Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 270 άτομα (27 μέλη και 243 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φώκαιας 27 υπόγειο-Χριστίνα:Έμαθε τακτικές διπλωματικού σπασίματος η ΦΟΛΑ Χριστίνα:

Είχα δοκιμάσει την Χριστίνα στο Φυλής 54 στο πάνω.Προσποιητά νευρικά χαμόγελα υποδοχής, κατ'ευθείαν καπότα από την αρχή, υποτυπώδης πίπα μόνο στο πουτσοκέφαλο ενώ καθόταν σε απόσταση από εμένα για να μην πιάνω τίποτα.
.
.
Στου Αγαθουπόλεως 54-LCD TV την πέτυχα μια-δυό φορές.Όταν οι συναγωνιστές κι εγώ κάναμε μεταβολή και φεύγαμε, στρίγλιζε ψευτοευγενικά-υστερικά καταπιέζοντας το "κακό" της:
"Μην φεύγετε,δεν ξέρετε τι χάνετε"
Φίλε jockerx, αυτή η Χριστίνα είναι η ίδια που για καμιά βδομάδα τώρα τον Άυγουστο ήταν στο Φωκαίας 27 πάνω στη θέση της Μπάρμπορας;
 

Επισκέπτης
Billy7 και συναγωνιστές, οι μακροσκελείς παραθέσεις δυσκολεύουν την ανάγνωση.Ειδικά όταν η σύνδεση ίντερνετ έχει πρόβλημα.Στην προκειμένη περίπτωση δεν χρειαζόταν καν παράθεση.

Ρόκαβλον,  κάν΄'το Πυρόκερ αν ακούς Ροκ μουσική.Η ξανθιά μεσήλικη Χριστίνα εργάστηκε και στο Φώκαιας 27 1ος.Το υπόγειο και ο 1ος είναι του ιδίου.
 

Επισκέπτης
Άλλη λέω τότε. Δεν ήταν μεσήλικη εκείνη.

Μπα, το καυλ είναι το σημαντικό της υπόθεσης...
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687

Ε αμα διαβαζεις συνεχεια το φορουμ και τις κριτικες θα καταλαβεις ποιοες ειναι οι δημοφηλεις πορνες και τα στανταρακια που λεω.Ειναι πολλες παντως!!!!!!
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Φίλε jockerx, αυτή η Χριστίνα είναι η ίδια που για καμιά βδομάδα τώρα τον Άυγουστο ήταν στο Φωκαίας 27 πάνω στη θέση της Μπάρμπορας;

Μπα εγω που πηγα το 15αυγουστο για την Μπαρμπορα,βρηκα μια καστανη πιτσιρικα με ωραιο κωλο,που δεν την ειχα ξαναδει στην πιατσα
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
η καρμεν μας κανει και............ξενοδοχειακες σπουδες............ακριβες ομως,πολυυυ ακριβες...... :jerking:
 

Επισκέπτης
Με χαρα διαβαζω οτι στο φωκ 27 ειναι το διδυμο ΑΝΝΑ--ΧΡΙΣΤΙΝΑ,,,,,προ βδομαδων ταυτοχρονη συνουσια και με τις 2....ισως η καλυτερη εμπειρια με 2 κοπελες σε ντελο...αντιθετως με την αρνητικη εμπειρια του τζοκερ με τη χριστινα με μενα και την Αννα ηταν πολυ φιλικη,εκδηλωτικη,υπομονετικη....ελπιζω να τις βρω αυριο το πρωι.

Κι εγω νομιζω οτι ο jockerx την εχει αδικησει τη Χριστινα. Την πηρε μια φορα και του ετυχε να ειναι στραβωμενη, αυτα συμβαινουν! Κι εγω εχω καλη εμπειρια μαζι της απο το 2006 που την επαιρνα τακτικα στο Φυλης 65 ανω οταν ειχε πρωτοερθει Ελλαδα. Ηταν ευγενικη και καλη μαζι μου. 3 χρονια μετα την ξαναβρηκα στο Αγαθουπολεως και την ξαναπηρα αλλες 2 φορες, ομως επειδη εκεινη την περιοδο ειχα καλυτερες επιλογες απο θεμα εμφανισης για τα δικα μου γουστα, δεν την ξαναπηρα. Και παλι ομως ηταν ευγενικη και καλη μαζι μου και με θυμοταν καλα απο το 2006. Γενικα, εχω ωραιες αναμνησεις μαζι της και πιστευω οτι ο jockerx την εχει αδικησει!
 

Επισκέπτης
το γιατι κανουν αυτη την δουλεια και εκαναν το μουνι και τον κωλο τους δχ θα το καταλαβεις καλα τα επομενα χρονια στην ελλαδιτσα....
οσο για τα υπολοιπα αλλο ειπα αλλο καταλαβες αλλα με το κατω κεφαλι ετσι ειναι.......τα λαθη ειναι συχνα....
και μην ξεχνας οτι κι εσυ πηγαινοντας στα μπουρδελα βραζεις ακριβως στο ιδιο καζανι...
ξεπουλας κατι απο την ψυχη σου καθε μα καθε φορα.....
εις υγειαν!

Φιλε κοψε λιγο τη  :jerking:.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ....


Κολωνου 11 οροφος....γνωστη απο θητεια σε ρεμουνδου 21 και Ακομινατου,αλβανιδα,αδυνατη,με ξανθοκαστανο μαλλι....υπηρεσιες στο 10 ευρο με απλο και 15 με γυμνο....ξεχναω το ονομα της αν και την εχω παρει παλιοτερα και με ειχε ξενερωσει αρκετα.

*Το ονομα της κοπελας στο κολωνου 11 οροφος ειναι Ραμονα αν δε κανω λαθος.
Πολύ καλή η ενημέρωση σου spiderdom!H κοπέλα αυτή είναι η Αλίνα αρκετά πονηρή και δόλια Αλβανίδα.Είχε ξεκινήσει απο Αχιλλέως 51 την καριέρα της,έπειτα πήγε Ρεμούνδου 21 και μετά κατέληξε στην Ακομινάτου.Είχαμε τσακωθεί στην Ακομινάτου όπου δούλευε γιατί δεν παραδεχόταν οτι είχε δουλέψει στους προηγούμενους 2 οίκους και δεν μου έλεγε και το όνομα της.Επίσης το μουνί της στην τελευταία συνεύρεση μύριζε ξυδίλα.Έκτοτε την αποφεύγω συστηματικά.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
σωστα η Αλινα....ξεπεσε στο 10ευρο.
 

athensfreelove

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Τι ακριβώς κάνεις σ' αυτό το forum ρε φίλε; :think:
οτι και οι υπολοιποι αλλα λιγη συνειδητοτητα δεν βλαπτει ποτε.....
τυχαινει απλα να μην ειμαι ανεξελεγκτη παρασυρμενη μηχανη αναπαραγωγης και καταναλωσης που αυτοικανοποιει το εγω της αυτοκαταστρεφομενη και χανοντας χρονο ενω συνουσιαζετε με αντιστοιχες μηχανες μετατροπης της λιμπιντο σε χρημα....
και η λεξη κλειδι στην παραπανω φραση ειναι το ανεξελεγκτη

 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Φίλε jockerx, αυτή η Χριστίνα είναι η ίδια που για καμιά βδομάδα τώρα τον Άυγουστο ήταν στο Φωκαίας 27 πάνω στη θέση της Μπάρμπορας;

Πρέπει να ήταν η ίδια. Στην αρχή την είχα πετύχει στο Φωκ. 27 1ος, με την παρκινσον-τσα2. Συνήθως απογεύματα. Από την περιγραφή που έχω κάνει στην κριτική (που δεν έχει ακόμα δημοσιευθεί) θα καταλάβεις . . .  . . . .

Πάντως, ήταν γλυκιά μέσα και δεν μπορώ να πώ πως πέρασα άσχημα. Μετά το 7-λεπτο, άρχισε τις σπόντες. 
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ωραιος ο Jockerx!!!!!!Μαυρο στα επιπλα και τις κουτοπονηρες που ηρθαν στην Ελλαδα και νομιζουν οτι ειμαστε μαλακες.Στην χωρα τους πειναγαν και τα εικοσι ευρω ειναι βδομαδιατικο!!!!!!
Αλλα αφου υπαρχουν τοσα στανταρακια γιατι προκαλειτε την τυχη σας;;;;;; :think:
Εγω απο τοτε που γραφτηκα στο σαιτ,δυσκολα να φαω φολα πλεον.Παω σε συγκεκριμενους στοχους!!!!!!

Σίγουρα, όλοι έχουν τα στανταράκια τους.
Όμως, όλοι θέλουμε και κάτι καινούργιο.
Αφού λοιπόν υπάρχει η προσφορά , αλλά και η προσωπική ζήτηση (και αναζήτηση), αναγκαστικά δοκιμάζεις και φόλες.
Αλλιώς, πως θα ανακαλύψεις τα δικά σου στανταράκια ? ? ?
Ο καθένας έχει τα γούστα του και τα στάνταρ δεν είναι αντικειμενικά . . . .  .
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Παίδες, μια απορία
Οι βάρδιες στα σπιτάκια στην Αλκιβιάδου πώς πάνε? Πέρασα πριν με τη μηχανή κατά τις 23.30 κ τα 2 ήταν κλειστά, ενώ το 16Α ήταν ανοιχτό. Είναι κ μεταμεσονύχτιο αυτό? Πώς πάνε εκεί οι βάρδιες αν γνωρίζει κάποιος
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Παίδες, μια απορία
Οι βάρδιες στα σπιτάκια στην Αλκιβιάδου πώς πάνε? Πέρασα πριν με τη μηχανή κατά τις 23.30 κ τα 2 ήταν κλειστά, ενώ το 16Α ήταν ανοιχτό. Είναι κ μεταμεσονύχτιο αυτό? Πώς πάνε εκεί οι βάρδιες αν γνωρίζει κάποιος
Απο οσο γνωρίζω στις 00:00 κλείνουν και τα 3. Οσες φορές έχει τύχει να περάσω απο 23:30 και μετά είναι στην φάση που σιγά σιγά κλείνουν!
 

gapost

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα! Μήπως ξέρετε αν το μικροσκοπικό Κατερινάκι (Φ.66Δ κλπ) δουλεύει κάπου;
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Στο Φυλής 71 Ισόγειο είναι μία ολοκαίνουρια λέει ο παππουδάκος , καστανή ή ξανθιά πολύ καυλιάρα φαίνεται.Ξέρουμε τιποτα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom