Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (7 μέλη και 121 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Picker, μεταξι τι προτείνεις;

Mαρία - Μεγ. Αλεξάνδρου 28 απόγευμα
Μαρία - Ιάσωνος 33 απόγευμα
Τζουλιάνα - Ιάσωνος 30 ημιυπόγειο απόγευμα
Ντάρια - Κολωνού 30 ισόγειο πρωί
Ιονέλα - Κεραμεικού 13 ισόγειο πρωί-απόγευμα
Κρίνα - Κεραμεικού 13 υπόγειο πρωί-απόγευμα
Αντζέλικα - Ιάσωνος 1Α απόγευμα

Ρίχτε άκυρο στη Φυλής, μην τρέφετε το 20-άρικο!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
στρατηγέ μου έξοχος.........

Για να το παίξω λίγο "jockerx":

Παρακαλείσθε, όταν κάνετε παράθεση να ΜΗΝ βάζετε όλο το σεντόνι της ενημέρωσης.

Δυσχεραίνετε την ενημέρωση των υπολοίπων καθώς γεμίζονται σελίδες ανούσια.

Ευχαριστώ.

Καλές Γιορτές & Καλό Πάσχα  σε όλους.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Επίσκεψη χτες κοντά στην αλλαγή απογευματινής με βραδινή αλλά στα περισσότερα ήταν πλέον βραδινή βάρδια.
Έχουμε και λέμε:

Φωκαίας

27
πάνω: Αγάπη. Ξανθιά μιλφ με κοντά μαλλιά, αγορίστικο στύλ. Αδύνατη με κανονικό σώμα και μεγάλο στήθος. Ελεύθερο στοματικό. Ο τσάτσος ανακοίνωνε φουλ επίτηδες αλλά σε ερώτησή μου δέχτηκε οτι πρωκτικό δεν κάνει. Εχουν αρχίσει διάφορα για να μπαίνει κόσμος μου φαίνετε.

Ισόγειο: Τσάμπα καίει η λάμπα. Μάλλον δεν είχε έρθει η βάρδια

Υπόγειο: Αλίνα. Μιλφ κανονικού αναστήματος και σώματος. Μικρό στήθος και γεμάτη περιφέρεια. Φουλ πρόγραμμα.

22
Κάτω: Καινούργια(?). Δεν θυμάμαι να την έχω ξαναδεί. Μελαχρινή με σπαστά μαλλιά και αρκετά περιτά κιλά. Μεγάλο στήθος. Piercing στο χείλος. Φουλ πρόγραμμα. Οποία έκπληξης!!!

Πάνω αριστερά: Μιλφ μετρίου αναστήματος, καρέ μαλλιά σε καστανή απόχρωση. Φουσκομένο στήθος και κανονική περιφέρεια. Ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα.

Πάνω δεξιά: Αννα. Μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους. Αδύνατη, μεγάλο στήθος, κανονικό περιφέρεια. Φουλ πρόγραμμα.

25 οροφος: Αννα με φουλ τελειωτικά προγράμματα και οτι τραβάει η ψυχή σας. Γεματούλα με κανονικό στήθος και γεμάτη περιφέρεια. Στο άκουσμα του ονόματός της απεχώρησα με γοργούς ρυθμούς.

17 ισόγειο: Το ΚΟΡΜΙ της βραδιάς. Λόρι. Μελαχρινή, αδύνατη με στεγνό σώμα. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ φυσικό μεγάλο στήθος το οποίο στέκονταν στο ύψος του. Οσο μπορούσε βέβαια. Μικρή σφιχτή περιφέρεια. Ωραίο μουτράκι. Απλό πρόγραμμα. Μάλλον θα μπω. Για το κορμί και μόνο.


Φυλής

74
δεξιά: Μίκη απο το 99 αριστερά. Ξανθιά με πιασμένα μαλλιά. Μετρίου αναστήματος, αδύνατη με στεγνό σώμα, στήθος κανονικό για το σώμα της, στητό και μυτερ. Φουλ πρόγραμμα.

αριστερά: Μου διαφεύγει το όνομά της. Μελαχρινή με αλογοουρά, μινιόν κοπελίτσα. Πάρα πολύ αδύνατη για τα γούστα μου. Μικρό στήθος και αντίστοιχη περιφέρεια. Είχα καιρό να την δω. Παλαιοτερα την πετύχαινα στο βαπόρι στην μονής προδρόμου αλλά και στο φωκαίας 17 πάνω.

66
Δεξια: Νικολέτα Η νικολέτα ειναι καστανη, αδυνατη, κανονικο στήθος και μικρη περιφερεια. Φορούσε ενα λευκό see throu που δεν της πήγαινε. Απλό εαν άκουσα καλά.

59:
Όροφος: Μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους. Αδύνατη, μικρό στήθος και περιφέρεια. Φουλ πρόγραμμα. Δεν την έχω ξαναδεί στον συγκεκριμένο οίκο. Συνηθησμένο πρόσωπο. Φάνηκε βαριεστημένη.

Κατω: Ξανθιά. Προ μιλφ ισως την χαρακτήριζα. Σχετικά κοντά μαλλιά. Μικρό στήθος και κανονική περιφέρεια. Πρέπει να έχει και ενα piercing στο χείλος αλλά ήμουν στην αντίθετη πλευρά και δεν το πρόσεξα καλά.

80: Μελαχρινή με κανονικο στήθος. Αδυνατη με ωραια περιφερεια. Φουλ προγραμμα.

65

Ισογειο: Η τζουλια που δουλευε παλαια στο 59 (τοτε δουλευε μαζι με μια αλλη κοπελα της οποιας το ονομα μου διαφευγει αυτην την στιγμη). Μελαχρινή, αδυνατη, μικρο στήθος, μετρίου αναστήματος. Ελεύθερο στοματικό. Μου φανηκε να εχει παρει μερικα κιλα.

84
κατω: Ζωη. Μιλφ, καστανά μαλλιά, μεγάλο-ενισχυμένο στήθος για το σώμα της, αδύνατη με στεγνό σώμα και σφιχτή περιφέρεια. Απλο πρόγραμμα.

πανω: Βανεσα, μελαχρινή με σχετικά μακριά μαλλιά. Αρκετά περιτά κιλά με μεγάλο στήθος και περιφέρεια. Ελεύθερο στοματικό.

86:
πανω: Μονικα. Ξανθιά με κοντά καρέ μαλλιά, αδύνατη, πολύ μικρό στήθος και πιο γεμάτη περιφέρεια.

69

Κατω: Καστανη, αδυνατη, μέτριου υψους. Μικρό στηθος και περιφερεια. Για τους πιπινολάτρεις οτι πρέπει.

71
όροφος: Σύμφωνα με συναγωνιστή ήταν η Σάντρα. Αδύνατη, κανονικού ύψους, ενισχυμένο στήθος. Ελευθερο στοματικο.

Ισόγειο: Μιράντα. Μελαχρινή πιτσιρίκα, αδύνατη με στεγνό σώμα, μικρό στητό στήθος οτι πρέπει για το σώμα της. Ωραία μικρή σφιχτή περιφέρεια. Ελεύθερο στοματικό.


Ορισμένα σπιτάκια ήταν κλειστά. Αρκετός κόσμος. Πολλά πιτσιρίκια κυκλοφορούσαν με εμφανή διάθεση να μην μπούν. Γενικά το ολο κλίμα είχε εναν εκνευρισμό και ήταν εμφανές οτι δεν ήταν καλή στιγμή για να μπεις.

Κατα την αποχώρηση, οι φωνές της μόνικας ακούγονταν έξω απο το φωκαίας 25 που έβριζε και την έλεγε σε διάφορους με το που περνούσαν το κατώφλι της πόρτας.

Αυτά τα ολίγα απο χτες. Ελπίζω να μην μπέρδεψα τίποτα.
Καλά να περάσετε!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Η αδύνατη μινιόν κοπέλίτσα που πρόσφατα ξεψάρωσε και δουλεύει στο κάτω είναι η Αλεξάνδρα. Η Άννα που δουλεύει στο πάνω δεξιά απογεύματα είναι διαφορετική κοπέλα απο την Άννα με το μουστακακί που δουλεύει στο αριστερό.Η Άννα που λες εσύ έχει καμπύλες η Άννα με το μουστακάκι όχι. Την Άννα απο το δεξιό δεν την έχω πάρει καθόλου οπότε δεν ξέρω τις επιδόσεις της μέσα στο δωμάτιο.

Σε ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση. Το σκεφτόμουν εχτές αλλά φαίνονταν να μην ειναι στα κεφια της και δεν το ρισκαρα.


Στρατηγέ τα σέβη μου.

Μην απέχεις απο την ενημέρωση.
Με τα κείμενά σου δίνεις εναν διαφορετικό τόνο που σπάει την μονοτονία των ενημερώσεων!  ;)

Και μια ερώτηση

ΙΑΣΩΝΟΣ 46 ΔΕΞΙΟ ΙΣΌΓΕΙΟ  (ΜΕΣΑΙΟ)
Ίρις από Φωκαίας 25 όροφος, Φυλής 84 όροφος με μαλλιά μέχρι την μέση πιασμένα σε κοτσίδα, χωρίς τις ψεύτικες βλεφαρίδες, λεπτή, μέτρια βυζιά και τυποποιημένο κώ(ο)λο σε μικρές ενδιαφέρουσες διαστάσεις.  Στη  Φυλής που πέρασα δυο-τρεις φορές (καθώς και άλλοι συνάδελφοι) δεν μείναμε ευχαριστημένοι. Το σημειώνω γιατί είναι ωραίο σωματάκι με προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, που σε συνδυασμό με την τιμή των 10 ή 15 ευρώ (δεν θυμάμαι ακριβώς) αποτελεί πειρασμό.
Πάντως στα 10 ευρώ θα ξαναπερνούσα για τα "χοντρά" ...

Στον συγκεκριμένο οίκο ( Φυλής 84 ) εαν θυμάμαι σωστά υπήρχαν δυο κοπέλες με παραπλήσια ονόματα. Η Ίρις και η Ιρένα/Ιρίνα. Την Ίρις έχω πάρα πολύ καιρό να την δώ.
Η Ιρένα ειναι μελαχρινή, τσιγγανοφέρνει, αδύνατη με κανονικό στήθος, μεγαλούτσικο στήθος και περιφέρεια και κανει φουλ προγραμμα. Σε αυτην αναφέρεσαι;
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Η Ιρένα ειναι μελαχρινή, τσιγγανοφέρνει, αδύνατη με κανονικό στήθος, μεγαλούτσικο στήθος και περιφέρεια και κανει φουλ προγραμμα. Σε αυτην αναφέρεσαι;
στην ιριδα αναφερεται...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
Η Ιρένα ειναι μελαχρινή, τσιγγανοφέρνει, αδύνατη με κανονικό στήθος, μεγαλούτσικο στήθος και περιφέρεια και κανει φουλ προγραμμα. Σε αυτην αναφέρεσαι;
η Ιρένα Ειρήνη εκεί είναι ακόμα....χθές ήταν απογευματινή αν και συνήθως είναι πρώι απόγευμα ....
η Ίρις που λες δουλεύει συνήθως φυλής 134β 3η βάρδια........   
 

Επισκέπτης
μαγγεσ δοκιμασα σημερα το πρωι την σιμελα απο τι μου ειπε απο φυλησ 8ο...πολυ δυνατο μωρο συντομα θανεβασο κριτικι....
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Διαφωνώ. Τα γαμήσια στο δεκάρικο δεν είναι ικανοποιητικά μόνο για όσους ζητάνε εξτρά υπηρεσίες. Όσοι ικανοποιούνται με το απλό πρόγραμμα και είναι συχνοί χύστες είναι κοροϊδία πλέον να δίνουν 20 ευρώ στη Φυλής για να γαμήσουν. Με 20 ευρώ κάνεις 2 γαμήσια στο Μετάξι και οι διαφορές είναι πολύ μικρές για να δικαιολογούν τη διπλάσια τιμή της Φυλής. Πόσες φορές δεν διαβάζετε κριτικές στη Φυλής όπου η τσατσά χτυπάει την πόρτα μετά από λίγα λεπτά; Πάρα πολλές! Αν στο Μετάξι με 10 ευρώ οι κοπέλες κάθονται μέσα τουλάχιστον 7-8 λεπτά, τότε στη Φυλής με 20 θα έπρεπε να κάθονται τουλάχιστον 15, πράγμα που σε καμία περίπτωση δεν συμβαίνει.

Άρα, όσοι αρκούνται σε απλό πρόγραμμα ρίχνουν άκυρο πλέον στη Φυλής!   :rockon:
Διαφωνώ εν μέρη όσον αφορά τον χρόνο. Έχω παρατηρήσει οτι με 20 ευρώ κάθονται κατα μέσο όρο περισσότερο στο δωμάτιο απότι με 10.Στο Μεταξουργείο στα περισσότερα που πήγα του δεκάρικου η τσατσά χτύπησε πόρτα γρηγορότερα απότι στην Φυλής.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...
Και μια ερώτηση
Στον συγκεκριμένο οίκο ( Φυλής 84 ) εαν θυμάμαι σωστά υπήρχαν δυο κοπέλες με παραπλήσια ονόματα. Η Ίρις και η Ιρένα/Ιρίνα. Την Ίρις έχω πάρα πολύ καιρό να την δώ.
Η Ιρένα ειναι μελαχρινή, τσιγγανοφέρνει, αδύνατη με κανονικό στήθος, μεγαλούτσικο στήθος και περιφέρεια και κανει φουλ προγραμμα. Σε αυτην αναφέρεσαι;

η Ιρένα Ειρήνη εκεί είναι ακόμα....χθές ήταν απογευματινή αν και συνήθως είναι πρώι απόγευμα ....
η Ίρις που λες δουλεύει συνήθως φυλής 134β 3η βάρδια........   
Όπως τα λέει ο n.smirni76
 

Επισκέπτης
Διαφωνώ εν μέρη όσον αφορά τον χρόνο. Έχω παρατηρήσει οτι με 20 ευρώ κάθονται κατα μέσο όρο περισσότερο στο δωμάτιο απότι με 10.Στο Μεταξουργείο στα περισσότερα που πήγα του δεκάρικου η τσατσά χτύπησε πόρτα γρηγορότερα απότι στην Φυλής.

Είναι πολύ μικρές οι διαφορές ρε φίλε για να δικαιολογούν διπλάσια τιμή στο απλό πρόγραμμα. Και η μαλακία είναι ότι εξαφανίστηκε τελείως η κατηγορία των 15 ευρώ στο απλό. Οι κοπέλες που εκδίδονταν με 15 ευρώ στο Μετάξι είτε έφυγαν (Ρουσλάνα, Εύα κ.α.) ή κατέβηκαν στα 10 (Κρίνα, Ντάρια κ.α.) ή πήγαν με 20 στη Φυλής (Μόνικα, Έρικα κ.α.).
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Mαρία - Μεγ. Αλεξάνδρου 28 απόγευμα
Μαρία - Ιάσωνος 33 απόγευμα
Τζουλιάνα - Ιάσωνος 30 ημιυπόγειο απόγευμα
Ντάρια - Κολωνού 30 ισόγειο πρωί
Ιονέλα - Κεραμεικού 13 ισόγειο πρωί-απόγευμα
Κρίνα - Κεραμεικού 13 υπόγειο πρωί-απόγευμα
Αντζέλικα - Ιάσωνος 1Α απόγευμα

Ρίχτε άκυρο στη Φυλής, μην τρέφετε το 20-άρικο!

Ευχαριστώ.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Διαφωνώ εν μέρη όσον αφορά τον χρόνο. Έχω παρατηρήσει οτι με 20 ευρώ κάθονται κατα μέσο όρο περισσότερο στο δωμάτιο απότι με 10.Στο Μεταξουργείο στα περισσότερα που πήγα του δεκάρικου η τσατσά χτύπησε πόρτα γρηγορότερα απότι στην Φυλής.
Καλησπέρα.
Ο χρονος δεν εξαρταται μονο απο τα χρηματα, αλλά περισσοτερο απο τις κατευθυνσεις των αφεντικων του καθε μαγαζιου, αλλά και από την κακία ή οχι των τσατσαδων.
Για παραδειγμα τις εχω χρυσωσει επειδη εχει καλες γκομενες στο φωκαιας 27 και ολες οι τσατσαδες εκει χτυπανε στα 5, άντε το πολυ στα 7 λεπτα.Τί παρατηρησεις ειχα κανει στη βραδυνη τσατσα που χτυπησε στα 5 και δεν υπηρχε ανθρωπος εξω, δεν χαμπαριαζε...
Οι περισσοτερες κοπελες εκει βεβαια δεν σου λενε να βιαστεις, παρα τα χτυπηματα της πορτας.

Στο φυλης66 με τη νικολετα, εχεις πανω απο 15λεπτο χωρις ενοχληση και εδω και καιρο, όποτε καταθετω συνηθως στους οροφους των φυλης84, δεν χτυπανε ποτέ πορτα και καθομαι 15+ λεπτα, ενω παλια χτυπαγαν στο 5λεπτο.

Επισης μακρια απο τον τσατσα κυρ σκατομπιλυ στο φυλης59. Στο καρεα 30 στα 60 ευρω, φωναζε τις κοπελες στο 10λεπτο. Δεν θελω να φανταστω τι κανει στα 20ευρώ...

Για μεταξι δεν θυμαμαι και πολλα γιατι δεν εχω σταθερες καταθεσεις σε καποια σπιτια. Μονο στο μαρακι στο ιασ 33 που παιρνω, θυμαμαι οτι ο τσατσος απο το 5λεπτο φωναζει πολυ σπαστικά, η κοπέλα εδω δεν τον ακούει ευτυχως...
Στα ιασωνος 1 επισης, στο 15ευρω αρκετη ανεση χρόνου.
Γενικα μου εχουν τυχει και σπιτια του 10ευρου που να μην χτυπανε μεχρι τα 15λεπτα παντως(εννοείται βεβαια να μην εχει μαζευτει κανα τσουρμο 25 ατομων στο σαλόνι).

 

Επισκέπτης
n,smirni76 η κριτικι μου ειναι αληθινη και οχι φαικ..δεν καταλαβαινο γιατι πηγεσ να με ακυροσισ φιλε.. :jerking: ευχαρηστο τον φιλο και συναγωνιστη που πηρε το μεροσ μου δηλαδη ειπε οτι την αληθεια το οτι λεω και γραφο να ξερετε ειναι 100τισ εκατο αληθινο ;)
 

Επισκέπτης
ενοω τον φιλο και συναγωνιστη tsarkalakos ευχαρηστο φιλε μου εισαι και εσυ αληθινοσ απο οτι καταλαβαινο και μπραβο σου  ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
n,smirni76 η κριτικι μου ειναι αληθινη και οχι φαικ..δεν καταλαβαινο γιατι πηγεσ να με ακυροσισ φιλε.. :jerking: ευχαρηστο τον φιλο και συναγωνιστη που πηρε το μεροσ μου δηλαδη ειπε οτι την αληθεια το οτι λεω και γραφο να ξερετε ειναι 100τισ εκατο αληθινο ;)
τι είναι ρε μεγάλε αληθινό????
ότι σου έκανε ελεύθερο στοματικό και σου έδωσε κώλο?????
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
n,smirni76 η κριτικι μου ειναι αληθινη και οχι φαικ..δεν καταλαβαινο γιατι πηγεσ να με ακυροσισ φιλε.. :jerking: ευχαρηστο τον φιλο και συναγωνιστη που πηρε το μεροσ μου δηλαδη ειπε οτι την αληθεια το οτι λεω και γραφο να ξερετε ειναι 100τισ εκατο αληθινο ;)
Ενταξει η πρωτη σου κριτικη παντως ειναι μεσα στην ασαφεια και πολυ παραξενη.
Ειναι δυνατον να εφυγε στα 3 λεπτα η Ιρίνα η ω=ψηλη τσιγγανορουμανα? Τί της εκανες?
Θερμη δεν ειναι, αλλά καθεται και 15 λεπτα χωρις να βιαστεί τουλαχιστον παλια που την ειχα παρει.
Γενικα την εχω για φιλοτιμη κοπελα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
Ενταξει η πρωτη σου κριτικη παντως ειναι μεσα στην ασαφεια και πολυ παραξενη.
Ειναι δυνατον να εφυγε στα 3 λεπτα η Ιρίνα η ω=ψηλη τσιγγανορουμανα? Τί της εκανες?
Θερμη δεν ειναι, αλλά καθεται και 15 λεπτα χωρις να βιαστεί τουλαχιστον παλια που την ειχα παρει.
Γενικα την εχω για φιλοτιμη κοπελα.
ενω η τρίτη που αναφέρει στις υπηρεσίες ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό απο μια κοπέλα που κάνει απλό....
ακόμα να μου απαντήσει στην ερώτηση μου....
 

Επισκέπτης
φιλε αυτα ανακοινοθηκαν στο σαλονι...οκ;;απλα εγω σπανια επιτρεπο να μου κανουν ακαποτο τσιμπουκι πρεπει η κοπελα να μου κανει πολυ το κλικ...οσο αναφορα την ιρινα η ειρηνη την τσιγγανορουμανα οτι ακριβοσ λεω στην κριτικι μου αυτο και εγινε παιδια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
φιλε αυτα ανακοινοθηκαν στο σαλονι...οκ;;απλα εγω σπανια επιτρεπο να μου κανουν ακαποτο τσιμπουκι πρεπει η κοπελα να μου κανει πολυ το κλικ...οσο αναφορα την ιρινα η ειρηνη την τσιγγανορουμανα οτι ακριβοσ λεω στην κριτικι μου αυτο και εγινε παιδια.
τώρα πάει η χειρονομία που μου έκανες  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom