Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 399 άτομα (39 μέλη και 360 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Και επειδή με συνεπείρε ο οίστρος της ενημερώσεως για τους δημόσιους-κοινούς οργανισμούς ...
Εμένα με συνεπαίρνει (σχεδόν) πάντα ο οίστρος της ενημέρωσης ...   :grin:

Παρεμπιπτόντως ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ !!!

:rockon: :rockon: :rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Τσάρκα στην απογευματινή βάρδια της Φυλής και κατάθεση στο Φυλής 92 αριστερά στην Μίκη. Κακή εμπειρία, θα γράψω και κριτική. Μήπως ξέρει κανένας για το ξανθό καυλάκι την Νικολέττα που εθεάθει στο Φυλής 54 κάτω;;; Καταπληκτικό μωρό!!!!!!!
Άρχηγε τι σε έκανε να "τιμήσεις" την Μίκη ;
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ακόμα μια βόλτα στο κέντρο κατέληξε σε τσάρκα.
Αναφέρομαι στην απογευματινή βάρδια.
Έχουμε και λέμε:

Φωκαίας 27 και αχαρνών
Πάνω: Έλενα. Η κοπέλα για την οποία μιλάει όλο το facebook. Μελαχρινή, μετρίου αναστήματος. Θηλυκό κορμί, μεγάλο στήθος και ωραία περιφέρεια. Απλό πρόγραμμα.

Ισόγειο: Καστανόξανθη με πιασμένα μαλλιά. Κανονικού αναστήματος. Αδύνατη αλλά με γεμάτο σώμα. Μεγάλο στήθος. Προ μιλφ μαλλον θα την χαρακτήριζα. Ελεύθερο στοματικό.

Υπόγειο: Ο κόσμος μέχρι έξω. Εαν θυμάμαι σωστά το όνομα της κοπέλας, Αλέξια. Ξανθιά με κοντά μαλλιά. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Μικρό, στητό στήθος. Τατουάζ στην πλάτη. Χαρούμενη παρουσία.

Φωκαίας 22
Πάνω αριστερά: Μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Μικρό στήθος, αρκετά αδύνατη με στεγνό σώμα. Ελεύθερο στοματικό.

Πάνω δεξιά: Καστανή. Αδύνατη με κανονικό σώμα. Μεγαλούτσικο στήθος. Φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό. Η ίδια που δούλευε και χτές βράδυ!

Κάτω: Μελαχρινή με παραπανίσια κιλά. Φούλ πρόγραμμα. Βγήκε με την κρέμα ανα χείρας! Δούλευε χτές στο πάνω αριστερά!

Φωκαίας 25 ισόγειο: Λάουρα. Κλασικά στην βάρδιά της. Μελαχρινή, αρκετά αδύνατη με μικρό στήθος. Ελεύθερο στοματικό.

Φωκαίας 25 πάνω: Σοφία. Μελαχρινη, αδύνατη με μικρό στήθος. Φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό-τελειωτικό. Γνωστή και απο το φυλής 84Β.

Φωκαίας 19: Οι δυο κοπέλες που μονοπολούν την συγκεκριμένη βάρδια του καταστήματος. Μελαχρινές, αδύνατες. Η μία με μεγάλο πεσμένο στήθος και η άλλη με μικρό στήθος. Εμφανίζονται γυμνές στο σαλόνι. Ελεύθερο στοματικό.

Φωκαίας 17 ισόγειο: Ξανθιά με κοντά μαλλιά, αδύνατη με κανονικό σώμα. Κανονικό στήθος, στητό. Τουρλωτή περιφέρεια. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66Α: Χριστίνα, εαν άκουσα σωστά. Μελαχρινή με μακριά μαλλιά πιασμένα. Σχετικά ψηλή, μικρό στήθος. Δούλευε και χτές το βράδυ.

Φυλής 66Δ: Η ίδια κοπέλα που δούλευε και χτές με το επιθετικό στυλάκι. Μελαχρινή, σχετικά ψηλή. Μεγάλο στήθος. Γεμάτο σώμα, νταρτνάνα. Αν και κανονικά με τέτοιο attitude δεν θα έπρεπε να αναφέρω τίποτα...

Φυλής 74 δεν μπήκα γιατι συνήθως δουλεύει η γνωστή επιθετική κοπέλα που είτε κατσικώνετε στα πόδια σου και δεν σηκώνετε είτε σε χτυπάει άθελα της στην ευαίσθητη περιοχή προσπαθώντας να σε χουφτώσει ενω φεύγεις! Ελπίζω να αλλάξει σύντομα συμπεριφορά.

Φυλής 59 κάτω: Το ίδιο ντουέτο με χτές. Σαμπρίνα και λάουρα. Η σαμπρίνα είναι μελαχρινη με μακριά σπαστά μαλλιά. Αδύνατη, σχετικά ψηλή, μικρό στήθος με ωραία περιφέρεια. Η λάουρα είναι αδύνατη, μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Κανονικό στήθος. Ελεύθερο στοματικό.

Το πάνω μόλις έκλεινε.

Φυλής 61: Μελαχρινή με πιασμένα μαλλιά. Αδύνατη. Μεγάλο στήθος, ωραία περιφέρεια. Απλό πρόγραμμα. Πολύ όμορφη κοπέλα που νομίζω έχω ξαναδεί στο φωκαίας 22 κάτω. Έχει ενα τατουάζ χαμηλά στην μέση. Ξέρει κανείς τίποτα; Θα έμπαινα αλλα τελείωνε η βάρδια και δεν ήθελα.

Φυλής 80. Μαρία. Κλασικά στο πόστο της. Μελαχρινή με σπαστά μαλλιά.  Αδύνατη με μικρό στήθος και ωραία περιφέρεια. Επιτέλους εδώ και λίγο καιρό άλλαξαν καναπέδες στο συγκεκριμένο μαγαζί και πέταξαν τους προηγούμενους που στηρίζονταν σε τούβλα.

Λίγο πριν αποχωρήσω άρχησε να γίνετε η αλλαγή όπου και είδα την Λάουρα να πηγαίνει κλασικά στο πόστο της δηλαδή το φυλής 92Α.
Δυστυχώς στην φυλής όταν λένε αλλαγή βάρδιας δεν έρχετε νέα κοπέλα, απλά γίνετε ανακατάταξη της τράπουλας με τις ίδιες κοπέλες.

Απογοητευμένος απο τα ίδια και τα ίδια αποχώρησα.
Ακολουθεί ενημέρωση για στούντιο!
:)
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
ναι αυτη ειναι ,εχει γραφτει τουλαχιστον 10 φορες μεσα στο θεμα......
α καλα ποθ μποθ το ειπεσ να παω να αδειασω τα μπαλλακια στο στομα τησ σόνιασ ειναι εφκερία με 10 εθρω το μεταξοθργειο γιατι στο αλικιβιαδοθσ διναμε 20!
και τι ωρεσ ειναι εκει ξερει κανείσ ?γλθφει και τα μπαλλακια επισησ?
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Φυλής 74 δεν μπήκα γιατι συνήθως δουλεύει η γνωστή επιθετική κοπέλα που είτε κατσικώνετε στα πόδια σου και δεν σηκώνετε είτε σε χτυπάει άθελα της στην ευαίσθητη περιοχή προσπαθώντας να σε χουφτώσει ενω φεύγεις! Ελπίζω να αλλάξει σύντομα συμπεριφορά.

Να συναγωνιστές !!! ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΑΖΟΥΧΑ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΜΠΟΥΝΙΔΙ !!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
α καλα ποθ μποθ το ειπεσ να παω να αδειασω τα μπαλλακια στο στομα τησ σόνιασ ειναι εφκερία με 10 εθρω το μεταξοθργειο γιατι στο αλικιβιαδοθσ διναμε 20!
και τι ωρεσ ειναι εκει ξερει κανείσ ?γλθφει και τα μπαλλακια επισησ?
ναι κ τα μπαλακια κ αν σου αρεσει κ τον κωλο ,δουλευει μετα τις 00.00 10 ειναι το απλο στα 15 ελευθερο στοματικο τελειωτικο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
σημερα το μεσημερι κατα της 12.00 στη φυλης παρα πολλα σπιτια ηταν κλειστα.......
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επισκέπτης
Χαίρετε κι από μένα
Στην πρωινή βάρδια στην φυλής είχαμε:

Αλκ.16α – Νταϊάνα η βουλγάρα με ελύθερο στοματικό τελειωτικό.
Διδ.16 – Εύα ξανθιά πολύ χοντρή από αλκαμένους, με ελέυθερο στοματικό
Διδ.8 κάτω – Η γνωστή Κάρμεν στα 25 ευρώ κανονικό πρόγραμμα. Η τσατσά (δεν ήταν καμιά από τις δύο τις γνωστές με το ‘μόνιμο κρυολόγημα’) μου πρότεινε να μπώ με 20 αλλά υπέθεσα ότι θα επέφταν αυτόματα και οι υπηρεσίες της κοπέλας κατά 5 ευρώ οπότε την έκανα. Η δική μου πολιτική είναι να μη δίνω ΠΟΤΕ πάνω από 20 ευρώ ασχέτως από την κοπέλα και τις υπηρεσίες τις.
Διδ.8 πάνω – Μία που έμοιαζε με την Κάρμεν αλλά λίγο πιο ψηλή με πιασίματα κανονικών κιλών πορνοειδώς κατανεμημένα που λέει κ ο αγαπητός Farkeli) με μαύρο μαλλί, κανονικό πρόγραμμα.
Φυλ.54 κάτω – η γλυκιά κοπελίτσα βοσκοπούλα Τζούλια που γράφει ο kaloeros στην κριτική του. Τη συγκεκριμένη την είχα δει και στο διδ.8 πάνω πριν 2-3 εβδομάδες.
Φωκ.19 – Το γνωστό γυμνό δίδυμο ρωξάνη και άννα (από κεραμεικού 15 πάνω όπως είχε πει και ο αγαπητός professorx). Πολλά άτομα στο σαλόνι να ξερογλύφονται (κι εγώ μαζί μ’αυτούς). Τις έχω πάρει κ τις δυο τις κοπέλες με απογοητευτικά αποτελέσματα.
Φυλ.61 – Μελαχρινή κοπέλα κανονικών κιλών με μικρό στήθος και ενδιαφέρον ψωμομένο κωλαράκι με φουλ πρόγραμμα
Αγκ.12β – Αναστασία, ξανθιά ψηλή λεπτή κοπέλα με αρκετά χαλαρό σώμα και πατημένο επίπεδο κώλο.
Αγκ.12α – Εβελίνα νομίζω την είπε η τσατσά. Χοντρή και κοντή κοπέλα. Η τσατσά η ξανθιά η σκατόφατσα χτύπησε την πόρτα και μετα από 30’’ βγήκε η κοπέλα αφήνωντας την πόρτα ορθάνοιχτη για λίγο. Το παληκάρι μέσα τον έπαιζε μόνος του εκείνη τη στιγμή.
Φυλ.65 πάνω – Φλόρη, αδύνατη μελαχρινή κοπέλα με ωραίο κωλαράκι και μικρό στηθος και μια άλλη παρόμοια που δεν την ξέρω (ούτε θυμάμαι όνομα) με κανονικό πρόγραμμα και οι 2.
Φυλ.65 κάτω – Όμορφη μελαχρινή γλυκιά κοπέλα με φαρδιά περιφέρεια μάλλον και ολίγον παχουλά μπούτια φορώντας ολόσωμο μαύρο ρούχο, κανονικό πρόγραμμα.
Καθώς διέσχιζα τα μεσαία νούμερα είχε βγεί η τσατσά από Φυλ.86κάτω και μου λέει «εδώ δε θα μπείς;»
«σιγά μη μπω, κάτσε μόνη σου, να τρως σποράκια» της απάντησα.
Η συγκεκριμένη είναι η κοντή παχουλή ξανθιά με τα γυαλιά και η οποία φώναζε συνέχεια την Μιράντα να βγεί από το δωμάτιο μια μέρα, με απότέλεσμα να με αφήσει χωρίς να τελειώσω πάρολο που είχα γίνει σταθερός πελάτης της. Η αλήθεια είναι ότι πρέπει να είχε συμπληρωθεί το 10λεπτο  και η Μιράντα μου ζήτησε συγνώμη που φεύγει. Φεύγοντας πήγα στο κουζινάκι όχι για να τσακωθώ αλλά για να τους πω και των 2 ότι πρέπει να είναι λίγο ευέλικτες με τον χρόνο και ότι καμιά φορά μπορεί να χρειαστούν και 2-3 λεπτά παραπάνω. Ενώ μιλούσα με την τσατσά σε ήρεμο υφος λέγοντας της ότι τι κατάλαβε που φώναξε αφού όλοι φύγαν, η Μιράντα στο ξεκάρφωτο μου λέει στα αγγλικά με έντονο ύφος ότι δεν νοιάζομαι γι’αυτή αν τη βάλω σε μπελάδες κ ότι όταν περνάει το 10λεπτο πρέπει να βγάζω και να δίνω άλλο ένα 20αρι. Μολίς το ακουσα αυτό της είπα «όπως νομίζεις» και έφυγα.
Φυλ.92 παλιό – Ξανθιά αδύνατη κοπέλα με τρομερό κορμάκι (Καρολίνα νομίζω) με απογοητευτικές πρόσφατες κριτικές.
Φυλ.92 καιν. – Πολύ αδιάφορη κοπέλα νομίζω μελαχρινή αλλά πραγματικά δε θυμάμαι όνομα ούτε πως ήταν, ούτε πρόγραμμα (μα πολύ αδιάφορη)
Αυτά από εμένα, καλή εβδομάδα





 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Ποίος ο χρόνος παραμονής της Γιάννας στην αίθουσα διδασκαλίας;
Η τροφός κτύπησε πόρτα;...φώναξε;...Και αν ναι, στα πόσα λεπτα;
Ποια ώρα πήγες ακριβώς;
8 λεπτά έκατσε η Γιάννα στο δωμάτιο φίλτατε και η τσατσά χτύπησε 2 φορές πόρτα μία στο πεντάλεπτο και άλλη μία στα τελειώματα.Η Γιάννα την αγνόησε προς τιμήν της.
Η ώρα που πήγα ήταν κατά τις 3.Τελικά όπως μου είπε ο hardcoras η ξανθιά κοπέλα που είδα λέγόταν Βικτώρια.Φένεται οτι εκείνη την ώρα μάλλον δουλεύανε duo οι κοπέλες.

Χαίρετε κι από μένα
Στην πρωινή βάρδια στην φυλής είχαμε:

Αυτά από εμένα, καλή εβδομάδα
Πολύ καλή προσπάθεια φίλε!!Καλώς ήλθες στην παρέα μας και καλή αρχή!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.685
Πόντοι
46.232
8 λεπτά έκατσε η Γιάννα στο δωμάτιο φίλτατε και η τσατσά χτύπησε 2 φορές πόρτα μία στο πεντάλεπτο και άλλη μία στα τελειώματα.Η Γιάννα την αγνόησε προς τιμήν της.
Η ώρα που πήγα ήταν κατά τις 3.Τελικά όπως μου είπε ο hardcoras η ξανθιά κοπέλα που είδα λέγόταν Βικτώρια.Φένεται οτι εκείνη την ώρα μάλλον δουλεύανε duo οι κοπέλες.
Πολύ καλή προσπάθεια φίλε!!Καλώς ήλθες στην παρέα μας και καλή αρχή!!
εμενα η γιαννα εκατσε 12 λεπτα κ δεν χτυπησε η πορτα.... η αλλη η κοπελα βικτωρια λεγεται κ αυτη απο ουκρανια (εχω γραψει κριτικη)δουλευει συνηθος απογευματινα κ αρκετες φορες παιζει διπλη βαρδια με την γιαννα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επισκέπτης

Πολύ καλή προσπάθεια φίλε!!Καλώς ήλθες στην παρέα μας και καλή αρχή!!
[/quote]
Ευχαριστώ προφεσορα χαίρομαι που σας βρίσκω. Όσο για τη γιάννα όταν την πήρα πριν κανα-δυο βδομάδες, η τσατσά (πολύ ψηλή για γυναίκα με κοντό μαλλί)έκανε ακριβώς τα ίδια σε μένα αλλά η γιάννα την έγραψε στο μουνί της. Αρκετά φιλότιμη κοπέλα νομίζω.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Καθώς διέσχιζα τα μεσαία νούμερα είχε βγεί η τσατσά από Φυλ.86κάτω και μου λέει «εδώ δε θα μπείς;»
«σιγά μη μπω, κάτσε μόνη σου, να τρως σποράκια» της απάντησα.
Η συγκεκριμένη είναι η κοντή παχουλή ξανθιά με τα γυαλιά και η οποία φώναζε συνέχεια την Μιράντα να βγεί από το δωμάτιο μια μέρα, με απότέλεσμα να με αφήσει χωρίς να τελειώσω πάρολο που είχα γίνει σταθερός πελάτης της. Η αλήθεια είναι ότι πρέπει να είχε συμπληρωθεί το 10λεπτο  και η Μιράντα μου ζήτησε συγνώμη που φεύγει. Φεύγοντας πήγα στο κουζινάκι όχι για να τσακωθώ αλλά για να τους πω και των 2 ότι πρέπει να είναι λίγο ευέλικτες με τον χρόνο και ότι καμιά φορά μπορεί να χρειαστούν και 2-3 λεπτά παραπάνω. Ενώ μιλούσα με την τσατσά σε ήρεμο υφος λέγοντας της ότι τι κατάλαβε που φώναξε αφού όλοι φύγαν, η Μιράντα στο ξεκάρφωτο μου λέει στα αγγλικά με έντονο ύφος ότι δεν νοιάζομαι γι’αυτή αν τη βάλω σε μπελάδες κ ότι όταν περνάει το 10λεπτο πρέπει να βγάζω και να δίνω άλλο ένα 20αρι. Μολίς το ακουσα αυτό της είπα «όπως νομίζεις» και έφυγα.

στηρίζουμε τέτοιες κινήσεις ενισχύοντας έτσι τον αγώνα ενάντια στις ξεπέτες + απαταιώνες. Ευχαριστούμε επίσης για την ενημέρωση.
 

Επισκέπτης
στηρίζουμε τέτοιες κινήσεις ενισχύοντας έτσι τον αγώνα ενάντια στις ξεπέτες + απαταιώνες. Ευχαριστούμε επίσης για την ενημέρωση.
Να'σαι καλά φίλε Dawn. Για να μην υπάρχει παρεξήγηση εξακολουθώ να πιστεύω ότι η συγκεκριμένη είναι καλή κοπέλα, απλά φοβάμαι ότι με το πέρασμα του χρόνου το άπληστο σύστημα πατρώνων και σκατοτσατσάδων μπορεί να την χαλάσει κ αυτή όπως και άλλες.
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Φωκαίας 27 και αχαρνών
Πάνω: Έλενα. Η κοπέλα για την οποία μιλάει όλο το facebook. Μελαχρινή, μετρίου αναστήματος. Θηλυκό κορμί, μεγάλο στήθος και ωραία περιφέρεια. Απλό πρόγραμμα.
τι εννοεις?
 

Επισκέπτης
Πολύ καλή δουλειά συναγωνιστή. Συνέχισε έτσι!!!!   :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon:ευχαριστώ opeth :rockon: Εσύ και τα άλλα παιδιά (να μην πω ονόματα γιατί σίγουρα θα ξεχάσω κάποιο) που γράφετε συχνά σ'αυτό το thread, έχετε κάνει σπουδαία δουλειά στην ενημέρωση τόσο για τις κοπέλες που αξίζουν, όσο κ γι'αυτές που είναι ξεπέτες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom