Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 329 άτομα (34 μέλη και 295 επισκέπτες)

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
στη Ρεμούνδου απο τα 2 στη σειρά, σε αυτό χωρίς τη σκάλα ήταν χτες στις 4 το απογευμα η daniella η Τσέχα! τέλειο μωρό!!!!!!
 

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
καταρχην χαιρετω τους απανταχου μπουρδελιαρηδες μετα απο απουσια μιας εβδομαδας!πηγα σημερα φυλης και μετα απο γενικη παρατηρηση πονταρα σε δυο μαγαζια!
φυλης 86:αννα η μαιρη δεν ξερω η κοπελα με κερδισε απιστευτα με την συμπεριφορα της!μου αρεσε τοσο πολυ που ηθελα να την φιλησω!
φυλης 84:αντελλα πολυ ομορφη,ωραιο σωμα αλλα βιαζοταν λιγακι και μου την εσπασε αλλα αξιζει!
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, συναγωνιστές! Μετά από μία μικρή βόλτα στην Καλύμνου, έχω να καταθέσω τα εξής:
Στο πρώτο, στην πρωινή βάρδια, είναι μία Λαρίσσα, και στην Απογευματινή, η γνωστή Νανά. Τη Λαρίσσα την έχω πάρει παλιότερα. Δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Όσο για τη Νανά, οι περισσότεροι από εμάς την έχουν πάρει, άρα τα λόγια περιτεύουν.

Στο δεύτερο στην Καλύμνου, στην πρωινή βάρδια είναι μία Σαμπρίνα. Ρωσίδα, ξανθιά, αρκετά μεγάλη σε ηλικία, λεπτή, ψηλή. Πριν από καιρό την είχα πετύχει και στην Ρεμούνδου, στο μόνο του. Τώρα, όμως, δίνεις 25Ε και όχι 20. Στην απογευματινή βάρδια είναι μία Καιτούλα. Δε την έχω πάρει, αλλά μου φάνηκε ξενέρωτη. Στο συγκεκριμένο μπουρδέλο η τσατσά είναι για πολλές σφαλιάρες. Λέει πολλά ψέματα. Στο παρελθόν είχα μπει δύο φορές γιατί μου είπε ότι οι κοπέλες δίνουν κουλούρι, αλλά τίποτα. Εχθές νευρίασε γιατί δεν πέρασα ενώ μου μίλησε και μου είπε τί κάνει η κοπέλα. Είναι για πολλές σφαλιάρες. Τελικά, δεν μπήκα πουθενά.
 

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
δυστυχως φιλε δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν ξερω αλλη αντελλα!ηταν 25 ευρω, μελαχρινη με αρκετα καλα ελληνικα!ελπιζω να βοηθησα!
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Συναγωνιστες καλησπερα πηγα σημερα Αλεξανδρα -Διδυμου για μια ακομη φορα ηταν τελεια καταπληκτικο τσιμπουκι κλπ. της εδωσα 25 ευρω και τελειωσα πανω στο στηθος της μιλαμε οτι αξιζει τα λεςφτα της και ας μην ειναι τοπ γκομενα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Μιλάς για τη γνωστή Αντέλλα?ʼλλαξε σπιτάκι?Πόσο είχε?20?
η αντελα ειναι παντα στη φωκαιας, και παντα μουναρα....
το πηδημα της δεν μου αρεσε ιδιαιτερα, προτεινω ντανα στη φυλης 200, γυρναει 27 νοεμβριου
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Παιδια ποια ειναι αυτη η μουναρα η ξανθια που δουλευει φωκαιας 25 αν δεν κανω λαθος,ισογειο ειναι με 1 σκαλι,την πηρα σημερα το πρωι και μου κουνηθηκε το μυαλο!!!!!!!!!με 20Εμου αρεσε στα 4 που γαμιοταν με το stringaki
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Παιδια ποια ειναι αυτη η μουναρα η ξανθια που δουλευει φωκαιας 25 αν δεν κανω λαθος,ισογειο ειναι με 1 σκαλι,την πηρα σημερα το πρωι και μου κουνηθηκε το μυαλο!!!!!!!!!με 20Εμου αρεσε στα 4 που γαμιοταν με το stringaki

Η Μαρια η Ρωσιδα με τις Βυζαρες
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Μετά από αρκετό καιρό αποχής απ τα γνωστά λημέρια (λόγω προβλήματος υγείας), κατέβηκα για μια σύντομη τσάρκα στη Φυλής.
Αναλογικά για τα σπίτια που επισκέφθηκα (γύρω στα 9), μέτρια πράγματα με πολύ κυτταρίτιδα :(.
Τελικά  την κατάθεση  :knockinb: μου την έκανε στη Φυλής 84,οπου και βρισκόταν η εντυπωσιακή Σαβίνα …Ξανθιά (με δυο κοτσιδάκια που μου θύμιζαν μικρή Ολλανδεζα ), ύψος γύρω στο 1.70 με φοβερό σώμα (σούπερ στρογγυλό κωλαρακι με ένα τατου χαμηλά στη μέση, και με στητό, μέτριο προς μεγάλο βυζί πιθανόν συλικονατο).
Το πρόσωπο της ομολογώ ότι έβγαζε μια αγριάδα. Στο κρεβάτι ομως μέτρια πράγματα(βεβαια μπορει να μην ηταν και σε καλη μερα). ;)
Ο τσατσος μου ειπε ότι είναι Τσεχα!!! Τιμη 20ε και ωρες απ της 5 το απογευμα και μετα..
 

Επισκέπτης
Ότι είναι πολύ όμορφη είναι δεδομένο-έχω γράψει στις κριτικές-αλλά από κρεβάτι δεν μπορώ να πω ότι είναι και πολύ εντυπωσιακή.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Ότι είναι πολύ όμορφη είναι δεδομένο-έχω γράψει στις κριτικές-αλλά από κρεβάτι δεν μπορώ να πω ότι είναι και πολύ εντυπωσιακή.
συμφωνω απολυτα, αλλα τετοιο baby face και φωνουλα, δεν νομιζω να υπαρχει σε μπουρδελο. παντως σε πελατες που ξερει γαμιεται καλυτερα, με μενα ας πουμε.
 

Επισκέπτης
συμφωνω απολυτα, αλλα τετοιο baby face και φωνουλα, δεν νομιζω να υπαρχει σε μπουρδελο. παντως σε πελατες που ξερει γαμιεται καλυτερα, με μενα ας πουμε.

Υπήρχε!!!Cindy!!!Την Dana (Dasha μού είχε πει όταν την πρωτοείδα,Σάσα τη λέει η τσατσά!!!)την έχω πάρει 3-4 φορές.Απλώς με ξενερώνει που δε θέλει να της πιάνουν τα βυζιά επειδή πονάει όπως λέει.Πάντως τώρα που έφυγε η Cindy θα την ξαναδοκιμάσω.
 

pitsirikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
127
Κριτικές
31
Like
748
Πόντοι
311
Παιδιά μια καλή τοποθέτηση ΜΟΝΟ για λάτρεις του μαύρου.
Κολωνού 11 σε αυτό που βρίσκεται επάνω, δηλαδή πρέπει να ανέβεις σκάλες.
Απόγευμα και βράδυ παίζει μαύρη με τρομερό μεγάλο βυζί, παραπάνω κιλάκια στη μέση, ωραίο δέρμα και καλό πρόσωπο. Δηλαδή θα πας μόνο αν σου αρέσουν οι μαύρες με πιασίματα, αλλιώς μην πατήσεις γιατί θα με βρίζεις. Δηλώνει Τζαμαικανή και τα αγγλικά της μάλλον το επιβεβαιώνουν
Πολύ φιλότιμη πίπα με ένταση, μετά σε καβαλάει, σου χώνει τη βυζί στη μούρη και γενικώς τα κάνει όλα-δεν ρώτησα για κώλο.
Τιμή έκπληξη, 15 ευρώ. Αν δώσεις και τα ρέστα από το εικοσάρικο στο κοριτσάκι το εκτιμά.
Από χώρο μην περιμένετε και τίποτα σπουδαίο έτσι;
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Φυλής 71(ισόγειο) πέτυχα την Αλίνα απ την Ουκρανία, καστανόξανθη με γαλαζοπράσινα μάτια και ωραίο ελαφρός μαυρισμένο σωματάκι. Στο κρεβάτι πολύ ζεστή και με πολύ καλή συμμετοχή (σε καρφώνει στα μάτια, σου μιλάει , βογκάει και κάνει αρκετές στάσεις ) και με φιλική διάθεση (βέβαια αυτό εξαρτάται και απ τη συμπεριφορά μας!!!). Τιμή 20ε και ώρες πρωί μέχρι 5 το απόγευμα.
Προσωπικά εμένα μου άρεσε  :P αρκετά και θα ΞΑΝΑΠΑΩ οπωσδήποτε!!!!
 

Επισκέπτης
Φυλής 71(ισόγειο) πέτυχα την Αλίνα απ την Ουκρανία, καστανόξανθη με γαλαζοπράσινα μάτια και ωραίο ελαφρός μαυρισμένο σωματάκι. Στο κρεβάτι πολύ ζεστή και με πολύ καλή συμμετοχή (σε καρφώνει στα μάτια, σου μιλάει , βογκάει και κάνει αρκετές στάσεις ) και με φιλική διάθεση (βέβαια αυτό εξαρτάται και απ τη συμπεριφορά μας!!!). Τιμή 20ε και ώρες πρωί μέχρι 5 το απόγευμα.
Προσωπικά εμένα μου άρεσε  :P αρκετά και θα ΞΑΝΑΠΑΩ οπωσδήποτε!!!!

Την είχα πάρει πριν 15 μέρες.Το σουτιέν το έβγαλε;ʼλλαζε στάσεις πρόθυμα;Εμένα με νευρίασε.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Την είχα πάρει πριν 15 μέρες.Το σουτιέν το έβγαλε;Άλλαζε στάσεις πρόθυμα;Εμένα με νευρίασε.

Ηταν αρκετα προθυμη. Το σουτιεν δεν το ειχε βγαλει και της το παραμερισα εγω.
Λες να την πετυχα στην μερα της!!!!???????
 

Επισκέπτης
Τί να σού πω.Εκνευρίζομαι πολύ όταν δε βγάζουν το σουτιέν.Κι έχει καλά βυζιά απ'ότι φαίνεται.
Με την μελαχρινή τσατσά ήταν;
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Τί να σού πω.Εκνευρίζομαι πολύ όταν δε βγάζουν το σουτιέν.Κι έχει καλά βυζιά απ'ότι φαίνεται.
Με την μελαχρινή τσατσά ήταν;

Εγω γενικως εκνευριζομαι οταν δεν ειναι προθυμες.
Παντως ομολογω οτι αν δεν εκανα την κινηση μου βυζι δεν θα εβλεπα!!!!
Η τσατσα μου φαινεται δεν ηταν μελαχρινη. Ηταν συμπαθητικη.
Παντως την συγκεκριμενη Ουκρανεζουλα μου την προτεινε ενας φιλος, που και αυτος ειχε μεινει αρκετα ευχαριστημενος.
Μαλιστα  μου ειπε οτι ανεβηκε και απο πανω του αναποδα (να βλεπει την κωλαρα της!!!!)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom