Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 265 άτομα (33 μέλη και 232 επισκέπτες)

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Για'μενα καμια δεν παιρνει 50 πελατες την μερα.........αυτα ειναι παραμυθια!
Εδω αν δεν ρωτησεις πως την λενε ουτε που σου λενε αρκετες γιατι φοβουνται μην την κανεις αν την εχεις ακουστα σαν πατατα!
Σας εξηγησα οτι αν καποιος η καποια σε οποιαδηποτε δουλεια τα παιρνει σταθερα και καλοπερναει δεν τον/την κοφτει
να παει για παραπανω με δουλεια και γουσταρει να τα παρει σαν φτασμενος ημιθεος και καλα!
Γιατι παντα θελει κι αλλα!
Ετσι ειμαστε ολοι οι ανθρωποι,δουλευουμε πραγματικα μονο οταν υπαρχει σοβαρος λογος!
Σιγουρα θα υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα τι να το κανω το φτωχο ποσοστο;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
είναι φύση αδύνατον να δουλεύουν 30 μέρες.εκτός αν δεν είναι γυναίκες ;) τωρα για να παρουν 50 πελάτες την ημέρα θα πρέπει να δουλεύουν τουλάχιστον 12 ωρες την ημέρα.κάτι που είναι δύσκολο να γίνει για 30 μέρες που σου είπαν.οτι βγάζουν καλά λεφτά αυτό είναι αλήθεια αλλα αν βγάζει η πουτάνα του 10 ευρου 6000 χιλιάρικα αυτή που δουλεύει για 50 πόσα βγάζει; 20000 χιλιάρικα ;
υπάρχουν αντισυλληπτικά που κόβουν εντελώς την περίοδο
οπότε μπορεί να δουλέψει κάποια, ακόμα και 30 μέρες.

επίσης δεν είναι απαραίτητο μια πόρνη των studio να έχει περισσότερους πελάτες απο μια του μεταξουργείου

τα 6000 είναι ένας μετριοπαθής υπολογισμός, (μπορεί να είναι επίσης 3000 το μήνα μπορεί να είναι και 20000)

αυτά τα αστρονομικά ποσά είναι ακριβώς το δέλεαρ που τις εξαναγκάζει να εξαχρειώνονται στην εξευτελιστική αθλιότητα των πακιστανών ή των φραγκάτων μαλθακοπιρφορέστηδων

υγ: πολλοί είναι τόσο μαλάκες που τις πληρώνουν (ct) ακόμα και για ένα καφεδάκι
οπότε εύκολα μαζεύονται αυτά τα μηνιάτικα που για πολλούς δεν είναι ούτε η φορολογική δήλωση του έτους  :2funny: :2funny:
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
Γνωμες για την αγρια καρινα απο κολωνου που χτυπα κωλους και χουφτωνει ασχημα?χρεωνει 15 νομιζω...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Για'μενα καμια δεν παιρνει 50 πελατες την μερα.........αυτα ειναι παραμυθια!
Εδω αν δεν ρωτησεις πως την λενε ουτε που σου λενε αρκετες γιατι φοβουνται μην την κανεις αν την εχεις ακουστα σαν πατατα!
Σας εξηγησα οτι αν καποιος η καποια σε οποιαδηποτε δουλεια τα παιρνει σταθερα και καλοπερναει δεν τον/την κοφτει
να παει για παραπανω με δουλεια και γουσταρει να τα παρει σαν φτασμενος ημιθεος και καλα!
Γιατι παντα θελει κι αλλα!
Ετσι ειμαστε ολοι οι ανθρωποι,δουλευουμε πραγματικα μονο οταν υπαρχει σοβαρος λογος!
Σιγουρα θα υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα τι να το κανω το φτωχο ποσοστο;

50 ισως ειναι υπερβολικο σα νουμερο, αλλα αν δεχτουμε οτι μια πουτανα στο Μεταξι ανετα μπορει να εχει 3 πελατες την ωρα, τοτε δουλευοντας 12 ωρες ειναι σε θεση να παρει 36 πελατες τη μερα. Απο 5 ευρω να κρατα η ιδια, μαζευονται 180 ευρω τη μερα ή 5400 ευρω το μηνα!!! Αφορολογητα, καθαρα στην τσεπη.
 

Επισκέπτης
υπάρχουν αντισυλληπτικά που κόβουν εντελώς την περίοδο
οπότε μπορεί να δουλέψει κάποια, ακόμα και 30 μέρες.

επίσης δεν είναι απαραίτητο μια πόρνη των studio να έχει περισσότερους πελάτες απο μια του μεταξουργείου

τα 6000 είναι ένας μετριοπαθής υπολογισμός, (μπορεί να είναι επίσης 3000 το μήνα μπορεί να είναι και 20000)

αυτά τα αστρονομικά ποσά είναι ακριβώς το δέλεαρ που τις εξαναγκάζει να εξαχρειώνονται στην εξευτελιστική αθλιότητα των πακιστανών ή των φραγκάτων μαλθακοπιρφορέστηδων

υγ: πολλοί είναι τόσο μαλάκες που τις πληρώνουν (ct) ακόμα και για ένα καφεδάκι
οπότε εύκολα μαζεύονται αυτά τα μηνιάτικα που για πολλούς δεν είναι ούτε η φορολογική δήλωση του έτους  :2funny: :2funny:
για τα πολλά χρήματα δεν διαφωνώ ίσα ίσα που τα βγάζουν.απλά με 10 ευρώ είναι λιγάκι δύσκολο να βγάζουν 6000 χιλιάρικα στη τσέπη του.50 πελάτες κάθε μέρα είναι πολύ δύσκολο να έχει μια πουτάνα επί 30 μέρες ακόμα και όπως λες να σταματάει την περίοδο.
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
θα ηθελα να ρωτησω αν και εχουμε φυγει απο το θεμα μας και συγνωμη κιολας,αν ας πουμε το Ιασωνος 44 με οτι κουβαλαει εχει τυχη να βγαλει λεφτα;
Γιατι εγω νομιζω οποτε περασω οτι με κοροιδευουν.
Ετσι το βλεπω εγω,εσεις τι γνωμη εχετε;
 

Επισκέπτης
50 ισως ειναι υπερβολικο σα νουμερο, αλλα αν δεχτουμε οτι μια πουτανα στο Μεταξι ανετα μπορει να εχει 3 πελατες την ωρα, τοτε δουλευοντας 12 ωρες ειναι σε θεση να παρει 36 πελατες τη μερα. Απο 5 ευρω να κρατα η ιδια, μαζευονται 180 ευρω τη μερα ή 5400 ευρω το μηνα!!! Αφορολογητα, καθαρα στην τσεπη.
φυσικά και μπορεί να πάρει όχι 36  η 50 αλλα και 250 το θέμα είναι ότι πολύ δύσκολα για 30 ημέρες να εχει σταθερή πελατεία 36 πελατών.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
φυσικά και μπορεί να πάρει όχι 36  η 50 αλλα και 250 το θέμα είναι ότι πολύ δύσκολα για 30 ημέρες να εχει σταθερή πελατεία 36 πελατών.

Θεωρεις δυσκολο το να παιρνει μια πουτανα στο Μεταξι, με 10 ευρω ΜΟΝΟ ταριφα, 3 πελατες την ωρα? Καθολου δυσκολο, τετοιο τζιρο θα εχουν στη χειροτερη μερα τους. Εδω εγω αν φορεσω περουκα και αρχισω να ψωνιζομαι για 10 ευρω θα βρω 3 πελατες την ωρα!


θα ηθελα να ρωτησω αν και εχουμε φυγει απο το θεμα μας και συγνωμη κιολας,αν ας πουμε το Ιασωνος 44 με οτι κουβαλαει εχει τυχη να βγαλει λεφτα;
Γιατι εγω νομιζω οποτε περασω οτι με κοροιδευουν.
Ετσι το βλεπω εγω,εσεις τι γνωμη εχετε;

Μιλαμε για ταριφα 10 ευρω και καμποσες εκατονταδες χιλιαδες λαθρομεταναστες που δε γαμανε παρα μονο στα μπουρδελα.


Γνωμες για την αγρια καρινα απο κολωνου που χτυπα κωλους και χουφτωνει ασχημα?χρεωνει 15 νομιζω...

Σε ποιο της Κολωνου ειναι αυτη?
 

Επισκέπτης
Θεωρεις δυσκολο το να παιρνει μια πουτανα στο Μεταξι, με 10 ευρω ΜΟΝΟ ταριφα, 3 πελατες την ωρα? Καθολου δυσκολο, τετοιο τζιρο θα εχουν στη χειροτερη μερα τους.
καθόλου κάθε άλλο.αλλα μπορεί να υπάρχουν και ημέρες που να μην μπορεί να έχει ούτε καν τρεις πελάτες.στάνταρ δεν είναι τίποτα.εκτός αν μιλάς για συγκεκριμένη που έχει πελατεία τακτική.
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Η ας πουμε το Ιασωνος 37β το οποιο θα συμφωνησω με τις κριτικες οτι ειναι για πεταμα αλλα εχω δικια μου γνωμη!
Μεθυστικη κατρουλιλα που σακατευει ρουθουνια.
Απο που να βγαλει λεφτα αυτο;
και τι λετε οτι παιρνει 3και 4 πελατες η πουτανα καποιοι;
Δεν υπαρχει σταθερη ροη,εγω εχω πετυχει πουτανα να εχει φαει τετοια απορριψη που δεν εβγαινε πια απο την κουζινα
και την ακουγα που το ελεγε χωρις να με εχουν δει που μπηκα!
Τελοσπαντων δεν κατηγορω αλλα οι συνθηκες ειναι γαμησε τα!
Πως να το κανουμε δηλαδη;
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
Σε ποιο της Κολωνου ειναι αυτη?
[/quote]

Κολωνου 32β...βραδυ
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Θεωρεις δυσκολο το να παιρνει μια πουτανα στο Μεταξι, με 10 ευρω ΜΟΝΟ ταριφα, 3 πελατες την ωρα? Καθολου δυσκολο, τετοιο τζιρο θα εχουν στη χειροτερη μερα τους. Εδω εγω αν φορεσω περουκα και αρχισω να ψωνιζομαι για 10 ευρω θα βρω 3 πελατες την ωρα!

Μιλαμε για ταριφα 10 ευρω και καμποσες εκατονταδες χιλιαδες λαθρομεταναστες που δε γαμανε παρα μονο στα μπουρδελα.

50 πελάτες μ.ο. κάθε μέρα στο μετάξι (πιθανόν διπλοβάρδια) είναι αφενός λογικό
και αφετέρου εύκολα επιβεβαιώσιμο απο τις πόρνες
(ήδη μου το έχουν επιβεβαιώσει 3 διαφορετικές αν και δεν το χρειαζόμουν)

τώρα ακόμα και αν βγάζουν κανα 10χίλιαρο το μήνα
η ποιότητα ζωής είναι άθλια , όσο και αν αυτό ακούγεται οξύμωρο.
αλλά τι να γίνει , αυτές χαίρονται έτσι !
"η πουτάνα το ξεφτύλισμα , για πανηγύρι το χει"
που λέει και ο σοφός λαός !
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
καθόλου κάθε άλλο.αλλα μπορεί να υπάρχουν και ημέρες που να μην μπορεί να έχει ούτε καν τρεις πελάτες.στάνταρ δεν είναι τίποτα.εκτός αν μιλάς για συγκεκριμένη που έχει πελατεία τακτική.

Ρε συ μιλαμε για μεσο ορο! ΜΕΣΟ ΟΡΟ 3 την ωρα, επι 12 ωρες τη μερα, επι 30 μερες το μηνα. Αλλες μερες θα εχει 5 πελατες την ωρα, αλλες θα εχει 2, οι υπολογισμοι ομως γινονται παντα με μεσους ορους!!


50 πελάτες μ.ο. κάθε μέρα στο μετάξι (πιθανόν διπλοβάρδια) είναι αφενός λογικό
και αφετέρου εύκολα επιβεβαιώσιμο απο τις πόρνες
(ήδη μου το έχουν επιβεβαιώσει 3 διαφορετικές αν και δεν το χρειαζόμουν)

τώρα ακόμα και αν βγάζουν κανα 10χίλιαρο το μήνα
η ποιότητα ζωής είναι άθλια , όσο και αν αυτό ακούγεται οξύμωρο.
αλλά τι να γίνει , αυτές χαίρονται έτσι !
"η πουτάνα το ξεφτύλισμα , για πανηγύρι το χει"
που λέει και ο σοφός λαός !

Καθολου οξυμωρο, ειναι ζωη αυτη να σε χρησιμοποιουν τοσα ατομα σα χυσοκανατα? Οπως ειπα και πιο πριν, γαμησι, φαι, υπνος, αυτη ειναι η ζωη τους.


Κολωνου 32β...βραδυ

Πες της να το ριξει στα 10, στα 15 ειναι ασυμφορη, με 5 ευρω παραπανω παιρνω την τρελοκοτσιδου και μου κανει γαμησαρα.
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Εγω δινω ποσοστο στους Πακηδες να γαμανε εισερχομενοι με γεματους αρχιδοσακκους 1500
και εξερχομενοι με αδειους αρχιδοσακκους 15 ατομα σε καθε μπουρδελο.
Οι πιο πολλοι κοιτανε και φευγουνε,απλα ειναι παντου σαν τις μυγες και μπερδευεστε.
Μαι φορα στο ιασωνος 21γ ειχε μια μουνιτσα καλη και οταν μπηκα νομιζα οτι ημουν σε ραμαζανι.
Εκατσα στο σαλονι και ειχε τουλαχιστον 12 πακηδες,αυτο που δεν θα ξεχασω ειναι η τριπλα δυο παλλικαριων
στανταρ Ελληνων.
Μπουκαρανε και κατευθειαν ο ενας ανοιξε το πορτοφολι και με ανοικτο διεσχισε τον διαδρομο και πηγε καρφι στην τσατσα
γραφοντας τα Πακια.
Οι Πακηδες μπλοκαρανε ολοι και εγω εριξα κατι γελια,μεχρι που φωναξα "αξιος"!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Καθολου οξυμωρο, ειναι ζωη αυτη να σε χρησιμοποιουν τοσα ατομα σα χυσοκανατα? Οπως ειπα και πιο πριν, γαμησι, φαι, υπνος, αυτη ειναι η ζωη τους.
μπράβο  ;)

αισθάνονται όμως όμορφα μέσα στην αθλιότητά τους!

αλλά δόξα την ειμαρμένη που ο καθένας σ'αυτόν τον κόσμο αισθάνεται καλά στο "πόστο" του
και έτσι όλοι είμαστε χαρούμενοι!
 

Επισκέπτης
Ρε συ μιλαμε για μεσο ορο! ΜΕΣΟ ΟΡΟ 3 την ωρα, επι 12 ωρες τη μερα, επι 30 μερες το μηνα. Αλλες μερες θα εχει 5 πελατες την ωρα, αλλες θα εχει 2, οι υπολογισμοι ομως γινονται παντα με μεσους ορους!!
δεν διαφωνώ στους υπολογισμούς σου :grin:  απλά εκτός απο κάποιες που διαφημίζονται πολύ θεωρώ πολύ δύσκολο να πιάσουν 30 πελάτες ακόμα και στο 12 αρο.όπως σωστά ειπε ο φίλος υπάρχουν κοπέλες που μπορεί να μην έχουν κάνει σεφτε στις 2 ώρες..όμως υπάρχουν και άλλες που μπορεί να έχουν πάρει και 5 σε μια ώρα.το ζήτημα είναι ότι αυτές είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού και δεν αποτελούν τον κανόνα που ίσως εσύ λες ότι βγάζουν 6000 χιλιάρικα.αλλωστε ειδικα τονβ τελευταιο χρονο πολλα σπιτια δεν ανοιγουν ολες τις ωρες ουτε καν ολες τις μερες ειτε λογο ντου βπου γινονται ειτε για αλλους λογους.
 

Επισκέπτης
Εγω δινω ποσοστο στους Πακηδες να γαμανε εισερχομενοι με γεματους αρχιδοσακκους 1500
και εξερχομενοι με αδειους αρχιδοσακκους 15 ατομα σε καθε μπουρδελο.
Οι πιο πολλοι κοιτανε και φευγουνε,απλα ειναι παντου σαν τις μυγες και μπερδευεστε.
Μαι φορα στο ιασωνος 21γ ειχε μια μουνιτσα καλη και οταν μπηκα νομιζα οτι ημουν σε ραμαζανι.
Εκατσα στο σαλονι και ειχε τουλαχιστον 12 πακηδες,αυτο που δεν θα ξεχασω ειναι η τριπλα δυο παλλικαριων
στανταρ Ελληνων.
Μπουκαρανε και κατευθειαν ο ενας ανοιξε το πορτοφολι και με ανοικτο διεσχισε τον διαδρομο και πηγε καρφι στην τσατσα
γραφοντας τα Πακια.
Οι Πακηδες μπλοκαρανε ολοι και εγω εριξα κατι γελια,μεχρι που φωναξα "αξιος"!
:thumbsup: έτσι είναι ακριβώς στους 20 ο ένας μπαίνει οι υπόλοιποι παίρνουν δουλειά για το σπίτι :cum:
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Παω να φαω και να μπανιαριστω για Φωκαιας,θα επιστρεψω τωρα που εχω χρονο να σας πω νεα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom