Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 284 άτομα (23 μέλη και 261 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Χθες βραδυ βολτα στη Φυλης.  Πετυχα με την πρωτη την Αντελλα οποτε η τσαρκα ηταν συντομη. Δοκιμασα για πρωτη φορα την μελαχρινη βερσιόν της Ρουμανας (που πρεπει να ειναι και το φυσικο της). Αααχ, τί το ηθελε να τα βαψει μαυρα τα μαλλιά της? Μου εφερε στο μυαλό την Λατρεμενη μου Μαρια απο Φυλης 71. Και οπως ηταν γυρισμενη στη διαρκεια της πιπας στο μυαλο μου φανταζομουν οτι ηταν Εκεινη. Λογω ομοιοτητας με τη Μαρια περασα θαυμασια. Αλλιως μια κλασσικη περιποιηση Φυλης. Θα ειναι εκει καθε βραδυ.
«Και σου γραφω τραγουδια σου στελνω λουλουδια
με σπρει στους τοιχους καρδιες ζωγραφιζω, για σενα τους φιλους συνεχεια ζαλιζω
για σενα υπαρχω και ζω
Αχ, Μαρία , Μαρία , Μαρία ? Μαράκι ?Μαριώ (απο Φυλης 71)»
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Χθες βραδυ βολτα στη Φυλης.  Πετυχα με την πρωτη την Αντελλα οποτε η τσαρκα ηταν συντομη. Δοκιμασα για πρωτη φορα την μελαχρινη βερσιόν της Ρουμανας (που πρεπει να ειναι και το φυσικο της). Αααχ, τί το ηθελε να τα βαψει μαυρα τα μαλλιά της? Μου εφερε στο μυαλό την Λατρεμενη μου Μαρια απο Φυλης 71. Και οπως ηταν γυρισμενη στη διαρκεια της πιπας στο μυαλο μου φανταζομουν οτι ηταν Εκεινη. Λογω ομοιοτητας με τη Μαρια περασα θαυμασια. Αλλιως μια κλασσικη περιποιηση Φυλης. Θα ειναι εκει καθε βραδυ.
«Και σου γραφω τραγουδια σου στελνω λουλουδια
με σπρει στους τοιχους καρδιες ζωγραφιζω, για σενα τους φιλους συνεχεια ζαλιζω
για σενα υπαρχω και ζω
Αχ, Μαρία , Μαρία , Μαρία ? Μαράκι ?Μαριώ (απο Φυλης 71)»
Σε πιο νούμερο της Φυλής  πέτυχες την Αντέλλα?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στο σπιτι Φωκαιας 25Β. Εκει που δουλευε ανεκαθεν. Δες και στις κριτικες των σπιτιων . Το προτελευταιο πριν βγεις στην Αχαρνων. 3 σκαλακια ανεβαινεις...(γιατι υπαρχει και το 25Α που ανεβαινεις πολλες σκαλες.)
 

Επισκέπτης
Περνούσα από Φυλής σήμερα απόγευμα και μετά από μια μίνι-τσάρκα είπα να κάνω μια επίσκεψη, στο 71 νομίζω-βιαζόμουν κι'ολας.
Η κοπέλα made in Hungary.Χωρίς να είναι Η κούκλα,Καλό σώμα με +5 κιλά.
Φίφα καλή,ενεργή συμμετοχή στο σεξ.ΌΛΕΣ τις στάσεις με πιασίματα (καλό βυζί μπορώ να πώ)Μόνο κώλο δεν έδινε, γμτ είχε κ πισινό ότι πρέπει για αυτό. Με 20? φυσικά!
(ήμουν κ τυχερός γιατί μπήκα σε δωμάτιο με καθρέφτη-πωπω έχω παχύνει τελευταία χαχαχαχαχα)
Α!Και γαμώ τις συμπεριφορές παιδιά! Πολύ ευγενική και-μεταξύ μας-δε βιαζόταν καθόλου.το έβλεπες!
Καααλούλα μπορώ να πώ.

Προφανώς πέτυχες την ΜΙΑ την Ουγγαρέζα.Καλό μωρό αλλά πολύ τριχωτή.Μια φορά που την πήρα,νόμιζα ότι γαμάω αγριογούρουνο!!!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
ρε παιδιά είχε πετύχει κανείς τη Φώφη τη ρωσσίδα στη ρεμούνδου 21 (σε όχι αυτό με τις σκάλες),κατά τις αρχές ιούνη πρέπει να ήταν.Ξέρει κανεις αν βρίσκεται πουθενά;
 

Επισκέπτης
Πήγα απόψε στο μπουρδέλο Φυλής 71Β (το κάτω),και ήταν η Ελίνα από την Ουκρανία.Ωραία κοπέλα με πιασιματάκια,και η ταρίφα 20?.
Θετικά:
1)Ευγενική
2)Ωραία μάτια
3)Μιλάει Ελληνικά έστω και στοιχειωδώς,αν και 2 μήνες στην Ελλάδα
4)Δέχεται το προφυλακτικό του πελάτη.(Πολλές δε δέχονται)
5)Ωραίο στήσιμο στα 4.
6)Πολύ ωραίο δέρμα.

Αρνητικά:
1)Δε βγάζει το σουτιέν αν κι έχει μεγάλα βυζιά (όχι τεράστια,μην τρέξουν οι γνωστοί!!!!)
2)Δυσανασχετεί στις συνεχείς αλλαγές στάσεων.
3)Βάζει πολύ κρέμα...

 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Πήγα απόψε στο μπουρδέλο Φυλής 71Β (το κάτω),και ήταν η Ελίνα από την Ουκρανία.Ωραία κοπέλα με πιασιματάκια,και η ταρίφα 20?.
Θετικά:
1)Ευγενική
2)Ωραία μάτια
3)Μιλάει Ελληνικά έστω και στοιχειωδώς,αν και 2 μήνες στην Ελλάδα
4)Δέχεται το προφυλακτικό του πελάτη.(Πολλές δε δέχονται)
5)Ωραίο στήσιμο στα 4.
6)Πολύ ωραίο δέρμα.

Αρνητικά:
1)Δε βγάζει το σουτιέν αν κι έχει μεγάλα βυζιά (όχι τεράστια,μην τρέξουν οι γνωστοί!!!!)
2)Δυσανασχετεί στις συνεχείς αλλαγές στάσεων.
3)Βάζει πολύ κρέμα...
Απο κωλο πως παει τον δινει?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ʼμα δέν βγάζει σουτιέν να πάει να γαμηθεί. Δέν έχω πάρει αρκετές κοπέλες επειδή σκάνε μύτη με σουτιέν και δέν ξέρω άν θα το βγάλουν ή όχι.
 

Επισκέπτης
Φίλε και η Sindy δεν το έβγαζε στο σαλόνι,αλλά στο δωμάτιο το έβγαζε.Βέβαια η Ουκρανέζα είναι ελάχιστο χρόνο στη δουλειά,και ίσως δεν ξέρει.Πάντως κι εγώ ξενέρωσα που δεν το έβγαλε.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
ʼμα δέν βγάζει σουτιέν να πάει να γαμηθεί. Δέν έχω πάρει αρκετές κοπέλες επειδή σκάνε μύτη με σουτιέν και δέν ξέρω άν θα το βγάλουν ή όχι.

Ακριβώς το ίδιο κάνω πάντα. Εκτός αν έχω πληροφορία.
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Λοιπόν, πήγα μετά από καιρό τσάρκα αστραπή σε Φυλής - Μεταξουργείο.

Πολύ μέτρια πράγματα. Στην Κολωνού στο πρώτο από τα τέσσερα (από τη μεριά του ξενοδοχείου) η Ούρσουλα, είπα να μην πάρω. Στο απέναντι, που ανεβαίνεις την ξύλινη σκάλα, το γνωστό ξανθό με τα μεγάλα βυζιά. Τραβελοφέρνει και είπα να μην πάρω. Ιάσωνος πήγα στο πρώτα από τα τρία απέναντι από το 19. Κορίνα, λίγων Μαΐων, όχι άσχημα αλλά γεματούτσικη για τα γούστα μου. Μου φάνηκε και νέα στο κουρμπέτι.

Τελικά έκατσα στο διπλό (όχι του 19, το άλλο με την σιδερένια σκάλα), στο κάτω. Έχει ένα καλό κομμάτι, για τα δεδομένα της περιοχής: μελαχρινό, μικρό, μετρίου ύψους και με ωραίο βυζάκι. Στον κώλο τα χαλάει λίγο. Τη έχω ξαναπάρει και το καλοκαίρι στην μεταμεσονύκτια, τώρα όμως δουλεύει πρωινή (εναλλάξ με ένα νάνο). Για όσους την έχουν πάρει, έχει ένα τατουάζ με σκορπιό πίσω, χαμηλά στο ύψος της μέσης και πάνω από τον κώλο.

Στο φίκι - φίκι τίποτα για να θυμάσαι. Τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, (όχι και τόσο) ελεύθερα πιασήματα, 20?. Στο ανάσκελο βέβαια, σε πιάνει από τη μέση και σε σπρώχνει προς το μέρος της, κατί που ομολογώ ότι μου άρεσε.

Φυλής: στο 59 μια νέα, καστανή και σχετικά καλούτσικη. Αναζητείται η Σαμπρίνα (ο ευρών αμειφθήσεται). Στο 40 η ξανθιά που δίνει κώλο (κάποιος είπε ότι πρόκειται περί της Νανάς), στην Διδύμου, στο διπλό κάτω έλλειπε (ω τι έκπληξη) η Μαρία και είχε μια μελαχρινή με ωραίο βυζάκι (που καταχώρησα στα υπόψη).
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στο Φυλης 84 (πρασινη πορτα ισογειο) τα απογευματα δουλευει μια κοντη ξανθια πολυ εκφυλοφατσα. Ξερει κανεις στο δωματιο αν ειναι καλη?
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχθές πέρασα από Αλκιβιάδου 16, μετά από πάρα πολύ καιρό, μπας κι έχει αλλάξει αυτό το σαράβαλο, την Τάνια (μια γριά, ρωσίδα, καμπούρα, που τα κάνει όλα). Με το που βγαίνει ο τσάτσος, λέει "έχω καινούρια κοπέλα". Το αρνητικό ήταν ότι δεν έδινε κουλούρι. Η "καινούρια" ήταν η Ζάνα που έπαιζε στην Έλλης (όχι αυτή στην Αλκμένους). Πόσο μου τη δίνει όταν οι κοπέλες αλλάζουν μαγαζιά, κι ενώ τις έπαιρνες με 15Ε πχ, τώρα τις παίρνεις με 25Ε. Φεύγω, και πάω στην Έλλης, να δω το καινούριο εκεί. Ήταν μία ξενέρωτη. Όχι άσχημη, αλλά δεν μου έκανε. Τελικά πηγα στην Ιουλιανού 71, όπου είναι η Βίκη. Τίποτα το φοβερό, αλλά έχουμε γνωριστεί και λέμε και μια κουβέντα.
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
pe παιδιά στη Διδύμου 18  ξέρετε αν είναι ακόμα η milf-Αλεξάνδρα;
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Xτες βραδυ πιππινου 118 πηγα για την σονια αλλα ηταν η νταρια , η οποια εχει βαψει το μαλλι ,απο ξανθο σε κοκκινο και κοντο.Ηταν αψογη ωραιο γλυψιμο στις μπαλλες.
Θα λειπει απο σημερα λογω περιοδου.
Αρα εχουμε το διδδυμο σονια-νταρια στην πιππινου 118.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom