεροχη και γλυκητατη ρωσιδα τσατσα
Περγαμου 27Β Μαριαννα μιλφ ξανθο με βυζαρες και ολοστρογγυλο κωλλαρακι...πολυ περιποιημενο το σπιτι...λιγο βαριεστημενο σαλιναρισμα αλλα κατα την γνωμη μου αξιζει

μετα απο ολα αυτα ...και αφου ιδρωσα και επρεπε να γυρισω σε δουλειες...δεν προλαβα να ξαναγυρισω στην Συλβια ...την οποια θα τιμησω σιγουρα αν και θα προσπαθησω να κερδισω καλυτερη τιμη...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.148
Κριτικές
149
Like
2.830
Πόντοι
6.925
Σήμερα πρωινή βάρδια Μετάξι Κολωνού  ... προλαβαίνετε

30Α η Ιωάννα (αν θυμάμαι καλά) με το καλό κορμάκι, καλοσχηματισμένο στηθάκι και βαρετή στο δωμάτιο
30Β δεν ήταν η Τζωρτζιάννα που είχα στόχο αλλά το duo της με άκρως καυλωτικές tan lines στο στήθος της
32B η Ντιάνα με το μελαχρινό της duo Μαρίνα (ούτε Γκάμπι που είχα εναλλακτική βρήκα)
32Γ κλειστό
32Α Καστανή ψηλή με ελαφρως πεσμένα στήθη (μαστάρια)
27A Ξανθό πιπινάκι με πεταχτές ρογίτσες και άρωμα ξεπέτας
27Β υπογειο μία κυρά ...
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σας και απο εμενα,ειμαι νεος εδω και θα μοιραστω και εγω οτι ξερω η θεωρω χρησιμο μαζι σας σταδιακα.
Σημερα που πηγα στον Βεροπουλο στην Φυλης να παρω κατι μαλακιες ειπα να ριξω μια ματια.
Στο Φυλής 67 να ρωτησω τον ΝεαΣμυρνη(καλημερα σου) τι ωρα περασε απο εκει αν θυμαται γιατι εγω οταν περασα κατα τις δυο ηταν μια Μπεμπα
με μαλλι σαν κουμπωτη περουκα κατι σαν πλευμομπιλ μελαχρινη,ωραιο κοριτσακι,καλο σωμα,μηπως θυμασαι χονδρικα ποτε περασες απο εκεινο το σπιτακι;
Περασα απο Φυλης 99 και ειδα το Σοφακι με το μακρυκαννο αναμεσα στα ποδια οπως δηλωσε οτι εχει προσοντα ο γκρουπιερης του καζινου 99.
Θαυμαστε αν πατε και την ανακοινωση στον καθρεπτη οτι τα κοριτσια μας ειναι υγιη και περνανε δοκτορες.
Να σημειωθει οτι δεν παω με τρανς απλα το ανεφερα για την προσφορα μονο της μινι ενημερωσης.
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Περασα και απο το Φωκαιας 22 που εχω ριξει εκπληκτικα γαμησια,ειδικα στο κατω,παει τωρα αυτο,την πουλεψε για τα καλα.
Αυτο το μπουρδελο πρεπει να ηταν και γαμω τα βυσματικα,πριν απο εναμιση χρονο ηταν μια μελαχρινη Ρουμανα στο κατω και μια μελλαχρινη Ελληνιδα στο πανω αριστερα.
Οταν πηγα κατω λοιπον για να δω ηταν και οι δυο εκει και παιζανε κυνηγητο τροπος του λεγειν,βγηκε μια τσατσα με μαλλι θαντερκατς και μου ειπε
να τις παρω και τις δυο στο κατω(κει που ημουν)και ετσι εγινε,παντα αυτο το  μπουρδελο ηταν ελαστικο και ειχε δικους του νομους ας πουμε.
Αφου η τσατσα τοτε ειχε πει στην γρια φονισσα του πανω αριστερα να λεει μεχρι να τελειωσουμε οτι η κοπελα ειναι στο δωματιο.
Παντως το πιο μυστηριακο ηταν το διπλα το 24,αυτο και οταν περασα πριν ηταν κλειστο,ηταν παντα περιεργο μπουρδελακι.
Στο Φυλης 86β που περασα ηταν μια ξανθοκαστανη τροφαντοκωλα που απο οτι καταλαβα ηταν ψιλοκαινουργια και αγαθομουνα(τροπος του λεγειν).
Νομιζω οτι θα την επισκεφτω αυτη,μου γυαλισε στο ματι,μαλλον δεν ζαλιζει αρχιδια και δεν βιαζεται,εχετε γνωμη κανεις αν την πηρατε;
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Συγνωμη λαθος εμοιαζε το νικ,δεν εννοουσα εσενα,ακυρο ρε φιλε,πω πω κεντα,να γραψεις κατι εσυ και να παρω π.μ απο παρομοιο νικ,να παιξω τζοκερ ο πουστης!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Συγνωμη λαθος εμοιαζε το νικ,δεν εννοουσα εσενα,ακυρο ρε φιλε,πω πω κεντα,να γραψεις κατι εσυ και να παρω π.μ απο παρομοιο νικ,να παιξω τζοκερ ο πουστης!
ενταξει ρε,δεν εγινε τιποτα... ;)
 

Επισκέπτης
ρε σμυρνη η μπαρμπαρα που δουλεύει στο φωκαιας 27 στο πάνω και κάποια απογεύματα στο αδανων τελικά εφυγε η γύρισε;
 

speedius

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
1
Τσάρκα χτες με ενα φιλαράκι στο Μετάξι. Η απογευματινή βάρδια ήταν η βάρδια με τις χοντρές. Τόσες χοντρες σε μπουρδελότσαρκα στη ζωή μου δεν έχω ξαναδεί. Τελικά καταλήξαμε στην Καρίνα στην Κολωνού η οποία ήταν η μόνη αξιοπρεπής παρουσία από πρόσωπο και σώμα.
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Το Μεταξουργειο ειναι το τελευταιο καταφυγιο για μια σπιτωμενη πορνη,αν αποτυχει και εκει αποβαλλεται
και ειτε δουλευει μονη ειτε τα παραταει(σπανιο πραγμα).
Στην περιοχη αυτη οτι πληρωνεις παιρνεις,σπανιως παιρνεις κατι αξιο εστω κι αν υπαρχει,ειναι η εποχη που ολα δυαλυονται.
Η Φυλης απο κοσμημα στο επαγγελμα σακατευεται και αυτη αργα και σταθερα.
Οι πουτανες δεν θελουν να δουλευουν με 20 ευρω εδω περα,εδω που τα λεμε ουτε εγω θα ηθελα να με γαμανε για 20 ευρω
ασχετως αν επαιρνα πελατες καργα!
Αλλα εγω σκεφτομαι σαν ανδρας!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Το Μεταξουργειο ειναι το τελευταιο καταφυγιο για μια σπιτωμενη πορνη,αν αποτυχει και εκει αποβαλλεται
και ειτε δουλευει μονη ειτε τα παραταει(σπανιο πραγμα).
Στην περιοχη αυτη οτι πληρωνεις παιρνεις,σπανιως παιρνεις κατι αξιο εστω κι αν υπαρχει,ειναι η εποχη που ολα δυαλυονται.
Η Φυλης απο κοσμημα στο επαγγελμα σακατευεται και αυτη αργα και σταθερα.
Οι πουτανες δεν θελουν να δουλευουν με 20 ευρω εδω περα,εδω που τα λεμε ουτε εγω θα ηθελα να με γαμανε για 20 ευρω
ασχετως αν επαιρνα πελατες καργα!
Αλλα εγω σκεφτομαι σαν ανδρας!
είσαι πολύ σωστός

αλλά φίλε μου μια μέση πόρνη πχ στο μετάξι παίρνει 6 χιλιάρικα το μήνα
οπότε τι πα να πεί "δεν δουλεύω για 20 ευρώ" ή " δεν έχω διάθεση"
ούτε γιατρός με 2 διδακτορικά στα 45 του δεν βγάζει τόσα λεφτά
ενώ ένα τελευταίο πουτανάκι απο τα 18 του , τα βγάζει

νομίζω ότι θα συμφωνήσεις
 

Επισκέπτης
είσαι πολύ σωστός

αλλά φίλε μου μια μέση πόρνη πχ στο μετάξι παίρνει 6 χιλιάρικα το μήνα
οπότε τι πα να πεί "δεν δουλεύω για 20 ευρώ" ή " δεν έχω διάθεση"
ούτε γιατρός με 2 διδακτορικά στα 45 του δεν βγάζει τόσα λεφτά
ενώ ένα τελευταίο πουτανάκι απο τα 18 του , τα βγάζει

νομίζω ότι θα συμφωνήσεις
σε βρίσκω λιγάκι αν οχι πολύ υπερβολικό.6 χιλιάρικα με 10 ευρω που έχει παει η ταρίφα και αν υποθέσουμε οτι δουλεύει 25 μέρες το μήνα  χωρίς ρεπό θα πρέπει να παίρνει την ημέρα 240 πελάτες.δεν νομίζεις ότι είναι λιγάκι δύσκολο :think:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.742
Πόντοι
1.686
σε βρίσκω λιγάκι αν οχι πολύ υπερβολικό.6 χιλιάρικα με 10 ευρω που έχει παει η ταρίφα και αν υποθέσουμε οτι δουλεύει 25 μέρες το μήνα  χωρίς ρεπό θα πρέπει να παίρνει την ημέρα 240 πελάτες.δεν νομίζεις ότι είναι λιγάκι δύσκολο :think:

240 επι 25 = 6000

Το σπιτι ,όμως ,και ο νταβάς ?

 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Ο ανθρωπος απεδειξε οτι απετυχε σαν ον,η ευφυια του και ο γρηγορος κορεσμος ολων του απανθρακωσε
τον εγκεφαλο.
Εγω μεχρι περσι εβγαζα καλα λεφτα αλλα δεν μου εφταναν και ηθελα κι αλλα.
τωρα πηρα τα αρχιδια μου ομως γιατι προσπαθησα να τα παρω χωρις να κουραζομαι,θεωρησα οτι αρκετα κουραστηκα
και ηρθε η ωρα να μεταθετω ευθυνες σε αλλους!
Οντως ειχα λιωσει!
Δεν ειχα και βυσμα να με στηριξει και θεωρησα οτι τα καταφερα να πιαστω.
Με βαλανε μεσα σε ενα γραφειο με 6 ατομα και αρχισαν να μου την λενε και οι 6.
Ηταν και οι 6 βυσματικοι η δοτοι.
Οταν τους ταπωσα γιατι οντως αξιζα χρησιμοποιησαν την ισχυ τους.
Κοπανησα το γραφειο με μισος και με απελυσαν.
Οσα και να μου εδιναν ακομα και να καθομουν σε μια καρεκλα ξαπλα και να μην σκιζομουν στην δουλεια
θα ηθελα κι αλλα,τωρα το καταλαβα,τωρα ειναι αργα ομως.........
Αν και παλι αν με επαιρναν τα ιδια θα εκανα!
Ειμαι ανθρωπος βλεπεις με ελαττωματα(ετσι τα βλεπουν)!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
50 πελάτες την ημέρα (μου το χουν επιβεβαιώσει κάποιες)
επι 10 ευρώ επί 30 μέρες ίσον 15000 ευρώ

και στη χειρότερη να παίρνουν αυτές καθαρά 6000.

ούτε καθηγητής νευροχειρουργικής στα 45 του δεν βγάζει τόσα.
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Κρισιμο ερωτημα:Εαν σας εδιναν 15.000 ευρω το μηνα με το να παιρνετε μονο δεκα πέλατες την ημερα μονο θα δεχοσασταν;
Απαντηστε αλλα σκεφτειτε οτι εχετε μονο μια τρυπα την οποια θα σας την κανουν σαν γερμανικο κρανος.
Συμπερασμα:οι γυναικες σκεφτονται αλλιως,αν παλι πειτε οτι θα αλλαζατε φυλο θα επρεπε να το γουσταρετε και οχι να το κανετε
μονο για τα λεφτα γιατι θα αποτυγχανατε οικτρα!
Αξιωμα:Αυτοι η αυτες που το κανουν το γουσταρουν!
 

Επισκέπτης
50 πελάτες την ημέρα (μου το χουν επιβεβαιώσει κάποιες)
επι 10 ευρώ επί 30 μέρες ίσον 15000 ευρώ

και στη χειρότερη να παίρνουν αυτές καθαρά 6000.

ούτε καθηγητής νευροχειρουργικής στα 45 του δεν βγάζει τόσα.
είναι φύση αδύνατον να δουλεύουν 30 μέρες.εκτός αν δεν είναι γυναίκες ;) τωρα για να παρουν 50 πελάτες την ημέρα θα πρέπει να δουλεύουν τουλάχιστον 12 ωρες την ημέρα.κάτι που είναι δύσκολο να γίνει για 30 μέρες που σου είπαν.οτι βγάζουν καλά λεφτά αυτό είναι αλήθεια αλλα αν βγάζει η πουτάνα του 10 ευρου 6000 χιλιάρικα αυτή που δουλεύει για 50 πόσα βγάζει; 20000 χιλιάρικα ;
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
είναι φύση αδύνατον να δουλεύουν 30 μέρες.εκτός αν δεν είναι γυναίκες ;) τωρα για να παρουν 50 πελάτες την ημέρα θα πρέπει να δουλεύουν τουλάχιστον 12 ωρες την ημέρα.κάτι που είναι δύσκολο να γίνει για 30 μέρες που σου είπαν.οτι βγάζουν καλά λεφτά αυτό είναι αλήθεια αλλα αν βγάζει η πουτάνα του 10 ευρου 6000 χιλιάρικα αυτή που δουλεύει για 50 πόσα βγάζει; 20000 χιλιάρικα ;

Αυτες που δουλευουν για 50 παιζει να βγαζουν λιγοτερα, ειναι η καταναλωση που βγαζει τα ποσα αυτα, οχι το υψηλο τιμημα.

Για την περιοδο που ρωτας πολλες βαζουν σφουγγαρακια για να δουλευουν ασταματητα. Οσον αφορα το 12ωρο, ειναι κατι το συνηθες στο Μεταξι, μιας και οι περισσοτερες δουλευουν διπλοβαρδιες. Ωραια ζωη κανουν απο οτι καταλαβες, γαμησι, φαι, υπνος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom